Bloški teki 2015 - 20 km
Bloke - Nova vas, 2.8.2015

Podatki o tekmi:
Organizator:
Vodja tekmovanja: Janez Milavec
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:20 km
Čas starta:11.00
Število prijavljenih: 157

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1124Klavžar BoštjanTSK Logatec00:53:43.000:00.0
2125Malnar LovroTSK Logatec00:54:31.200:48.2
3108Kordež MatejGG Bled01:00:53.807:10.8
4136Kočevar SimonSK Loška dolina01:01:25.907:42.9
516Marolt JakaTSD Olimpija Bloke01:02:42.308:59.3
643Slabanja MaticEnergijateam.com01:05:22.711:39.7
7123Jenčič BoštjanTK Šmarnogorska naveza01:08:04.714:21.7
863Jakše ŽanDo dile01:10:54.917:11.9
91Milovec JakaTSD Olimpija Bloke01:13:38.919:55.9
10112Gornik NejcTKD Sovica01:17:03.123:20.1
1189Govže MitjaRibnica01:18:17.624:34.6
1281Gornik AljažTKD Sovica01:29:00.435:17.4
13133Tratnik SimonCol01:37:33.643:50.6

Moški od 30 do 39 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1102Jakša MatejCopatek.si00:54:31.800:00.0
234Adamič DavidGornja vas01:01:01.106:29.3
330Petrič AndrejSK Loška dolina01:05:19.010:47.2
4105Janša MihaBled01:06:36.912:05.1
5106Štrucelj AljažTrim klub Krka01:10:23.915:52.1
6134Šilc PeterTŠD Grič01:11:38.517:06.7
7107Novak BojanGG Bled01:11:50.117:18.3
8132Jež JernejNanos01:13:51.919:20.1
9135Šilc RokHrovača01:15:03.320:31.5
1099Baraga JanezCerknica01:16:33.522:01.7
1151Kavčnik BoštjanDo dile01:16:40.722:08.9
12117Malovrh SimonŠD Turbo M01:20:34.826:03.0
1348Novak BojanIhan01:21:29.126:57.3
14149Gostiša JureTeniški klub Vrhnika01:28:50.534:18.7
1536Lepojič BorisNinja Vaitapu01:31:08.736:36.9
1652Kavčnik JureDo dile01:33:52.939:21.1
1766Tratnik AndrejKK Postojna01:34:57.840:26.0
1882Krivec MetodRdovljica01:37:18.642:46.8
19151Martinc IgorŠD Riba01:39:47.045:15.2
2084Cunder AlešNinja Vaitapu01:42:45.748:13.9
2111Kurnik GregorŠTD Lenuh01:45:47.851:16.0
229Barasa BoštjanSK Loška dolina01:46:43.152:11.3

