Bloški teki 2015 - 7 km
Bloke - Nova vas, 8.2.2015

Podatki o tekmi:
Organizator: TSD Olimpija Bloke
Vodja tekmovanja: Janez Milavec
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7 km
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 119

Razvrstitev po kategorijah
Mlajši dečki
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1517Trojer PavelSK Ihan00:27:04.000:00.0
2549Ožbolt GašperSK Loška dolina00:29:00.301:56.3
3523Zabukovec DavidŠD Lokška dolina00:29:03.601:59.6
4544Ule JurijSK Loška dolina00:29:04.102:00.1
5603Lavrič Pregelj Žan YazbeckLjubljana00:43:58.516:54.5
6545Ule JoštSK Loška dolina00:45:03.117:59.1
7604Lavrič Pregelj Philip YazbeckLjubljana00:45:25.818:21.8
DISKV607Rožac MaksLjubljanaDISKV00:00.0

Dečki
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1509Šraj NejcTSD Novolit Olimpija Bloke00:21:22.400:00.0
2512Dulić MerisTSD Novolit Olimpija Bloke00:21:50.600:28.2
3514Milavec LukaTSD Novolit Olimpija Bloke00:26:04.304:41.9
4570Močnik MartinRadomlje00:28:14.306:51.9
5583Poje ŽanSK Loška dolina00:28:56.207:33.8
6520Mrak MatevžTSK Idrija00:32:49.011:26.6
7521Novak David SvitTSK Idrija00:40:47.119:24.7
8527Istenič MihaTriatlon Konstil00:40:49.119:26.7
9568Lavrič AnejBločice00:46:57.425:35.0
10572Kraševec JakaVelike Bloke00:51:25.230:02.8

Mlajši člani
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1565Kandare LukaTopol00:21:43.600:00.0
2578Pogačar JušRadovljica00:25:19.203:35.6
3617Mikuž AndrejŠD Hotedršica00:25:36.803:53.2
4584Poje MarušaSK Loška dolina00:31:21.909:38.3
5576Štrucelj JoštHG Dol. toplice00:40:36.618:53.0
6616Kosmač MatijaŠD Zaploge00:41:48.920:05.3

Člani
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1543Ule BoštjanSK Loška dolina00:22:17.600:00.0
2538Zrimšek RobertTSK Logatec00:22:21.900:04.3
3560Sterle DamijanSK Loška dolina00:22:33.300:15.7
4556Konc GorazdJesenice00:22:50.800:33.2
5548Kunc DarkoTek je Lek00:24:10.401:52.8
6615Mikuž RobiŠD Hotedršica00:25:39.903:22.3
7599Kodrič TadejLjubljana00:26:07.803:50.2
8591Pelan PeterGrahovo00:26:12.303:54.7
9575Štraus SebastjanTriatlon Klub Ljubljana00:26:34.904:17.3
10582Rupnik DavidPiran00:27:17.004:59.4
11507Tavželj BorisSovica00:28:00.205:42.6
12504Avsec JožeRC Studeno00:28:15.405:57.8
13585Poje JanezSK Loška dolina00:28:23.806:06.2
14502Mazij JernejVelike Bloke00:29:33.307:15.7
15534Vesel PrimožŠD Stari trg00:29:41.307:23.7
16566Roginja JureSK Ihan00:30:51.508:33.9
17587Rudolf JožeIdrija motors00:33:26.611:09.0
18558Švigelj DamjanCerknica00:34:38.412:20.8
19541Žnidaršič JanezSK Loška dolina00:38:44.716:27.1
20618Dolžan PeterLjubljana00:39:27.517:09.9
21569Novak MitjaSloga 1902 Idrija00:40:47.418:29.8
22588Kleindienst GorazdPosavec00:41:33.919:16.3
23554Seljak AndražOldskul00:43:26.321:08.7
24581Ris EdvardLjubljana01:03:34.641:17.0

