24. Tek po Panovcu
Nova Gorica, 2/22/2015

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: DLT Filipides
Vodja tekmovanja: Maja Dakskobler
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:9 km
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 78

Razvrstitev po kategorijah


Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:33:30.200:00.0100
2Bratina Rok1994KGT Papež-Salomon00:34:11.400:41.296
3Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:34:38.901:08.792
4Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:35:16.401:46.288
5Vogrič Miro1958DLT Filipides00:35:28.601:58.484
6Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:35:49.902:19.780
7Terčon Borut1989DLT Filipides00:36:26.902:56.778
8Župevec Rok1993Ig00:37:13.703:43.576
9Ipavec Kristjan1979ŠD Nanos Podnanos00:37:24.403:54.274
10Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:37:25.603:55.472
11Popelar Maj1999AK Sevnica00:37:43.704:13.570
12Robič Andrej1976ŠD Kranjska Gora00:38:05.704:35.568
13Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:38:52.305:22.166
14Vozlič Bojan1975AK Ormož00:39:02.705:32.564
15Peček Boris1973Ljubljana00:39:11.805:41.662
16Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:39:23.905:53.760
17Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:40:14.106:43.958
18Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:40:19.506:49.356
19Buda Valter1979Komen00:40:34.907:04.754
20Panič Andrej1971ŠD Hitre noge Senožeče00:41:11.507:41.352
21Nardin Jadran1955DLT Filipides00:41:21.607:51.450
22Vrtovec Matej1979TKA Ajdovščina00:41:33.408:03.248
23Slamič Miljan1974DLT Filipides00:41:38.908:08.746
24Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:41:56.708:26.544
25Setnikar Primož1979Avtoservis Setnikar00:42:02.308:32.142
26Mraz Borut1973ŠD Nanos Podnanos00:42:06.208:36.040
27Žgavc Robert1982Vipava00:42:19.108:48.938
28Mamič Andi1977OLYMP00:42:43.109:12.936
29Lešnik Štefan1951Ljubljana00:42:48.609:18.434
30Fišer Gabrijel1982Nova Gorica00:42:51.509:21.332
31Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:43:04.109:33.930
32Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:43:11.109:40.928
33Šuligoj Mitja1982Šempeter pri Gorici00:44:32.111:01.926
34Trebše Matjaž1980DLT Filipides00:44:59.911:29.724
35Černigoj Boštjan1988Vipava00:46:26.112:55.922
36Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:46:35.613:05.420
37Grča Rajko1958ŠD Kraški tekaci Sežana00:46:39.013:08.818
38Valič Tine1951Plače00:47:11.713:41.516
39Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:47:30.414:00.214
40Savič Vladimir1943AK Pivka00:47:39.614:09.412
41Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:47:51.714:21.510
42Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:48:37.615:07.49
43Lapajne Marko1964Etiketa Žiri00:49:13.215:43.08
44Kragelj Andrej1983Postojna00:49:18.315:48.17
45Šiškovič Franko1968ŠD Kraški tekaci Sežana00:49:33.116:02.96
46Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:49:48.616:18.45
47Čendak Klavdij1968PGT00:50:09.116:38.94
48Frim Vili1953TKD Sovica00:50:18.116:47.93
49Kutin Edi1949TKK Srpenica00:50:32.517:02.32
50Marinič Matej1970Nova Gorica00:51:03.817:33.61
51Pavlič Anže1990Vertico00:51:56.718:26.51
52Ambrožič Kristjan1987Tekači Vipavske doline00:52:28.718:58.51
53Slokar Damjan1956Šempeter00:52:57.519:27.31
54Rovatti Bruno1956Trieste atletica00:53:24.219:54.01
55Vassila Alessandro1954Trieste atletica00:54:10.620:40.41
56Kompara Aleksander1976Nova Gorica00:55:09.121:38.91
57Markeljc Branko1964ŠD Nanos Podnanos00:59:03.425:33.21
58Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:59:21.325:51.11
59Filipič Rok1972Šempeter01:02:26.328:56.11
60Ivančič Fabio1933Obala01:11:38.738:08.51

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:39:52.200:00.0100
2Bajc Monika1995ŠD Nanos Podnanos00:41:52.202:00.096
3Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:42:36.202:44.092
4Uršič Ana1989DLT Filipides00:43:34.603:42.488
5Bele Kristina1974AK Pivka Kraški tekači00:45:37.705:45.584
6Drobnič Slavka1969ŠD Nanos Podnanos00:47:14.907:22.780
7Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:50:31.310:39.178
8Brešan Vilma1958ŠD FURS00:50:53.511:01.376
9Mavrič Tina1970ŠD Kraški tekaci Sežana00:51:55.712:03.574
10Kmetec Niki1998AK Koper00:52:01.412:09.272
11Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline00:53:27.913:35.770
12Vidmar Alenka197600:55:14.415:22.268
13Vassila Raffaella1958Trieste atletica00:56:15.216:23.066
14Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:56:59.217:07.064
15Vodopivec Erika1972ŠD Nanos Podnanos00:56:59.617:07.462
16Švara Buda Mojca1980Komen00:57:41.917:49.760
17Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:13:35.233:43.058
18Kenda Metka1970Ljubljana01:14:10.534:18.356