Moški od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
139Kromar DamijanTriatlon klub Ribnica01:00:16.900:00.0
227Močnik MetodRdomlje - Calllit01:00:20.700:03.8
35Brelih BoštjanTSK Idrija01:00:23.800:06.9
432Medved PeterFram01:01:19.101:02.2
5116Ožbolt JanezSK Loška dolina01:02:32.202:15.3
6129Tratnik MarkoŠD Nanos/Podnanos01:02:46.902:30.0
7128Kordiš JožeKOLOKA01:03:21.203:04.3
860Vivod MilanMozirje01:03:49.303:32.4
98Širaj AndrejKK Postojna01:04:06.403:49.5
1045Slabanja RobertSK Ihan01:05:55.305:38.4
1128Smodiš RobbieŠkofja Riža01:09:12.308:55.4
1256Trojer AndrejSK Ihan01:09:41.009:24.1
1393Škarja MarkoTeam Herbalife01:10:34.510:17.6
1442Adamič MarkoTK Ljubljana01:11:42.211:25.3
1567Istenič GregorTriatlon Konstill01:13:07.112:50.2
1626Gantar JureTSK Idrija01:13:38.013:21.1
1779Praprotnik ČrtomirBeljsko01:14:08.313:51.4
1819Primožič FrenkTSD Olimpija01:15:19.315:02.4
1962Urbanija BoštjanSK Ihan01:16:08.715:51.8
2049Glavič EgidijKŠD Hrušica01:18:15.517:58.6
2169Goropečnik TomažDomžale01:20:50.920:34.0
2215Milavec FrancTSD Olimpija Bloke01:20:58.820:41.9
2340Zabukovec RafaelSK Loška dolina01:21:54.421:37.5
2464Lavka BorutŠkofljica01:24:58.824:41.9
2553Pavovec MatjažSK Ihan01:26:50.026:33.1
2625Mrak BorutTSK Idrija01:29:24.329:07.4
27150Jagodic JožaPreddvor01:29:49.229:32.3
2854Čučnik IgorSK Ihan01:30:12.929:56.0
2947Žnidaršič UrošŠD Cerknica01:31:01.230:44.3
3094Jerman JureŠDD A-Class01:35:07.634:50.7
31118Zakrajšek MatejŠD Križna gora01:35:20.235:03.3
32114Škarja JanezKD hitri polži01:36:47.436:30.5
3365Tavčar JankoRafting klub Gimpex Straža01:37:13.436:56.5
34157Vouk AndrejIzola01:40:19.940:03.0
3588Boc BoštjanŠkofljica01:41:31.341:14.4
3623Šilc JanezRibnica01:43:39.543:22.6
3771Ribnikar RobertBohinjska bistrica01:43:53.743:36.8
3850Ovsec DušanŠD Loška dolina01:44:28.044:11.1
3987Slabe JanezKaveljc in korenine01:48:46.248:29.3
40137Škantelj JanezVidem02:02:32.001:02:15.1
41148Žlogar IgorŠkocjan02:03:15.001:02:58.1

Moški od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
186Gornik MilanTKD Sovica01:01:10.100:00.0
277Turšič RolandoSK Loška dolina01:01:39.100:29.0
313Železnikar JaniŠD Kaval01:05:21.704:11.6
478Rupnik BenoTSIC Idrija01:05:30.604:20.5
585Karlatec RobertRossi sport01:06:47.305:37.2
655Gregorič PeterSK Ihan01:07:17.906:07.8
76Bahar MilanLjubljana01:08:22.107:12.0
87Trojar BojanSD Strahovica01:08:31.407:21.3
917Žurga IvanTSD Olimpija01:10:27.009:16.9
1029Jelenc BoštjanLjubljana01:12:00.810:50.7
1173Turk StankoCerknica01:13:26.012:15.9
12103Prešeren BrenkoKK Završnica01:14:51.213:41.1
1396Šile NandeTŠD Grič01:16:41.315:31.2
14146Peterlin LudvikSK Slatnik01:17:32.616:22.5
15115Suhadolnik MatjažKranj01:21:25.820:15.7
1641Prijatelj BojanŠD Brazde vzdržljivost01:21:32.820:22.7
1720Bajt RajkoTSK Idrija01:21:49.420:39.3
1876Tonejec IztokJezersko01:22:58.921:48.8
19147Arko JožeŠD Sodražica01:23:07.721:57.6
20109Perušek MiroSK Ribnica01:23:29.522:19.4
2110Mlinar MarkoŽiri01:25:15.824:05.7
2261Tratnik FranciTSK Idrija01:25:43.824:33.7
2397Perhaj AntonLevstikova01:27:22.026:11.9
2474Bric VasjaLjubljana01:28:09.626:59.5
2591Šajna AljošaŠkofljica01:28:19.427:09.3
26154Kregar MitjaVPK01:32:19.731:09.6
27127Tratnik JožeCol01:35:23.034:12.9
28126Kobal MarkoCol01:37:33.336:23.2
29141Bertoncelj AndrejSK Loška dolina01:39:30.038:19.9
3024Grudem SrečkoCerknica01:45:21.644:11.5
31145Lovšin JanezSK Slatnik02:08:16.001:07:05.9
324Jakopič JanezLjubljana02:45:05.301:43:55.2

