44. Tek prijateljstva - mladina
Hotedrščica, 5/23/2015

Podatki o tekmi:Primorski pokalni teki
Organizator: ŠD Hotedrščica
Vodja tekmovanja: Robi Mikuž
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Čas starta:14:00
Število prijavljenih: 160

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2008 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos00:00:56.400:00.040
2Kovač Kim2008Eklimas00:00:57.300:00.935
3Godina Taja2008TSK Logatec00:00:57.900:01.531
4Mlekuž Kamarič Niki2008TD Bovec00:01:02.500:06.128
5Terpin Eva2008Godovič00:01:04.400:08.026
6Žibert Manca2009ŠD Hotedršica00:01:07.600:11.225
7Leban Jež Vita2008AD Posočje00:01:08.100:11.724
8Kranjc Lejla2009SSK Ponikve00:01:08.800:12.423
9Vehar Vita2009ŠD Hotedršica00:01:09.300:12.922
10Lulik Mei2009ŠD Nanos Podnanos00:01:09.800:13.421
11Kavs Pia2009TD Bovec00:01:10.400:14.020
12Kanalec Sofia2008AD Posočje00:01:11.000:14.619
13Rupnik Tjaša2008ŠD Hotedršica00:01:11.700:15.318
14Furlan Gaja2008ŠD Nanos Podnanos00:01:14.600:18.217
15Poženel Lejla Ema2011AD Posočje00:01:24.200:27.816
16Nagode Ema2010ŠD Hotedršica00:01:27.500:31.115
17Likar Metka2010ŠD Nanos Podnanos00:01:28.400:32.014
18Likar Nina2010ŠD Nanos Podnanos00:01:30.700:34.313
19Šemrov Ališa2010ŠD Hotedršica00:01:37.100:40.712
20Nagode Klara2010ŠD Hotedršica00:01:49.000:52.611
21Šemrov Zala2011ŠD Hotedršica00:02:05.701:09.310
22Breščak Meta2012ŠD Nanos Podnanos00:02:07.801:11.49

Deklice B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Domevšček Naja2007TK Kobarid00:01:48.100:00.040
2Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:01:52.200:04.135
3Breščak Žana2007ŠD Nanos Podnanos00:02:00.300:12.231
4Bellomo Ela Mia2007AD Posočje00:02:02.600:14.528
5Zelenec Katja2007ŠD Hotedršica00:02:10.400:22.326
6Jevšček Nika2007AD Nova Aurora Koper00:02:15.800:27.725
7Moroz Lana2007ŠD Hotedršica00:02:18.500:30.424
8Kunc Nina2007ŠD Hotedršica00:02:33.700:45.623

Deklice C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Ajda2006AD Posočje00:01:32.600:00.040
2Kokotec Lana2006AD Piran00:01:40.600:08.035
3Leban Jež Gaja2006AD Posočje00:01:41.800:09.231
4Kalanj Nena2006TK Kobarid00:01:43.500:10.928
5Vršič Nika2006TK Kobarid00:01:45.400:12.826
6Pavlin Sara2006TSK Logatec00:01:46.000:13.425
7Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:01:56.200:23.624
8Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:01:58.600:26.023
9Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos00:02:05.100:32.522
10Vehar Lara2006ŠD Hotedršica00:02:05.500:32.921
11Treven Nadja2006ŠD Hotedršica00:02:10.900:38.320
12Eržen Lucija2006AD Posočje00:02:18.400:45.819
13Celarc Lea Tiara2006ŠD Hotedršica00:02:20.000:47.418

Deklice D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kuzmin Delgiusto Jul2005AD Piran00:01:35.600:00.040
2Domevšček Lia2005TK Kobarid00:01:38.800:03.235
3Leban Marija Marta2005AD Posočje00:01:39.900:04.331
4Vojska Hana2005Cerkno00:01:41.500:05.928
5Smole Eva2005TSK Logatec00:01:47.900:12.326
6Skočir Urša2005AD Posocje00:01:51.500:15.925
7Valentinčič Naja2005AD Posočje00:01:51.900:16.324
8Mikuš Klara200500:01:54.200:18.623
9Brišar Eva2005AD Posočje00:01:55.100:19.522
10Zelenc Alja2005ŠD Hotedršica00:01:57.700:22.121
11Fortunat Karin2005AD Posočje00:01:58.100:22.520
12Jarc Maja2005AD Posočje00:01:58.900:23.319
13Breščak Nina2005ŠD Nanos Podnanos00:02:00.500:24.918
14Eržen Pia2005AD Posočje00:02:02.100:26.517

