15. Štanjelski tek
Štanjel, 12/6/2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: ŠK društvo Hruševica
Vodja tekmovanja: Rajko Grča
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina: 11 km
Višinska razlika:120 m
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 212

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:47:32.300:00.0100
2Brešan Vilma1958ŠD FURS00:48:50.901:18.696
3Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:48:56.901:24.692
4Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline00:49:03.201:30.988
5Rakoš Ivica1960ŠD Turbo M00:50:20.102:47.884
6Vassila Raffaella1958Trieste00:51:08.303:36.080
7Erjavec Mojca1959Ljubljana00:52:12.204:39.978
8Homar Macun Irena1959Ljubljana00:55:02.607:30.376
9Poljšak Vera1954ŠKD Hruševica00:57:25.209:52.974
10Ukmar Julijana1958ŠD Brinj Povir00:58:55.111:22.872

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:39:51.300:00.0100
2Drobnič Slavka1969Postojna00:43:05.003:13.796
3Torkar-božič Janja1962ŠD Nanos00:43:09.603:18.392
4Mavrič Tina1970PGT00:45:14.805:23.588
5Šoba Tadeja1965ŠD Turbo M00:45:33.805:42.584
6Pirnat Nina1965SK Olimpija00:45:47.505:56.280
7Gaberšcek Greti1966TD Bovec00:46:48.006:56.778
8Tozon Kristina1967Ljubljana00:47:09.907:18.676
9Obrč Tea1964Ljubljana00:48:27.208:35.974
10Končan Darija1970ŠD Turbon00:48:27.508:36.272
11Rot Marjetka1963TDV Borovnica00:49:56.210:04.970
12Murovec Alenka1966Dorenberk00:50:42.810:51.568
13Firm Marjanca1969ŠD Turbo M00:51:13.311:22.066
14Coceani Franca1965Bajisela00:52:35.912:44.664
15Bullo Tiziana1965Trieste00:52:58.613:07.362
16Bizjak Lilijana1966Nova Gorica00:53:41.213:49.960
17Mesojedec Urška1967ŠD Turbo M00:53:55.814:04.558
18Jezeršek Silvana1970ŠD Marmor Hotavlje00:55:34.015:42.756
19Skaza Darja1966Slovenj Gradec00:55:34.415:43.154
20Caruone Maria Gabriela1966Evinrude- ritmo00:56:01.216:09.952
21Dražil Alenka1967Vzajemna Klub00:58:10.118:18.850
22Bergant Darja1962ŠD Marmor Hotavlje00:58:54.819:03.548
23Rojc Erika1964Društvo Kraški slevček Kobjeglava Tupelče00:58:55.119:03.846
24Musar Mišeljić Nataša1970Ljubljana01:03:14.423:23.144
25Kenda Metka1970Ljubljana01:06:27.226:35.942

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Bonanni Valentina1971Trieste00:39:09.800:00.0100
2Robnik Urška1974IPA Koper00:42:57.603:47.896
3Bele Kristina1974AK Pivka Kraški tekači00:43:21.204:11.492
4Mamič Kristina1978OLYMP00:45:31.806:22.088
5Drobež Katja1972Energe Team00:47:54.708:44.984
6Bajec Klara1972ŠD Turbo M00:48:46.109:36.380
7Kompara Karmen1974Ajdovščina00:49:52.010:42.278
8Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:50:56.511:46.776
9Lipicer Stantič Mojca1973Klapa s Hrama00:51:42.612:32.874
10Horjak Dunja1977Portorož00:52:56.213:46.472
11Miklič Klara1971ŠD Turbo M00:53:08.713:58.970
12Semolič Jarc Maja1974Ljubljana00:54:31.015:21.268
13Škrl Helena1973Dutovlje00:55:08.315:58.566
14Šuara Buda Mojca1980Komen00:55:18.716:08.964
15Plut Alenka1974Ljubljana00:55:19.016:09.262
16Jurečič Ana1972ŠD Turbo M00:55:47.816:38.060
17Polak Špela1976Ljubljana01:05:41.626:31.858

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:38:06.700:00.0100
2Bučan Saša1986Gibit00:42:11.404:04.796
3Trampuž Meta1988ŠD Brinj Povir00:42:41.204:34.592
4Gortan Lia1981Trieste00:45:46.507:39.888
5Pahor Teja1986Gibit00:47:56.109:49.484
6Jontes Mojca1981Slovenj Gradec00:49:15.711:09.080
7Gradin Daša1984Ig00:49:30.011:23.378
8Gorkič Katarina1986Prvačina00:54:14.416:07.776
9Habjan Andreja1981Habjan transport00:57:48.919:42.274

