Pomladni kros 2015
Gorje, 25.4.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Gorje
Vodja tekmovanja: Matjaž Ličef
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7 km
Čas starta:14:30 h
Število prijavljenih: 64

Razvrstitev po kategorijah
Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1215Klinar Anica1965Zgornje Gorje00:35:06.500:00.040
2131Gartner Irena1960AD Železniki00:38:30.703:24.235
3106Mohorč Lili1964Tržič00:40:30.405:23.931
4212Meglič Jana1962Tržič00:46:21.111:14.628

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1129Melihen Erika1975CŠOD00:33:12.500:00.040
2119Privšek Katarina1971Radovljica00:38:48.605:36.135
3150Avsenek Mateja1969Lesce00:40:21.807:09.331
4137Kolman Alenka1967Radovljica00:41:22.308:09.828
5100Razingar Andrejka1970Jesenice00:51:32.818:20.326

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1120Malovrh Urška1976Vitezi dobrega teka00:37:40.000:00.040
2140Berce Urška1980Radovljica00:45:56.408:16.435

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1107Mandeljc Anja1999ŠD Gorje00:31:38.900:00.040
2214Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:32:15.800:36.935
3110Pogačar Petra1988Krnica00:33:23.401:44.531
4115Rozman Eva1998Zgornje Gorje00:35:50.304:11.428

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1149Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:41:24.100:00.040
2148Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:45:21.403:57.335
3147Hrovat Franc1936Radovljica00:48:22.706:58.631

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1213Roglej Franc1952Zarica00:36:05.500:00.040
2219Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:38:38.202:32.735
3123Ražman Miroslav1953Tekaška skupina Jesenice00:40:48.704:43.231

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1216Klinar Slavko1963Zgornje Gorje00:29:05.900:00.040
2204Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:30:30.601:24.735
3118Savič Miro1960Acroni Team00:30:44.301:38.431
4102Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:31:18.202:12.328
5146Tavčar Brane1958ŠD Sorica00:32:42.003:36.126
6132Gartner Iztok1964AD Železniki00:33:06.904:01.025
7203Kodar Franci195700:34:48.005:42.124
8108Anderle Anton1963Žirovnica00:34:51.805:45.923
9101Hudovernik Janez1965ŠD Gorje00:35:23.406:17.522
10127Kert Anton1965Planinsko društvo Preddvor00:38:32.509:26.621

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1145Pintar Marko1972ŠD Sorica00:27:08.800:00.040
2138Lušina Andrej1968AD Železniki00:28:38.401:29.635
3141Kaltenekar Matej1973TK Gorenjska00:28:55.301:46.531
4113Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:29:55.502:46.728
5122Markovič Veko1967Bled00:31:01.503:52.726
6126Glavič Egidij1971KŠD Hrušica00:35:39.508:30.725
7217Mohar Sebastian1972Jacquet SLO00:37:26.010:17.224
8130Melihen Kristian1974ASK Kranjska Gora00:42:34.115:25.323
9143Mihelič Peter1975Zgornja Besnica00:45:30.318:21.522

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1220Dolžan Mirko1978Zvezde Gorje00:30:24.800:00.040
2211Ulamec Grega1977SD Zasip00:31:58.601:33.835
3205Jelenc Janez1978Krnica00:32:01.801:37.031
4133Gartner Mirko1976ŠD Rudno00:32:08.101:43.328
5109Zupan Mitja1979Zvezde Gorje00:32:08.601:43.826
6124Čarman Matej1983Škofja Loka00:32:24.401:59.625
7128Senekovič Marjan1979ŠD Gorje00:36:36.806:12.024
8111Pogačnik Aleš1982Zgornje Gorje00:36:54.206:29.423
9125Oman Tomaž1983Selca00:37:30.607:05.822
10121Kokelj Denis1979Tržič00:37:40.407:15.621
11112Bizjak Gregor1979Vitezi dobrega teka00:37:53.807:29.020
12103Poklukar Matej1983Zvezdje00:38:50.108:25.319
13114Dolžan Klemen1981Zgornje Gorje00:39:34.309:09.518

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1136Potočnik Domen1989Krnica00:25:07.700:00.040
2218Klinar Mark199300:25:18.700:11.035
3134Dolinar Miha1995TSK Bled00:26:48.301:40.631
4144Žitnik Urban1986Tržič00:26:49.401:41.728
5139Grbič Dino1987Bazen Kranj00:27:13.002:05.326
6105Kokošar Gašper1988Jesenice00:28:05.202:57.525
7104Pretnar Anže1988Krepc00:28:29.903:22.224
8135Potočnik Mirko1987Krnica00:29:27.304:19.623