Deklice E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Žana2004AD Posočje00:03:32.000:00.040
2Beguš Jana2004TSK Logatec00:03:38.400:06.435
3Žagar Tia2004TD Bovec00:03:53.700:21.731
4Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:03:58.900:26.928
5Fortunat Lara2004AK Posočje00:04:01.200:29.226
6Oblak Valentina2004ŠD Hotedršica00:04:17.100:45.125
7Kovač Lia2004OŠ Danila Lokarja Ajdovščina00:04:31.600:59.624
8Nagode Anja2004ŠD Hotedršica00:04:37.601:05.623
9Nagode Katja2004ŠD Hotedršica00:04:45.401:13.422
10Kunc Irena2004ŠD Hotedršica00:06:23.402:51.421

Deklice F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Smole Ana2003TSK Logatec00:03:20.300:00.040
2Likar Lara2003ŠD Nanos Podnanos00:03:34.400:12.835
3Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos00:03:51.000:22.631

Deklice G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gerbec Pia2002AD Posočje00:03:30.500:00.040
2Rot Marta2002TD Bovec00:03:33.500:03.035
3Čuk Manca2002ŠD Hotedršica00:03:41.400:10.931
4Knavs Karin2002TSK Logatec00:03:56.500:26.028
5Čuk Anamarija2002Tek je lek00:04:44.901:14.426
6Treven Lucija2002ŠD Hotedršica00:05:10.501:40.025

Deklice I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ortar Blažka2000AD Posočje00:08:36.200:00.040

Dečki A (letnik 2008 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mlekuž Mathias2008TD Bovec00:00:57.700:00.040
2Maver Matevž2008AK Pivka00:00:59.100:01.435
3Vojska Nace2008OŠ Cerkno00:00:59.600:01.931
4Nagode Ivo2008ŠD Hotedršica00:01:00.100:02.428
5Stranjak Timotej2008Sam zase00:01:00.700:03.026
6Skočir Žan2008TK Kobarid00:01:02.600:04.925
7Grahovič David2008TD Bovec00:01:05.100:07.424
8Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos00:01:06.600:08.923
9Matelič Lukas2008TK Kobarid00:01:07.200:09.522
10Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:01:08.400:10.721
11Čuk Ludvik2008ŠD Hotedršica00:01:08.900:11.220
12Pavlin Nik2009TSK Logatec00:01:09.500:11.819
13Čuk Matej2009Tek je lek00:01:11.700:14.018
14Ziliani Tian2009AD Posočje00:01:14.700:17.017
15Skočir Marcel2010AD Posocje00:01:21.800:24.116
16Brišar Timotej2009AD Posočje00:01:22.300:24.615
17Leban Jež Svit2010AD Posočje00:01:23.900:26.214
18Grginič Luka200800:01:26.000:28.313
19Poženel Robin Teo2008AD Posočje00:01:27.000:29.312
20Osmanović Maj Alen200900:01:29.200:31.511
21Zelenec Uroš2010ŠD Hotedršica00:01:29.900:32.210
22Domevšček Enej2010TK Kobarid00:01:30.600:32.99
23Skočir Tim2011TK Kobarid00:01:33.400:35.78
24Leskovec Luka2010ŠD Hotedršica00:01:34.800:37.17
25Eržen Ruben2009Slap ob Idrijci00:01:43.500:45.86
26Eržen Jonatan2012Slap ob Idrijci00:02:20.701:23.05
27Leban Jež Kras2011AD Posočje00:02:36.001:38.34
28Moroz Mark2012ŠD Hotedršica00:02:46.101:48.43
29Šemrov Tai2012ŠD Hotedršica00:03:05.602:07.92
30Osmanović Gaj2013Vrtec Hotedrščica00:03:07.402:09.71

