5. Maraton Rogla Unitur Scott
Rogla, 15.3.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Kaval
Vodja tekmovanja: Jani Železnikar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:21 km
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 44

Razvrstitev po kategorijah
Ženske od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
119Ošlak Tina1979Dobrna00:56:20.2500:00.00
29Brenčič Nagode Maruša1981Hotedrščica00:59:25.3203:05.07
343Mašera Natalija1982Rogaška Slatina01:02:43.5606:23.31

Ženske od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
111Rupnik Nataša1969TSK Logatec00:56:45.5100:00.00
223Jerman Alenka1967Trim klub krka01:03:07.3806:21.87

Moški do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
129Drinovec Matej1991KD Alpe00:38:56.4000:00.00
234Jenčič Boštjan1990TK Šmarnongorska naveza00:46:51.1807:54.78
321Čuček Jure1987ŠD Pure Sport00:48:42.8209:46.42

Moški od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
142Jakša Matej1980www.copatek.si00:38:55.6100:00.00
28Nagode Lucijan1979Trdoglav00:42:31.3503:35.74
339Adamič David1979Gornja vas00:43:54.5804:58.97
441Božič Luka1984www.profi-profido.si00:45:25.4606:29.85
516Šilc Peter1982TŠD Grič00:46:53.6107:58.00
640Štrucelj Aljaž1981Trim klub krka00:47:01.3308:05.72
718Ošlak Tomaž1977Dobrna00:48:23.0709:27.46
838Pritržnik Tomaž1981ŠD Podgorje00:51:44.4512:48.84
927Esih Uroš197601:02:16.4523:20.84

Moški 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
137Močnik Metod1968TSK Radomlje00:42:08.5500:00.00
21Pistor Matej1975SK Carve Plus00:42:47.9100:39.36
336Medved Peter1975Morje00:44:20.8802:12.33
432Martinjaš Aljoša1973Komenda00:44:20.9702:12.42
535Kordiš Jože1966Koloka00:44:57.8302:49.28
628Vivod Milan1966Mozirje00:46:06.7403:58.19
713Slabanja Robert1966SK Ihan00:46:51.3504:42.80
815Smodiš Robbie1974Dobovec00:47:25.9105:17.36
917Petrovič Dejan1971Celje00:53:08.2810:59.73
105Glavič Egidij1971KŠD Hrušica00:54:09.2712:00.72
1126Jerman Jure1967ŠD Aclass01:02:49.2320:40.68

Moški od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
130Grašič Andrej1965Cesta na Rupo00:43:18.8900:00.00
224Gornik Milan1961TKD Sovica00:47:21.3804:02.49
36Trojar Bojan1958ŠD Strahovica00:47:36.4304:17.54
420Turšič Rolando1961SK Loška dolina00:48:43.2205:24.33
510Rupnik Pavel1965TSK Logatec00:49:24.5206:05.63
614Manfreda Avgust1959ŠD Pletenka00:51:05.0007:46.11
74Prijatelj Bojan1958ŠD Brazde vzdržljivosti00:57:19.3914:00.50

Moški od 60 do 69 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
17Dečman Bojan1954Papirnica veveče00:50:10.8500:00.00
225Gornik Jure1951Sovica00:53:29.0903:18.24
333Sušec Anton1951Slovenj Gradec00:56:33.3006:22.45
444Jakop Jože1951Vitanje01:01:01.9010:51.05
52Kutin Edi1949SRPENICA01:01:15.1011:04.25
612Mlinar Franci1953Žiri01:01:45.4111:34.56
722Svet Gvido1947TKD Sovica01:07:03.2816:52.43
83Kodrič Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivosti01:11:08.9120:58.06

Moški nad 70 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
131Zagožen Peter1944Ljubljana01:07:25.9200:00.00



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
142Jakša Matej1980www.copatek.si00:38:55.6100:00.00
229Drinovec Matej1991KD Alpe00:38:56.4000:00.79
337Močnik Metod1968TSK Radomlje00:42:08.5503:12.94
48Nagode Lucijan1979Trdoglav00:42:31.3503:35.74
51Pistor Matej1975SK Carve Plus00:42:47.9103:52.30
630Grašič Andrej1965Cesta na Rupo00:43:18.8904:23.28
739Adamič David1979Gornja vas00:43:54.5804:58.97
836Medved Peter1975Morje00:44:20.8805:25.27
932Martinjaš Aljoša1973Komenda00:44:20.9705:25.36
1035Kordiš Jože1966Koloka00:44:57.8306:02.22
1141Božič Luka1984www.profi-profido.si00:45:25.4606:29.85
1228Vivod Milan1966Mozirje00:46:06.7407:11.13
1334Jenčič Boštjan1990TK Šmarnongorska naveza00:46:51.1807:55.57
1413Slabanja Robert1966SK Ihan00:46:51.3507:55.74
1516Šilc Peter1982TŠD Grič00:46:53.6107:58.00
1640Štrucelj Aljaž1981Trim klub krka00:47:01.3308:05.72
1724Gornik Milan1961TKD Sovica00:47:21.3808:25.77
1815Smodiš Robbie1974Dobovec00:47:25.9108:30.30
196Trojar Bojan1958ŠD Strahovica00:47:36.4308:40.82
2018Ošlak Tomaž1977Dobrna00:48:23.0709:27.46
2121Čuček Jure1987ŠD Pure Sport00:48:42.8209:47.21
2220Turšič Rolando1961SK Loška dolina00:48:43.2209:47.61
2310Rupnik Pavel1965TSK Logatec00:49:24.5210:28.91
247Dečman Bojan1954Papirnica veveče00:50:10.8511:15.24
2514Manfreda Avgust1959ŠD Pletenka00:51:05.0012:09.39
2638Pritržnik Tomaž1981ŠD Podgorje00:51:44.4512:48.84
2717Petrovič Dejan1971Celje00:53:08.2814:12.67
2825Gornik Jure1951Sovica00:53:29.0914:33.48
295Glavič Egidij1971KŠD Hrušica00:54:09.2715:13.66
3033Sušec Anton1951Slovenj Gradec00:56:33.3017:37.69
314Prijatelj Bojan1958ŠD Brazde vzdržljivosti00:57:19.3918:23.78
3244Jakop Jože1951Vitanje01:01:01.9022:06.29
332Kutin Edi1949SRPENICA01:01:15.1022:19.49
3412Mlinar Franci1953Žiri01:01:45.4122:49.80
3527Esih Uroš197601:02:16.4523:20.84
3626Jerman Jure1967ŠD Aclass01:02:49.2323:53.62
3722Svet Gvido1947TKD Sovica01:07:03.2828:07.67
3831Zagožen Peter1944Ljubljana01:07:25.9228:30.31
393Kodrič Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivosti01:11:08.9132:13.30

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
119Ošlak Tina1979Dobrna00:56:20.2500:00.00
211Rupnik Nataša1969TSK Logatec00:56:45.5100:25.26
39Brenčič Nagode Maruša1981Hotedrščica00:59:25.3203:05.07
443Mašera Natalija1982Rogaška Slatina01:02:43.5606:23.31
523Jerman Alenka1967Trim klub krka01:03:07.3806:47.13


Razvrstitev - proga dolžine 4 km
Dečki U14
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1202Močnik MartinRadomlje00:09:58.6500:00.00

Člani od 20 do 40 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1201Manfreda MatjažLovrenc00:10:26.2400:00.00

Članice nad 40 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1203Mele DarinkaVrhnika00:13:16.1400:00.00