5. Tek dveh dežel 2015, 15km
Rateče, 22.2.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Ponca
Vodja tekmovanja: Matej Soklič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:15 km
Čas starta:9.30
Število prijavljenih: 86

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
154Mavc Borut1994SSK Ljubno BTC00:37:59.800:00.0100
280Markelj Andraž1996ND Rateče - Planica00:38:06.000:06.280
361Povirk Anže1991SK IHAN00:38:38.700:38.960
475Jenčič Boštjan1990TK Šmarnogorska naveza00:40:45.302:45.550
51Jeras Gašper1988Preserje00:41:54.403:54.645
655Uršič Blaž1998TSK Triglav Kranj00:44:20.906:21.140
759Hočevar Tomaž1988GIBIT00:48:10.310:10.536
858Lebar Anže1999TSK Triglav Kranj00:50:28.112:28.332

Ženske do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
145Pančur Neva1996ŠD Gorje00:44:00.800:00.0100
257Peternelj Alenka1998TSK Triglav Kranj00:48:20.404:19.680
356Knap Karin1999TSK Triglav Kranj00:51:16.107:15.360

Moški od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
13Čebašek Jure1984Atomic vodni park Bohinj00:38:06.400:00.0100
22Adamič David1979Stranice00:38:33.900:27.580
370Ropič Igor1976Oblikovanje Alea00:38:43.400:37.060
45Nagode Lucijan1979Trdoglav00:39:18.401:12.050
568Božič Luka1984Profi - porfido.si00:43:33.205:26.845
689Štrucelj Aljaž1981Trim klub Krka00:43:37.205:30.840
777Šilc Peter1982TŠD Grič00:44:33.506:27.136
876Gostiša Jure1979Teniški klub Vrhnika00:52:26.514:20.132
938Oražem Igor1976ŠD Helios00:56:30.218:23.829

Ženske od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
136Mlinar Tina1980Žiri01:02:35.600:00.0100

Moški od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
14Medved Peter1975Fram00:38:39.900:00.0100
279Martinjaš Aljoša1973Salomon-calcit Team00:39:28.100:48.280
310Žnidarič Franci1967Tržič00:39:52.601:12.760
464Smodiš Robbie197400:43:07.604:27.750
57Gantar Jure1967TSK Idrija00:45:39.606:59.745
652Glavič Egidij1971KŠD Hrušica00:47:32.108:52.240
79Zabukovec Rafael1972SK Loška dolina00:51:36.112:56.236
829Obreza Iztok1967Lukovica00:52:53.814:13.932
941Groznik Franci1970ŠD Helios00:53:20.314:40.429
1051Novak Mitja1971Sloga 1902 Idrija00:57:53.619:13.726
1134Slabe Janez1969Kaveljci in korenine01:01:13.322:33.424

Ženske od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
135Mazi Tina1974Ljubljana00:48:40.400:00.0100
225Rupnik Nataša1969TSK Logatec00:50:46.302:05.980
365Peternel Mojca196801:05:03.516:23.160

Moški od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
146Rolando Turšič1961SK Loška dolina00:40:29.700:00.0100
213Gornik Milan1961TKD Sovica00:40:32.200:02.580
344Železnikar Jani1961ŠD Kaval00:41:16.300:46.660
440Gregorič Peter1963ŠD Helios00:43:58.403:28.750
532Tarman Božidar196500:43:58.803:29.145
619Trojar Bojan1958SD Strahovica00:44:25.903:56.240
78Rupnik Pavel1965TSK Logatec00:45:48.805:19.136
843Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:45:56.505:26.832
914Hafner Herbert1956SKIZUNF Velden00:47:02.206:32.529
1067Jelenc Boštjan1961Ljubljana00:47:19.506:49.826
1142Pibernik Peter1960ŠD Helios00:48:33.808:04.124
1212Čebašek Miro1958TINEX ŠENČUR00:49:32.509:02.822
1339Šarf Tomaž1959ŠD Helios00:49:58.709:29.020
1478Šilc Nande1959TŠD Grič00:49:59.709:30.018
1518Prijatelj Bojan1958ŠD Brazde vzdržljivost00:50:47.610:17.916
1683Kališnik Primož1960KSBL - DELO00:53:26.812:57.115
1781Cvenkelj Jože1958Radovljica00:55:10.614:40.914
1887Luskovec Bojan195601:00:52.720:23.013
1950Čuk Tomaž1962Sloga 1902 Idrija01:03:49.323:19.612
2073Vuaran Adriano1961Udine01:34:50.354:20.611