Moški od 60 do 69
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
158Gudlih IvanSK Ihan01:11:11.400:00.0
268Gornik JureSovica01:12:53.201:41.8
3101Dečman BojanPapirnica Vevče01:13:13.802:02.4
433Kovačevič DaneRdovljica01:16:28.005:16.6
5121Marot RadoŠentjur Power01:16:43.205:31.8
6131Jež JožefNanos01:19:08.707:57.3
731Sušec AntonSlovenj Gradec01:19:24.208:12.8
8111Čufer PeterPodbrdo01:19:57.208:45.8
92Kutin EdiTKK Srpenica01:25:32.514:21.1
1012Mlinar FranciŽiri01:27:19.516:08.1
1118Ponikvar RadoTSD Olimpija01:29:34.118:22.7
1259Lotrič VinkoSD Drozgoše01:32:56.521:45.1
13138Svet GvidoTKD Sovica01:41:39.230:27.8
1422Isakovič SašaŠD Brazde vzdržljivost01:42:12.631:01.2
15122Podgornik Rudolf01:43:59.632:48.2
1646Kodrič MilivojŠD Brazde vzdržljivost01:47:21.036:09.6
17144Mikljič FrancDobrepolje01:57:25.046:13.6
1883Luževič MarjanPredjamsko društvo02:30:10.001:18:58.6
1992Maček MarijanPredjamsko društvo02:30:20.601:19:09.2
20139Črnič EdvardPD Černomelj02:49:15.301:38:03.9

Moški nad 70 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
13Bahar MilanKK Postojna01:26:45.400:00.0
237Hribernik FrancTSK Triglav Kranj01:35:55.509:10.1
321Klemen MarijanSD Strahovica01:41:03.114:17.7
438Felc DaniŠD Elektro primorska01:41:59.015:13.6
5153Zagožen PeterLjubljana01:44:39.317:53.9
635Hrovat FrancTSK Triglav Kranj01:46:12.419:27.0
7119Grom BogdanŠD Polž Stara Vrhnika01:56:33.429:48.0
8143Ožbolt IvanStari trg01:57:57.031:11.6
9155Rojc Brenko JanezŠD Brazde vzdržljivost02:02:45.035:59.6
10120Stopar MaksŠD Brazde vzdržljivost02:05:43.038:57.6
11100Levec FrancBrazde vzdržljivosti02:40:01.901:13:16.5

Ženske do 29 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1130Tratnik PetraŠD Nanos/Podnanos01:13:51.400:00.0

Ženske od 40 do 49 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1113Burgar IrenaLjubljana01:23:36.200:00.0
244Slabanja StankaSK Ihan01:36:38.613:02.4
395Jerman AlenkaTrim klub Krka01:37:47.414:11.2
4140Ponikvar NatašaBloke01:39:00.415:24.2
572Ribnikar MajdaBohinjska bistrica01:39:57.016:20.8
6152Ožbolt KatarinaLoška dolina01:42:48.319:12.1
714Milavec AndrejaTSD Olimpija Bloke01:42:53.319:17.1
8142Benčina MojcaSK Loška dolina01:46:51.923:15.7
970Borovšak Vivod MatejaMozirje01:50:54.127:17.9
1075Bayer Tavčar JelkaRafting klub Gimpex Straža02:19:03.055:26.8

Ženske od 50 do 59 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1104Prešeren MatejkaKK Završnica01:28:27.900:00.0
280Vojvoda HelenaRadovljica01:45:01.716:33.8
3156Krznar JojaTrzin02:22:01.053:33.1

