Tek v Belo 2015
Idrija, 4/18/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: Klub študentov Idrija
Vodja tekmovanja: Haris Aldžič in Matic Vogrič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Višinska razlika:40 +/- m
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 176

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959ŠD Tekaci vipavske00:50:09.000:00.0-1
2Brešan Vilma1958ŠD FURS00:50:27.000:18.0-1
3Batagelj Stanka1949Tekaci vipavske00:53:35.003:26.0-1
4Cernalogar Alojzija1958Kolektor Sikom - Idrija00:57:12.007:03.0-1
5Sedej Cvetka1960Prfarski tekaci00:57:13.007:04.0-1
6Moravec Darica1953Kolektor Group - Idrija01:07:17.017:08.0-1
7Podgornik Laura1959Kolektor Group - Idrija01:11:31.021:22.0-1
8Oblak Tatjana1960Idrija01:12:31.022:22.0-1
9Verbič Darja1952ŠD KRAŠKI TEKACI SEŽANA01:14:49.024:40.0-1

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT FILIPIDES00:43:11.000:00.0-1
2Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos00:45:46.002:35.0-1
3Lapanja Marinka1965ŠD Nanos - Podnanos00:47:36.004:25.0-1
4Mavrič Tina1970PGT00:48:36.005:25.0-1
5Beričič Majda1967-00:49:05.005:54.0-1
6Jesenko Martina1970Kolektor Sikom - Idrija00:50:32.007:21.0-1
6Štucin Sonja1964Kolektor Sikom - Idrija00:50:32.007:21.0-1
8Bogataj Metka1963Vzajemna00:52:11.009:00.0-1
9Gantar Julijana1961-00:52:20.009:09.0-1
10Obrc Tea196400:53:05.009:54.0-1
11Polanc Irena1962-00:53:09.009:58.0-1
12Podgornik Nataša1966sloga 190200:58:29.015:18.0-1
13Pirc Dunja1964Idrija00:59:17.016:06.0-1
14Tratnik Marija1969Col01:00:00.016:49.0-1
15Pižent Magda1961-01:00:02.016:51.0-1
16Costa Claudia1968Ascom01:00:50.017:39.0-1

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974Pivka00:44:37.000:00.0-1
2Fajdiga Simona1977-00:51:30.006:53.0-1
2Moravec Dolores1978Kolektor Group - Idrija00:51:30.006:53.0-1
4Brišar Rosana197700:51:39.007:02.0-1
5Erznožnik Martina1972SportKA Žiri00:51:40.007:03.0-1
6Dienstman Tanja1972TSK Idrija00:53:07.008:30.0-1
7Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos00:54:03.009:26.0-1
8Moravec Marina1979Kolektor Group - Idrija00:54:11.009:34.0-1
9Kržišnik Makovec Jana1977-00:54:22.009:45.0-1
10Vidmar Šinkovec Mojca1976-00:54:48.010:11.0-1
11Bolčina Kacin Tatjana1973-00:54:51.010:14.0-1
12Rejc Tanja1975Idrija00:55:00.010:23.0-1
13Srečko Škvarča Jelka1972Ascom00:56:33.011:56.0-1
14Mrljak Bernarda1972Kolektor Sikom - Idrija00:56:57.012:20.0-1
15Oblak Bojana1972Kolektor Orodjarna - Idrija00:57:26.012:49.0-1
16Bolčina Simona1972Idrija00:58:29.013:52.0-1
17Brus Zdenka1978Ledine00:59:57.015:20.0-1
18Frelih Mirjam1974Ascom01:01:01.016:24.0-1
19Lapajne Dunja1975-01:07:15.022:38.0-1
20Korošec Danica1974Kolektor Kfh01:10:29.025:52.0-1

