5. Tek dveh dežel 2015, 5km
Rateče, 22.2.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Ponca
Vodja tekmovanja: Matej Soklič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:5 km
Čas starta:9.30
Število prijavljenih: 38

Razvrstitev po kategorijah
Mlajše deklice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1367Hace Kiara2005SK Loška dolina00:23:29.100:00.0
2357Čuk Špela2004TSK Idrija00:24:39.001:09.9
3369Funda Nikita2006SK Loška dolina00:26:59.003:29.9
4361Pelan Maša2005Grahovo00:30:30.207:01.1
5385Lungnuss Sophia2006Bloke00:30:46.207:17.1
6360Pelan Nika2008Grahovo00:46:18.222:49.1

Starejše deklice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1351Šuligoj Taja2002TSK Idrija00:19:36.600:00.0
2356Bačnar Larisa2002TSK Idrija00:20:13.500:36.9
3354Mlakar Maruša2002TSK Idrija00:22:04.102:27.5
4366Ristivojevič Maja2003SK Loška dolina00:31:30.211:53.6

Starejše mladinke
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1381Školč Petra1999TK Kobarid00:24:47.300:00.0

Mlajše članice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1372Kranjc Katja1996TSD Olimpija Bloke00:20:53.300:00.0

Članice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1373Božič Eva1985Profi - porfido.si00:21:24.200:00.0
2371Kranjc Helena1969TSD Olimpija Bloke00:22:21.800:57.6
3378Rupnik Aleksandra1970ŠD TRNOVSKI MARATON00:24:23.802:59.6
4382Yazbeck Michella1973Bloke00:27:20.105:55.9
588Oblak Janja197000:28:56.407:32.2
6362Troha Katja1976Grahovo00:30:27.109:02.9

Veteranke
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1376Šilc Darja1961TŠD Grič00:25:36.300:00.0

Mlajši dečki
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1370Zabukovec David2004SK Lokška dolina00:21:06.000:00.0
2383Lavrič Pregelj Žan Y2004Bloke00:26:52.105:46.1
3384Lavrič Pregelj Phili2006Bloke00:27:44.206:38.2

Starejši dečki
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1368Truden Jan2002SK Loška dolina00:17:27.600:00.0
2352Česnik Luka2003TSK Idrija00:20:28.903:01.3
3355Mrak Matevž2003TSK Idrija00:20:31.303:03.7
4353Novak David Svit2003TSK Idrija00:24:03.006:35.4

Mlajši mladinci
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1377Rupnik Robi2001MTB Orbea Črni vrh00:20:05.100:00.0

Člani
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1387Menič Pavel1980Aborigin00:16:20.600:00.0
2374Kunc Darko198200:18:30.402:09.8
3359Pelan Peter1973Grahovo00:21:32.005:11.4
4386Oscan Čedomir196500:25:29.809:09.2

Veterani
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1375Rupnik Roman1960ŠD Trnovski maraton00:17:33.100:00.0
2380Školč Pavel1960TK Kobarid00:24:53.907:20.8
3379Giuseppe Schnabl1940Tarviso - ITL00:27:02.809:29.7
4365Reš Jaka1935Gorenjski glas00:28:31.310:58.2



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1387Menič Pavel1980Aborigin00:16:20.600:00.0
2368Truden Jan2002SK Loška dolina00:17:27.601:07.0
3375Rupnik Roman1960ŠD Trnovski maraton00:17:33.101:12.5
4374Kunc Darko198200:18:30.402:09.8
5377Rupnik Robi2001MTB Orbea Črni vrh00:20:05.103:44.5
6352Česnik Luka2003TSK Idrija00:20:28.904:08.3
7355Mrak Matevž2003TSK Idrija00:20:31.304:10.7
8370Zabukovec David2004SK Lokška dolina00:21:06.004:45.4
9359Pelan Peter1973Grahovo00:21:32.005:11.4
10353Novak David Svit2003TSK Idrija00:24:03.007:42.4
11380Školč Pavel1960TK Kobarid00:24:53.908:33.3
12386Oscan Čedomir196500:25:29.809:09.2
13383Lavrič Pregelj Žan Y2004Bloke00:26:52.110:31.5
14379Giuseppe Schnabl1940Tarviso - ITL00:27:02.810:42.2
15384Lavrič Pregelj Phili2006Bloke00:27:44.211:23.6
16365Reš Jaka1935Gorenjski glas00:28:31.312:10.7

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1351Šuligoj Taja2002TSK Idrija00:19:36.600:00.0
2356Bačnar Larisa2002TSK Idrija00:20:13.500:36.9
3372Kranjc Katja1996TSD Olimpija Bloke00:20:53.301:16.7
4373Božič Eva1985Profi - porfido.si00:21:24.201:47.6
5354Mlakar Maruša2002TSK Idrija00:22:04.102:27.5
6371Kranjc Helena1969TSD Olimpija Bloke00:22:21.802:45.2
7367Hace Kiara2005SK Loška dolina00:23:29.103:52.5
8378Rupnik Aleksandra1970ŠD TRNOVSKI MARATON00:24:23.804:47.2
9357Čuk Špela2004TSK Idrija00:24:39.005:02.4
10381Školč Petra1999TK Kobarid00:24:47.305:10.7
11376Šilc Darja1961TŠD Grič00:25:36.305:59.7
12369Funda Nikita2006SK Loška dolina00:26:59.007:22.4
13382Yazbeck Michella1973Bloke00:27:20.107:43.5
1488Oblak Janja197000:28:56.409:19.8
15362Troha Katja1976Grahovo00:30:27.110:50.5
16361Pelan Maša2005Grahovo00:30:30.210:53.6
17385Lungnuss Sophia2006Bloke00:30:46.211:09.6
18366Ristivojevič Maja2003SK Loška dolina00:31:30.211:53.6
19360Pelan Nika2008Grahovo00:46:18.226:41.6