Veterani
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1506Lekše ToniŠD Elektro energija00:22:58.500:00.0
2528Jakša AlojzijSM Senčila00:27:39.404:40.9
3555Obrovac IvanVelike Bloke00:28:01.105:02.6
4602Menard MiranIdrija00:28:45.505:47.0
5614Vegust DareNK Veterani Rakek00:29:12.006:13.5
6612Sterle FrancKozarišče00:30:11.707:13.2
7516Rupnik LojzeŠD Strahovica00:31:16.508:18.0
8563Brenčič CvetoŠD Idrija motors00:31:39.608:41.1
9501Vintar JanezŠD Bloke00:31:41.908:43.4
10577Pogačar RomanRadovljica00:32:03.509:05.0
11532Košir JanezKočevje00:32:10.809:12.3
12508Bernik JanezSrednje Gameljne00:32:53.409:54.9
13564Bajt BrankoGornja Konomlja00:35:41.112:42.6
14595Gašperič StaneŠD Elektro Ljubljana00:38:51.015:52.5
15536Orešek MihaelSK Ihan00:39:47.616:49.1
16610Bombač EmilŠD Zaploge00:40:26.317:27.8
17537Zgonc EdiDobrepolje00:44:01.221:02.7
18531Škraba IgorLjubljana00:44:41.421:42.9
19562Giacomelli NaceStrahovica00:46:47.023:48.5
20540Šolmajer TomažTrnovo00:48:44.625:46.1
21608Sterle AntonCerknica00:49:00.026:01.5
22551Gostiša RomkoTK Vrhnika00:50:48.527:50.0
23526Ušaj ViljemNova Gorica00:51:13.228:14.7
24524Andoljšek MihaBreže00:56:32.933:34.4
25525Prelesnik AntonGozdarsko društvo Medved01:03:05.340:06.8
26597Murn AljošaLogatec01:15:29.552:31.0

Mlajše deklice
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1600Sterle KiaraSK Loška dolina00:29:23.700:00.0
2619Hace KiaraSK Loška dolina00:37:08.107:44.4
3589Pelan MašaGrahovo01:00:53.431:29.7
4590Pelan NikaGrahovo01:13:34.344:10.6

Deklice
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1510Bačnik PolonaTSD Novolit Olimpija Bloke00:24:28.900:00.0
2513Zidar SaraTSD Novolit Olimpija Bloke00:25:48.701:19.8
3518Šuligoj TajaTSK Idrija00:28:40.904:12.0
4571Močnik EvaAK Domžale00:30:20.905:52.0
5519Bačnar LarisaTSK Idrija00:30:52.506:23.6
6522Mlakar MarušaTSK Idrija00:36:22.411:53.5
7611Drobnič MetaVelike Bloke00:40:07.915:39.0
8515Milavec MancaTSD Novolit Olimpija Bloke00:44:08.419:39.5
9533Kocjančič NušaNova vas00:45:23.920:55.0
10550Ožbolt NikaSK Loška dolina00:53:17.628:48.7

Mlajše članice
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1574Zbačnik MajaTSK Logatec00:22:28.900:00.0
2511Bačnik VeronikaTSD Novolit Olimpija Bloke00:23:24.100:55.2
3557Kranjc KatjaTSD Olimpija Bloke00:29:05.506:36.6
4593Šilc KatarinaRibnica00:34:50.512:21.6
5552Buljko AlmaTrenert00:39:59.517:30.6
6579Cvetko KarmenCerknica00:50:10.327:41.4
7601Lavka ŽivaŠkofljica00:51:05.628:36.7

Članice
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1542Favento EvaCerknica00:29:01.900:00.0
2609Škrlj JanaSleme00:30:01.901:00.0
3594Oblak NatašaŠD Elektro Ljubljana00:30:35.201:33.3
4613Sterle KatjaKozarišče00:30:38.501:36.6
5546Mlinar TinaŽiri00:33:52.004:50.1
6605Yazbeck MichellaLjubljana00:34:37.305:35.4
7586Poje NenaPR00:35:07.406:05.5
8535Mele DarinkaVrhnika00:36:15.307:13.4
9503Otoničar DamjanaVelike Bloke00:39:58.210:56.3
10606Drobnič SonjaVelike Bloke00:42:17.813:15.9
11529Masterl TanjaKočevje00:42:26.313:24.4
12559Sterle MajaCerknica00:44:05.315:03.4
13592Troha KatjaGrahovo00:45:11.116:09.2
14567Žnidaršič JanjaBločice00:47:00.017:58.1
15573Boc BojanaŠkofljica00:47:39.518:37.6
16547Medved TaraFram01:24:28.855:26.9

Veteranke
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1505Korošec ZdenkaJeršanovo00:37:04.800:00.0
2596Šilc DarjaTŠD Grič00:38:36.201:31.4
3598Murn MarijaLogatec00:45:55.708:50.9
4553Majde Rojc AmalijaŠD Brazde vzdržljivosti00:47:59.410:54.6
5530Turk Škraba MiraLjubljana00:50:58.413:53.6
6561Klemen LeaŠD Strahovica00:51:43.714:38.9
7539Šolmajer JelkaTrnovo00:58:13.121:08.3
8580Novak Ris MatejaLjubljana01:03:23.726:18.9