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos00:39:53.000:00.0-1
2Pisk Saša1985Idrija00:40:28.000:35.0-1
3Mezeg Marija1989-00:43:00.003:07.0-1
4Uršič Ana1989DLT Filipides00:44:06.004:13.0-1
5Gluhodedov Irena1981Sport KA Žiri00:48:02.008:09.0-1
6Likar Eva1990Klub idrijskih študentov00:48:26.008:33.0-1
7Erjavec Nina1986ŠD Prfarska kaza00:54:04.014:11.0-1
8Čuk Anja1987-00:55:04.015:11.0-1
8Lidjan Sabina199000:55:04.015:11.0-1

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Monika1995ŠD Nanos00:40:47.000:00.0-1
2Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:47:51.007:04.0-1
3Vogrič Maja1992Idrija00:51:04.010:17.0-1
4Poljanec Suzana1996Ascom00:51:06.010:19.0-1
5Šuligoj Taja2002TSK Idrija00:51:58.011:11.0-1
6Mancinger Pia199200:52:44.011:57.0-1
7Moroz Nastja2000ORKS TEAM01:00:26.019:39.0-1
8Vidmar Kristina1991Društvo tabornikov Rod srebrnih krtov Idrija01:01:07.020:20.0-1

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Lucijan1940Filipides00:51:19.000:00.0-1
2Felc Dani1943ŠD Elektro Primorska00:51:55.000:36.0-1
3Ivančič Fabio1933Obala01:23:05.031:46.0-1

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kutin Edi1949TKK Srpenica00:49:44.000:00.0-1
2Otoničar Janez1948AK Pivka00:52:50.003:06.0-1
3Lužnik Zdenko194800:54:49.005:05.0-1

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Setnikar Pavel1955Avtoservis Setnikar00:41:54.000:00.0-1
2Nardin Jadran1955DLT Filipides00:42:07.000:13.0-1
3Gornik Jure1951Sovica00:46:01.004:07.0100
4Španič Veselko1955Senožece00:47:56.006:02.0-1
5Pudgar Danilo1952TD - Burja Vipava00:50:12.008:18.096

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Devetak Tomsž1960Ljudstvo tekacev00:38:02.000:00.0-1
2Petrovčič Robert1958AK Pivka00:39:42.001:40.0-1
3Kavs Miran1957ŠD KRAŠKI TEKACI SEŽANA00:40:08.002:06.0-1
4Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:41:57.003:55.0-1
5Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev00:44:13.006:11.0-1
6Plahuta Lucano1959dlt filipides00:44:20.006:18.0-1
7Pavšič Danilo1956Travnik00:49:45.011:43.0100
8Sedej Vinko1958Prfarski tekaci01:02:52.024:50.0-1

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Hvala Oskar1964kd brda00:40:51.000:00.0-1
2Čufer Mirko1963td burja vipava00:40:59.000:08.0-1
3Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos00:42:12.001:21.0-1
4Črv Bojan1963Turboinštitut00:43:12.002:21.0-1
5Lapajne Marko1964etiketa Žiri00:46:32.005:41.0-1
6Tratnik Jožef1962Col00:47:23.006:32.0-1
7Rejc Aleksander1965ŠD Elektro Primorska00:47:38.006:47.0-1
8Furlan Bojan1962ŠD Nanos00:49:35.008:44.0-1
9Pirc Ivan1962-00:54:04.013:13.0-1
10Erznožnik Matej1965SportKA Žiri00:55:40.014:49.0-1
10Podgornik Renato1963sloga 190200:55:40.014:49.0-1
12Skok Igor1965/00:57:29.016:38.0-1
13Bizjak Aleksander1963Kolektor Sikom - Idrija01:01:54.021:03.0-1
14Velikanje Renato1962Kolektor Kfh01:11:43.030:52.0-1

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Simon Strnad1967ŠD Nanos00:36:34.000:00.0-1
2Marolt Jože1967TAJMA - IBIS AG00:37:56.001:22.0-1
3Brelih Boštjan1967TSK Idrija00:40:16.003:42.0-1
4Sokol Ivan1968TD - Burja Vipava00:40:56.004:22.0-1
5Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:43:44.007:10.0-1
6Beguš Jožko1967ŠD Elektro Primorska00:46:39.010:05.0-1
7Istenič Marko196800:46:50.010:16.0-1
8Ušaj Damijan1967ŠD Nanos00:47:14.010:40.0-1
9Tratnik Darko1966Kolektor Sikom - Idrija00:47:48.011:14.0-1
10Uljan Samo1970LOS Vanganelos00:48:18.011:44.0-1
11Šiškovič Frenko1968Kraški tekaci00:49:00.012:26.0-1
12Skok Jože1970Zdravstveni dom Idrija00:53:57.017:23.0-1

