14. Tek sotočja
Tolmin, 4/11/2015

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: AD Posočje
Vodja tekmovanja: Matej Gaberšček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:400 m, 700 m, 1000 m in 1800 m
Čas starta:14:00 h
Število prijavljenih: 172

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2008 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos00:01:17.000:00.0100
2Kovač Kim2008Eklimas00:01:19.300:02.396
3Kokole Pavla2008TK Kobarid00:01:19.800:02.892
4Sovdat Gaja2008AD Posočje00:01:20.200:03.288
5Kanalec Sofia2008AD Posočje00:01:25.700:08.784
6Šuligoj Neja2008TD Bovec00:01:26.000:09.080
7Beguš Žana2008AK Pivka00:01:28.100:11.178
8Kanalec Vita2008TK Kobarid00:01:28.700:11.776
9Mlekuž Kamarić Niki2008TD Bovec00:01:29.400:12.474
10Leban Jež Vita2008AD Posočje00:01:30.500:13.572
11Tušar Urša2008TK Kobarid00:01:32.300:15.370
12Stakolič Vida Sofija2008Bovec00:01:34.400:17.468
13Markovič Lea2008Bovec00:01:34.900:17.966
14Lulik Mei2009ŠD Nanos Podnanos00:01:35.200:18.264
15Perinčič Kotar Žana2008AD Posočje00:01:37.300:20.362
16Sardoč Pika2009ŠD Nanos Podnanos00:01:38.700:21.760
17Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos00:01:39.600:22.658
18Rutar Manca2009AD Posočje00:01:40.300:23.356
19Furlan Gaja2008ŠD Nanos Podnanos00:01:40.900:23.954
20Kranjc Lejla2009SSK Ponikve00:01:42.400:25.452
21Duša Lana2008AD Posočje00:01:43.600:26.650
22Tušar Sara2008AD Posočje00:01:44.000:27.048
23Rutar Celestina2008AD Posočje00:01:44.500:27.546
24Krapež Timeja2009Tolmin00:02:05.900:48.944
25Likar Nina2010Velike Žablje00:02:07.700:50.742
26Poženel Lejla Ema2011AD Posočje00:02:15.200:58.240
27Likar Metka2010ŠD Nanos Podnanos00:02:17.701:00.738
28Štendler Vuga Ela2010AD Posočje00:02:27.701:10.736
29Močnik Neja2012AD Posočje00:02:38.301:21.334
30Kenda Drekonja Eva2010AD Posočje00:02:39.801:22.832
31Breščak Meta2012ŠD Nanos Podnanos00:02:48.801:31.830

Deklice B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sardoč Miša2007ŠD Nanos Podnanos00:01:08.500:00.0100
2Ivančič Evita2007TK Kobarid00:01:10.100:01.696
3Kenda Drekonja Lea2007AD Posočje00:01:12.700:04.292
4Domevšček Naja2007TK Kobarid00:01:20.300:11.888
5Leban Katja2007AD Posočje00:01:21.600:13.184
6Bellomo Ela Mia2007AD Posočje00:01:27.600:19.180
7Breščak Žana2007ŠD Nanos Podnanos00:01:28.500:20.078
8Fortunat Manca2007AD Posočje00:01:28.900:20.476
9Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:01:29.300:20.874
10Močnik Manca2007AD Posočje00:01:29.800:21.372
11Velikonja Anja2007AD Posočje00:01:31.500:23.070
12Moroz Lana2007ŠD Hotedršica00:01:38.400:29.968

Deklice C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Ajda2006AD Posočje00:02:26.200:00.0100
2Kokotec Lana2006AD Piran00:02:30.900:04.796
3Uršič Nika2006TKK Kobarid00:02:34.700:08.592
4Kalanj Nena2006TKK Kobarid00:02:37.200:11.088
5Leban Jež Gaja2006AD Posočje00:02:41.700:15.584
6Žerjav Beganovič Lea2006AK Pivka00:02:52.200:26.080
7Poljak Nina2006AD Posočje00:02:56.700:30.578
8Kristan Živa2006AD Posočje00:02:59.900:33.776
9Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos00:03:06.500:40.374
10Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:03:06.900:40.772
11Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:03:10.800:44.670