Dečki B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Martin2007AD Posočje00:01:41.300:00.040
2Ziliani Izak2007AD Posočje00:01:45.400:04.135
2Bajt Sašo2007AD Posočje00:01:45.400:04.135
4Melihen Kimi2007TD Bovec00:01:52.500:11.228
5Žagar Matic2007TD Bovec00:01:54.100:12.826
6Kazić Uroš2007AD Posočje00:01:58.500:17.225
7Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica00:02:00.400:19.124
8Lavrenčič Jakob2007TKK Kobarid00:02:00.800:19.523
9Mišič Martin2007Tek je lek00:02:01.600:20.322
10Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:02:07.400:26.121
11Mikuž Klemen200700:02:08.000:26.720
12Mlinar Gaj2007ŠD Hotedršica00:02:11.500:30.219
13Zelenc Aljaž2007ŠD Hotedršica00:02:15.100:33.818
14Logar Samo2007ŠD Hotedršica00:02:18.200:36.917
15Likar Adi2007AD Posočje00:02:21.300:40.016

Dečki C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Rok2006ŠD Nanos Podnanos00:01:38.100:00.040
2Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve00:01:40.500:02.435
3Skočir Anej2006TKK Kobarid00:01:43.200:05.131
4Razpet Janez2006TK Kobarid00:01:48.200:10.128
5Kanalec Adam2006AD Posočje00:01:50.500:12.426
6Kovač Pij2006OŠ Danila Lokarja Ajdovščina00:01:50.900:12.825
7Terpin Tine2006Godovič00:01:53.500:15.424
8Čuk Jakob2006ŠD Hotedršica00:01:55.200:17.123
9Kavs Nil2006TD Bovec00:01:58.200:20.122
10Dolenc Alen2006ŠD Hotedršica00:02:03.500:25.421
11Treven Florijan Timotej2006ŠD Hotedršica00:02:08.300:30.220

Dečki D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Feltrin Urban2005Šentviška gora00:01:39.600:00.040
2Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica00:01:40.800:01.235
3Pavlovič Enej2005AD Piran00:01:43.300:03.731
4Godina Nik2005TSK Logatec00:01:48.600:09.028
5Zelenec Jan2005ŠD Hotedršica00:01:51.100:11.526
6Špacapan Matevž2005ŠD Hotedršica00:01:54.200:14.625
7Grginič Timotej200500:01:57.400:17.824

Dečki E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Jan Franc2004ŠD Nanos Podnanos00:03:32.800:00.040
2Rutar Tomaž2004AD Posočje00:03:43.700:10.935
3Leban Miha2004AD Posočje00:03:46.900:14.131
4Papotnik Anej2004ŠD Hotedršica00:04:44.201:11.428
5Treven Blaž2004ŠD Hotedršica00:04:52.201:19.426
6Modrijan Blaž2004TSK Logatec00:04:59.101:26.325

Dečki F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Andrej2003AD Posocje00:03:17.700:00.040
2Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:03:33.800:14.135
3Maver Matija2003AK Pivka00:03:46.600:30.731

Dečki G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gaberšček Tobi2002TD Bovec00:03:15.000:00.040
2Sekač Pino2002AD Mass Ljubljana00:03:23.600:08.635
3Skočir Matic2002AD Posocje00:03:32.600:17.631
4Trpin Tim2002ŠD Hotedršica00:03:34.000:19.028
5Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica00:04:18.001:03.026

Dečki H (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Cvijanovič Alen2001AD Posočje00:06:58.200:00.040
2Zrimšek Arne2001TSK Logatec00:07:00.600:02.435
3Černigoj Tan2001AD Posočje00:07:43.400:45.231
4Modrijan Aleks2001TSK Logatec00:08:46.601:48.428
5Černigoj Gaj2001AD Posočje00:09:01.602:03.426

Dečki I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pašič Denis2000AK Pivka00:06:52.300:00.040