8. Pomladni tek
Jesenice, 21.3.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: Zavod za šport Jesenice
Vodja tekmovanja: Geber Šorn
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 104

Razvrstitev po kategorijah
Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
159Ivančič Bernarda1960AK Ormož00:46:22.900:00.0
258Prešeren Matejka1964KK Završnica00:53:49.007:26.1
343Kalan Maja1965ŠD Partizan Šk. Loka00:54:09.007:46.1
422Mohorič Lili1964Tržič00:54:30.408:07.5
582Meglič Jana1962Tržič00:58:55.812:32.9

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
130Gregorc Anita1973ŠD Maratonc00:46:21.300:00.0
25Draga Žbontar1967Tek. skupina Jesenice00:49:44.903:23.6
357Kolman Alenka1967Radovljica00:53:47.207:25.9
468Žvan Jana1973Žirovnica00:56:05.609:44.3
5103Gorišek Valentina1971Jesenice00:57:34.111:12.8
692Kostanjevec Darja1971Kranj00:58:13.711:52.4
772Stevanovič Gorica1969Tek. skupina Jesenice00:58:19.211:57.9
854Valenta Lidija1974Visoko01:03:09.216:47.9

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
17Tjaša Žnidar1980Tek. skupina Jesenice00:48:39.100:00.0

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
164Peperko Maja1986TK Šmarnogorska naveza00:40:09.800:00.0
262Klinar Tina1994Zg. Gorje00:44:53.604:43.8
327Zima Anja1987ŠD Mošnje00:45:23.505:13.7
474Faganelj Marijana1988Šempeter00:52:33.312:23.5
5102Gašparin Nina1990Zg. Gorje00:54:35.214:25.4
699Mlakar Manca1992Jesenice00:54:38.014:28.2

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
179Ambrož Janez1939Tržiške strele00:50:44.500:00.0
249Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:58:51.108:06.6
342Hrovat Franc1936Gorenjski glas01:03:16.912:32.4

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
166Lešnik Štefan1951Ljubljana00:42:40.300:00.0
225Stevanovič Rajko1952Avtomehanika Valant00:42:57.800:17.5
313Ražman Miroslav1953Tek. skupina Jesenice00:49:54.207:13.9

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
133Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:36:51.200:00.0
246Teraž Franci1962Acroni Team00:37:18.700:27.5
361Klinar Slavko1963Zg. Gorje00:39:08.102:16.9
470Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:39:55.503:04.3
520Valant Frenk1958Tek. skupina Jesenice00:40:39.203:48.0
631Galin Bojan1958ŠKD Mekinje00:40:41.603:50.4
78Miro Savič1960Tek. skupina Jesenice00:40:52.604:01.4
84Tomaž Majek1962Tek. skupina Jesenice00:43:37.306:46.1
956Marolt Darko1960Radovljica00:43:44.006:52.8
1014Brčinović Andrija1964Tek. skupina Jesenice00:44:09.207:18.0
1167Štirn Igor1962Ljubljana00:48:03.111:11.9
1232Anderle Anton1963Žirovnica00:49:48.412:57.2
1329Kert Anton1965Picerij Urša00:51:58.415:07.2
1452Petek Marjan1958Klub Trmastih00:52:14.115:22.9
1578Kosmač Primož1963Urbani tekači00:52:25.615:34.4
1676Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekačev00:52:34.315:43.1
1723Sečnik Drago1963Tržič00:54:30.517:39.3
1850Stele Vladimir1965Kamnik00:56:32.819:41.6
1951Zevnik Bojan196200:57:04.720:13.5

