17. Trnovski maraton - 7 km
Črni vrh nad Idrijo, 15.2.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: Zveza društev Črni vrh
Vodja tekmovanja: Jurij Kavčič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7 km
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 72

Razvrstitev po kategorijah
Mlajši dečki
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1531Trojer Pavel2005SK Ihan00:28:17.900:00.0
2494Ožbolt Gašper2004SK Loška dolina00:31:09.202:51.3
34Ule Jurij2004SK Loška dolina00:32:10.103:52.2
45Ule Jošt2006SK Loška dolina00:47:20.119:02.2

Dečki do 9. razreda
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1520Hladnik Dejan2000TSK Logatec00:22:41.900:00.0
2530Trojer Drejc2002SK Ihan00:23:17.300:35.4
3465Starbek Matej2003SK Ihan00:24:24.101:42.2
437Zrimšek Arne2001TSK Logatec00:26:17.403:35.5
5533Škufca Maks2000TK Inles Riko Ribnica00:28:16.405:34.5
6550Rupnik Robi2001MBK Orbea Črni vrh00:29:09.906:28.0
7469Rupnik Ambrož2000Trma Zadlog00:31:01.808:19.9
8446Jerman Urban2001Ljubljana00:33:13.410:31.5
933Mrak Matevž2003TSK Idrija00:35:59.113:17.2
10389Govekar Martin200200:38:28.615:46.7
11539Novak David Svit2003TSK Idrija00:39:11.116:29.2
12527Gregorič Nik2003OŠ Dobravlje00:42:48.920:07.0
13528Krkoč Urban2003OŠ Dobravlje00:58:46.836:04.9

Mlajši člani
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
113Rupnik Patrick1995013 PSC Idrija00:27:07.200:00.0
2536Pivk David1998Klančar00:27:56.100:48.9
3524Krivec Jan1986ŠD Loko00:28:57.301:50.1
4496Govekar Blaž1998Črni Vrh00:31:05.303:58.1
5497Govekar Jernej1995Črni Vrh00:33:22.706:15.5
623Klavžar Miha199000:36:38.109:30.9

Člani
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1517Ule Boštjan1976SK Loška dolina00:25:19.400:00.0
210Moroz Janko1975ŠD Hotedršica00:25:29.700:10.3
3455Moroz Srečko1971Vrsnik00:25:42.600:23.2
4417Rupnik David1962ŠD Trnovski maraton00:27:51.302:31.9
547Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:28:50.503:31.1
6485Krejnik Gašper197600:30:20.405:01.0
711Moroz Marko1965Hotedršica00:32:11.606:52.2
848Čuk Srečko1979Idrija00:33:15.907:56.5
9540Novak Mitja1971Sloga 1902 Idrija00:34:35.609:16.2
10432Lampe Alen1983ŠD Elektro Primorska00:35:11.909:52.5
11383Rudolf Jože1963ŠD Ydria Motors00:37:47.512:28.1
1240Mrak Andrej1962Idrija00:40:01.414:42.0
1344Kosmač Janko1962Zadlog00:41:44.316:24.9
1430Čuk Tomaž1962TSK Idrija00:42:14.216:54.8
15504Pelan Peter1973Grahovo00:51:13.825:54.4

Veterani
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1523Rupnik Roman1960ŠD Trnovski maraton00:25:05.400:00.0
2425Brenčič Cveto1954ŠD Idrija Motors00:32:14.207:08.8
3453Nagode Franc1952ŠD Hotedršica00:37:55.612:50.2
4500Mikuž Marko1949SK Javornik00:39:13.214:07.8
5525Orešek Mihael1946SK Ihan00:43:24.118:18.7
6488Lampe Oskar1958Godovič00:49:21.124:15.7
743Pudgar Danilo195201:27:15.901:02:10.5
ODST460Kavčič Milan1951Črni VrhODST00:00.0
ODST424Rupnik Jože1953ŠD Ydria MotorsODST00:00.0

Mlajše deklice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1493Sterle Kiara2004SK Loška dolina00:32:01.200:00.0
28Hace Kiara2005SK Loška dolina00:35:26.503:25.3
33Obreza Hana2005SK Loška dolina00:36:38.604:37.4
4454Moroz Nuša2004Vrsnik00:37:48.905:47.7
59Funda Nikita2006SK Loška dolina00:38:58.206:57.0
634Čuk Špela2004TSK Idrija00:42:12.710:11.5
7441Rupnik Julija2005SK Javornik00:48:15.916:14.7
8503Pelan Maša2005Grahovo00:51:12.219:11.0

Deklice do 9. razreda
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
131Šuligoj Taja2002TSK Idrija00:30:18.700:00.0
232Bačnar Larisa2002TSK Idrija00:31:51.901:33.2
37Ožbolt Nika2003SK Loška dolina00:37:35.307:16.6
4456Moroz Nastja2000Gorenji Vrsnik00:40:08.709:50.0
5529Furlan Tina2001OŠ Dobravlje00:43:01.112:42.4
6434Rupnik Lina2002Črni Vrh00:52:10.721:52.0
6433Trček Karin2002Črni Vrh00:52:10.721:52.0
86Ristivojevič Maja2003SK Loška dolina00:53:05.322:46.6

Mlajše članice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1537Pivk Katja1991Klančar00:31:28.800:00.0
2505Pristavec Ajda199100:36:39.805:11.0
3422Kosmač Karla1993Zadlog00:48:18.516:49.7

Članice
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1511Kranjc Helena1969TSD Olimpija Bloke00:34:58.800:00.0
2535Pivk Anita1969Klančar00:46:22.811:24.0
3386Zadnikar Simona1973Trma00:51:19.616:20.8

