14. Bovški tek-mladina
Bovec, 4/26/2015

Podatki o tekmi:Primorski pokalni teki
Organizator: Tekaško društvo Bovec
Vodja tekmovanja: Vasja Vitez
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 211

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2008 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mlekuž Kamarić Niki2008TD Bovec00:00:50.500:00.0100
2Sovdat Gaja2008AD Posočje00:00:51.300:00.896
3Šuligoj Neja2008Kobarid00:00:52.200:01.792
4Kokole Pavla2008TK Kobarid00:00:53.100:02.688
5Leban Jež Vita2008AD Posočje00:00:56.100:05.684
6Terpin Eva2008Godovič00:00:56.500:06.080
7Kanalec Vita2008TK Kobarid00:00:56.800:06.378
8Kanalec Sofia2008AD Posočje00:00:57.600:07.176
9Beguš Žana2008AK Pivka00:00:58.000:07.574
10Markovič Lea2008TD Bovec00:01:00.000:09.572
11Melinc Alja2008TD Bovec00:01:01.600:11.170
12Kavs Pia2009TD Bovec00:01:04.100:13.668
13Plajnšček Nika2008OŠ Most na Soči00:01:04.400:13.966
14Duša Lana2008AD Posočje00:01:05.500:15.064
15Stakolič Vida Sofija2008TD Bovec00:01:06.400:15.962
16Svetičič Maja2010TK Kobarid00:01:06.700:16.260
17Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos00:01:07.500:17.058
18Trstenjak Ana2008TD Bovec00:01:08.000:17.556
19Kranjc Lejla2009SSK Ponikve00:01:08.400:17.954
20Furlan Gaja2008ŠD Nanos Podnanos00:01:13.400:22.952
21Flajs Mija2010TD Bovec00:01:15.300:24.850
22Likar Metka2010ŠD Nanos Podnanos00:01:18.700:28.248
23Likar Nina2010ŠD Nanos Podnanos00:01:19.100:28.646
24Kovačič Eli2010Vrtec Bovec00:01:20.800:30.344
25Oblak Taja2010Vrtec Radovljica00:01:21.800:31.342
26Berginc Tinka2009TD Bovec00:01:23.500:33.040
27Kenda Drekonja Eva2010AD Posočje00:01:25.300:34.838
28Kutin Velikanje Ela2011TD Bovec00:01:37.000:46.536
29Meilnda Živko2011TD Bovec00:01:50.100:59.634
30Poženel Lejla Ema2011AD Posočje00:01:51.101:00.632
31Mlekuž Neja2011TD Bovec00:01:51.901:01.430
32Roner Leja2010AD Posočje00:01:52.801:02.328
33Šturm Iza2010Ladra00:02:01.401:10.926
34Kravanja Neja2011TD Bovec00:02:01.901:11.424
35Močnik Neja2012AD Posočje00:02:02.301:11.822
36Komac Zala2012TD Bovec00:02:02.701:12.220
37Šorli Neža201200:02:03.101:12.618
38Trnkoczy Ula2012Ljubljana00:02:03.501:13.016
39Berginc Danaja2012TD Bovec00:02:10.401:19.914
40Kravanja Nuša2012TD Bovec00:02:11.501:21.012
41Kravanja Nika2011TD Bovec00:02:12.601:22.110
42Kavs Lina201200:02:13.601:23.19
43Trunk Klara2012TD Bovec00:02:14.701:24.28
44Babšek Julija2011Medvode00:02:19.601:29.17
45Babšek Katarina2013Medvode00:02:31.301:40.86

