8. Pomladni tek - mladina
Jesenice, 21.3.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠZ Jesenice
Vodja tekmovanja: Gaber Šorn
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:500, 1000 in 1500 m
Čas starta:10:30 h
Število prijavljenih: 197

Razvrstitev po kategorijah
Deklice do 7 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1218Zaveljcina Lana2008OŠ Koroška Bela00:00:42.600:00.040
2169Šubic Maruša2009Timing Poljane00:00:44.400:01.835
3812Babič Liza2010Žirovnica00:00:46.300:03.731
4869Bernetič Zala2009Jesenice00:00:48.300:05.728
5227Cepić Lana2008OŠ Koroška Bela00:00:49.800:07.226
6249Sadikovič Inaja2009Triatlonček00:00:54.800:12.225
7864Mladenović Katarina2009Jesenice00:00:59.300:16.724
8155Poženel Leila Ema2011AD Posočje00:01:00.900:18.323
9203Kačarevič Ana2010Hrušica00:01:04.100:21.522
10847Močnik Neja2012Tolmin00:01:06.200:23.621
11877Zahić Lejla201000:01:10.300:27.720
12831Junež Zala201100:01:16.400:33.819
13886Grilc Neja2012Vrtec Koroška Bela00:01:28.400:45.818
14885Mazzini Julija2011Timing Poljane00:01:35.800:53.217
15157Mulej Maja2011Bl. Dobrava00:01:42.400:59.816
16888Faganelj Julija2012Šempeter pri Gorici00:01:44.601:02.015
17226Livala Naja2008Koroška Bela00:01:53.701:11.114
18878Lipovšček Sofia2012Triatlonček00:02:11.901:29.313
19848Šorn Ajda2013Vrtec Žirovnica00:02:34.701:52.112
20248Sadikovič Leni2012Triatlonček00:02:39.901:57.311
DISKV172Josifonska Angela2008OŠ Koroška BelaDISKV00:00.00

Dečki do 7 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1872Repe Ožbej2008AD Bled00:00:38.900:00.040
2866Boršnik Vid2008AK AS00:00:39.200:00.335
3231Biščevič Lan2008OŠ Prežihovega Voranca00:00:39.400:00.531
4830Babača Edvin2008Triatlonček00:00:39.600:00.728
5163Špiler Sergej2009Radovljica00:00:40.200:01.326
6207Pagon Ažbe2009Blejska Dobrava00:00:40.300:01.425
7849Močnik Luka2009Tolmin00:00:41.400:02.524
8857Meterc Valentinčič Mark2008OŠ Žirovnica00:00:43.800:04.923
9846Rakita Maksim2008OŠ Koroška Bela00:00:44.800:05.922
10817Podlipnik Anže2008Begunje na Gorenjskem00:00:46.300:07.421
11170Robič Žiga2009Vrtec pri OŠ 16. decembra Mojstrana00:00:47.500:08.620
12214Ferizi Donart200900:00:50.900:12.019
13807Luks Matevž2010Vrtec Mojstrana00:00:54.200:15.318
14826Logar Jure2009Vrtec Aeternia00:00:56.400:17.517
15197Pačnik Jaka2008Atlet. klub Radovljica00:01:01.900:23.016
16205Kisič Štros Jakob2009Vrtec Jesnice00:01:04.100:25.215
17177Čušin Peter Miklavž2009Vrtec Koroška Bela00:01:06.300:27.414
18247Tomšič Ambrož2009Triatlonec00:01:10.500:31.613
19880Rozman Gal2009Žirovnica00:01:13.100:34.212
20182Klinar Matic2010Jesenice00:01:16.300:37.411
21219Josifovski Adrijan2009OŠ Koroška Bela00:01:16.600:37.710
22863Skumavec Aleks2010Vrtec Angelce Ocepek00:01:16.900:38.09
23814Mandljc Erazem2011Vrtec Blejska Dobrava00:01:17.200:38.38
24816Podlipnik Jošt2011Begunje na Gorenjskem00:01:18.700:39.87
25173Šubic Andraž2011Timing Poljane00:01:19.100:40.26
26220Matučec Tjaž2011Bled00:01:21.800:42.95
27202Karačevičrok2010Hrušica00:01:22.500:43.64
28808Šorn Tevž2011Vrtec Žirovnica00:01:23.200:44.33
29240Lah Anže201100:01:23.900:45.02
30858Mencinger Andraž2011Vrtec Jesenice00:01:24.500:45.61
31168Šubic Žiga2012Timing Poljane00:01:25.600:46.70
32224Šuštar Urban2011Jesenice00:01:26.600:47.70
33809Čiča Mark2011Kranj00:01:27.200:48.30
34208Leban Jakob2013Blejska Dobrava00:01:27.700:48.80
35859Mencinger Tevž2013Vrtec Jesenice00:01:29.400:50.50
36882Ulčar Aljaž2011Vrtec Jesenice00:01:30.400:51.50
DISKV823Smolej Tjaš2009TriatlončekDISKV00:00.00
DISKV250Bohinec Vid2010OŠ ŽirovnicaDISKV00:00.00