Veteranke
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanek
1442Homovec Lilijana196000:41:10.700:00.0
2513Lampe Franka1958Trma01:05:43.924:33.2
3451Klemen Lea1941SD Strahovica01:09:42.928:32.2



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1520Hladnik Dejan2000TSK Logatec00:22:41.900:00.0
2530Trojer Drejc2002SK Ihan00:23:17.300:35.4
3465Starbek Matej2003SK Ihan00:24:24.101:42.2
4523Rupnik Roman1960ŠD Trnovski maraton00:25:05.402:23.5
5517Ule Boštjan1976SK Loška dolina00:25:19.402:37.5
610Moroz Janko1975ŠD Hotedršica00:25:29.702:47.8
7455Moroz Srečko1971Vrsnik00:25:42.603:00.7
837Zrimšek Arne2001TSK Logatec00:26:17.403:35.5
913Rupnik Patrick1995013 PSC Idrija00:27:07.204:25.3
10417Rupnik David1962ŠD Trnovski maraton00:27:51.305:09.4
11536Pivk David1998Klančar00:27:56.105:14.2
12533Škufca Maks2000TK Inles Riko Ribnica00:28:16.405:34.5
13531Trojer Pavel2005SK Ihan00:28:17.905:36.0
1447Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:28:50.506:08.6
15524Krivec Jan1986ŠD Loko00:28:57.306:15.4
16550Rupnik Robi2001MBK Orbea Črni vrh00:29:09.906:28.0
17485Krejnik Gašper197600:30:20.407:38.5
18469Rupnik Ambrož2000Trma Zadlog00:31:01.808:19.9
19496Govekar Blaž1998Črni Vrh00:31:05.308:23.4
20494Ožbolt Gašper2004SK Loška dolina00:31:09.208:27.3
214Ule Jurij2004SK Loška dolina00:32:10.109:28.2
2211Moroz Marko1965Hotedršica00:32:11.609:29.7
23425Brenčič Cveto1954ŠD Idrija Motors00:32:14.209:32.3
24446Jerman Urban2001Ljubljana00:33:13.410:31.5
2548Čuk Srečko1979Idrija00:33:15.910:34.0
26497Govekar Jernej1995Črni Vrh00:33:22.710:40.8
27540Novak Mitja1971Sloga 1902 Idrija00:34:35.611:53.7
28432Lampe Alen1983ŠD Elektro Primorska00:35:11.912:30.0
2933Mrak Matevž2003TSK Idrija00:35:59.113:17.2
3023Klavžar Miha199000:36:38.113:56.2
31383Rudolf Jože1963ŠD Ydria Motors00:37:47.515:05.6
32453Nagode Franc1952ŠD Hotedršica00:37:55.615:13.7
33389Govekar Martin200200:38:28.615:46.7
34539Novak David Svit2003TSK Idrija00:39:11.116:29.2
35500Mikuž Marko1949SK Javornik00:39:13.216:31.3
3640Mrak Andrej1962Idrija00:40:01.417:19.5
3744Kosmač Janko1962Zadlog00:41:44.319:02.4
3830Čuk Tomaž1962TSK Idrija00:42:14.219:32.3
39527Gregorič Nik2003OŠ Dobravlje00:42:48.920:07.0
40525Orešek Mihael1946SK Ihan00:43:24.120:42.2
415Ule Jošt2006SK Loška dolina00:47:20.124:38.2
42488Lampe Oskar1958Godovič00:49:21.126:39.2
43504Pelan Peter1973Grahovo00:51:13.828:31.9
44528Krkoč Urban2003OŠ Dobravlje00:58:46.836:04.9
4543Pudgar Danilo195201:27:15.901:04:34.0
ODST424Rupnik Jože1953ŠD Ydria MotorsODST00:00.0
ODST460Kavčič Milan1951Črni VrhODST00:00.0

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
131Šuligoj Taja2002TSK Idrija00:30:18.700:00.0
2537Pivk Katja1991Klančar00:31:28.801:10.1
332Bačnar Larisa2002TSK Idrija00:31:51.901:33.2
4493Sterle Kiara2004SK Loška dolina00:32:01.201:42.5
5511Kranjc Helena1969TSD Olimpija Bloke00:34:58.804:40.1
68Hace Kiara2005SK Loška dolina00:35:26.505:07.8
73Obreza Hana2005SK Loška dolina00:36:38.606:19.9
8505Pristavec Ajda199100:36:39.806:21.1
97Ožbolt Nika2003SK Loška dolina00:37:35.307:16.6
10454Moroz Nuša2004Vrsnik00:37:48.907:30.2
119Funda Nikita2006SK Loška dolina00:38:58.208:39.5
12456Moroz Nastja2000Gorenji Vrsnik00:40:08.709:50.0
13442Homovec Lilijana196000:41:10.710:52.0
1434Čuk Špela2004TSK Idrija00:42:12.711:54.0
15529Furlan Tina2001OŠ Dobravlje00:43:01.112:42.4
16535Pivk Anita1969Klančar00:46:22.816:04.1
17441Rupnik Julija2005SK Javornik00:48:15.917:57.2
18422Kosmač Karla1993Zadlog00:48:18.517:59.8
19503Pelan Maša2005Grahovo00:51:12.220:53.5
20386Zadnikar Simona1973Trma00:51:19.621:00.9
21433Trček Karin2002Črni Vrh00:52:10.721:52.0
21434Rupnik Lina2002Črni Vrh00:52:10.721:52.0
236Ristivojevič Maja2003SK Loška dolina00:53:05.322:46.6
24513Lampe Franka1958Trma01:05:43.935:25.2
25451Klemen Lea1941SD Strahovica01:09:42.939:24.2