Deklice D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kuzmin Delgiusto Jul2005AD Piran00:02:25.300:00.0100
2Domevšček Lia2005TK Kobarid00:02:27.900:02.696
3Leban Marta Maria2005AD Posočje00:02:29.500:04.292
4Tušar Ariana2005TKK Kobarid00:02:36.500:11.288
5Skočir Urša2005AD Posocje00:02:41.600:16.384
6Vojska Hana2005Cerkno00:02:42.300:17.080
7Sladič Eva2005TD Bovec00:02:43.800:18.578
8Kovačič Kali2005AD Posočje00:02:44.400:19.176
9Jež Vita2005AD Posočje00:02:48.100:22.874
10Brišar Eva2005AD Posočje00:02:50.300:25.072
11Valentinčič Naja2005AD Posočje00:02:52.000:26.770
12Fortunat Karin2005AD Posočje00:02:53.300:28.068
13Jarc Maja2005AD Posočje00:02:54.600:29.366
14Jarc Tina2005AD Posočje00:02:55.300:30.064
15Fortunat Nika2005AD Posočje00:03:03.700:38.462
16Breščak Nina2005ŠD Nanos Podnanos00:03:09.700:44.460
17Hvala Manca2005AD Posočje00:03:13.600:48.358

Deklice E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kramar Roš Eva Klara2004TK Kobarid00:03:46.900:00.0100
2Sovdat Žana2004AD Posočje00:03:49.400:02.596
3Žagar Tia2004TD Bovec00:03:58.500:11.692
4Duša Gaja2004AD Posočje00:04:18.600:31.788
5Fortunat Lara2004AK Posočje00:04:22.600:35.784
6Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:04:29.000:42.180
7Kovač Lia2004Eklimas00:04:36.700:49.878
8Nagode Anja2004ŠD Hotedršica00:05:22.101:35.276

Deklice F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Lara2003ŠD Nanos Podnanos00:03:53.800:00.0100
2Leban Mara Mei2003AD Posočje00:03:55.900:02.196
3Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos00:04:13.500:19.792
4Žgajnar Eva2003TD Bovec00:04:29.600:35.888

Deklice G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gerbec Pia2002AD Posočje00:03:43.000:00.0100
2Brence Neja2002Žiri00:04:01.000:18.096
3Rutar Katarina2002AD Posočje00:04:20.700:37.792
4Rejc Krebs Kaja2002AD Posočje00:04:42.800:59.888
5Treven Lucija2002ŠD Hotedršica00:04:52.901:09.984

Deklice I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ortar Blažka2000AD Posočje00:07:33.700:00.0100

Dečki A (letnik 2008 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mlekuž Mathis2008TD Bovec00:01:14.500:00.0100
2Vojska Nace2008OŠ Cerkno00:01:17.400:02.996
3Skočir Žan2008TK Kobarid00:01:17.800:03.392
4Maver Matevž2008AK Pivka00:01:18.900:04.488
5Močnik Luka2009AD Posočje00:01:20.400:05.984
6Prudič Gaj2008AK Pivka00:01:24.200:09.780
7Krivec Tomi2008AD Posočje00:01:24.700:10.278
8Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos00:01:28.000:13.576
9Likar Tine2008AD Posočje00:01:29.900:15.474
10Grahovič David2008TD Bovec00:01:30.400:15.972
11Matelič Lukas2008TK Kobarid00:01:30.800:16.370
12Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica00:01:34.500:20.068
13Brišar Timotej2009AD Posočje00:01:36.000:21.566
14Tabaj Črt2008AD Posočje00:01:37.900:23.464
15Leban Jež Svit2010AD Posočje00:01:41.400:26.962
16Krivec Dani2009AD Posočje00:01:44.400:29.960
17Skočir Marcel2010AD Posocje00:01:44.900:30.458
18Skočir Tim2011TK Kobarid00:02:05.000:50.556
19Cvijanovič Jaka2010AD Posočje00:02:05.400:50.954
20Ivančič Elijan2011TK Kobarid00:02:15.601:01.152
21Poženel Robin Teo2008AD Posočje00:02:20.001:05.550
22Velikonja Lovro2010AD Posočje00:03:00.101:45.648
23Sardoč Oliver2012ŠD Nanos Podnanos00:03:24.502:10.046