Deklice B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sardoč Miša2007ŠD Nanos Podnanos00:01:31.800:00.0100
2Ivančič Evita2007TK Kobarid00:01:34.800:03.096
3Cernatič Lana2007Bovec00:01:45.900:14.192
4Kenda Drekonja Lea2007AD Posočje00:01:47.200:15.488
5Malenčič Tamara2007AK Prijedor00:01:50.300:18.584
6Čarga Manca2007TD Bovec00:01:50.700:18.980
7Čmak Gaja2007OŠ Bovec00:01:51.600:19.878
8Bellomo Ela Mia2007AD Posočje00:01:53.500:21.776
9Fortunat Manca2007AD Posočje00:01:54.300:22.574
10Kravanja Zoja2007TD Bovec00:01:58.900:27.172
11Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica00:02:00.700:28.970
12Jarkovič Lara2007Brinje Grosuplje00:02:02.500:30.768
13Roner Nika2007AD Posočje00:02:20.100:48.366
14Samec Maruša2007Dornberk00:02:58.601:26.864

Deklice C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Ajda2006AD Posočje00:01:30.500:00.0100
2Leban Jež Gaja2006AD Posočje00:01:35.100:04.696
3Uršič Nika2006TKK Kobarid00:01:36.500:06.092
4Flajs Eva2006TD Bovec00:01:36.900:06.488
5Kalanj Nena2006TKK Kobarid00:01:40.200:09.784
6Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica00:01:56.500:26.080
7Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica00:02:00.100:29.678
8Mihelič Lejla2006TD Bovec00:02:26.200:55.776

Deklice D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Domevšček Lia2005TK Kobarid00:01:27.700:00.0100
2Udovčič Anastasija2005AK Prijedor00:01:28.400:00.796
3Leban Marija Marta2005AD Posočje00:01:31.300:03.692
4Sladič Eva2005TD Bovec00:01:34.600:06.988
5Skočir Mojca2005Dvojezična šola Špeter00:01:39.500:11.884
6Valentinčič Naja2005AD Posočje00:01:40.200:12.580
7Jarc Maja2005AD Posočje00:01:43.500:15.878
8Brišar Eva2005AD Posočje00:01:46.300:18.676
9Fortunat Karin2005AD Posočje00:01:48.000:20.374
10Zalar Belin2005TD Bovec00:01:49.500:21.872
11Cvetkovič Tina2005OŠ Livada Velenje00:01:55.500:27.870

Deklice E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sovdat Žana2004AD Posočje00:03:17.400:00.0100
2Žagar Tia2004TD Bovec00:03:18.200:00.896
3Kanalec Hana2004TK Kobarid00:03:18.900:01.592
4Duša Gaja2004AD Posočje00:03:43.100:25.788
5Fortunat Lara2004AK Posočje00:03:49.000:31.684
6Pivk Zala2004ŠD Hotedršica00:04:05.900:48.580
7Nagode Anja2004ŠD Hotedršica00:04:13.900:56.578
8Fiumana Gaia2004OŠ Bovec00:04:17.000:59.676

Deklice F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Lara2003ŠD Nanos Podnanos00:03:25.400:00.0100
2Leban Mara Mei2003AD Posočje00:03:33.100:07.796
3Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos00:03:42.100:16.792
4Žgajnar Eva2003TD Bovec00:03:50.600:25.288
5Kranjc Hana2003Grgar00:03:51.200:25.884
6Skočir Zarja2003Dvojezična šola Špeter00:03:51.700:26.380
7Šuligoj Ema2003Kobarid00:03:52.100:26.778
8Mavric Neja2003TD Bovec00:04:07.200:41.876

Deklice G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Melihen Barbi2002TD Bovec00:03:07.400:00.0100
2Gerbec Pia2002AD Posočje00:03:09.700:02.396
3Jakovjević Bojana2002AK Prijedor00:03:29.400:22.092
4Rot Marta2002TD Bovec00:03:36.600:29.288
5Rutar Katarina2002AD Posočje00:03:54.600:47.284
6Treven Lucija2002ŠD Hotedršica00:04:21.001:13.680

Deklice H (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pjević Teodora2001Pijedor00:04:52.400:00.0100
2Kurnoga Ana2001Prijedor00:05:40.100:47.796

Deklice I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Trebovac Anja2000Prijedor00:04:44.200:00.0100
2Žgajnar Tanja2000TD Bovec00:05:25.200:41.096
3Ortar Blažka2000AD Posočje00:05:34.100:49.992
4Bozja Nika2000TD Bovec00:05:56.201:12.088