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos00:35:23.000:00.0-1
2Peček Boris1973Ljubljana00:38:58.003:35.0-1
3Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožece00:39:51.004:28.0-1
4Manfreda Aleš1972Kolektor Sikom - Idrija00:40:56.005:33.0-1
5Mazzini Domen1975Knaufinsulation00:44:14.008:51.0-1
6Jeram Janez1974-00:45:21.009:58.0-1
7Prezelj Gregor1974Obcina Idrija00:47:25.012:02.0-1
8Mlakar Tomaž1973-00:49:25.014:02.0-1
9Šuligoj Mitja1971Tsk Idrija00:52:01.016:38.0-1
10Mikuš Pavel1973Kolektor Orodjarna - Idrija00:52:37.017:14.0-1
11Tratnik Boštjan1975Idrija00:54:29.019:06.0-1

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zarnik Sebastjan1977KGT Papež - Brooks00:33:52.000:00.0-1
2Krašovec Davor1976Vzajemna00:36:29.002:37.0-1
3Ipavec Kristjan1979ŠD NANOS-PODNANOS00:36:40.002:48.0-1
4Vidrih Jurij1977ŠD Nanos00:39:15.005:23.0-1
5Debeljak Denis1976ŠD Sovodenj00:40:11.006:19.0-1
6Benčina Jure1978Kolektor Orodjarna - Idrija00:40:13.006:21.0-1
7Štulc Uroš1977ŠD Elektro Primorska00:40:41.006:49.0-1
8Vrtovec Matej1979TKA AJDOVŠCINA00:40:46.006:54.0-1
9Krvina Srecko1979ŠKD Vrh00:41:56.008:04.0-1
10Čermelj Bernard1977TD - Burja Vipava00:42:15.008:23.0-1
11Setnikar Primož1979Kašman Domžale00:42:35.008:43.0100
12Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:43:46.009:54.0-1
13Šavelj Izidor1979Idrija00:47:59.014:07.0-1
14Mržek Jan1979Športno društvo Elektro Primorska00:50:19.016:27.0-1
15Kacin Borut1977Idrija00:50:55.017:03.0-1

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Srnec Uroš1985-00:38:25.000:00.0-1
2Šuligoj Mitja1982-00:42:24.003:59.0-1
3Žgavc Robert1982DLT FILIPIDES00:42:40.004:15.0-1
4Filipič Janez1982Prfarski tekaci00:44:47.006:22.0-1
5Sovdat Robert1984Pivka00:46:05.007:40.0-1
6Miklavčič Peter1985Ascom00:47:05.008:40.0-1
7Poljanec Dejan1983Kolektor Group - Idrija00:48:22.009:57.0-1
8Kragelj Andrej1983Postojna00:49:10.010:45.0-1
9Kavčič Ivan198100:51:06.012:41.0-1
10Nagode Klemen1985Postojna00:52:57.014:32.0-1
11Arzola Alatorre Mauricio Ivan1985Kolektor Group - Idrija01:09:41.031:16.0-1