Dečki B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Leban Martin2007AD Posočje00:01:10.500:00.0100
2Žgur Mark2007ŠD Nanos Podnanos00:01:11.600:01.196
3Ziliani Izak2007AD Posočje00:01:12.400:01.992
4Bajt Sašo2007AD Posočje00:01:14.100:03.688
5Kenda Aleks2007AD Posočje00:01:15.400:04.984
6Matovski Volarič Tin2007AD Posočje00:01:18.600:08.180
7Melihen Kimi2007TD Bovec00:01:20.000:09.578
8Žagar Matic2007TD Bovec00:01:20.600:10.176
9Lavrenčič Jakob2007TKK Kobarid00:01:21.400:10.974
10Mavri Jurij2007AD Posočje00:01:24.600:14.172
11Mlinar Gaj2007ŠD Hotedršica00:01:29.500:19.070
12Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica00:01:30.300:19.868
13Likar Adi2007AD Posočje00:01:30.600:20.166
14Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica00:01:31.500:21.064

Dečki C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Rok2006ŠD Nanos Podnanos00:02:25.500:00.0100
2Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve00:02:27.000:01.596
3Skočir Anej2006TKK Kobarid00:02:32.300:06.892
4Šorli Blaž2006AD Posočje00:02:35.800:10.388
5Razpet Janez2006TKK Kobarid00:02:38.200:12.784
6Kovač Pij2006Eklimas00:02:39.300:13.880
7Brišar Nejc2006AD Posočje00:02:41.100:15.678
8Kanalec Adam2006AD Posočje00:02:41.700:16.276
9Šorli Blaž Bd2006AD Posočje00:03:00.700:35.274
10Kavs Nil2006TD Bovec00:03:01.900:36.472
11Perinčič Kotar Slavko2006AD Posočje00:03:21.300:55.870

Dečki D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos00:02:22.500:00.0100
2Feltrin Urban2005Šentviška gora00:02:30.100:07.696
3Pavlovič Enej2005AD Piran00:02:31.500:09.092
4Šmid Danijel2005TKK Kobarid00:02:32.600:10.188
5Grahovič Denis2005TD Bovec00:02:35.700:13.284
6Leban Jaka2005AD Posočje00:02:36.400:13.980
7Zelenec Vid2005ŠD Hotedršica00:02:45.400:22.978
8Špacapan Matevž2005ŠD Hotedršica00:02:56.400:33.976

Dečki E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Jan Franc2004ŠD Nanos Podnanos00:03:41.800:00.0100
2Rutar Tomaž2004AD Posočje00:03:46.800:05.096
3Leban Miha2004AD Posočje00:03:52.000:10.292
4Klinkon Peter2004AD Posočje00:04:00.700:18.988
5Herman Timotej2004AD Posočje00:04:01.400:19.684
6Jermol Miha2004AD Posočje00:04:03.600:21.880
7Papotnik Anej2004ŠD Hotedršica00:05:35.801:54.078
8Treven Blaž2004ŠD Hotedršica00:05:36.901:55.176

Dečki F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Andrej2003AD Posocje00:03:31.800:00.0100
2Krajnc Nik2003AD Piran00:03:38.200:06.496
3Miklavčič Matija2003AD Posočje00:03:46.600:14.892
4Rovšček Tadej2003AD Posočje00:03:49.800:18.088
5Žagar Nejc2003TD Bovec00:03:53.000:21.284
6Šajn Bor2003AK Pivka00:03:55.000:23.280
7Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:04:03.100:31.378
8Maver Matija2003AK Pivka00:04:08.600:36.876
9Perunov Česnik Ivor2003AK Pivka00:04:40.601:08.874
10Drole Matic2003AD Posočje00:04:42.401:10.672

Dečki G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Matic2002AD Posocje00:03:49.200:00.0100
2Kutin Anže2002AD Posočje00:03:50.500:01.396
3Jež Matic2002AD Posočje00:04:00.400:11.292
4Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica00:04:48.400:59.288

Dečki H (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Cvijanovič Alen2001AD Posočje00:06:38.600:00.0100
2Kopi Racz2001TD Bovec00:06:43.500:04.996
3Černigoj Tan2001AD Posočje00:06:51.400:12.892
4Černigoj Gaj2001AD Posočje00:08:29.901:51.388

Dečki I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pašič Denis2000AK Pivka00:06:40.200:00.0100