Halti maraton Bohinj
Bohinjska Bistrica, 1/3/2015

Podatki o tekmi:
Organizator: SD Bohinj
Vodja tekmovanja: Blaž Repinc
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7 in 20 km
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 60

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 29 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Matej Drinovec1991KD Alpe00:46:53.000:00.0
2Domen Potočnik1989Krnica00:46:54.000:01.0
3Jure Čebašek1987TSK Bled00:48:51.001:58.0
4Gaber Arh1995SD Bohinj00:49:52.002:59.0
5Klemen Alič1987Jereka00:53:37.006:44.0
6Boštjan Jenčič1990TK Šmarnogorska naveza00:59:06.012:13.0
7Wernig Stefan1988Sportunion Rosenbach00:59:21.012:28.0
8Rok Šmit1997KKK Bohinj01:05:13.018:20.0
9Jan Markelj1999KKK Bohinj01:06:15.019:22.0

Moški od 30 do 39 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Jošt Zakrajšek1983Goldnutrition.si00:50:42.600:00.0
2David Adamič1979Gornja vas00:51:19.000:36.4
3Blaž Repinc1980SD Bohinj00:55:05.004:22.4
4Mitja Horvat1976Bike EK00:59:07.008:24.4
5Martin Mlakar198201:00:52.010:09.4
6Aljaž Štrucelj1981Trim klub Krka01:01:50.011:07.4
7Primož Urh1979Stara Fu ina01:01:51.011:08.4
8Darko Logar1977SD Bohinj01:03:07.012:24.4
9Marko Vilfan1977ŠD Elektro Gorenjska01:09:05.018:22.4
10Jure Gostiša1979TK Vrhnika01:09:17.018:34.4
11Robert Belec198501:11:41.020:58.4

Moški od 40 do 49 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Markus Kropfitsch1974Bike team Kottmansdorf00:50:36.000:00.0
2Marko Rupnik1968ŠD Elektro primorska00:50:46.000:10.0
3Metod Močnik1968Calcit Kamnik00:50:51.000:15.0
4Aljoša Martinjaš1973Salomon-calcit Team00:51:16.300:40.3
5Robbie Smodiš197400:56:38.006:02.0
6Sašo Dobravec1973Bohinj00:57:45.007:09.0
7Iztok Robič1967Bike EK00:59:07.008:31.0
8Gorazd Konc1974Jesenice01:02:53.012:17.0
9Andrej Stepanov1970Dynamo Kyiv01:03:15.012:39.0
10Egidij Glavič1971KŠD Hrušica01:04:52.014:16.0
11Uroš Kepic1969Jeklene tetive01:05:50.015:14.0
12Rok Zupančič1974Trenert01:06:18.015:42.0
13Robert Verbič1972TAB01:06:21.015:45.0

Ženske od 40 do 49 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Irena Burgar1969Šmartno01:09:09.000:00.0

Moški od 50 do 59 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Andrej Grašič1964TSK Triglav00:50:48.000:00.0
2Rolando Turšič1961SK Lo ka dolina00:53:34.002:46.0
3Milan Gornik1961TKD Sovica00:55:42.004:54.0
4Beno Rupnik1957TSK Idrija00:58:24.007:36.0
5Bojan Trojar1958SD Strahovica00:58:38.007:50.0
6Branko Prešeren1959KK Završnica01:03:51.013:03.0
7Bojan Prijatelj1958ŠD Brazde vzdržljivosti01:12:17.021:29.0

Ženske od 50 do 59 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Matejka Prešeren1964KK Završnica01:11:48.000:00.0

Moški od 60 do 69 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Jure Gornik1951TKD Sovica01:04:48.000:00.0
2Dane Kovačevič1955Radovljica01:06:34.001:46.0
3Tone Sušec1951Slovenj Gradec01:09:48.005:00.0
4Edi Kutin1949TKK Srpenica01:14:35.009:47.0
5Franc Mlinar195301:16:38.011:50.0
6Saša Isakovič1948ŠD Brazde vzdržljivosti01:21:32.016:44.0
7Milivoj Kodrič1949ŠD Brazde vzdržljivosti01:21:47.016:59.0
8Gvido Svet1947TKD Sovica01:29:00.024:12.0

Moški nad 70 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Franc Hribernik1941TSK Triglav01:21:19.000:00.0
2Franc Hrovat1936TSK Triglav01:29:05.007:46.0

Moški do 45 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Tomaž Kos1979Vrhnika00:23:32.000:00.0

Moški nad 46 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Jaka Reš1935Glas gorenjske00:25:23.000:00.0
2Ronko Gostiša1954TK Vrhnika00:33:57.008:34.0

Ženske do 39 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Taja Smukavec1999KKK Bohinj00:21:06.000:00.0
2Elma Buljko1987Trenert00:25:09.004:03.0
3Špela Bajrič1998KKK Bohinj00:26:39.005:33.0