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1116Dijak Peter1998Gimnazija Šentvid00:38:19.500:00.040
2142Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:44:48.306:28.835
3117Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:47:18.008:58.531



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1136Potočnik Domen1989Krnica00:25:07.700:00.040
2218Klinar Mark199300:25:18.700:11.035
3134Dolinar Miha1995TSK Bled00:26:48.301:40.631
4144Žitnik Urban1986Tržič00:26:49.401:41.728
5145Pintar Marko1972ŠD Sorica00:27:08.802:01.126
6139Grbič Dino1987Bazen Kranj00:27:13.002:05.325
7105Kokošar Gašper1988Jesenice00:28:05.202:57.524
8104Pretnar Anže1988Krepc00:28:29.903:22.223
9138Lušina Andrej1968AD Železniki00:28:38.403:30.722
10141Kaltenekar Matej1973TK Gorenjska00:28:55.303:47.621
11216Klinar Slavko1963Zgornje Gorje00:29:05.903:58.220
12135Potočnik Mirko1987Krnica00:29:27.304:19.619
13113Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:29:55.504:47.818
14220Dolžan Mirko1978Zvezde Gorje00:30:24.805:17.117
15204Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:30:30.605:22.916
16118Savič Miro1960Acroni Team00:30:44.305:36.615
17122Markovič Veko1967Bled00:31:01.505:53.814
18102Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:31:18.206:10.513
19211Ulamec Grega1977SD Zasip00:31:58.606:50.912
20205Jelenc Janez1978Krnica00:32:01.806:54.111
21133Gartner Mirko1976ŠD Rudno00:32:08.107:00.410
22109Zupan Mitja1979Zvezde Gorje00:32:08.607:00.99
23124Čarman Matej1983Škofja Loka00:32:24.407:16.78
24146Tavčar Brane1958ŠD Sorica00:32:42.007:34.37
25132Gartner Iztok1964AD Železniki00:33:06.907:59.26
26203Kodar Franci195700:34:48.009:40.35
27108Anderle Anton1963Žirovnica00:34:51.809:44.14
28101Hudovernik Janez1965ŠD Gorje00:35:23.410:15.73
29126Glavič Egidij1971KŠD Hrušica00:35:39.510:31.82
30213Roglej Franc1952Zarica00:36:05.510:57.81
31128Senekovič Marjan1979ŠD Gorje00:36:36.811:29.10
32111Pogačnik Aleš1982Zgornje Gorje00:36:54.211:46.50
33217Mohar Sebastian1972Jacquet SLO00:37:26.012:18.30
34125Oman Tomaž1983Selca00:37:30.612:22.90
35121Kokelj Denis1979Tržič00:37:40.412:32.70
36112Bizjak Gregor1979Vitezi dobrega teka00:37:53.812:46.10
37116Dijak Peter1998Gimnazija Šentvid00:38:19.513:11.80
38127Kert Anton1965Planinsko društvo Preddvor00:38:32.513:24.80
39219Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:38:38.213:30.50
40103Poklukar Matej1983Zvezdje00:38:50.113:42.40
41114Dolžan Klemen1981Zgornje Gorje00:39:34.314:26.60
42123Ražman Miroslav1953Tekaška skupina Jesenice00:40:48.715:41.00
43149Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:41:24.116:16.40
44130Melihen Kristian1974ASK Kranjska Gora00:42:34.117:26.40
45142Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:44:48.319:40.60
46148Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:45:21.420:13.70
47143Mihelič Peter1975Zgornja Besnica00:45:30.320:22.60
48117Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:47:18.022:10.30
49147Hrovat Franc1936Radovljica00:48:22.723:15.00

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1107Mandeljc Anja1999ŠD Gorje00:31:38.900:00.040
2214Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:32:15.800:36.935
3129Melihen Erika1975CŠOD00:33:12.501:33.631
4110Pogačar Petra1988Krnica00:33:23.401:44.528
5215Klinar Anica1965Zgornje Gorje00:35:06.503:27.626
6115Rozman Eva1998Zgornje Gorje00:35:50.304:11.425
7120Malovrh Urška1976Vitezi dobrega teka00:37:40.006:01.124
8131Gartner Irena1960AD Železniki00:38:30.706:51.823
9119Privšek Katarina1971Radovljica00:38:48.607:09.722
10150Avsenek Mateja1969Lesce00:40:21.808:42.921
11106Mohorč Lili1964Tržič00:40:30.408:51.520
12137Kolman Alenka1967Radovljica00:41:22.309:43.419
13140Berce Urška1980Radovljica00:45:56.414:17.518
14212Meglič Jana1962Tržič00:46:21.114:42.217
15100Razingar Andrejka1970Jesenice00:51:32.819:53.916