Ženske nad 50 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
171Prešeren Matejka1964KK Završnica00:52:28.400:00.0100
260Pradal Nadisa1958G.S.A.Alpin.Udine00:57:17.304:48.980

Moški od 60 do 69 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
115Kofler Izidor1955Kofler sport00:42:08.400:00.0100
262Giuseppe Miceli1953G.S.A.Alpin.Udine00:45:57.203:48.880
316Kovačevič Dane1955Radovljica00:47:01.604:53.260
466Dečman Bojan1954Papirnica Vevče00:47:20.105:11.750
563Gornik Jure1951Sovica00:47:33.905:25.545
685Marot Rado1955Šentjur Power00:49:51.007:42.640
731Ivančič Aljoša1948ŠD Ponca00:50:44.608:36.236
837Mlinar Franci1953Žiri00:52:18.610:10.232
972Sušec Anton1951Slovenj Gradec00:53:25.511:17.129
1048Urankar Viki1948AD Kladivar Celje00:56:26.214:17.826
1149Isakovič Saša1948ŠD Brazde vzdržljivosti00:57:50.415:42.024
1220Kodrič Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivost01:00:34.718:26.322
1323Svet Gvido1947TKD Sovica01:04:16.722:08.320
1453Orešek Mihael1946SK Ihan01:16:25.834:17.418
1574Bortolotti Romeo1948G.S.A.Alpin.Udine01:36:17.954:09.516

Moški nad 70 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
124Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj00:56:43.200:00.0100
286Zagožen Peter194400:58:45.202:02.080
384Stopar Maks1943ŠD Brazde vzdržljivost01:09:20.712:37.560
447Hrovat Franc1936TSK Triglav Kranj01:09:43.813:00.650
569Flaugnatti Dino1939Udine01:33:32.436:49.245