Deklice od 8 do 9 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1873Repe Mina2006ŠD Gorje00:00:58.500:00.040
2820Ramič Uma2006OŠ Toneta Čufarja00:01:04.300:05.835
3193Nušinović Hana2007OŠ Koroška Bela00:01:05.600:07.131
4842Najmovska Gaja2007OŠ Prežihovega Voranca00:01:06.800:08.328
5196Bernard Živa2006Atlet. klub Radovljica00:01:08.100:09.626
6840Rakar Tinka2007AK AS00:01:09.400:10.925
7221Railič Tara2006ŽKK Jesenice00:01:10.100:11.624
8171Robič Katja2007OŠ 16. decembra Mojstrana00:01:11.500:13.023
9178Čušin Jana2007OŠ Koroška Bela00:01:13.500:15.022
10217Zavlejcina Ajda2006OŠ Koroška Bela00:01:14.600:16.121
11822Smolej Nika2006Triatlonček00:01:18.800:20.320
12179Čušin Lucija Barbara2006OŠ Koroška Bela00:01:20.700:22.219
13868Velkova Mateja2006OŠ Koroška Bela00:01:21.700:23.218
14242Bohinc Nika2006OŠ Koroška Bela00:01:22.800:24.317
15876Jusić Alja200700:01:23.900:25.416
16881Rozman Iza2007Žirovnica00:01:25.100:26.615
17159Khodakhak Lejla2007Koroška Bela00:01:26.500:28.014
18241Lah Ana200700:01:30.200:31.713
19199Hafner Manca2007Koroška Bela00:01:34.100:35.612
20887Valjavec Nia2006OŠ Koroška Bela00:01:35.300:36.811
21160Šarić Karolina2006Koroška Bela00:01:52.700:54.210
DISKV800Bohinec Ana2006OŠ ŽirovnicaDISKV00:00.00

Dečki od 8 do 9 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1164Špiler Aleksej2006AK Radovljica00:00:57.600:00.040
2154Bizjak Andraž2006AKR Radovljica00:00:58.700:01.135
3222Railič Timon2006NK Jesenice00:01:02.200:04.631
4832Kerič Dino2006OŠ Koroška Bela00:01:04.300:06.728
5233Behlič Edin2006OŠ Prežihovega Voranca00:01:05.800:08.226
6861Tonejc Martin2006KK Jesenice00:01:07.200:09.625
7825Vehar Gašper2006Koroška Bela00:01:10.100:12.524
8875Egart Anže2006OŠ Žirovnica00:01:11.300:13.723
9190Zrnič Timon2007OŠ Koroška Bela00:01:12.500:14.922
10853Zupančič Blaž2007OŠ Gorje00:01:13.900:16.321
11246Berlot Vid2007Žirovnica00:01:17.700:20.120
12874Zupan Julij2006OŠ Žirovnica00:01:28.800:31.219
13185Murić Sandin2007Jesenice00:01:29.700:32.118
14854Filipov Jakob2007OŠ Koroška Bela00:01:30.500:32.917
15891Karadžić Marko2007KK Jesenice00:01:30.600:33.016
16834Herman Svit2006Koroška Bela00:01:31.600:34.015
17802Bernik David2006KK Završnica00:01:32.600:35.014
18827Špeh Ian Oskar2007KK Jesenice00:01:35.800:38.213
19862Mladnović Luka200600:01:37.500:39.912
20215Justin Taj2007OŠ Koroška Bela00:01:42.600:45.011
21843Dejak Jakob2007OŠ Koroška Bela00:01:44.500:46.910
22183Klinar Aleks2007OŠ Koroška Bela00:01:45.200:47.69
23184Koder Žiga2007OŠ Koroška Bela00:01:50.800:53.28
24192Dren Ferizi2006OŠ Toneta Čufarja00:01:51.900:54.37
25244Tomšič Erazem2007Triatlonec00:01:52.800:55.26
26844Dremelj Tin200700:01:56.400:58.85
27209Filipič Džafič Timotej2006Radovljica00:02:49.201:51.64
DISKV225Hvala Staš2007Koroška BelaDISKV00:00.00