Ženske nad 40 let
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Miša Zidar196900:21:07.000:00.0
2Sanja Zupančič1974Trenert00:23:17.002:10.0



Razvrstitev - absolutno
20 km
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Matej Drinovec1991KD Alpe00:46:53.000:00.0
2Domen Potočnik1989Krnica00:46:54.000:01.0
3Jure Čebašek1987TSK Bled00:48:51.001:58.0
4Gaber Arh1995SD Bohinj00:49:52.002:59.0
5Markus Kropfitsch1974Bike team Kottmansdorf00:50:36.003:43.0
6Jošt Zakrajšek1983Goldnutrition.si00:50:42.603:49.6
7Marko Rupnik1968ŠD Elektro primorska00:50:46.003:53.0
8Andrej Grašič1964TSK Triglav00:50:48.003:55.0
9Metod Močnik1968Calcit Kamnik00:50:51.003:58.0
10Aljoša Martinjaš1973Salomon-calcit Team00:51:16.304:23.3
11David Adamič1979Gornja vas00:51:19.004:26.0
12Rolando Turšič1961SK Lo ka dolina00:53:34.006:41.0
13Klemen Alič1987Jereka00:53:37.006:44.0
14Blaž Repinc1980SD Bohinj00:55:05.008:12.0
15Milan Gornik1961TKD Sovica00:55:42.008:49.0
16Robbie Smodiš197400:56:38.009:45.0
17Sašo Dobravec1973Bohinj00:57:45.010:52.0
18Beno Rupnik1957TSK Idrija00:58:24.011:31.0
19Bojan Trojar1958SD Strahovica00:58:38.011:45.0
20Boštjan Jenčič1990TK Šmarnogorska naveza00:59:06.012:13.0
21Mitja Horvat1976Bike EK00:59:07.012:14.0
21Iztok Robič1967Bike EK00:59:07.012:14.0
23Wernig Stefan1988Sportunion Rosenbach00:59:21.012:28.0
24Martin Mlakar198201:00:52.013:59.0
25Aljaž Štrucelj1981Trim klub Krka01:01:50.014:57.0
26Primož Urh1979Stara Fu ina01:01:51.014:58.0
27Gorazd Konc1974Jesenice01:02:53.016:00.0
28Darko Logar1977SD Bohinj01:03:07.016:14.0
29Andrej Stepanov1970Dynamo Kyiv01:03:15.016:22.0
30Branko Prešeren1959KK Završnica01:03:51.016:58.0
31Jure Gornik1951TKD Sovica01:04:48.017:55.0
32Egidij Glavič1971KŠD Hrušica01:04:52.017:59.0
33Rok Šmit1997KKK Bohinj01:05:13.018:20.0
34Uroš Kepic1969Jeklene tetive01:05:50.018:57.0
35Jan Markelj1999KKK Bohinj01:06:15.019:22.0
36Rok Zupančič1974Trenert01:06:18.019:25.0
37Robert Verbič1972TAB01:06:21.019:28.0
38Dane Kovačevič1955Radovljica01:06:34.019:41.0
39Marko Vilfan1977ŠD Elektro Gorenjska01:09:05.022:12.0
40Jure Gostiša1979TK Vrhnika01:09:17.022:24.0
41Tone Sušec1951Slovenj Gradec01:09:48.022:55.0
42Robert Belec198501:11:41.024:48.0
43Bojan Prijatelj1958ŠD Brazde vzdržljivosti01:12:17.025:24.0
44Edi Kutin1949TKK Srpenica01:14:35.027:42.0
45Franc Mlinar195301:16:38.029:45.0
46Franc Hribernik1941TSK Triglav01:21:19.034:26.0
47Saša Isakovič1948ŠD Brazde vzdržljivosti01:21:32.034:39.0
48Milivoj Kodrič1949ŠD Brazde vzdržljivosti01:21:47.034:54.0
49Gvido Svet1947TKD Sovica01:29:00.042:07.0
50Franc Hrovat1936TSK Triglav01:29:05.042:12.0

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Irena Burgar1969Šmartno01:09:09.000:00.0
2Matejka Prešeren1964KK Završnica01:11:48.002:39.0

7km
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Tomaž Kos1979Vrhnika00:23:32.000:00.0
2Jaka Reš1935Glas gorenjske00:25:23.001:51.0
3Ronko Gostiša1954TK Vrhnika00:33:57.010:25.0

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Taja Smukavec1999KKK Bohinj00:21:06.000:00.0
2Miša Zidar196900:21:07.000:01.0
3Sanja Zupančič1974Trenert00:23:17.002:11.0
4Elma Buljko1987Trenert00:25:09.004:03.0
5Špela Bajrič1998KKK Bohinj00:26:39.005:33.0