44. Tek prijateljstva
Hotedrščica, 5/23/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Hotedrščica
Vodja tekmovanja: Robi Mikuž
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Čas starta:17:00
Število prijavljenih: 88

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline01:02:29.800:00.0100
2Brešan Vilma1958ŠD FURS01:02:45.900:16.196
3Merlak Nada1950ŠD Hotedršica01:08:56.006:26.292
4Černalogar Alojzija1958Kolektor Sikom - Idrija01:11:01.608:31.888
5Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:32:22.329:52.584

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:50:58.800:00.0100
2Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos00:57:04.306:05.596
3Obrč Tea1964Ljubljana01:04:48.513:49.792
4Trček Vida1965Hotedršica01:05:50.914:52.188
5Zrimšek Vrečar Andre1965Šmartno01:07:37.916:39.184
6Kenda Metka1970Ljubljana01:27:00.836:02.080

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Dolenc Čuk Lucija1978ŠD Hotedršica00:51:37.500:00.0100
2Bele Kristina1974AK Pivka00:52:56.501:19.096
3Brišar Rosana1977Tolmin01:01:26.509:49.092
4Bošnjak Zorka1977ŠD Hotedršica01:03:09.111:31.688
5Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos01:06:27.314:49.884

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Krkoč Lucija1988ŠD Nanos Podnanos00:45:20.300:00.0100
2Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:47:29.402:09.196
3Brenčič Nagode Maruša1981TSK Logatec01:00:48.315:28.092
4Drmota Petrič Ana1982ŠD Aktiv01:10:32.525:12.288

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:50:06.800:00.0100
2Vrečar Ana1995Šmarnogorska naveza00:57:30.607:23.896
3Petrovčič Rebeka1994AK Pivka01:03:25.013:18.292
4Moroz Nastja2000ORKS TEAM01:17:30.027:23.288

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Savič Vladimir1943AK Pivka01:01:35.200:00.0100
2Lipušček Lucijan1940DLT Filipides01:04:54.903:19.796
3Ivančič Fabio1933Obala01:38:03.036:27.892

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žigon Boris1949DLT Filipides00:54:53.300:00.0100
2Kutin Edi1949TKK Srpenica01:02:36.807:43.596
3Lužnik Zdenko1948Črni Vrh01:08:33.813:40.592

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Setnikar Pavel1955Avtoservis Setnikar00:50:49.700:00.0100
2Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:52:42.401:52.796
3Gornik Jure1951Sovica00:57:11.706:22.092
4Dolnjak Edvard1952Maraton Novo mesto00:58:22.007:32.388
5Klajič Stojan1954Ljubljana01:04:31.113:41.484
6Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece01:04:42.313:52.680
7Merc Jani1954Ljubljana01:09:08.918:19.278

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Robert1958AK Pivka00:48:08.600:00.0100
2Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:48:46.100:37.596
3Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:53:46.305:37.792
4Pavšič Danilo1956Travnik01:03:09.115:00.588
5Novakovič Pavel1956Ljubljana01:03:56.615:48.084

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gornik Milan1961TKD Sovica00:48:39.600:00.0100
2Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:50:30.201:50.696
3Zrimšek Robert1961Logatec00:51:07.702:28.192
4Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:51:33.802:54.288
5Blažek Rafko1964AK Pivka00:52:00.103:20.584
6Rupnik Pavel1965TSK Logatec00:54:43.006:03.480
7Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel00:54:58.706:19.178
8Furlan Bojan1962ŠD Nanos01:00:58.712:19.176

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kralj Stanislav1970Matick00:48:57.900:00.0100
2Vrečar Branko1966ŠC Kranj00:51:29.102:31.296
3Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:51:38.502:40.692
4Pivk Roman1969ŠD Hotedršica00:57:16.808:18.988
5Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:57:20.008:22.184
6Petkovšek Matjaž1966Logatec01:00:17.011:19.180

