17. Trnovski maraton - 21 km
Črni vrh, 15.2.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: Zveza društev Črni vrh
Vodja tekmovanja: Kavčič Jurij
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:21 km
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 98

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1388Shlykov Egor1997SK Ihan01:00:19.800:00.0100
22Ožbolt Jure1996SK Loška dolina01:04:36.904:17.180
3554Jenčič Boštjan1990TK Šmarnogorska naveza01:05:21.305:01.560
4551Štucin Alen1988TSK Idrija01:11:39.611:19.850
5467Rupnik Luka1990Trma Zadlog01:13:23.113:03.345
6426Homovec Luka1988Predgriže01:13:55.813:36.040
7538Pivk Bojan1992Klančar01:27:23.127:03.336
8548Rupnik Klemen1986Trma Zadlog01:31:35.931:16.132
9468Rupnik Urban1993Trma Zadlog01:31:48.131:28.329
10390Mandelj Aleš198901:35:50.435:30.626

Ženske do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
136Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos01:13:10.100:00.0100

Moški od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1491Jakša Matej1980Copatek.si00:56:07.400:00.0100
2440Čebašek Jure1984Atomic vodni park Bohinj01:00:07.103:59.780
3420Štrucelj Aljaž1981Trim klub Krka01:08:29.912:22.560
4428Kosmač Lucijan1981ŠD Elektro Primorska01:11:00.714:53.350
5546Šilc Peter1982TŠD Grič01:12:10.716:03.345
638Malovrh Simon1976ŠD Turbo M01:17:15.521:08.140
722Gostiša Jure1979Teniški klub Vrhnika01:19:50.923:43.536
8499Jeram Damjan1978Črni Vrh01:21:45.125:37.732
946Rupnik Valter1982Črni Vrh01:25:33.629:26.229
1045Benčina Peter1982Predgriže01:31:20.835:13.426
11429Strel Damijan1978ŠD Elektro Primorska01:35:00.638:53.224

Ženske od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1487Rebec Valentina1982Logatec01:13:03.600:00.0100
2547Homovec Nina1985MBK Črni vrh01:14:26.701:23.180

Moški od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1518Ožbolt Janez1970SK Loška dolina00:59:39.800:00.0100
2418Poklukar Jože1973www.karikature.si00:59:42.800:03.080
3416Močnik Metod1968Calcit KD Alpe00:59:47.200:07.460
4399Brelih Boštjan1967TSK Idrija00:59:54.800:15.050
5430Rupnik Marko1968ŠD Elektro Primorska01:01:24.501:44.745
6445Poklukar Matjaž1973Karikature Mato01:04:07.304:27.540
7519Bonča Valter1968Črni Vrh01:07:24.507:44.736
8516Smodiš Robbie197401:08:39.708:59.932
9532Trojer Andrej1971SK Ihan01:11:21.911:42.129
10449Bahar Miha1973Smlednik01:13:03.713:23.926
11396Gantar Jure1967TSK Idrija01:13:23.713:43.924
12553Ponikvar Uroš1967ND Medvode01:15:28.615:48.822
13419Glavič Egidij1971KŠD Hrušica01:15:41.916:02.120
1442Marolt Jože1967TAP Tajma01:16:36.416:56.618
15534Škufca Matej1967TK Ribnica01:19:12.319:32.516
16431Beguš Jožko1967ŠD Elektro Primorska01:19:13.819:34.015
17397Habe Matjaž197201:20:29.420:49.614
18545Rupnik Valter1975Pečnik01:21:14.221:34.413
19387Rupnik Peter1966ŠD Trnovski maraton01:23:22.623:42.812
20398Mohorič Klavdij1970TSK Idrija01:25:15.825:36.011
21464Starbek Štefan1970SK Ihan01:29:06.529:26.710
22490Mrak Borut1971TSK Idrija01:37:17.537:37.79
23448Jerman Jure1966ŠDD A-Class01:42:22.542:42.78
24492Gaier Riccardo1975SCI CAI Gorizia01:48:28.448:48.67

Ženske od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1514Rupnik Nataša1969TSK Logatec01:21:17.600:00.0100
2461Praznik Katarina1966TSK Jub Dol01:24:19.203:01.680
3447Jerman Alenka1967Trim klub Krka01:29:01.607:44.060
4466Ožbolt Katarina1975SK Loška dolina01:41:32.320:14.750