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Vrečar Ana1995Šmarnogorska naveza00:44:24.200:00.0100
2Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:47:07.602:43.496
3Kmetec Niki1998AK Koper00:53:09.708:45.592
4Kosič Urša1999TD Bistrc00:56:12.811:48.688

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Savić Vladimir1943AK Pivka00:45:52.400:00.0100
2Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:46:43.400:51.096
3Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:52:50.206:57.892
4Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:54:02.108:09.788
5Kovič Lojze1940Gostilna pr Sedmic00:57:09.111:16.784
6Hrovat Franc1936Radovljica01:01:45.315:52.980
7Taler Polde1943Zgornje Gorje01:05:49.219:56.878
8Ivančič Fabio1933Obala01:09:06.323:13.976
9Reš Jaka1935Gorenjski glas01:14:40.028:47.674

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Doganoc Milan1947Pantera Logatec00:45:22.500:00.0100
2Kutin Edi1949TKK Srpenica00:46:07.800:45.396
3Korenčič Brane1950Škofja Loka00:46:34.001:11.592
4Otoničar Janez1948AK Pivka00:47:28.602:06.188
5Semolič Dušan1947Ljubljana00:49:39.404:16.984
6Pintar Mirko1947ŠD Pungert00:49:51.004:28.580

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:38:32.400:00.0100
2Nardin Jadran1955DLT Filipides00:39:11.400:39.096
3Gornik Jure1951TKD Sovica00:42:01.303:28.992
4Jalič Tine1951Ajdovščina00:44:07.705:35.388
5Božič Drago1951Podnanos00:44:48.406:16.084
6Chizzo Aldo1955A.S. Geobal00:44:57.806:25.480
7Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:46:24.707:52.378
8Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:46:53.608:21.276
9Nanut Klemen1951DLT Filipides00:47:33.709:01.374
10Frim Vili1953TKD Sovica00:47:59.809:27.472
11Brajnik Damjan1951Priba Team00:49:03.610:31.270
12Deželak Robert1951Partizan Škofja Loka00:49:35.711:03.368
13Vassila Alessandro1954Trieste00:50:03.111:30.766
14Popovič Mladen1952TD Bistrc00:50:14.711:42.364
15Merc Jani1954Ljubljana00:50:43.412:11.062
16Habjan Andrej1955Habjan transport00:51:57.713:25.360
17Pudgar Danilo1952TD Burja Vipava00:57:27.218:54.858

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:36:16.000:00.0100
2Petrovčič Robert1958AK Pivka00:36:26.500:10.596
3Ailč Anton1957ŠD Marmor Hotavlje00:40:22.104:06.192
4Mlakar Danijel1959Brezovica00:42:18.906:02.988
5Grča Rajko1958ŠK društvo Hruševica00:43:11.206:55.284
6Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:43:26.907:10.980
7Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:43:35.807:19.878
8Rupnik Branko1960Postojna00:43:58.707:42.776
9Surale Fabio1959A.S. Geobal00:45:03.208:47.274
9Vidmar Franc1960STK Kitajska00:45:03.208:47.274
11Kogovšek Stane1956Artstone00:45:18.509:02.570
12Hervat Eugen1956Val Rosandra00:47:06.110:50.168
13Malle Mavrizio1959A.S. Geobal00:48:04.811:48.866
14Slokar Damjan1956Šempeter00:48:05.711:49.764
15Žvab Darko1957Sežana00:54:40.418:24.462
16Popovič Bojan196000:55:03.518:47.560
17Kokalj Franc1957ŠD Marmor Hotavlje01:00:27.124:11.158
18Zgonc Marjan1956Libertas01:05:21.529:05.556

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gornik Milan1961TKD Sovica00:36:29.900:00.0100
2Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:39:06.402:36.596
3Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:39:58.203:28.392
4Blažek Rafko1964AK Pivka00:40:17.403:47.588
5Dobnikar Alojz1962ŠD Omega air00:41:27.904:58.084
6Milašinovič Zoran1962AK Pivka00:42:48.506:18.680
7Marko Lapanje1964Etiketa Žiri00:43:19.706:49.878
8Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:43:53.707:23.876
9Rozman Sandi1963ŠD Omega air00:44:12.207:42.374
10Škerlj Peter1963ABC šport00:44:18.107:48.272
11Macun Peter1961Ljubljana00:44:26.807:56.970
12Melanšek Zoran1964ŠRD Omega00:44:52.908:23.068
13Faraguna Paolo1965Evinrude TS00:45:43.009:13.166
14Cimerman Igor1962ŠD Repro MS00:47:31.511:01.664
15Koritnik Tone1964ŠD Omega air00:47:45.311:15.462
16Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:48:10.811:40.960
17Oberliter Mitja1963kvadratek00:48:13.611:43.758
18Markeljc Branko1964ŠD Nanos Podnanos00:51:46.915:17.056