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaost. abs.
1509Šraj NejcTSD Novolit Olimpija Bloke00:21:22.400:00.0
2565Kandare LukaTopol00:21:43.600:21.2
3512Dulić MerisTSD Novolit Olimpija Bloke00:21:50.600:28.2
4543Ule BoštjanSK Loška dolina00:22:17.600:55.2
5538Zrimšek RobertTSK Logatec00:22:21.900:59.5
6560Sterle DamijanSK Loška dolina00:22:33.301:10.9
7556Konc GorazdJesenice00:22:50.801:28.4
8506Lekše ToniŠD Elektro energija00:22:58.501:36.1
9548Kunc DarkoTek je Lek00:24:10.402:48.0
10578Pogačar JušRadovljica00:25:19.203:56.8
11617Mikuž AndrejŠD Hotedršica00:25:36.804:14.4
12615Mikuž RobiŠD Hotedršica00:25:39.904:17.5
13514Milavec LukaTSD Novolit Olimpija Bloke00:26:04.304:41.9
14599Kodrič TadejLjubljana00:26:07.804:45.4
15591Pelan PeterGrahovo00:26:12.304:49.9
16575Štraus SebastjanTriatlon Klub Ljubljana00:26:34.905:12.5
17517Trojer PavelSK Ihan00:27:04.005:41.6
18582Rupnik DavidPiran00:27:17.005:54.6
19528Jakša AlojzijSM Senčila00:27:39.406:17.0
20507Tavželj BorisSovica00:28:00.206:37.8
21555Obrovac IvanVelike Bloke00:28:01.106:38.7
22570Močnik MartinRadomlje00:28:14.306:51.9
23504Avsec JožeRC Studeno00:28:15.406:53.0
24585Poje JanezSK Loška dolina00:28:23.807:01.4
25602Menard MiranIdrija00:28:45.507:23.1
26583Poje ŽanSK Loška dolina00:28:56.207:33.8
27549Ožbolt GašperSK Loška dolina00:29:00.307:37.9
28523Zabukovec DavidŠD Lokška dolina00:29:03.607:41.2
29544Ule JurijSK Loška dolina00:29:04.107:41.7
30614Vegust DareNK Veterani Rakek00:29:12.007:49.6
31502Mazij JernejVelike Bloke00:29:33.308:10.9
32534Vesel PrimožŠD Stari trg00:29:41.308:18.9
33612Sterle FrancKozarišče00:30:11.708:49.3
34566Roginja JureSK Ihan00:30:51.509:29.1
35516Rupnik LojzeŠD Strahovica00:31:16.509:54.1
36584Poje MarušaSK Loška dolina00:31:21.909:59.5
37563Brenčič CvetoŠD Idrija motors00:31:39.610:17.2
38501Vintar JanezŠD Bloke00:31:41.910:19.5
39577Pogačar RomanRadovljica00:32:03.510:41.1
40532Košir JanezKočevje00:32:10.810:48.4
41520Mrak MatevžTSK Idrija00:32:49.011:26.6
42508Bernik JanezSrednje Gameljne00:32:53.411:31.0
43587Rudolf JožeIdrija motors00:33:26.612:04.2
44558Švigelj DamjanCerknica00:34:38.413:16.0
45564Bajt BrankoGornja Konomlja00:35:41.114:18.7
46541Žnidaršič JanezSK Loška dolina00:38:44.717:22.3
47595Gašperič StaneŠD Elektro Ljubljana00:38:51.017:28.6
48618Dolžan PeterLjubljana00:39:27.518:05.1
49536Orešek MihaelSK Ihan00:39:47.618:25.2
50610Bombač EmilŠD Zaploge00:40:26.319:03.9
51576Štrucelj JoštHG Dol. toplice00:40:36.619:14.2
52521Novak David SvitTSK Idrija00:40:47.119:24.7
53569Novak MitjaSloga 1902 Idrija00:40:47.419:25.0
54527Istenič MihaTriatlon Konstil00:40:49.119:26.7
55588Kleindienst GorazdPosavec00:41:33.920:11.5
56616Kosmač MatijaŠD Zaploge00:41:48.920:26.5
57554Seljak AndražOldskul00:43:26.322:03.9
58603Lavrič Pregelj Žan YazbeckLjubljana00:43:58.522:36.1
59537Zgonc EdiDobrepolje00:44:01.222:38.8
60531Škraba IgorLjubljana00:44:41.423:19.0
61545Ule JoštSK Loška dolina00:45:03.123:40.7
62604Lavrič Pregelj Philip YazbeckLjubljana00:45:25.824:03.4
63562Giacomelli NaceStrahovica00:46:47.025:24.6
64568Lavrič AnejBločice00:46:57.425:35.0
65540Šolmajer TomažTrnovo00:48:44.627:22.2
66608Sterle AntonCerknica00:49:00.027:37.6
67551Gostiša RomkoTK Vrhnika00:50:48.529:26.1
68526Ušaj ViljemNova Gorica00:51:13.229:50.8
69572Kraševec JakaVelike Bloke00:51:25.230:02.8
70524Andoljšek MihaBreže00:56:32.935:10.5
71525Prelesnik AntonGozdarsko društvo Medved01:03:05.341:42.9
72581Ris EdvardLjubljana01:03:34.642:12.2
73597Murn AljošaLogatec01:15:29.554:07.1
DISKV607Rožac MaksLjubljanaDISKV00:00.0

