14. Bovški tek 9 km
Bovec, 4/26/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: Tekaško društvo Bovec
Vodja tekmovanja: Vasja Vitez
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:9 km
Čas starta:12:30
Število prijavljenih: 115

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:46:54.300:00.0100
2Brešan Vilma1958ŠD FURS00:47:41.700:47.496
3Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline00:48:52.101:57.892
4Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:49:31.002:36.788
5Pirc Dunja1960Prfarski tekači00:54:33.507:39.284
6Jerant Nevenka1958Trim Krka01:05:05.418:11.180
7Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:09:02.222:07.978

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Obrč Tea1964Ljubljana00:49:25.900:00.0100
2Bernat Irena1968Tk Cekinčice00:50:31.901:06.096
3Kavčič Fortunat Bojana1969Most na Soči00:55:28.706:02.892
4Mejak Sabina1965Trim klub Krka01:05:05.215:39.388
5Kenda Metka1970Ljubljana01:05:41.916:16.084

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bele Kristina1974AK Pivka00:40:59.500:00.0100
2Brišar Rosana1977Tolmin00:45:53.604:54.196
3Korenč Polonca1974Godovič00:46:20.705:21.292
4Fratina Žagar Tina1976Športina00:47:52.406:52.988
5Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:49:45.108:45.684
6Berginc Lilijana1971TD Bovec00:51:07.410:07.980
7Kavčič Feltrin Danijela1980Tolmin00:51:30.510:31.078
8Zebec Mojca1979LJUBLJANA00:56:59.015:59.576
9Tuta Erika1974Kobarid00:57:11.816:12.374
10Makovec Janja1971Lepena01:07:09.326:09.872

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:36:32.000:00.0100
2Pisak Saša1985Šd Biba00:38:46.802:14.896
3Sovdat Ana1988Bovec00:40:24.903:52.992
4Bajec Korent Daša1983AD Nova Aurora Koper00:42:33.606:01.688
5Kete Urška1984Bovec00:47:47.111:15.184
6Marka Karin1987Bovec00:56:36.320:04.380

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:47:16.300:00.0100
2Petek Katja1993Loče00:48:20.001:03.796
3Kmetec Niki1998AK Koper00:48:48.401:32.192
4Klavora Neja1998Gimnazija Nova Gorica00:52:57.205:40.988
5Mišič Andreja1993Tolmin00:53:31.206:14.984
6Žnidaršič Urška1996Nova Gorica00:54:34.907:18.680
7Berginc Samantha1995TD Bovec00:56:45.709:29.478
8Špacal Manca2000Solkan00:57:37.110:20.876

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kogoj Milan1943PD Šentviška gora00:44:28.300:00.0100
2Lazar Albert1937DLT Filipides00:58:45.914:17.696
3Ivančič Fabio1933Obala01:14:29.930:01.692

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žigon Boris1949DLT Filipides00:41:42.800:00.0100
2Kutin Edi1949TKK Srpenica00:45:30.403:47.696

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:39:26.000:00.0100
2Nardin Jadran1955DLT Filipides00:39:40.300:14.396
3Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:40:51.301:25.392
4Frim Vili1953TKD Sovica00:43:41.004:15.088
5Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:46:11.006:45.084

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Petrovčič Robert1958AK Pivka00:35:48.800:00.0100
2Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:36:34.900:46.196
3Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:40:10.904:22.192
4Mejak George1959Ljubljana00:58:35.622:46.888

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:39:37.800:00.0100
2Rutar Igor1961Tminski Migavci00:43:20.103:42.396
3Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:44:38.905:01.192
4Bric Vasja1961Ljubljana00:46:45.407:07.688
5Pirc Ivan1962Prfarski tekači00:52:28.412:50.684

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:33:32.000:00.0100
2Kutin Andrej1969ŠD Boka, TKK Srpenica00:35:05.301:33.396
3Klaric Roby1970gsapulfedo00:36:49.003:17.092
4Kranjc Evgen1970Grgar00:39:08.105:36.188
5Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:43:38.610:06.684
6Dautovič Hari1966TD Bovec00:44:58.911:26.980
7Špacal Jurij1968Solkan00:57:38.024:06.078

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:37:02.800:00.0100
2Manfreda Aleš1972Tminski migavci00:38:13.001:10.296
3Zupan Peter1971Radovljica00:42:57.205:54.492
4Žagar Boštjan1975Špotina00:44:16.707:13.988
5Šorli Andrej1972ŠD Zarja00:44:51.207:48.484
6Korent Blaž1975AD Nova Aurora Koper00:44:51.907:49.180
7Domevšček Peter1975Kobarid00:45:28.408:25.678