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos00:34:08.000:00.0-1
2Tercon Borut1989DLT FILIPIDES00:38:25.004:17.0-1
3Pervanje Klemen1990-00:39:31.005:23.0-1
4Uršič Luka1989DLT Filipides00:40:02.005:54.0-1
5Hvala Iztok1987Idrija00:42:54.008:46.0-1
6Černigoj Boštjan1988-00:44:03.009:55.0-1
7Jereb Staš1990Kolektor Orodjarna - Idrija00:45:12.011:04.0-1
8Rejc Alen1990ŠD Elektro Primorska00:46:13.012:05.0-1
9Pirc Tomo1990Idrija00:47:32.013:24.0-1
10Mlakar Borut1988Kk bi de nebi00:49:41.015:33.0-1
11Žgavec Nace1988Klub idrijskih študentov00:50:29.016:21.0-1
12Sedej Miha1987Prfarski tekaci00:50:34.016:26.0-1
13Čoralič Armin1990Kolektor00:53:22.019:14.0-1
14Pižent Jan1988-00:57:09.023:01.0-1
15Velikanje Evelin1989Kolektor Kfh01:11:42.037:34.0-1

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Šemrov Jernej1993Kolektor Group - Idrija00:35:18.000:00.0-1
2Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:35:57.000:39.0-1
3Tušar Peter1996OK Azimut00:40:09.004:51.0-1
4Skok Anže2000Sloga 1902 Idrija00:41:28.006:10.0-1
5Majnik Tilen199500:42:26.007:08.0-1
6Kendic Ferik1993Idrija00:42:28.007:10.0-1
7Abram Marko1993ŠD Podbrdo00:43:39.008:21.0-1
8Pirih Vine1999AD Posocje00:44:09.008:51.0-1
9Golja Tadej1993Kolektor Sikom - Idrija00:46:21.011:03.0-1
10Korošec Žak2002Kolektor Kfh00:49:09.013:51.0-1
11Skok Nik1995KIŠ00:49:47.014:29.0-1
12Skok Aleš2003Idrija00:53:50.018:32.0-1
13Skok Marcel2005Sloga 1902 Idrija00:53:55.018:37.0-1
14Delalič Elvedin1991Kolektor Orodjarna - Ljubljana00:54:01.018:43.0-1
15Mrljak Rok2002Kolektor Sikom - Idrija00:55:31.020:13.0-1
16Mohorič Lovre1999Kolektor Orodjarna - Idrija00:57:24.022:06.0-1
17Lapajne Tine2004-01:07:14.031:56.0-1