Deklice od 10 do 11 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1151Medja Lucija2004AK Radovljica00:02:08.700:00.040
2198Pačnik Eva2004Atlet. klub Radovljica00:02:11.300:02.635
3232Biščevič Laura2005OŠ Prežihovega Voranca00:02:15.500:06.831
4152Čebašek Neža2005AK Radovljica00:02:16.200:07.528
5865Boršnik Juliuja2005ŠK AS00:02:21.300:12.626
6824Torkar Urška2004OŠ Koroška Bela00:02:28.400:19.725
7238Sedžek Špela2005OŠ Toneta Čufarja00:02:36.300:27.624
8845Dremelj Jana200400:02:37.400:28.723
9838Rakar Manca2005AK AS00:02:42.400:33.722
10821Ramič Isa2004OŠ Toneta Čufarja00:02:47.600:38.921
11212Zrnič Nika2005Koroška Bela00:02:52.400:43.720
12813Babič Ema2005AS Kranj00:02:56.300:47.619
13836Kučina Maja2004AS Kranj00:02:59.700:51.018
14174Ferizi Anjeza2005OŠ Toneta Čufarja00:03:06.500:57.817
15176Pezić Sara2005OŠ Koroška Bela00:03:09.601:00.916
16851Lucija Brečko2005OŠ Prežihovega Voranca00:03:11.701:03.015
17819Glavič Hana2004Teniški klub Jesenice00:03:16.701:08.014

Dečki od 10 do 11 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1879Lavtižar Jernej2005KK Jesenice00:02:03.800:00.040
2230Mulej Niki2005Prežihov Voranc00:02:05.500:01.735
3243Pečar Nejc2004AS Kranj00:02:06.700:02.931
4165Kozel Tomše Nik2005AK Radovljica00:02:07.900:04.128
5860Trojar Peter2004Begunje na Gorenjskem00:02:14.200:10.426
6191Marolt Jaka2005Žirovnica00:02:15.100:11.325
7815Podlipnik Tevž2005Atlet. klub Radovljica00:02:17.700:13.924
8206Pagon Matic2004KK Jesenice00:02:20.400:16.623
9810Lartižor Mark2005OŠ Koroška Bela00:02:24.600:20.822
10211Biščevič Edvin2004KK Jesenice00:02:26.100:22.321
11818Karadžič Aleksander2004Prežihov Voranc00:02:26.700:22.920
12828Špeh Patrik2005KK Jesenice00:02:27.600:23.819
13837Lužnik Tijan2005OŠ Žirovnica00:02:29.600:25.818
14811Kecman Kordež Jaša2004OŠ Koroška Bela00:02:30.800:27.017
15167Manoilovič Koželj Gal2005OŠ Koroška Bela00:02:33.500:29.716
16188Samar Matija2004KK Jesenice00:02:34.500:30.715
17803Zupan Benjamin2004KK Završnica00:02:35.900:32.114
18180Čušin Filip Damjan2004OŠ Koroška Bela00:02:36.800:33.013
19204Kozelj Aljaž2004NK Lesce00:02:38.600:34.812
20213Milovanović Nik2005Koroška Bela00:02:41.100:37.311
21175Pezić Denis2004OŠ Koroška Bela00:02:42.200:38.410
22186Palovšnik Matija2005OŠ Koroška Bela00:02:44.300:40.59
23871Urban Jeler2005OŠ Olševek00:02:45.800:42.08
24889Kabashi Edonis2004OŠ Prežihovega Voranca00:02:52.200:48.47
25210Kneževič Enej2005KK Jesenice00:03:00.900:57.16
26201Hafizović Anis2005OŠ Koroška Bela00:03:02.300:58.55
27195Nušinovič Sandi2004OŠ Koroška Bela00:03:10.401:06.64
28187Žvan Robert2005OŠ Koroška Bela00:03:19.901:16.13
DISKV835Megloba Nejc2005AS KranjDISKV00:00.00
DISKV216Džinič Alin2004OŠ Koroška BelaDISKV00:00.00