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:34:03.500:00.0100
2Močnik Gregor1979Tolmin00:35:10.301:06.896
3Vidrih Jurij1977ŠD Nanos00:35:41.601:38.192
4Vrtovec Matej1979TKA Ajdovščina00:37:39.203:35.788
5Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:37:50.303:46.884
6Komat Marko1976Šilt Litija00:38:08.704:05.280
7Cuder Tine1979SD Čuklja Gorica00:38:39.904:36.478
8Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:38:54.404:50.976
9Kavs Grega1978Bovec00:39:29.105:25.674
10Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:39:48.105:44.672
11Šinkovec Robert1977Spodnja Idrija00:40:48.706:45.270
12Šuligoj Aleš1977Kobarid00:44:27.310:23.868
13Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:45:39.711:36.266
14Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:45:47.111:43.664
15Kavčič Feltrin Igor1976Tolmin00:48:56.114:52.662
16Murovec Jernej1980reaktivno društvo Lahnica- Volarje00:59:53.625:50.160

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Cenčič Sebastjan19813K Šport00:34:16.400:00.0100
2Cendou Mattia1984Dvojezična šola Špeter00:38:16.303:59.996
3Žgavc Robert1982DLT Filipides00:39:23.105:06.792
4Mlekuž Denis1982Bovec00:40:17.806:01.488
5Sovdat Robert1984Pivka00:40:21.806:05.484
6Koder Ervin1981Sovodenj00:41:25.707:09.380
7Cuder Jernej1983Soča00:42:48.508:32.178
8Stevšič Jernej1982Bovec00:44:55.610:39.276
9Kragelj Andrej1983Postojna00:44:55.910:39.574
10Košič Rok1985Tminski migavci00:46:22.412:06.072

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:32:09.200:00.0100
2Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:37:46.105:36.996
3Cendou Francesco1987gsapulfero00:38:27.106:17.992
4Kobal Matej1988Nova Gorica00:40:14.308:05.188
5Rot Denis1990Bočič00:41:46.309:37.184
6Klavora Jani1987Makadam00:43:02.410:53.280
7Žnidaršič Rok1988Nova Gorica00:44:21.812:12.678
8Klavora Uroš1990Bovec00:45:39.213:30.076
9Pirc Jernej1987Prfarski tekači00:46:58.614:49.474

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:33:30.900:00.0100
2Kovač Enej1998TD Bovec00:36:09.702:38.896
3Pirih Vine1999AD Posočje00:41:35.508:04.692
4Bizjak Uroš1994Koritnica00:41:41.908:11.088
5Klavora Jure1991Makadam00:43:07.809:36.984
6Jeriha Skočir Michel1998DLT Filipides00:44:21.610:50.780
7Melihen Dean1992TD Bovec00:45:01.011:30.178
8Babuder Briški Tani1995AK Pivka00:45:06.211:35.376
9Mejak Severin1995Fakulteta za matematiko00:46:22.912:52.074
10Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:53:42.320:11.472
11Pavlin Teja1994Kobarid00:56:16.922:46.070