Ženske nad 60 let
MestoŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaostanek
1110Čufer MilojkaPodbrdo01:39:51.800:00.0
298Luževič LidijaŠkofja loka02:30:30.750:38.9
390Žerovnik IvanaLjubljana02:30:40.450:48.6



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaost. abs.
1124Klavžar BoštjanTSK Logatec00:53:43.000:00.0
2125Malnar LovroTSK Logatec00:54:31.200:48.2
3102Jakša MatejCopatek.si00:54:31.800:48.8
439Kromar DamijanTriatlon klub Ribnica01:00:16.906:33.9
527Močnik MetodRdomlje - Calllit01:00:20.706:37.7
65Brelih BoštjanTSK Idrija01:00:23.806:40.8
7108Kordež MatejGG Bled01:00:53.807:10.8
834Adamič DavidGornja vas01:01:01.107:18.1
986Gornik MilanTKD Sovica01:01:10.107:27.1
1032Medved PeterFram01:01:19.107:36.1
11136Kočevar SimonSK Loška dolina01:01:25.907:42.9
1277Turšič RolandoSK Loška dolina01:01:39.107:56.1
13116Ožbolt JanezSK Loška dolina01:02:32.208:49.2
1416Marolt JakaTSD Olimpija Bloke01:02:42.308:59.3
15129Tratnik MarkoŠD Nanos/Podnanos01:02:46.909:03.9
16128Kordiš JožeKOLOKA01:03:21.209:38.2
1760Vivod MilanMozirje01:03:49.310:06.3
188Širaj AndrejKK Postojna01:04:06.410:23.4
1930Petrič AndrejSK Loška dolina01:05:19.011:36.0
2013Železnikar JaniŠD Kaval01:05:21.711:38.7
2143Slabanja MaticEnergijateam.com01:05:22.711:39.7
2278Rupnik BenoTSIC Idrija01:05:30.611:47.6
2345Slabanja RobertSK Ihan01:05:55.312:12.3
24105Janša MihaBled01:06:36.912:53.9
2585Karlatec RobertRossi sport01:06:47.313:04.3
2655Gregorič PeterSK Ihan01:07:17.913:34.9
27123Jenčič BoštjanTK Šmarnogorska naveza01:08:04.714:21.7
286Bahar MilanLjubljana01:08:22.114:39.1
297Trojar BojanSD Strahovica01:08:31.414:48.4
3028Smodiš RobbieŠkofja Riža01:09:12.315:29.3
3156Trojer AndrejSK Ihan01:09:41.015:58.0
32106Štrucelj AljažTrim klub Krka01:10:23.916:40.9
3317Žurga IvanTSD Olimpija01:10:27.016:44.0
3493Škarja MarkoTeam Herbalife01:10:34.516:51.5
3563Jakše ŽanDo dile01:10:54.917:11.9
3658Gudlih IvanSK Ihan01:11:11.417:28.4
37134Šilc PeterTŠD Grič01:11:38.517:55.5
3842Adamič MarkoTK Ljubljana01:11:42.217:59.2
39107Novak BojanGG Bled01:11:50.118:07.1
4029Jelenc BoštjanLjubljana01:12:00.818:17.8
4168Gornik JureSovica01:12:53.219:10.2
4267Istenič GregorTriatlon Konstill01:13:07.119:24.1
43101Dečman BojanPapirnica Vevče01:13:13.819:30.8
4473Turk StankoCerknica01:13:26.019:43.0
4526Gantar JureTSK Idrija01:13:38.019:55.0
461Milovec JakaTSD Olimpija Bloke01:13:38.919:55.9
47132Jež JernejNanos01:13:51.920:08.9
4879Praprotnik ČrtomirBeljsko01:14:08.320:25.3
49103Prešeren BrenkoKK Završnica01:14:51.221:08.2
50135Šilc RokHrovača01:15:03.321:20.3
5119Primožič FrenkTSD Olimpija01:15:19.321:36.3
5262Urbanija BoštjanSK Ihan01:16:08.722:25.7
5333Kovačevič DaneRdovljica01:16:28.022:45.0
5499Baraga JanezCerknica01:16:33.522:50.5
5551Kavčnik BoštjanDo dile01:16:40.722:57.7
5696Šile NandeTŠD Grič01:16:41.322:58.3
57121Marot RadoŠentjur Power01:16:43.223:00.2
58112Gornik NejcTKD Sovica01:17:03.123:20.1
59146Peterlin LudvikSK Slatnik01:17:32.623:49.6
6049Glavič EgidijKŠD Hrušica01:18:15.524:32.5
6189Govže MitjaRibnica01:18:17.624:34.6
62131Jež JožefNanos01:19:08.725:25.7
6331Sušec AntonSlovenj Gradec01:19:24.225:41.2
64111Čufer PeterPodbrdo01:19:57.226:14.2
65117Malovrh SimonŠD Turbo M01:20:34.826:51.8
6669Goropečnik TomažDomžale01:20:50.927:07.9
6715Milavec FrancTSD Olimpija Bloke01:20:58.827:15.8
68115Suhadolnik MatjažKranj01:21:25.827:42.8