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zarnik Sebastjan1977KGT Papež - Brooks00:33:52.000:00.0-1
2Tratnik Marko1986ŠD Nanos00:34:08.000:16.0-1
3Šemrov Jernej1993Kolektor Group - Idrija00:35:18.001:26.0-1
4Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos00:35:23.001:31.0-1
5Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:35:57.002:05.0-1
6Krašovec Davor1976Vzajemna00:36:29.002:37.0-1
7Simon Strnad1967ŠD Nanos00:36:34.002:42.0-1
8Ipavec Kristjan1979ŠD NANOS-PODNANOS00:36:40.002:48.0-1
9Marolt Jože1967TAJMA - IBIS AG00:37:56.004:04.0-1
10Devetak Tomsž1960Ljudstvo tekacev00:38:02.004:10.0-1
11Tercon Borut1989DLT FILIPIDES00:38:25.004:33.0-1
11Srnec Uroš1985-00:38:25.004:33.0-1
13Peček Boris1973Ljubljana00:38:58.005:06.0-1
14Vidrih Jurij1977ŠD Nanos00:39:15.005:23.0-1
15Pervanje Klemen1990-00:39:31.005:39.0-1
16Petrovčič Robert1958AK Pivka00:39:42.005:50.0-1
17Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožece00:39:51.005:59.0-1
18Uršič Luka1989DLT Filipides00:40:02.006:10.0-1
19Kavs Miran1957ŠD KRAŠKI TEKACI SEŽANA00:40:08.006:16.0-1
20Tušar Peter1996OK Azimut00:40:09.006:17.0-1
21Debeljak Denis1976ŠD Sovodenj00:40:11.006:19.0-1
22Benčina Jure1978Kolektor Orodjarna - Idrija00:40:13.006:21.0-1
23Brelih Boštjan1967TSK Idrija00:40:16.006:24.0-1
24Štulc Uroš1977ŠD Elektro Primorska00:40:41.006:49.0-1
25Vrtovec Matej1979TKA AJDOVŠCINA00:40:46.006:54.0-1
26Hvala Oskar1964kd brda00:40:51.006:59.0-1
27Manfreda Aleš1972Kolektor Sikom - Idrija00:40:56.007:04.0-1
27Sokol Ivan1968TD - Burja Vipava00:40:56.007:04.0-1
29Čufer Mirko1963td burja vipava00:40:59.007:07.0-1
30Skok Anže2000Sloga 1902 Idrija00:41:28.007:36.0-1
31Setnikar Pavel1955Avtoservis Setnikar00:41:54.008:02.0-1
32Krvina Srecko1979ŠKD Vrh00:41:56.008:04.0-1
33Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:41:57.008:05.0-1
34Nardin Jadran1955DLT Filipides00:42:07.008:15.0-1
35Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos00:42:12.008:20.0-1
36Čermelj Bernard1977TD - Burja Vipava00:42:15.008:23.0-1
37Šuligoj Mitja1982-00:42:24.008:32.0-1
38Majnik Tilen199500:42:26.008:34.0-1
39Kendic Ferik1993Idrija00:42:28.008:36.0-1
40Setnikar Primož1979Kašman Domžale00:42:35.008:43.0100
41Žgavc Robert1982DLT FILIPIDES00:42:40.008:48.0-1
42Hvala Iztok1987Idrija00:42:54.009:02.0-1
43Črv Bojan1963Turboinštitut00:43:12.009:20.0-1
44Abram Marko1993ŠD Podbrdo00:43:39.009:47.0-1
45Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:43:44.009:52.0-1
46Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:43:46.009:54.0-1
47Černigoj Boštjan1988-00:44:03.010:11.0-1
48Pirih Vine1999AD Posocje00:44:09.010:17.0-1
49Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev00:44:13.010:21.0-1
50Mazzini Domen1975Knaufinsulation00:44:14.010:22.0-1
51Plahuta Lucano1959dlt filipides00:44:20.010:28.0-1
52Filipič Janez1982Prfarski tekaci00:44:47.010:55.0-1
53Jereb Staš1990Kolektor Orodjarna - Idrija00:45:12.011:20.0-1
54Jeram Janez1974-00:45:21.011:29.0-1
55Gornik Jure1951Sovica00:46:01.012:09.096
