14. Bovški tek- 3 km
Bovec, 4/26/2015

Podatki o tekmi:Primorski pokalni teki
Organizator: Tekaško društvo Bovec
Vodja tekmovanja: Vasja Vitez
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:3 km
Čas starta:12:30
Število prijavljenih: 31

Razvrstitev po kategorijah
Moški (letnik 1995 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vujić Božidar1996AK Prijedor00:10:36.600:00.00
2Cvijič Mirko2000Prijedor00:11:00.800:24.20
3Gaberšček Tobi2002TD Bovec00:11:06.100:29.50
4Radovanović Kristjan2002AK Prijedor00:11:51.001:14.40
5Žgajnar Tim2005TD Bovec00:13:39.403:02.80
6Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos00:13:51.803:15.20
7Grahović Denis2005TD Bovec00:13:58.003:21.40
8Manfreda Matevž2004OŠ Most na Soči00:15:18.504:41.90
9Plajenšek Grega2003OŠ Most na Soči00:15:18.904:42.30

Moški (letnik 1994 do 1984)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Šatara Branimir1994AK Prijedor00:10:58.600:00.00
2Uršič Aljaž1993Kobarid00:12:43.501:44.90

Moški (letnik 1983 do 1969)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Radinovič Zoran1975AK Prijedor00:12:23.600:00.00
2Česnovak Miha1972TD Bovec00:12:32.400:08.80
3Zorko Primož1972Radovljica00:16:52.704:29.10

Moški (letnik 1968 in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Germovšek Siniša1955ŠD Kraški tekači Sežana00:20:09.300:00.00

Ženske (letnik 1995 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Trebovac Anja2000Prijedor00:11:10.700:00.00
2Pjević Teodora2001Prijedor00:12:03.200:52.50
3Žgajnar Tanja2000TD Bovec00:13:23.502:12.80
4Žagar Tia2004TD Bovec00:14:56.003:45.30
5Komst Zala1998Šmartno00:15:06.803:56.10
6Žgajnar Eva2003TD Bovec00:15:40.204:29.50
7Zorko Neža2000O.Š. Antona Tomaža Linharta00:16:03.804:53.10
8Rot Marta2002OŠ Bovec00:18:31.807:21.10

Ženske (letnik 1994 do 1979)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kavčič Manfreda Teja1982Tolmin00:13:45.100:00.00
2Uršič Anita1982Kobarid00:18:40.204:55.10

Ženske (letnik 1978 in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Širok Mojca1972Grgar00:15:11.800:00.00
2Gaberšček Ana1966TK Kobarid00:18:43.403:31.60
3Oblak Tina1975Radovljica00:18:52.103:40.30
4Šorli Špela1977Skike klub00:18:53.403:41.60
5Zorko Tjaša1975Radovljica00:19:49.304:37.50
6Fon Melita1978Kobarid00:21:18.206:06.40



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vujić Božidar1996AK Prijedor00:10:36.600:00.00
2Šatara Branimir1994AK Prijedor00:10:58.600:22.00
3Cvijič Mirko2000Prijedor00:11:00.800:24.20
4Gaberšček Tobi2002TD Bovec00:11:06.100:29.50
5Radovanović Kristjan2002AK Prijedor00:11:51.001:14.40
6Radinovič Zoran1975AK Prijedor00:12:23.601:47.00
7Česnovak Miha1972TD Bovec00:12:32.401:55.80
8Uršič Aljaž1993Kobarid00:12:43.502:06.90
9Žgajnar Tim2005TD Bovec00:13:39.403:02.80
10Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos00:13:51.803:15.20
11Grahović Denis2005TD Bovec00:13:58.003:21.40
12Manfreda Matevž2004OŠ Most na Soči00:15:18.504:41.90
13Plajenšek Grega2003OŠ Most na Soči00:15:18.904:42.30
14Zorko Primož1972Radovljica00:16:52.706:16.10
15Germovšek Siniša1955ŠD Kraški tekači Sežana00:20:09.309:32.70

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Trebovac Anja2000Prijedor00:11:10.700:00.00
2Pjević Teodora2001Prijedor00:12:03.200:52.50
3Žgajnar Tanja2000TD Bovec00:13:23.502:12.80
4Kavčič Manfreda Teja1982Tolmin00:13:45.102:34.40
5Žagar Tia2004TD Bovec00:14:56.003:45.30
6Komst Zala1998Šmartno00:15:06.803:56.10
7Širok Mojca1972Grgar00:15:11.804:01.10
8Žgajnar Eva2003TD Bovec00:15:40.204:29.50
9Zorko Neža2000O.Š. Antona Tomaža Linharta00:16:03.804:53.10
10Rot Marta2002OŠ Bovec00:18:31.807:21.10
11Uršič Anita1982Kobarid00:18:40.207:29.50
12Gaberšček Ana1966TK Kobarid00:18:43.407:32.70
13Oblak Tina1975Radovljica00:18:52.107:41.40
14Šorli Špela1977Skike klub00:18:53.407:42.70
15Zorko Tjaša1975Radovljica00:19:49.308:38.60
16Fon Melita1978Kobarid00:21:18.210:07.50