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaost. abs.
1574Zbačnik MajaTSK Logatec00:22:28.900:00.0
2511Bačnik VeronikaTSD Novolit Olimpija Bloke00:23:24.100:55.2
3510Bačnik PolonaTSD Novolit Olimpija Bloke00:24:28.902:00.0
4513Zidar SaraTSD Novolit Olimpija Bloke00:25:48.703:19.8
5518Šuligoj TajaTSK Idrija00:28:40.906:12.0
6542Favento EvaCerknica00:29:01.906:33.0
7557Kranjc KatjaTSD Olimpija Bloke00:29:05.506:36.6
8600Sterle KiaraSK Loška dolina00:29:23.706:54.8
9609Škrlj JanaSleme00:30:01.907:33.0
10571Močnik EvaAK Domžale00:30:20.907:52.0
11594Oblak NatašaŠD Elektro Ljubljana00:30:35.208:06.3
12613Sterle KatjaKozarišče00:30:38.508:09.6
13519Bačnar LarisaTSK Idrija00:30:52.508:23.6
14546Mlinar TinaŽiri00:33:52.011:23.1
15605Yazbeck MichellaLjubljana00:34:37.312:08.4
16593Šilc KatarinaRibnica00:34:50.512:21.6
17586Poje NenaPR00:35:07.412:38.5
18535Mele DarinkaVrhnika00:36:15.313:46.4
19522Mlakar MarušaTSK Idrija00:36:22.413:53.5
20505Korošec ZdenkaJeršanovo00:37:04.814:35.9
21619Hace KiaraSK Loška dolina00:37:08.114:39.2
22596Šilc DarjaTŠD Grič00:38:36.216:07.3
23503Otoničar DamjanaVelike Bloke00:39:58.217:29.3
24552Buljko AlmaTrenert00:39:59.517:30.6
25611Drobnič MetaVelike Bloke00:40:07.917:39.0
26606Drobnič SonjaVelike Bloke00:42:17.819:48.9
27529Masterl TanjaKočevje00:42:26.319:57.4
28559Sterle MajaCerknica00:44:05.321:36.4
29515Milavec MancaTSD Novolit Olimpija Bloke00:44:08.421:39.5
30592Troha KatjaGrahovo00:45:11.122:42.2
31533Kocjančič NušaNova vas00:45:23.922:55.0
32598Murn MarijaLogatec00:45:55.723:26.8
33567Žnidaršič JanjaBločice00:47:00.024:31.1
34573Boc BojanaŠkofljica00:47:39.525:10.6
35553Majde Rojc AmalijaŠD Brazde vzdržljivosti00:47:59.425:30.5
36579Cvetko KarmenCerknica00:50:10.327:41.4
37530Turk Škraba MiraLjubljana00:50:58.428:29.5
38601Lavka ŽivaŠkofljica00:51:05.628:36.7
39561Klemen LeaŠD Strahovica00:51:43.729:14.8
40550Ožbolt NikaSK Loška dolina00:53:17.630:48.7
41539Šolmajer JelkaTrnovo00:58:13.135:44.2
42589Pelan MašaGrahovo01:00:53.438:24.5
43580Novak Ris MatejaLjubljana01:03:23.740:54.8
44590Pelan NikaGrahovo01:13:34.351:05.4
45547Medved TaraFram01:24:28.801:01:59.9