Moški od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1435Zupan Tine1960Scott Team00:59:48.900:00.0100
2501Turšič Rolando1961SK Loška dolina01:04:56.405:07.580
3443Rupnik Beno1957Zadlog01:04:59.205:10.360
4459Gornik Milan1961TKD Sovica01:05:01.205:12.350
5421Trojar Bojan1958SD Strahovica01:09:00.709:11.845
6541Turk Stanko1959Cerknica01:11:57.812:08.940
7549Čufer Stanko1957OŠ Dobravlje01:13:33.413:44.536
839Zrimšek Robert1961TSK Logatec01:14:16.514:27.632
9509Bajt Rajko1963TSK Idrija01:17:40.817:51.929
10457Prešeren Branko1959KK Završnica01:18:12.318:23.426
11508Tratnik Franci1961TSK Idrija01:19:33.719:44.824
12384Prijatelj Bojan1958ŠD Brazde vzdržljivost01:20:03.120:14.222
13556Tonejec Iztok1960Jezersko01:21:27.721:38.820
14507Mlinar Marko1960Žiri01:21:30.421:41.518
15382Hvala Oskar1964KD Brda Dobrovo01:23:39.123:50.216
16444Homovec Milan1965Črni Vrh01:25:17.525:28.615
1741Pajk Mladen1963Plinovodi01:26:06.926:18.014
1821Kobal Marko1963Col01:29:26.929:38.013
19552Mlakar Danijel195901:34:29.934:41.012
20515Rus Sandi196301:37:37.237:48.311
21385Mandelj Kazimir195901:44:33.544:44.610
2235Tratnik Jože1962Col01:46:46.346:57.49
23462Praznik Mitja1960TSK Jub Dol01:48:42.248:53.38

Ženske od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1458Prešeren Matejka1964KK Završnica01:27:43.700:00.0100
2489Ferletič Helena1956Miren01:55:04.327:20.680
324Krznar Joja1956Trzin01:56:49.529:05.860

Moški od 60 do 69 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1510Kovačevič Dane1955Radovljica01:13:06.300:00.0100
2544Gornik Jure1951Sovica01:13:19.700:13.480
3542Dečman Bojan1954Papirnica Vevče01:13:32.200:25.960
420Marot Rado1955Šentjur Power01:13:57.500:51.250
5506Mlinar Franci1953Žiri01:22:41.609:35.345
6522Sušec Anton1951Slovenj Gradec01:24:18.511:12.240
7495Kutin Edi1949TKK Srpenica01:24:20.711:14.436
8450Isakovič Saša1948ŠD Brazde vzdržljivost01:39:18.326:12.032
9423Kodrič Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivost01:41:20.728:14.429
10543Svet Gvido1947TKD Sovica01:42:50.229:43.926

Moški nad 70 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1526Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj01:33:55.700:00.0100
2502Rupnik Lojze1943ŠD Strahovica01:42:17.308:21.680
312Zagožen Peter1944Ljubljana01:43:41.809:46.160
4427Felc Dani1943ŠD Elektro primorska01:45:39.611:43.950
5463Hrovat Franc1936TSK Triglav Kranj01:47:36.313:40.645
6452Klemen Marijan1940SD Strahovica02:00:26.326:30.640
7512Reš Jaka1935Gorenjski glas02:07:23.333:27.636