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
173Lušina Andrej1968AD Železniki00:37:11.600:00.0
263Peček Boris1973Ljubljana00:38:45.101:33.5
398Žunič Danijel1973Zunic Electronic00:39:37.402:25.8
475Gazvoda Andrej1975AGP Pro00:39:46.702:35.1
524Humar Aleš1973Brezje00:39:59.602:48.0
621Mujkić Sadik1968AK Radovljica00:41:05.403:53.8
785Ogrin Marko1967ŠD Povž00:41:37.604:26.0
837Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:42:04.304:52.7
953Jeler Milan1968Trmasti00:42:18.205:06.6
1040Jožef Marolt1969KK Završnica00:43:39.206:27.6
11104Premrl Lojze1967Tekaški forum00:44:37.207:25.6
1219Glavič Egidij1971KŠD Hrušica00:45:16.808:05.2
1384Cizelj Lojzi196800:45:55.708:44.1
1412Tržan Boštjan1972Tek. skupina Jesenice00:47:48.010:36.4
1538Igor Kačarevič1972Hrušica00:48:55.411:43.8
166Branko Brelih1967Tek. skupina Jesenice00:49:12.212:00.6
1791Mohar Sebastian1972Jacquet00:49:14.912:03.3
1810Klemen Ermen1974Tek. skupina Jesenice00:49:23.112:11.5
1990Gamboe Marsel1966Radio Triglav00:50:08.012:56.4
2089Starič Jani1975Jesenice00:52:25.815:14.2
2186Mihelič Peter1975Zg. Besnica00:54:08.716:57.1
2271Štalec Vladimir1968AK Železniki00:57:26.720:15.1
2347Poljanšek Iztok1967Žiri00:58:52.821:41.2
24101Janez Lukan1975Jesenice01:09:02.831:51.2

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
19Janez Mulej1981Zavod za šport Jesenice00:33:22.700:00.0
234Volkar Franci1976ŠKD Mekinje00:37:35.704:13.0
397Močnik Gregor1979Tolmin00:38:42.305:19.6
41Esnir Jusić1976Tek. skupina Jesenice00:39:43.506:20.8
548Klisura Miro1982Žiri00:44:28.811:06.1
694Srebrenovski Davor1978Jesenice00:47:38.914:16.2
63Alan Babača1978Tek. skupina Jesenice00:47:38.914:16.2
811Ulčar Aljoša1976Tek. skupina Jesenice00:51:03.317:40.6
944Bizjak Gregor1979Tek. skupina Jesenice00:51:27.818:05.1
1093Ipavec Boštjan1978Ajdovščina00:51:37.118:14.4
1135Megloba Matej1977AS Kranj00:51:38.818:16.1
1281Bernetič Jure1980Jesenice00:52:14.218:51.5
1388Valjavec Gaber1979Blejska Dobrava00:53:08.419:45.7
142Uroš Lakič1976Tek. skupina Jesenice00:56:24.923:02.2
1577Tomažič Tine1983Ljubljana01:03:07.029:44.3

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
128Zupan Klemen1986Tržič00:35:37.500:00.0
241Grbič Dino1987Bazen Kranj00:36:33.200:55.7
355Žitnik Urban1986Tržič00:36:41.401:03.9
465Erjavc Anže1988Kostar00:37:59.102:21.6
515Blatnik Žiga1986KK Završnica00:41:32.305:54.8
680Herenčić Damjan1987ŠD Divji zajci00:43:17.807:40.3
739Pretnar Miha1990PGD Zabreznica00:44:14.608:37.1
860Stepančič Miha1994Ljubljana00:45:11.509:34.0
9100Willedwazt Luka1992Lesce00:52:42.417:04.9

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
183Žbontar Matevž1997HD Mladi Jesenice00:44:51.400:00.0
2105Mulej Tim1998Judo klub Jesenice00:45:52.401:01.0
345Habjan Tine2000ŠD Dražgoše00:47:05.102:13.7
436Nadižar Žan1998PGD Zabreznica00:47:44.402:53.0
569Štirn Jan1997Ljubljana00:47:53.603:02.2
616Peternel Sergej2001KK Završnica00:51:14.506:23.1
718Dolenšek Anže2002KK Završnica00:54:02.309:10.9
817Dražić Matej2001KK Žirovnica00:56:59.212:07.8
987Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:58:13.613:22.2
1026Maj Poženel Natan2003AD Posočje01:04:51.019:59.6
1196Kostanjevec Luka2001Skavti Kranj01:07:07.122:15.7