Dečki A (letnik 2008 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Mlekuž Mathis2008TD Bovec00:00:47.600:00.0100
2Skočir Žan2008TK Kobarid00:00:49.100:01.596
3Maver Matevž2008AK Pivka00:00:50.000:02.492
4Krivec Tomi2008AD Posočje00:00:52.300:04.788
5Pretner Žiga2008Soča Bovec00:00:52.700:05.184
6Močnik Luka2009Tolmin00:00:53.700:06.180
7Grahovič David2008TD Bovec00:00:55.000:07.478
8Oblak Marko2009Vrtec Radovljica00:00:56.900:09.376
9Matelič Lukas2008TK Kobarid00:00:59.900:12.374
10Trnkoczy Gal2009Ljubljana00:01:02.000:14.472
11Brišar Timotej2009AD Posočje00:01:02.500:14.970
12Mavrič Tim2009TD Bovec00:01:03.800:16.268
13Leban Jež Svit2010AD Posočje00:01:05.100:17.566
14Ziliani Tian2009AD Posočje00:01:05.400:17.864
15Gauster Tim2009TD Bovec00:01:06.200:18.662
16Skočir Marcel2010AD Posocje00:01:08.000:20.460
17Mihelič Tian2009OŠ Bovec00:01:08.700:21.158
18Krivec Dani2009AD Posočje00:01:10.000:22.456
19Cuder Maj2010Vrtec Rence00:01:11.200:23.654
20Domevšček Enej2010TK Kobarid00:01:12.200:24.652
21Cuder Nejc2008Stržišče00:01:12.600:25.050
22Babšek Tilen2009TK Preska Medvode00:01:13.000:25.448
23Malič Simon2011TD Bovec00:01:14.200:26.646
24Miklavčič Aljaž2010TD Bovec00:01:15.400:27.844
25Marka Kenda Ažbe2009TD Bovec00:01:18.800:31.242
26Češnovar Rok2010TD Bovec00:01:19.700:32.140
27Cuder Enej2010Vrtec Renče00:01:20.600:33.038
28Ivančič Elijan2011TK Kobarid00:01:21.100:33.536
29Trunk Luka2010TK Bovec00:01:25.200:37.634
30Fortunat Matic2011AD Posočje00:01:29.600:42.032
31Skočir Tim2011TK Kobarid00:01:30.100:42.530
32Mlekuž Tine2010TD Bovec00:01:30.500:42.928
33Leban Jež Kras2011AD Posočje00:01:35.100:47.526
34Kovač Vid2011TD Bovec00:01:38.800:51.224
35Kravanja Nace2013TD Bovec00:01:49.001:01.422
36Kavs Žiga2012TD Bovec00:01:53.101:05.520

Dečki B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Poženel Robin Teo2007AD Posočje00:01:17.300:00.0100
2Leban Martin2007AD Posočje00:01:30.500:13.296
3Ziliani Izak2007AD Posočje00:01:31.500:14.292
4Bajt Sašo2007AD Posočje00:01:37.300:20.088
5Kenda Aleks2007AD Posočje00:01:38.200:20.984
6Žgur Mark2007ŠD Nanos Podnanos00:01:40.300:23.080
7Melihen Kimi2007TD Bovec00:01:41.100:23.878
8Matovski Tine2007AD Posočje00:01:42.000:24.776
9Žagar Matic2007TD Bovec00:01:43.600:26.374
10Pavlica Ahac2007Dornberk00:01:44.200:26.972
11Zorko Blaž2007OŠ Linharta00:01:45.000:27.770
12Oblak Tibor2007OŠ Radovljica00:01:45.800:28.568
13Kranjc Tim2007TD Bovec00:01:48.300:31.066
14Fajfar Erik2007Ljubljana00:01:49.800:32.564
15Kutin Borut2007Polhov Gradec00:01:50.200:32.962
16Zupan Tevž2007OŠ Radovljica00:01:52.900:35.660
17Pilipovič Adnam2007AK Prijedor00:01:53.300:36.058
18Radinović Filip2007Prijedor00:01:55.500:38.256
19Gašperčič Nejc2007Bovec00:02:00.800:43.554
20Malič Luka2007Bovec00:02:01.200:43.952
21Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica00:02:04.700:47.450
22Likar Adi2007AD Posočje00:02:07.900:50.648
23Mlinar Gaj2007ŠD Hotedršica00:02:09.600:52.346
24Gauster Luka2007TD Bovec00:02:13.500:56.244
25Babšek Andraž2007TK Preska Medvode00:02:21.101:03.842