6948Novak BojanIhan01:21:29.127:46.1
7041Prijatelj BojanŠD Brazde vzdržljivost01:21:32.827:49.8
7120Bajt RajkoTSK Idrija01:21:49.428:06.4
7240Zabukovec RafaelSK Loška dolina01:21:54.428:11.4
7376Tonejec IztokJezersko01:22:58.929:15.9
74147Arko JožeŠD Sodražica01:23:07.729:24.7
75109Perušek MiroSK Ribnica01:23:29.529:46.5
7664Lavka BorutŠkofljica01:24:58.831:15.8
7710Mlinar MarkoŽiri01:25:15.831:32.8
782Kutin EdiTKK Srpenica01:25:32.531:49.5
7961Tratnik FranciTSK Idrija01:25:43.832:00.8
803Bahar MilanKK Postojna01:26:45.433:02.4
8153Pavovec MatjažSK Ihan01:26:50.033:07.0
8212Mlinar FranciŽiri01:27:19.533:36.5
8397Perhaj AntonLevstikova01:27:22.033:39.0
8474Bric VasjaLjubljana01:28:09.634:26.6
8591Šajna AljošaŠkofljica01:28:19.434:36.4
86149Gostiša JureTeniški klub Vrhnika01:28:50.535:07.5
8781Gornik AljažTKD Sovica01:29:00.435:17.4
8825Mrak BorutTSK Idrija01:29:24.335:41.3
8918Ponikvar RadoTSD Olimpija01:29:34.135:51.1
90150Jagodic JožaPreddvor01:29:49.236:06.2
9154Čučnik IgorSK Ihan01:30:12.936:29.9
9247Žnidaršič UrošŠD Cerknica01:31:01.237:18.2
9336Lepojič BorisNinja Vaitapu01:31:08.737:25.7
94154Kregar MitjaVPK01:32:19.738:36.7
9559Lotrič VinkoSD Drozgoše01:32:56.539:13.5
9652Kavčnik JureDo dile01:33:52.940:09.9
9766Tratnik AndrejKK Postojna01:34:57.841:14.8
9894Jerman JureŠDD A-Class01:35:07.641:24.6
99118Zakrajšek MatejŠD Križna gora01:35:20.241:37.2
100127Tratnik JožeCol01:35:23.041:40.0
10137Hribernik FrancTSK Triglav Kranj01:35:55.542:12.5
102114Škarja JanezKD hitri polži01:36:47.443:04.4
10365Tavčar JankoRafting klub Gimpex Straža01:37:13.443:30.4
10482Krivec MetodRdovljica01:37:18.643:35.6
105126Kobal MarkoCol01:37:33.343:50.3
106133Tratnik SimonCol01:37:33.643:50.6
107141Bertoncelj AndrejSK Loška dolina01:39:30.045:47.0
108151Martinc IgorŠD Riba01:39:47.046:04.0
109157Vouk AndrejIzola01:40:19.946:36.9
11021Klemen MarijanSD Strahovica01:41:03.147:20.1
11188Boc BoštjanŠkofljica01:41:31.347:48.3
112138Svet GvidoTKD Sovica01:41:39.247:56.2
11338Felc DaniŠD Elektro primorska01:41:59.048:16.0
11422Isakovič SašaŠD Brazde vzdržljivost01:42:12.648:29.6
11584Cunder AlešNinja Vaitapu01:42:45.749:02.7
11623Šilc JanezRibnica01:43:39.549:56.5
11771Ribnikar RobertBohinjska bistrica01:43:53.750:10.7
118122Podgornik Rudolf01:43:59.650:16.6
11950Ovsec DušanŠD Loška dolina01:44:28.050:45.0
120153Zagožen PeterLjubljana01:44:39.350:56.3
12124Grudem SrečkoCerknica01:45:21.651:38.6
12211Kurnik GregorŠTD Lenuh01:45:47.852:04.8
12335Hrovat FrancTSK Triglav Kranj01:46:12.452:29.4
1249Barasa BoštjanSK Loška dolina01:46:43.153:00.1
12546Kodrič MilivojŠD Brazde vzdržljivost01:47:21.053:38.0
12687Slabe JanezKaveljc in korenine01:48:46.255:03.2
127119Grom BogdanŠD Polž Stara Vrhnika01:56:33.401:02:50.4
128144Mikljič FrancDobrepolje01:57:25.001:03:42.0
129143Ožbolt IvanStari trg01:57:57.001:04:14.0
130137Škantelj JanezVidem02:02:32.001:08:49.0
131155Rojc Brenko JanezŠD Brazde vzdržljivost02:02:45.001:09:02.0
132148Žlogar IgorŠkocjan02:03:15.001:09:32.0
133120Stopar MaksŠD Brazde vzdržljivost02:05:43.001:12:00.0
134145Lovšin JanezSK Slatnik02:08:16.001:14:33.0
13583Luževič MarjanPredjamsko društvo02:30:10.001:36:27.0
13692Maček MarijanPredjamsko društvo02:30:20.601:36:37.6
137100Levec FrancBrazde vzdržljivosti02:40:01.901:46:18.9
1384Jakopič JanezLjubljana02:45:05.301:51:22.3
139139Črnič EdvardPD Černomelj02:49:15.301:55:32.3