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
19Janez Mulej1981Zavod za šport Jesenice00:33:22.700:00.0
228Zupan Klemen1986Tržič00:35:37.502:14.8
341Grbič Dino1987Bazen Kranj00:36:33.203:10.5
455Žitnik Urban1986Tržič00:36:41.403:18.7
533Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:36:51.203:28.5
673Lušina Andrej1968AD Železniki00:37:11.603:48.9
746Teraž Franci1962Acroni Team00:37:18.703:56.0
834Volkar Franci1976ŠKD Mekinje00:37:35.704:13.0
965Erjavc Anže1988Kostar00:37:59.104:36.4
1097Močnik Gregor1979Tolmin00:38:42.305:19.6
1163Peček Boris1973Ljubljana00:38:45.105:22.4
1261Klinar Slavko1963Zg. Gorje00:39:08.105:45.4
1398Žunič Danijel1973Zunic Electronic00:39:37.406:14.7
141Esnir Jusić1976Tek. skupina Jesenice00:39:43.506:20.8
1575Gazvoda Andrej1975AGP Pro00:39:46.706:24.0
1670Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:39:55.506:32.8
1724Humar Aleš1973Brezje00:39:59.606:36.9
1820Valant Frenk1958Tek. skupina Jesenice00:40:39.207:16.5
1931Galin Bojan1958ŠKD Mekinje00:40:41.607:18.9
208Miro Savič1960Tek. skupina Jesenice00:40:52.607:29.9
2121Mujkić Sadik1968AK Radovljica00:41:05.407:42.7
2215Blatnik Žiga1986KK Završnica00:41:32.308:09.6
2385Ogrin Marko1967ŠD Povž00:41:37.608:14.9
2437Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:42:04.308:41.6
2553Jeler Milan1968Trmasti00:42:18.208:55.5
2666Lešnik Štefan1951Ljubljana00:42:40.309:17.6
2725Stevanovič Rajko1952Avtomehanika Valant00:42:57.809:35.1
2880Herenčić Damjan1987ŠD Divji zajci00:43:17.809:55.1
294Tomaž Majek1962Tek. skupina Jesenice00:43:37.310:14.6
3040Jožef Marolt1969KK Završnica00:43:39.210:16.5
3156Marolt Darko1960Radovljica00:43:44.010:21.3
3214Brčinović Andrija1964Tek. skupina Jesenice00:44:09.210:46.5
3339Pretnar Miha1990PGD Zabreznica00:44:14.610:51.9
3448Klisura Miro1982Žiri00:44:28.811:06.1
35104Premrl Lojze1967Tekaški forum00:44:37.211:14.5
3683Žbontar Matevž1997HD Mladi Jesenice00:44:51.411:28.7
3760Stepančič Miha1994Ljubljana00:45:11.511:48.8
3819Glavič Egidij1971KŠD Hrušica00:45:16.811:54.1
39105Mulej Tim1998Judo klub Jesenice00:45:52.412:29.7
4084Cizelj Lojzi196800:45:55.712:33.0
4145Habjan Tine2000ŠD Dražgoše00:47:05.113:42.4
423Alan Babača1978Tek. skupina Jesenice00:47:38.914:16.2
4294Srebrenovski Davor1978Jesenice00:47:38.914:16.2
4436Nadižar Žan1998PGD Zabreznica00:47:44.414:21.7
4512Tržan Boštjan1972Tek. skupina Jesenice00:47:48.014:25.3
4669Štirn Jan1997Ljubljana00:47:53.614:30.9
4767Štirn Igor1962Ljubljana00:48:03.114:40.4
4838Igor Kačarevič1972Hrušica00:48:55.415:32.7
496Branko Brelih1967Tek. skupina Jesenice00:49:12.215:49.5
5091Mohar Sebastian1972Jacquet00:49:14.915:52.2
5110Klemen Ermen1974Tek. skupina Jesenice00:49:23.116:00.4
5232Anderle Anton1963Žirovnica00:49:48.416:25.7
5313Ražman Miroslav1953Tek. skupina Jesenice00:49:54.216:31.5
5490Gamboe Marsel1966Radio Triglav00:50:08.016:45.3
5579Ambrož Janez1939Tržiške strele00:50:44.517:21.8
5611Ulčar Aljoša1976Tek. skupina Jesenice00:51:03.317:40.6
5716Peternel Sergej2001KK Završnica00:51:14.517:51.8
5844Bizjak Gregor1979Tek. skupina Jesenice00:51:27.818:05.1
5993Ipavec Boštjan1978Ajdovščina00:51:37.118:14.4
6035Megloba Matej1977AS Kranj00:51:38.818:16.1
6129Kert Anton1965Picerij Urša00:51:58.418:35.7
6252Petek Marjan1958Klub Trmastih00:52:14.118:51.4
6381Bernetič Jure1980Jesenice00:52:14.218:51.5
6478Kosmač Primož1963Urbani tekači00:52:25.619:02.9
6589Starič Jani1975Jesenice00:52:25.819:03.1
6676Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekačev00:52:34.319:11.6
67100Willedwazt Luka1992Lesce00:52:42.419:19.7
6888Valjavec Gaber1979Blejska Dobrava00:53:08.419:45.7
6918Dolenšek Anže2002KK Završnica00:54:02.320:39.6
7086Mihelič Peter1975Zg. Besnica00:54:08.720:46.0
7123Sečnik Drago1963Tržič00:54:30.521:07.8
722Uroš Lakič1976Tek. skupina Jesenice00:56:24.923:02.2
7350Stele Vladimir1965Kamnik00:56:32.823:10.1
7417Dražić Matej2001KK Žirovnica00:56:59.223:36.5
7551Zevnik Bojan196200:57:04.723:42.0
7671Štalec Vladimir1968AK Železniki00:57:26.724:04.0
7787Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:58:13.624:50.9
7849Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:58:51.125:28.4
7947Poljanšek Iztok1967Žiri00:58:52.825:30.1
8077Tomažič Tine1983Ljubljana01:03:07.029:44.3
8142Hrovat Franc1936Gorenjski glas01:03:16.929:54.2
8226Maj Poženel Natan2003AD Posočje01:04:51.031:28.3
8396Kostanjevec Luka2001Skavti Kranj01:07:07.133:44.4
84101Janez Lukan1975Jesenice01:09:02.835:40.1