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Grobelšek Marko1972Vzajemna00:45:55.700:00.0100
2Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:47:15.101:19.496
3Slamič Miljan1974DLT Filipides00:52:20.506:24.892
4Domevšček Peter1975TK Kobarid00:59:53.713:58.088
5Košir Damijan1974Ljubljana01:01:57.316:01.684
6Mikuš Pavel197301:02:03.116:07.480

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:44:34.500:00.0100
2Stranjak Robert1979Logatec00:46:32.301:57.896
3Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:46:59.502:25.092
4Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:49:32.204:57.788
5Vrtovec Matej1979Triatlon klub Ajdovščina00:52:42.008:07.584
6Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:53:25.508:51.080
7Praper Tilen1977Hruševje00:53:31.908:57.478
8Hojsak Boštjan1979Pivka00:55:55.411:20.976
9Jerina Davor1978Logatec01:00:23.415:48.974
10Hodnik Marko1976Logatec01:00:27.415:52.972

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vodopivec Uroš1985/00:43:34.200:00.0100
2Vodopivec Dragan1981Kamnje00:48:14.704:40.596
3Žgavc Robert1982DLT Filipides00:51:14.807:40.692
4Sovdat Robert1984Pivka00:54:08.210:34.088
5Stojko Danijel1984Logatec00:58:14.614:40.484
6Kragelj Andrej1983Postojna00:59:06.215:32.080

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:41:22.500:00.0100
2Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:47:57.906:35.496
3Pečar Anže1986Vrhnika01:00:52.019:29.592
4Kranjc Blaž1987Logatec01:15:45.634:23.188

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:42:16.200:00.0100
2Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:44:43.702:27.596
3Pivk Kristan1998ŠD Hotedršica00:50:55.508:39.392
4Kendić Ferik1993Idrija00:51:13.608:57.488
5Pirih Vine1999AD Posočje00:54:47.412:31.284
6Trpin Tim2002ŠD Hotedršica00:58:44.916:28.780