Deklice od 12 do 13 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1841Muhar Ana2002OŠ Koroška Bela00:02:03.400:00.040
2867Halilagić Sara2002OŠ Koroška Bela00:02:04.400:01.035
3166Kozel Tomše Ema2002AK Radovljica00:02:05.500:02.131
4893Radman Laura2002ŠPO Jesenice00:02:08.800:05.428
5153Vogelnik Ana2003AK Radovljica00:02:09.700:06.326
6236Behlič Ema2003OŠ Prežihovega Voranca00:02:38.200:34.825
7200Hafizović Erna2003OŠ Koroška Bela00:02:45.400:42.024
8234Smole Danaja2003OŠ Prežihovega Voranca00:02:51.400:48.023
9237Behlič Šejla2003OŠ Prežihovega Voranca00:02:54.700:51.322
10806Ronner Stella2003H2O Team00:03:00.400:57.021
11894Silić Ajla2002OŠ Prežihovega Voranca00:03:15.601:12.220
12892Magovac Kaja2002OŠ Prežihovega Voranca00:03:16.701:13.319
13895Kurbegović Elma2002OŠ Prežihovega Voranca00:03:17.701:14.318
14235Mole Stella2003OŠ Prežihovega Voranca00:03:21.901:18.517
15896Hadžić Sara2002OŠ Prežihovega Voranca00:03:24.301:20.916
16884Dizdarević Elma2003OŠ Prežihovega Voranca00:03:25.101:21.715
17883Deranjić Emina2003OŠ Prežihovega Voranca00:03:34.901:31.514

Dečki od 12 do 13 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1804Kalan Vrhovnik Gal2002KK Završnica00:02:07.400:00.040
2189Kaltak Vahid2002OŠ Koroška Bela00:02:07.900:00.535
3156Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:02:08.400:01.031
4855Milanopvič Peter2003OŠ Prežihovega Voranca00:02:09.100:01.728
5228Hudič Mirnis2002AS Kranj00:02:09.800:02.426
6897Habič Maks2002OŠ Prežihovega Voranca00:02:13.300:05.925
7229Tramte Kristijan2002AS Kranj00:02:14.300:06.924
8829Babača Ernest Eman2002KK Jesenice00:02:30.700:23.323
9801Žnidar Aljaž2002Triatlonec00:02:31.600:24.222
10870Jeler Lan2003OŠ Šenčur00:02:34.700:27.321
11833Kerič Arnes2003OŠ Koroška Bela00:02:36.300:28.920
12899Jandrić Dejan2002OŠ Prežihovega Voranca00:02:38.200:30.819
13194Stojanovič Marko2003OŠ Koroška Bela00:02:41.400:34.018
14856Zagorc Timotej2003OŠ Prežihovega Voranca00:02:55.100:47.717
15158Koragič Benjamin2003KK Jesenice00:02:58.400:51.016
16161Uranič Milan2003KK Jesenice00:03:13.601:06.215
17245Berlot Jan2003Žirovnica00:03:52.101:44.714

Dečki od 14 do 15 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1850Pajaziti Florentin2001OŠ Prežihovega Voranca00:01:58.500:00.040
2805Dražić Luka2000KK Završnica00:02:11.300:12.835
3839Bathaku Astrid2001Jesenice00:02:28.200:29.731
4898Kozin Gašper2001OŠ Prežihovega Voranca00:02:32.600:34.128