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
164Peperko Maja1986TK Šmarnogorska naveza00:40:09.800:00.0
262Klinar Tina1994Zg. Gorje00:44:53.604:43.8
327Zima Anja1987ŠD Mošnje00:45:23.505:13.7
430Gregorc Anita1973ŠD Maratonc00:46:21.306:11.5
559Ivančič Bernarda1960AK Ormož00:46:22.906:13.1
67Tjaša Žnidar1980Tek. skupina Jesenice00:48:39.108:29.3
75Draga Žbontar1967Tek. skupina Jesenice00:49:44.909:35.1
874Faganelj Marijana1988Šempeter00:52:33.312:23.5
957Kolman Alenka1967Radovljica00:53:47.213:37.4
1058Prešeren Matejka1964KK Završnica00:53:49.013:39.2
1143Kalan Maja1965ŠD Partizan Šk. Loka00:54:09.013:59.2
1222Mohorič Lili1964Tržič00:54:30.414:20.6
13102Gašparin Nina1990Zg. Gorje00:54:35.214:25.4
1499Mlakar Manca1992Jesenice00:54:38.014:28.2
1568Žvan Jana1973Žirovnica00:56:05.615:55.8
16103Gorišek Valentina1971Jesenice00:57:34.117:24.3
1792Kostanjevec Darja1971Kranj00:58:13.718:03.9
1872Stevanovič Gorica1969Tek. skupina Jesenice00:58:19.218:09.4
1982Meglič Jana1962Tržič00:58:55.818:46.0
2054Valenta Lidija1974Visoko01:03:09.222:59.4