Dečki C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kranjc Aljoša2006SSK Ponikve00:01:28.900:00.0100
2Mrčetič Stefan2006AK Prijedor00:01:31.200:02.396
3Skočir Anej2006TKK Kobarid00:01:31.800:02.992
4Melinc Irenej2006TD Bovec00:01:37.600:08.788
5Davidovič Slavko2006AK Prijedor00:01:38.400:09.584
6Terpin Tine2006Godovič00:01:39.200:10.380
7Šorli Blaž2006AD Posočje00:01:40.800:11.978
8Brišar Nejc2006AD Posočje00:01:41.000:12.176
9Manfreda Gašper2006OŠ Most na Soči00:01:42.500:13.674
10Kanalec Adam2006AD Posočje00:01:47.100:18.272
11Kavs Nil2006TD Bovec00:01:48.000:19.170

Dečki D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos00:01:24.300:00.0100
2Žgajnar Tim2005TD Bovec00:01:27.700:03.496
3Feltrin Urban2005Šentviška gora00:01:33.200:08.992
4Šmid Daniel2005TK Kobarid00:01:38.600:14.388
5Grahovič Denis2005TD Bovec00:01:40.100:15.884
6Špacapan Matevž2005ŠD Hotedršica00:01:45.200:20.980
7Ivančič Ožbej2005TK Kobarid00:01:50.000:25.778
8Pavlica Tevž2005Dornberk00:01:55.700:31.476
9Trstenjak Jan2005Bovec00:02:05.100:40.874

Dečki E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rutar Tomaž2004AD Posočje00:03:24.500:00.0100
2Leban Miha2004AD Posočje00:03:30.500:06.096
3Manfreda Matevž2004OŠ Most na Soči00:03:41.300:16.892
4Treven Blaž2004ŠD Hotedršica00:04:39.101:14.688

Dečki F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Andrej2003AD Posocje00:03:12.900:00.0100
2Pavlica Nace2003Dornberk00:03:16.900:04.096
3Žagar Nejc2003TD Bovec00:03:21.200:08.392
4Plajnšek Grega2003OŠ Most na Soči00:03:26.300:13.488
5Šorli Žiga2003AD Posočje00:03:27.100:14.284
6Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:03:27.700:14.880
7Maver Matija2003AK Pivka00:03:30.100:17.278
8Sladič Jaka2003TD Bovec00:03:35.500:22.676
9Jarkovič Jan2003OŠ Brinje Grosuplje00:04:34.101:21.274

Dečki G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gaberšček Tobi2002TD Bovec00:02:51.300:00.0100
2Radinović Kristjan2002AK Prijedor00:03:02.800:11.596
3Kenda Matic2002TD Bovec00:03:11.400:20.192
4Kravanja Maj2002Bovec00:03:37.100:45.888

Dečki H (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zorč Sašo2001TD Bovec00:04:32.100:00.0100
2Černigoj Tan2001AD Posočje00:05:09.600:37.596
3Košir Samo2001TD Bovec00:05:38.701:06.692
4Černigoj Gaj2001AD Posočje00:06:08.701:36.688

Dečki I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Cvijić Mirko2000Prijedor00:04:13.100:00.0100
2Kravanja Žiga2000TD Bovec00:04:16.100:03.096
3Berginc Matic2000TD Bovec00:04:48.600:35.592