Pomladni kros 2015 mladina
Gorje, 25.4.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Gorje
Vodja tekmovanja: Matjaž Ličef
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 700 in 1700 m
Čas starta:13:30 h
Število prijavljenih: 124

Razvrstitev po kategorijah
Deklice do 7 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
162Bnol Živa2008OŠ Gorje00:00:50.600:00.040
283Sekne Ina2009Vrtec Gorje00:00:54.500:03.935
319Čebron Kaja2008Postojna00:00:55.700:05.131
4154Poklukar Anamrija2008OŠ Gorje00:00:56.700:06.128
537Avguštinčič Lea2008OŠ Lesce00:00:59.300:08.726
668Majer Maša2008OŠ Gorje00:01:00.400:09.825
718Mežek Anja2008OŠ Gorje00:01:01.100:10.524
86Švab Neža2008OŠ Gorje00:01:02.900:12.323
924Ambrožič Julija2008Gorje00:01:03.500:12.922
10198Torkar Tara2009Zgornje Gorje00:01:04.200:13.621
11178Mohorič Anamarija2009Krnica00:01:05.300:14.720
1249Petek Manca2008OŠ Cerklje00:01:07.200:16.619
13165Jagodic Lea200900:01:09.500:18.918
1433Zupan Ela2009Vrtec Gorje00:01:10.500:19.917
15192Kenda Taja200900:01:15.400:24.816

Dečki do 7 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
181Repe Ožbej2008AD Bled00:00:48.500:00.040
238Bizjak Mark2009Vrtec Radovljica00:00:49.400:00.935
326Novak Mark200800:00:49.700:01.231
472Urevc Alexei2008OŠ Gorje00:00:50.700:02.228
515Jelenc Nace2008OŠ Gorje00:00:52.300:03.826
61Papler Žan2008Gorje00:00:53.400:04.925
78Hudovernik Rafael2008OŠ Gorje00:00:55.200:06.724
8183Bremec Aljaž2008SD Bohinj00:00:55.700:07.223
989Zorč Jakob2008OŠ Gorje00:00:57.500:09.022
1096Zorč Nastja200800:00:59.200:10.721
1120Peternel Jan Krištof2009Gozd Martuljek00:01:00.400:11.920
1269Majer Matevž2008OŠ Gorje00:01:01.400:12.919
1336Larisi Jure2008OŠ Gorje00:01:02.700:14.218
14167Jakopič Rok2008Zgornje Gorje00:01:03.500:15.017
1590Tičar Jaka2008AD Bled00:01:05.800:17.316
1682Trojar Vane2009Vrtec Gorje00:01:06.100:17.615
1723Novak Jan Maj2009Vrtec Gorje00:01:06.700:18.214
18166Zupan Urban2009Zvezde Gorje00:01:07.100:18.613
194Žemva Timotej2008OŠ Gorje00:01:08.200:19.712
2032Ferčej Jakob2009Vrtec Bled00:01:11.200:22.711
21194Markoč Janž2008Zgornje Gorje00:01:12.500:24.010
22155Lušina Erazem2009Vrtec Selca00:01:13.800:25.39
2378Poženel Robin Teo2008AD Posočje00:01:14.600:26.18
24193Gomilar Jakob2011Vrtec Gorje00:01:25.700:37.27

Deklice od 8 do 9 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
186Repe Mina2006ŠD Gorje00:00:44.300:00.040
267Repe Špela2006Gorje00:00:46.800:02.535
342Rotar Nina200700:00:47.200:02.931
4195Poljanec Inja2007AD Bled00:00:49.300:05.028
555Kogoj Nuša2006OŠ Gorje00:00:50.500:06.226
663Rupnik Eva2007Šmarnogorska Naveza00:00:51.200:06.925
754Kogoj Ema2007Krnica00:00:51.900:07.624
8162Senekovič Neža2006OŠ Gorje00:00:52.400:08.123
9171Žvan Katja2006OŠ Lesce00:00:53.600:09.322
1084Sekne Vita2006OŠ Gorje00:00:54.300:10.021
11173Knafelj Žana200600:00:55.100:10.820
12184Žumer Emilija200600:00:55.400:11.119
1329Košir Karin2007OŠ Dobrava00:00:56.100:11.818
14179Kusterle Julija2006ŠD Bohinj00:00:57.600:13.317
15201Gačnifrituper Anika200600:00:57.900:13.616
1693Peterman Sara200600:00:59.500:15.215
17164Tomaževič Gabrijela200700:01:04.100:19.814