56Sovdat Robert1984Pivka00:46:05.012:13.0-1
57Rejc Alen1990ŠD Elektro Primorska00:46:13.012:21.0-1
58Golja Tadej1993Kolektor Sikom - Idrija00:46:21.012:29.0-1
59Lapajne Marko1964etiketa Žiri00:46:32.012:40.0-1
60Beguš Jožko1967ŠD Elektro Primorska00:46:39.012:47.0-1
61Istenič Marko196800:46:50.012:58.0-1
62Miklavčič Peter1985Ascom00:47:05.013:13.0-1
63Ušaj Damijan1967ŠD Nanos00:47:14.013:22.0-1
64Tratnik Jožef1962Col00:47:23.013:31.0-1
65Prezelj Gregor1974Obcina Idrija00:47:25.013:33.0-1
66Pirc Tomo1990Idrija00:47:32.013:40.0-1
67Rejc Aleksander1965ŠD Elektro Primorska00:47:38.013:46.0-1
68Tratnik Darko1966Kolektor Sikom - Idrija00:47:48.013:56.0-1
69Španič Veselko1955Senožece00:47:56.014:04.0-1
70Šavelj Izidor1979Idrija00:47:59.014:07.0-1
71Uljan Samo1970LOS Vanganelos00:48:18.014:26.0-1
72Poljanec Dejan1983Kolektor Group - Idrija00:48:22.014:30.0-1
73Šiškovič Frenko1968Kraški tekaci00:49:00.015:08.0-1
74Korošec Žak2002Kolektor Kfh00:49:09.015:17.0-1
75Kragelj Andrej1983Postojna00:49:10.015:18.0-1
76Mlakar Tomaž1973-00:49:25.015:33.0-1
77Furlan Bojan1962ŠD Nanos00:49:35.015:43.0-1
78Mlakar Borut1988Kk bi de nebi00:49:41.015:49.0-1
79Kutin Edi1949TKK Srpenica00:49:44.015:52.0-1
80Pavšič Danilo1956Travnik00:49:45.015:53.092
81Skok Nik1995KIŠ00:49:47.015:55.0-1
82Pudgar Danilo1952TD - Burja Vipava00:50:12.016:20.088
83Mržek Jan1979Športno društvo Elektro Primorska00:50:19.016:27.0-1
84Žgavec Nace1988Klub idrijskih študentov00:50:29.016:37.0-1
85Sedej Miha1987Prfarski tekaci00:50:34.016:42.0-1
86Kacin Borut1977Idrija00:50:55.017:03.0-1
87Kavčič Ivan198100:51:06.017:14.0-1
88Lipušček Lucijan1940Filipides00:51:19.017:27.0-1
89Felc Dani1943ŠD Elektro Primorska00:51:55.018:03.0-1
90Šuligoj Mitja1971Tsk Idrija00:52:01.018:09.0-1
91Mikuš Pavel1973Kolektor Orodjarna - Idrija00:52:37.018:45.0-1
92Otoničar Janez1948AK Pivka00:52:50.018:58.0-1
93Nagode Klemen1985Postojna00:52:57.019:05.0-1
94Čoralič Armin1990Kolektor00:53:22.019:30.0-1
95Skok Aleš2003Idrija00:53:50.019:58.0-1
96Skok Marcel2005Sloga 1902 Idrija00:53:55.020:03.0-1
97Skok Jože1970Zdravstveni dom Idrija00:53:57.020:05.0-1
98Delalič Elvedin1991Kolektor Orodjarna - Ljubljana00:54:01.020:09.0-1
99Pirc Ivan1962-00:54:04.020:12.0-1
100Tratnik Boštjan1975Idrija00:54:29.020:37.0-1
101Lužnik Zdenko194800:54:49.020:57.0-1
102Mrljak Rok2002Kolektor Sikom - Idrija00:55:31.021:39.0-1
103Podgornik Renato1963sloga 190200:55:40.021:48.0-1
103Erznožnik Matej1965SportKA Žiri00:55:40.021:48.0-1
105Pižent Jan1988-00:57:09.023:17.0-1
106Mohorič Lovre1999Kolektor Orodjarna - Idrija00:57:24.023:32.0-1
107Skok Igor1965/00:57:29.023:37.0-1
108Bizjak Aleksander1963Kolektor Sikom - Idrija01:01:54.028:02.0-1
109Sedej Vinko1958Prfarski tekaci01:02:52.029:00.0-1
110Lapajne Tine2004-01:07:14.033:22.0-1
111Arzola Alatorre Mauricio Ivan1985Kolektor Group - Idrija01:09:41.035:49.0-1
112Velikanje Evelin1989Kolektor Kfh01:11:42.037:50.0-1
113Velikanje Renato1962Kolektor Kfh01:11:43.037:51.0-1
114Ivančič Fabio1933Obala01:23:05.049:13.0-1