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in imeKlub/krajČasZaost. abs.
1130Tratnik PetraŠD Nanos/Podnanos01:13:51.400:00.0
2113Burgar IrenaLjubljana01:23:36.209:44.8
3104Prešeren MatejkaKK Završnica01:28:27.914:36.5
444Slabanja StankaSK Ihan01:36:38.622:47.2
595Jerman AlenkaTrim klub Krka01:37:47.423:56.0
6140Ponikvar NatašaBloke01:39:00.425:09.0
7110Čufer MilojkaPodbrdo01:39:51.826:00.4
872Ribnikar MajdaBohinjska bistrica01:39:57.026:05.6
9152Ožbolt KatarinaLoška dolina01:42:48.328:56.9
1014Milavec AndrejaTSD Olimpija Bloke01:42:53.329:01.9
1180Vojvoda HelenaRadovljica01:45:01.731:10.3
12142Benčina MojcaSK Loška dolina01:46:51.933:00.5
1370Borovšak Vivod MatejaMozirje01:50:54.137:02.7
1475Bayer Tavčar JelkaRafting klub Gimpex Straža02:19:03.001:05:11.6
15156Krznar JojaTrzin02:22:01.001:08:09.6
1698Luževič LidijaŠkofja loka02:30:30.701:16:39.3
1790Žerovnik IvanaLjubljana02:30:40.401:16:49.0