Dečki od 8 do 9 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
140Bizjak Andraž2006A.K. Radovljica00:00:40.600:00.040
273Jelenc Lovro2006OŠ Gorje00:00:42.500:01.935
366Repe Žiga2006Gorje00:00:43.800:03.231
4180Marič Tevž2007SD Bohinj00:00:45.700:05.128
541Rotar Grega200600:00:47.700:07.126
697Zorč Tjaž2006ŠD Bohinj00:00:47.800:07.225
774Kunstelj Lan2007AK Radovljica00:00:50.300:09.724
831Petrov Tomaž2006OŠ Gorje00:00:50.800:10.223
957Zupančič Blaž2007OŠ Gorje00:00:51.400:10.822
10157Novak Maj2006OŠ Tone Čufar00:00:52.700:12.121
1170Kocjančič Luka200700:00:53.200:12.620
1271Pezdirnik Gal200700:00:55.800:15.219
13174Pintar Anej2007ŠD Gorje00:00:57.200:16.618
1492Kenda Jan2007Gorje00:00:58.100:17.517

Deklice od 10 do 11 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
139Medja Lucija2004AK Radovljica00:02:17.600:00.040
243Rotar Loti200400:02:22.900:05.335
311Arnež Maja2005Zgornje Gorje00:02:26.500:08.931
479Zalokar Tinkara2004Zgornje Gorje00:02:27.700:10.128
580Repe Zala2004ŠD Gorje00:02:28.600:11.026
647Malnarič Lana2004OŠ Cerklje00:02:33.400:15.825
722Novak Laura2004OŠ Gorje00:02:34.800:17.224
810Hudovernik Andreja2004ŠD Gorje00:02:36.100:18.523
9182Bremec Tajda2005SD Bohinj00:02:38.900:21.322
1094Skubin Tjaša200400:02:46.800:29.221
1145Ferlan Maša2005OŠ Cerklje00:02:55.500:37.920
127Ambrožič Neža2005ŠD Gorje00:03:10.100:52.519
13190Slemc Adrijana2005OŠ Cerklje00:03:52.401:34.818

Dečki od 10 do 11 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
113Mulej Ožbe2004ŠD Gorje00:02:10.800:00.040
260Borse Jaka2004HK MK Bled00:02:12.200:01.435
353Kozel Tomše Nik2005AK Radovljica00:02:15.200:04.431
450Joklič Jure2004Zgornje Gorje00:02:16.100:05.328
552Šoklič Aljaž200400:02:21.200:10.426
6186Gomilar Domen200400:02:29.100:18.325
7185Melihen Miha2005ASK Kranjska Gora00:02:35.500:24.724
8163Senekovič Jure2004OŠ Gorje00:02:36.600:25.823
92Papler Nik2005Gorje00:02:43.700:32.922
10156Lušina Irenej2005OŠ Selca00:02:44.100:33.321
1198Božnar Andraž2004ŠD Gorje00:02:46.300:35.520
12191Černe Ožbej200500:02:47.400:36.619
13189Slivnik Janez2005OŠ Gorje00:02:48.900:38.118
14177Tomaž Jan2004ŠD Gorje00:02:49.200:38.417
1587Jemec Peter2005OŠ Bled00:03:02.800:52.016
1630Petrov Nejc2004OŠ Gorje00:03:08.800:58.015
1788Jemec Janez2004OŠ Gorje00:03:14.101:03.314
1864Rupnik Vid2005Šmarnogorska Naveza00:03:14.801:04.013
1999Žvan Jernej2004OŠ Lesce00:03:15.501:04.712
20176Potočnik Gabrijel200400:03:16.401:05.611
21187Mihelič Žiga2004OŠ Helene Puhar00:03:40.901:30.110

Deklice od 12 do 13 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1172Marič Kaja2003SD Bohinj00:02:13.500:00.040
2175Jensko Iza2003SD Bohinj00:02:19.300:05.835
3200Zadravec Teja200300:02:22.800:09.331
448Kropivnik Monika2003OŠ Cerklje00:02:26.100:12.628
5170Zorč Kaja2003SD Bohinj00:02:31.900:18.426
616Mežek Nika2003ŠD Gorje00:02:39.100:25.625
785Markun Sandra200300:02:52.200:38.724

Dečki od 12 do 13 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
112Mulej Jošt2002ŠD Gorje00:02:00.900:00.040
258Vovk Jaka200200:02:07.700:06.835
365Luznar Aljaž2002OŠ Poljane00:02:12.700:11.831
495Korošec Aljaž2003ŠD Gorje00:02:20.300:19.428
5159Zupan Filip200300:02:26.600:25.726
659Borse Tim2002HK MK Bled00:02:30.700:29.825
777Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:02:34.200:33.324
825Ambrožič Erik2003OŠ Gorje00:02:50.500:49.623

Deklice od 14 do 15 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1196Polanec Alja2000ŠD Gorje00:09:21.900:00.040

Dečki od 14 do 15 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
128Ambrožič Nik2001OŠ Gorje00:06:41.800:00.040
221Mandeljc Matej2001ŠD Gorje00:06:48.200:06.435
351Šoklič Gašper2001ŠD Gorje00:06:50.800:09.031
4199Zadravec Tim2001NK Britof00:07:21.600:39.828