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos00:39:53.000:00.0-1
2Pisk Saša1985Idrija00:40:28.000:35.0-1
3Bajc Monika1995ŠD Nanos00:40:47.000:54.0-1
4Mezeg Marija1989-00:43:00.003:07.0-1
5Lipušček Sergeja1966DLT FILIPIDES00:43:11.003:18.0-1
6Uršič Ana1989DLT Filipides00:44:06.004:13.0-1
7Bele Kristina1974Pivka00:44:37.004:44.0-1
8Torkar Božič Janja1962ŠD Nanos00:45:46.005:53.0-1
9Lapanja Marinka1965ŠD Nanos - Podnanos00:47:36.007:43.0-1
10Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:47:51.007:58.0-1
11Gluhodedov Irena1981Sport KA Žiri00:48:02.008:09.0-1
12Likar Eva1990Klub idrijskih študentov00:48:26.008:33.0-1
13Mavrič Tina1970PGT00:48:36.008:43.0-1
14Beričič Majda1967-00:49:05.009:12.0-1
15Bajc Tea1959ŠD Tekaci vipavske00:50:09.010:16.0-1
16Brešan Vilma1958ŠD FURS00:50:27.010:34.0-1
17Jesenko Martina1970Kolektor Sikom - Idrija00:50:32.010:39.0-1
17Štucin Sonja1964Kolektor Sikom - Idrija00:50:32.010:39.0-1
19Vogrič Maja1992Idrija00:51:04.011:11.0-1
20Poljanec Suzana1996Ascom00:51:06.011:13.0-1
21Fajdiga Simona1977-00:51:30.011:37.0-1
21Moravec Dolores1978Kolektor Group - Idrija00:51:30.011:37.0-1
23Brišar Rosana197700:51:39.011:46.0-1
24Erznožnik Martina1972SportKA Žiri00:51:40.011:47.0-1
25Šuligoj Taja2002TSK Idrija00:51:58.012:05.0-1
26Bogataj Metka1963Vzajemna00:52:11.012:18.0-1
27Gantar Julijana1961-00:52:20.012:27.0-1
28Mancinger Pia199200:52:44.012:51.0-1
29Obrc Tea196400:53:05.013:12.0-1
30Dienstman Tanja1972TSK Idrija00:53:07.013:14.0-1
31Polanc Irena1962-00:53:09.013:16.0-1
32Batagelj Stanka1949Tekaci vipavske00:53:35.013:42.0-1
33Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos00:54:03.014:10.0-1
34Erjavec Nina1986ŠD Prfarska kaza00:54:04.014:11.0-1
35Moravec Marina1979Kolektor Group - Idrija00:54:11.014:18.0-1
36Kržišnik Makovec Jana1977-00:54:22.014:29.0-1
37Vidmar Šinkovec Mojca1976-00:54:48.014:55.0-1
38Bolčina Kacin Tatjana1973-00:54:51.014:58.0-1
39Rejc Tanja1975Idrija00:55:00.015:07.0-1
40Lidjan Sabina199000:55:04.015:11.0-1
40Čuk Anja1987-00:55:04.015:11.0-1
42Srečko Škvarča Jelka1972Ascom00:56:33.016:40.0-1
43Mrljak Bernarda1972Kolektor Sikom - Idrija00:56:57.017:04.0-1
44Cernalogar Alojzija1958Kolektor Sikom - Idrija00:57:12.017:19.0-1
45Sedej Cvetka1960Prfarski tekaci00:57:13.017:20.0-1
46Oblak Bojana1972Kolektor Orodjarna - Idrija00:57:26.017:33.0-1
47Podgornik Nataša1966sloga 190200:58:29.018:36.0-1
47Bolčina Simona1972Idrija00:58:29.018:36.0-1
49Pirc Dunja1964Idrija00:59:17.019:24.0-1
50Brus Zdenka1978Ledine00:59:57.020:04.0-1
51Tratnik Marija1969Col01:00:00.020:07.0-1
52Pižent Magda1961-01:00:02.020:09.0-1
53Moroz Nastja2000ORKS TEAM01:00:26.020:33.0-1
54Costa Claudia1968Ascom01:00:50.020:57.0-1
55Frelih Mirjam1974Ascom01:01:01.021:08.0-1
56Vidmar Kristina1991Društvo tabornikov Rod srebrnih krtov Idrija01:01:07.021:14.0-1
57Lapajne Dunja1975-01:07:15.027:22.0-1
58Moravec Darica1953Kolektor Group - Idrija01:07:17.027:24.0-1
59Korošec Danica1974Kolektor Kfh01:10:29.030:36.0-1
60Podgornik Laura1959Kolektor Group - Idrija01:11:31.031:38.0-1
61Oblak Tatjana1960Idrija01:12:31.032:38.0-1
62Verbič Darja1952ŠD KRAŠKI TEKACI SEŽANA01:14:49.034:56.0-1