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:32:09.200:00.0100
2Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:33:30.901:21.796
3Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:33:32.001:22.892
4Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:34:03.501:54.388
5Cenčič Sebastjan19813K Šport00:34:16.402:07.284
6Kutin Andrej1969ŠD Boka, TKK Srpenica00:35:05.302:56.180
7Močnik Gregor1979Tolmin00:35:10.303:01.178
8Vidrih Jurij1977ŠD Nanos00:35:41.603:32.476
9Petrovčič Robert1958AK Pivka00:35:48.803:39.674
10Kovač Enej1998TD Bovec00:36:09.704:00.572
11Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:36:34.904:25.770
12Klaric Roby1970gsapulfedo00:36:49.004:39.868
13Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:37:02.804:53.666
14Vrtovec Matej1979TKA Ajdovščina00:37:39.205:30.064
15Mikuž Andrej1990ŠD Hotedršica00:37:46.105:36.962
16Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:37:50.305:41.160
17Komat Marko1976Šilt Litija00:38:08.705:59.558
18Manfreda Aleš1972Tminski migavci00:38:13.006:03.856
19Cendou Mattia1984Dvojezična šola Špeter00:38:16.306:07.154
20Cendou Francesco1987gsapulfero00:38:27.106:17.952
21Cuder Tine1979SD Čuklja Gorica00:38:39.906:30.750
22Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:38:54.406:45.248
23Kranjc Evgen1970Grgar00:39:08.106:58.946
24Žgavc Robert1982DLT Filipides00:39:23.107:13.944
25Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:39:26.007:16.842
26Kavs Grega1978Bovec00:39:29.107:19.940
27Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:39:37.807:28.638
28Nardin Jadran1955DLT Filipides00:39:40.307:31.136
29Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:39:48.107:38.934
30Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:40:10.908:01.732
31Kobal Matej1988Nova Gorica00:40:14.308:05.130
32Mlekuž Denis1982Bovec00:40:17.808:08.628
33Sovdat Robert1984Pivka00:40:21.808:12.626
34Šinkovec Robert1977Spodnja Idrija00:40:48.708:39.524
35Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:40:51.308:42.122
36Koder Ervin1981Sovodenj00:41:25.709:16.520
37Pirih Vine1999AD Posočje00:41:35.509:26.318
38Bizjak Uroš1994Koritnica00:41:41.909:32.716
39Žigon Boris1949DLT Filipides00:41:42.809:33.614
40Rot Denis1990Bočič00:41:46.309:37.112
41Cuder Jernej1983Soča00:42:48.510:39.310
42Zupan Peter1971Radovljica00:42:57.210:48.09
43Klavora Jani1987Makadam00:43:02.410:53.28
44Klavora Jure1991Makadam00:43:07.810:58.67
45Rutar Igor1961Tminski Migavci00:43:20.111:10.96
46Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:43:38.611:29.45
47Frim Vili1953TKD Sovica00:43:41.011:31.84
48Žagar Boštjan1975Špotina00:44:16.712:07.53
49Jeriha Skočir Michel1998DLT Filipides00:44:21.612:12.42
50Žnidaršič Rok1988Nova Gorica00:44:21.812:12.61
51Šuligoj Aleš1977Kobarid00:44:27.312:18.11
52Kogoj Milan1943PD Šentviška gora00:44:28.312:19.11
53Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:44:38.912:29.71
54Šorli Andrej1972ŠD Zarja00:44:51.212:42.01
55Korent Blaž1975AD Nova Aurora Koper00:44:51.912:42.71
56Stevšič Jernej1982Bovec00:44:55.612:46.41
57Kragelj Andrej1983Postojna00:44:55.912:46.71
58Dautovič Hari1966TD Bovec00:44:58.912:49.71
59Melihen Dean1992TD Bovec00:45:01.012:51.81
60Babuder Briški Tani1995AK Pivka00:45:06.212:57.01
61Domevšček Peter1975Kobarid00:45:28.413:19.21
62Kutin Edi1949TKK Srpenica00:45:30.413:21.21
63Klavora Uroš1990Bovec00:45:39.213:30.01
64Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:45:39.713:30.51
65Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:45:47.113:37.91
66Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:46:11.014:01.81
67Košič Rok1985Tminski migavci00:46:22.414:13.21
68Mejak Severin1995Fakulteta za matematiko00:46:22.914:13.71
69Bric Vasja1961Ljubljana00:46:45.414:36.21
70Pirc Jernej1987Prfarski tekači00:46:58.614:49.41
71Kavčič Feltrin Igor1976Tolmin00:48:56.116:46.91
72Pirc Ivan1962Prfarski tekači00:52:28.420:19.21
73Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:53:42.321:33.11
74Pavlin Teja1994Kobarid00:56:16.924:07.71
75Špacal Jurij1968Solkan00:57:38.025:28.81
76Mejak George1959Ljubljana00:58:35.626:26.41
77Lazar Albert1937DLT Filipides00:58:45.926:36.71
78Murovec Jernej1980reaktivno društvo Lahnica- Volarje00:59:53.627:44.41
79Ivančič Fabio1933Obala01:14:29.942:20.71

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:36:32.000:00.0100
2Pisak Saša1985Šd Biba00:38:46.802:14.896
3Sovdat Ana1988Bovec00:40:24.903:52.992
4Bele Kristina1974AK Pivka00:40:59.504:27.588
5Bajec Korent Daša1983AD Nova Aurora Koper00:42:33.606:01.684
6Brišar Rosana1977Tolmin00:45:53.609:21.680
7Korenč Polonca1974Godovič00:46:20.709:48.778
8Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:46:54.310:22.376
9Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:47:16.310:44.374
10Brešan Vilma1958ŠD FURS00:47:41.711:09.772
11Kete Urška1984Bovec00:47:47.111:15.170
12Fratina Žagar Tina1976Športina00:47:52.411:20.468
13Petek Katja1993Loče00:48:20.011:48.066
14Kmetec Niki1998AK Koper00:48:48.412:16.464
15Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline00:48:52.112:20.162
16Obrč Tea1964Ljubljana00:49:25.912:53.960
17Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:49:31.012:59.058
18Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:49:45.113:13.156
19Bernat Irena1968Tk Cekinčice00:50:31.913:59.954
20Berginc Lilijana1971TD Bovec00:51:07.414:35.452
21Kavčič Feltrin Danijela1980Tolmin00:51:30.514:58.550
22Klavora Neja1998Gimnazija Nova Gorica00:52:57.216:25.248
23Mišič Andreja1993Tolmin00:53:31.216:59.246
24Pirc Dunja1960Prfarski tekači00:54:33.518:01.544
25Žnidaršič Urška1996Nova Gorica00:54:34.918:02.942
26Kavčič Fortunat Bojana1969Most na Soči00:55:28.718:56.740
27Marka Karin1987Bovec00:56:36.320:04.338
28Berginc Samantha1995TD Bovec00:56:45.720:13.736
29Zebec Mojca1979LJUBLJANA00:56:59.020:27.034
30Tuta Erika1974Kobarid00:57:11.820:39.832
31Špacal Manca2000Solkan00:57:37.121:05.130
32Mejak Sabina1965Trim klub Krka01:05:05.228:33.228
33Jerant Nevenka1958Trim Krka01:05:05.428:33.426
34Kenda Metka1970Ljubljana01:05:41.929:09.924
35Makovec Janja1971Lepena01:07:09.330:37.322
36Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:09:02.232:30.220