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1491Jakša Matej1980Copatek.si00:56:07.400:00.0100
2518Ožbolt Janez1970SK Loška dolina00:59:39.803:32.480
3418Poklukar Jože1973www.karikature.si00:59:42.803:35.460
4416Močnik Metod1968Calcit KD Alpe00:59:47.203:39.850
5435Zupan Tine1960Scott Team00:59:48.903:41.545
6399Brelih Boštjan1967TSK Idrija00:59:54.803:47.440
7440Čebašek Jure1984Atomic vodni park Bohinj01:00:07.103:59.736
8388Shlykov Egor1997SK Ihan01:00:19.804:12.432
9430Rupnik Marko1968ŠD Elektro Primorska01:01:24.505:17.129
10445Poklukar Matjaž1973Karikature Mato01:04:07.307:59.926
112Ožbolt Jure1996SK Loška dolina01:04:36.908:29.524
12501Turšič Rolando1961SK Loška dolina01:04:56.408:49.022
13443Rupnik Beno1957Zadlog01:04:59.208:51.820
14459Gornik Milan1961TKD Sovica01:05:01.208:53.818
15554Jenčič Boštjan1990TK Šmarnogorska naveza01:05:21.309:13.916
16519Bonča Valter1968Črni Vrh01:07:24.511:17.115
17420Štrucelj Aljaž1981Trim klub Krka01:08:29.912:22.514
18516Smodiš Robbie197401:08:39.712:32.313
19421Trojar Bojan1958SD Strahovica01:09:00.712:53.312
20428Kosmač Lucijan1981ŠD Elektro Primorska01:11:00.714:53.311
21532Trojer Andrej1971SK Ihan01:11:21.915:14.510
22551Štucin Alen1988TSK Idrija01:11:39.615:32.29
23541Turk Stanko1959Cerknica01:11:57.815:50.48
24546Šilc Peter1982TŠD Grič01:12:10.716:03.37
25449Bahar Miha1973Smlednik01:13:03.716:56.36
26510Kovačevič Dane1955Radovljica01:13:06.316:58.95
27544Gornik Jure1951Sovica01:13:19.717:12.34
28467Rupnik Luka1990Trma Zadlog01:13:23.117:15.73
29396Gantar Jure1967TSK Idrija01:13:23.717:16.32
30542Dečman Bojan1954Papirnica Vevče01:13:32.217:24.81
31549Čufer Stanko1957OŠ Dobravlje01:13:33.417:26.01
32426Homovec Luka1988Predgriže01:13:55.817:48.41
3320Marot Rado1955Šentjur Power01:13:57.517:50.11
3439Zrimšek Robert1961TSK Logatec01:14:16.518:09.11
35553Ponikvar Uroš1967ND Medvode01:15:28.619:21.21
36419Glavič Egidij1971KŠD Hrušica01:15:41.919:34.51
3742Marolt Jože1967TAP Tajma01:16:36.420:29.01
3838Malovrh Simon1976ŠD Turbo M01:17:15.521:08.11
39509Bajt Rajko1963TSK Idrija01:17:40.821:33.41
40457Prešeren Branko1959KK Završnica01:18:12.322:04.91
41534Škufca Matej1967TK Ribnica01:19:12.323:04.91
42431Beguš Jožko1967ŠD Elektro Primorska01:19:13.823:06.41
43508Tratnik Franci1961TSK Idrija01:19:33.723:26.31
4422Gostiša Jure1979Teniški klub Vrhnika01:19:50.923:43.51
45384Prijatelj Bojan1958ŠD Brazde vzdržljivost01:20:03.123:55.71
46397Habe Matjaž197201:20:29.424:22.01
47545Rupnik Valter1975Pečnik01:21:14.225:06.81
48556Tonejec Iztok1960Jezersko01:21:27.725:20.31
49507Mlinar Marko1960Žiri01:21:30.425:23.01
50499Jeram Damjan1978Črni Vrh01:21:45.125:37.71
51506Mlinar Franci1953Žiri01:22:41.626:34.21
52387Rupnik Peter1966ŠD Trnovski maraton01:23:22.627:15.21
53382Hvala Oskar1964KD Brda Dobrovo01:23:39.127:31.71
54522Sušec Anton1951Slovenj Gradec01:24:18.528:11.11
55495Kutin Edi1949TKK Srpenica01:24:20.728:13.31
56398Mohorič Klavdij1970TSK Idrija01:25:15.829:08.41
57444Homovec Milan1965Črni Vrh01:25:17.529:10.11
5846Rupnik Valter1982Črni Vrh01:25:33.629:26.21
5941Pajk Mladen1963Plinovodi01:26:06.929:59.51
60538Pivk Bojan1992Klančar01:27:23.131:15.71
61464Starbek Štefan1970SK Ihan01:29:06.532:59.11
6221Kobal Marko1963Col01:29:26.933:19.51
6345Benčina Peter1982Predgriže01:31:20.835:13.41
64548Rupnik Klemen1986Trma Zadlog01:31:35.935:28.51
65468Rupnik Urban1993Trma Zadlog01:31:48.135:40.71
66526Hribernik Franc1941TSK Triglav Kranj01:33:55.737:48.31
67552Mlakar Danijel195901:34:29.938:22.51
68429Strel Damijan1978ŠD Elektro Primorska01:35:00.638:53.21
69390Mandelj Aleš198901:35:50.439:43.01
70490Mrak Borut1971TSK Idrija01:37:17.541:10.11
71515Rus Sandi196301:37:37.241:29.81
72450Isakovič Saša1948ŠD Brazde vzdržljivost01:39:18.343:10.91
73423Kodrič Milivoj1949ŠD Brazde vzdržljivost01:41:20.745:13.31
74502Rupnik Lojze1943ŠD Strahovica01:42:17.346:09.91
75448Jerman Jure1966ŠDD A-Class01:42:22.546:15.11
76543Svet Gvido1947TKD Sovica01:42:50.246:42.81
7712Zagožen Peter1944Ljubljana01:43:41.847:34.41
78385Mandelj Kazimir195901:44:33.548:26.11
79427Felc Dani1943ŠD Elektro primorska01:45:39.649:32.21
8035Tratnik Jože1962Col01:46:46.350:38.91
81463Hrovat Franc1936TSK Triglav Kranj01:47:36.351:28.91
82492Gaier Riccardo1975SCI CAI Gorizia01:48:28.452:21.01
83462Praznik Mitja1960TSK Jub Dol01:48:42.252:34.81
84452Klemen Marijan1940SD Strahovica02:00:26.301:04:18.91
85512Reš Jaka1935Gorenjski glas02:07:23.301:11:15.91

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
1487Rebec Valentina1982Logatec01:13:03.600:00.0100
236Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos01:13:10.100:06.580
3547Homovec Nina1985MBK Črni vrh01:14:26.701:23.160
4514Rupnik Nataša1969TSK Logatec01:21:17.608:14.050
5461Praznik Katarina1966TSK Jub Dol01:24:19.211:15.645
6458Prešeren Matejka1964KK Završnica01:27:43.714:40.140
7447Jerman Alenka1967Trim klub Krka01:29:01.615:58.036
8466Ožbolt Katarina1975SK Loška dolina01:41:32.328:28.732
9489Ferletič Helena1956Miren01:55:04.342:00.729
1024Krznar Joja1956Trzin01:56:49.543:45.926