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:41:22.500:00.0100
2Šemrov Jernej1993ŠD Hotedršica00:42:16.200:53.796
3Vodopivec Uroš1985/00:43:34.202:11.792
4Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:44:34.503:12.088
5Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:44:43.703:21.284
6Grobelšek Marko1972Vzajemna00:45:55.704:33.280
7Stranjak Robert1979Logatec00:46:32.305:09.878
8Vidrih Jurij1977ŠD Nanos Podnanos00:46:59.505:37.076
9Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:47:15.105:52.674
10Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:47:57.906:35.472
11Petrovčič Robert1958AK Pivka00:48:08.606:46.170
12Vodopivec Dragan1981Kamnje00:48:14.706:52.268
13Gornik Milan1961TKD Sovica00:48:39.607:17.166
14Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:48:46.107:23.664
15Kralj Stanislav1970Matick00:48:57.907:35.462
16Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:49:32.208:09.760
17Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:50:30.209:07.758
18Setnikar Pavel1955Avtoservis Setnikar00:50:49.709:27.256
19Pivk Kristan1998ŠD Hotedršica00:50:55.509:33.054
20Zrimšek Robert1961Logatec00:51:07.709:45.252
21Kendić Ferik1993Idrija00:51:13.609:51.150
22Žgavc Robert1982DLT Filipides00:51:14.809:52.348
23Vrečar Branko1966ŠC Kranj00:51:29.110:06.646
24Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:51:33.810:11.344
25Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:51:38.510:16.042
26Blažek Rafko1964AK Pivka00:52:00.110:37.640
27Slamič Miljan1974DLT Filipides00:52:20.510:58.038
28Vrtovec Matej1979Triatlon klub Ajdovščina00:52:42.011:19.536
29Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:52:42.411:19.934
30Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:53:25.512:03.032
31Praper Tilen1977Hruševje00:53:31.912:09.430
32Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:53:46.312:23.828
33Sovdat Robert1984Pivka00:54:08.212:45.726
34Rupnik Pavel1965TSK Logatec00:54:43.013:20.524
35Pirih Vine1999AD Posočje00:54:47.413:24.922
36Žigon Boris1949DLT Filipides00:54:53.313:30.820
37Petkovšek Gorazd1965ŠD Metrel00:54:58.713:36.218
38Hojsak Boštjan1979Pivka00:55:55.414:32.916
39Gornik Jure1951Sovica00:57:11.715:49.214
40Pivk Roman1969ŠD Hotedršica00:57:16.815:54.312
41Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:57:20.015:57.510
42Stojko Danijel1984Logatec00:58:14.616:52.19
43Dolnjak Edvard1952Maraton Novo mesto00:58:22.016:59.58
44Trpin Tim2002ŠD Hotedršica00:58:44.917:22.47
45Kragelj Andrej1983Postojna00:59:06.217:43.76
46Domevšček Peter1975TK Kobarid00:59:53.718:31.25
47Petkovšek Matjaž1966Logatec01:00:17.018:54.54
48Jerina Davor1978Logatec01:00:23.419:00.93
49Hodnik Marko1976Logatec01:00:27.419:04.92
50Pečar Anže1986Vrhnika01:00:52.019:29.51
51Furlan Bojan1962ŠD Nanos01:00:58.719:36.21
52Savič Vladimir1943AK Pivka01:01:35.220:12.71
53Košir Damijan1974Ljubljana01:01:57.320:34.81
54Mikuš Pavel197301:02:03.120:40.61
55Kutin Edi1949TKK Srpenica01:02:36.821:14.31
56Pavšič Danilo1956Travnik01:03:09.121:46.61
57Novakovič Pavel1956Ljubljana01:03:56.622:34.11
58Klajič Stojan1954Ljubljana01:04:31.123:08.61
59Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece01:04:42.323:19.81
60Lipušček Lucijan1940DLT Filipides01:04:54.923:32.41
61Lužnik Zdenko1948Črni Vrh01:08:33.827:11.31
62Merc Jani1954Ljubljana01:09:08.927:46.41
63Kranjc Blaž1987Logatec01:15:45.634:23.11
64Ivančič Fabio1933Obala01:38:03.056:40.51

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Krkoč Lucija1988ŠD Nanos Podnanos00:45:20.300:00.0100
2Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:47:29.402:09.196
3Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:50:06.804:46.592
4Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:50:58.805:38.588
5Dolenc Čuk Lucija1978ŠD Hotedršica00:51:37.506:17.284
6Bele Kristina1974AK Pivka00:52:56.507:36.280
7Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos00:57:04.311:44.078
8Vrečar Ana1995Šmarnogorska naveza00:57:30.612:10.376
9Brenčič Nagode Maruša1981TSK Logatec01:00:48.315:28.074
10Brišar Rosana1977Tolmin01:01:26.516:06.272
11Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline01:02:29.817:09.570
12Brešan Vilma1958ŠD FURS01:02:45.917:25.668
13Bošnjak Zorka1977ŠD Hotedršica01:03:09.117:48.866
14Petrovčič Rebeka1994AK Pivka01:03:25.018:04.764
15Obrč Tea1964Ljubljana01:04:48.519:28.262
16Trček Vida1965Hotedršica01:05:50.920:30.660
17Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos01:06:27.321:07.058
18Zrimšek Vrečar Andre1965Šmartno01:07:37.922:17.656
19Merlak Nada1950ŠD Hotedršica01:08:56.023:35.754
20Drmota Petrič Ana1982ŠD Aktiv01:10:32.525:12.252
21Černalogar Alojzija1958Kolektor Sikom - Idrija01:11:01.625:41.350
22Moroz Nastja2000ORKS TEAM01:17:30.032:09.748
23Kenda Metka1970Ljubljana01:27:00.841:40.546
24Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:32:22.347:02.044