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
154Mavc Borut1994SSK Ljubno BTC00:37:59.800:00.0100
280Markelj Andraž1996ND Rateče - Planica00:38:06.000:06.280
33Čebašek Jure1984Atomic vodni park Bohinj00:38:06.400:06.660
42Adamič David1979Stranice00:38:33.900:34.150
561Povirk Anže1991SK IHAN00:38:38.700:38.945
64Medved Peter1975Fram00:38:39.900:40.140
770Ropič Igor1976Oblikovanje Alea00:38:43.400:43.636
85Nagode Lucijan1979Trdoglav00:39:18.401:18.632
979Martinjaš Aljoša1973Salomon-calcit Team00:39:28.101:28.329
1010Žnidarič Franci1967Tržič00:39:52.601:52.826
1146Rolando Turšič1961SK Loška dolina00:40:29.702:29.924
1213Gornik Milan1961TKD Sovica00:40:32.202:32.422
1375Jenčič Boštjan1990TK Šmarnogorska naveza00:40:45.302:45.520
1444Železnikar Jani1961ŠD Kaval00:41:16.303:16.518
151Jeras Gašper1988Preserje00:41:54.403:54.616
1615Kofler Izidor1955Kofler sport00:42:08.404:08.615
1764Smodiš Robbie197400:43:07.605:07.814
1868Božič Luka1984Profi - porfido.si00:43:33.205:33.413
1989Štrucelj Aljaž1981Trim klub Krka00:43:37.205:37.412
2040Gregorič Peter1963ŠD Helios00:43:58.405:58.611
2132Tarman Božidar196500:43:58.805:59.010
2255Uršič Blaž1998TSK Triglav Kranj00:44:20.906:21.19
2319Trojar Bojan1958SD Strahovica00:44:25.906:26.18
2477Šilc Peter1982TŠD Grič00:44:33.506:33.77
257Gantar Jure1967TSK Idrija00:45:39.607:39.86
268Rupnik Pavel1965TSK Logatec00:45:48.807:49.05
2743Zrimšek Robert1961TSK Logatec00:45:56.507:56.74
2862Giuseppe Miceli1953G.S.A.Alpin.Udine00:45:57.207:57.43
2916Kovačevič Dane1955Radovljica00:47:01.609:01.82
3014Hafner Herbert1956SKIZUNF Velden00:47:02.209:02.41
3167Jelenc Boštjan1961Ljubljana00:47:19.509:19.71
3266Dečman Bojan1954Papirnica Vevče00:47:20.109:20.31
3352Glavič Egidij1971KŠD Hrušica00:47:32.109:32.31
3463Gornik Jure1951Sovica00:47:33.909:34.11
3559Hočevar Tomaž1988GIBIT00:48:10.310:10.51
3642Pibernik Peter1960ŠD Helios00:48:33.810:34.01
3712Čebašek Miro1958TINEX ŠENČUR00:49:32.511:32.71
3885Marot Rado1955Šentjur Power00:49:51.011:51.21
3939Šarf Tomaž1959ŠD Helios00:49:58.711:58.91
4078Šilc Nande1959TŠD Grič00:49:59.711:59.91
4158Lebar Anže1999TSK Triglav Kranj00:50:28.112:28.31
4231Ivančič Aljoša1948ŠD Ponca00:50:44.612:44.81
4318Prijatelj Bojan1958ŠD Brazde vzdržljivost00:50:47.612:47.81
449Zabukovec Rafael1972SK Loška dolina00:51:36.113:36.31
4537Mlinar Franci1953Žiri00:52:18.614:18.81
4676Gostiša Jure1979Teniški klub Vrhnika00:52:26.514:26.71
4729Obreza Iztok1967Lukovica00:52:53.814:54.01
4841Groznik Franci1970ŠD Helios00:53:20.315:20.51
4972Sušec Anton1951Slovenj Gradec00:53:25.515:25.71
5083Kališnik Primož1960KSBL - DELO00:53:26.815:27.01
5181Cvenkelj Jože1958Radovljica00:55:10.617:10.81
5248Urankar Viki1948AD Kladivar Celje00:56:26.218:26.41
5338Oražem Igor1976ŠD Helios00:56:30.218:30.41
5424Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj00:56:43.218:43.41
5549Isakovič Saša1948ŠD Brazde vzdržljivosti00:57:50.419:50.61
5651Novak Mitja1971Sloga 1902 Idrija00:57:53.619:53.81
5786Zagožen Peter194400:58:45.220:45.41
5820Kodrič Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivost01:00:34.722:34.91
5987Luskovec Bojan195601:00:52.722:52.91
6034Slabe Janez1969Kaveljci in korenine01:01:13.323:13.51
6150Čuk Tomaž1962Sloga 1902 Idrija01:03:49.325:49.51
6223Svet Gvido1947TKD Sovica01:04:16.726:16.91
6384Stopar Maks1943ŠD Brazde vzdržljivost01:09:20.731:20.91
6447Hrovat Franc1936TSK Triglav Kranj01:09:43.831:44.01
6553Orešek Mihael1946SK Ihan01:16:25.838:26.01
6669Flaugnatti Dino1939Udine01:33:32.455:32.61
6773Vuaran Adriano1961Udine01:34:50.356:50.51
6874Bortolotti Romeo1948G.S.A.Alpin.Udine01:36:17.958:18.11

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
145Pančur Neva1996ŠD Gorje00:44:00.800:00.0100
257Peternelj Alenka1998TSK Triglav Kranj00:48:20.404:19.680
335Mazi Tina1974Ljubljana00:48:40.404:39.660
425Rupnik Nataša1969TSK Logatec00:50:46.306:45.550
556Knap Karin1999TSK Triglav Kranj00:51:16.107:15.345
671Prešeren Matejka1964KK Završnica00:52:28.408:27.640
760Pradal Nadisa1958G.S.A.Alpin.Udine00:57:17.313:16.536
836Mlinar Tina1980Žiri01:02:35.618:34.832
965Peternel Mojca196801:05:03.521:02.729