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:33:37.700:00.0100
2Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:36:30.802:53.196
3Vrečar Branko1966ŠC Kranj00:39:01.605:23.992
4Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:39:24.605:46.988
5Kamput Gregor1967ŠD Turbo M00:40:53.407:15.784
6Tolotta Giovanini1968Trieste00:41:17.107:39.480
7Prinčič Miran1967Dobrovo00:41:23.807:46.178
8Hočevar Mirko1969ŠKUD Štanjel00:42:32.108:54.476
9Skok Rajko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:42:41.609:03.974
10Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:43:27.709:50.072
11Drobež Andrej1967Energe Team00:43:56.210:18.570
12Šiškovič Franko1968ŠD Kraški tekaci Sežana00:45:20.411:42.768
13Uljan Samo1970Los Vanganelos00:46:24.212:46.566
14Zajc Robert Peter1970Ljubljana00:46:41.413:03.764
15Vodnik Rok1970Ljubljana00:47:04.513:26.862
16Jezeršek Boštjan1970ŠD Marmor Hotavlje00:49:41.416:03.760
17Mižek Marjan1968ŠD Hruševica00:50:10.616:32.958
18Homan Matjaž1968Ljubljana00:50:28.816:51.156
19Zaina Mavricijo1969Ankaran00:50:40.717:03.054
20Gabrijelčič Primož1969Vrhnika00:51:55.618:17.952
21Petavz Stane1969Ljubljana00:55:21.021:43.350
22Skaza Miloš1966Slovenj Gradec00:55:38.522:00.848

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Marasrin Alessandro1973Sportiamo Trieste00:32:54.800:00.0100
2Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:33:11.200:16.496
3Trojer Andrej1971ŠD Nanos Podnanos00:33:33.600:38.892
4Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:36:33.803:39.088
5Verucchi Paolo1972Trieste00:38:42.305:47.584
6Kobal Andrej1973ŠKUD Biser krasa Štanjel00:40:13.907:19.180
7Hočevar Boris1972ŠKUD Štanjel00:40:57.108:02.378
8Slamič Miljan1974DLT Filipides00:41:05.608:10.876
9Mraz Borut1973Postojna00:41:39.608:44.874
10Pavlič Gregor1975Portorož00:41:57.209:02.472
11Jereb Tomaž197400:41:58.309:03.570
12Buda Mitja1974Komen00:43:03.610:08.868
13Groff Tomaž1971Ljubljana00:44:20.711:25.966
14Kobal Matjaž1974ŠD Nanos Podnanos00:45:16.912:22.164
15Lovše Aleš1972ŠD Durs00:45:25.412:30.662
16Beganovič Suad1971Vzajemna Klub00:51:01.618:06.860
17Jehatr Mitja1975Ljubljana00:51:30.718:35.958
18Kogovšček Damjan1971ŠD Turbo M00:53:41.620:46.856
19Kosič Gregor1973TD Bistrc00:56:34.823:40.054

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:36:21.200:00.0100
2Sorgo Edi1979Istrski Tovar00:36:45.300:24.196
3Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:37:18.200:57.092
4Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:37:37.601:16.488
5Vidrih Jurij1977ŠD Nanos00:38:07.301:46.184
6Buda Valter1979Komen00:38:34.302:13.180
7Mamič Andi1977OLYMP00:40:09.003:47.878
8Šubic Žiga1980Drmepo00:40:35.604:14.476
9Kohek Aljoša1980Ljubljana00:41:47.305:26.174
10Pintar Uroš1976NŠ Olymp00:41:52.005:30.872
11Trebše Matjaž1980Primorski pokal00:42:09.105:47.970
12Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:43:04.706:43.568
13Semolič Igor1978Ljubljana00:43:55.007:33.866
14Cernatič Elvis1980Nova Gorica00:44:47.908:26.764
15Poljšak Aljoša1976Štanjel00:45:03.508:42.362
16Fister Borut1976Gibit00:45:31.009:09.860
17Fobjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožece00:47:14.810:53.658
18Kretič Igor1978Nova Gorica00:49:15.312:54.156
19Kompara Aleksander1976Nova Gorica00:52:23.116:01.954
20Peric Marko1976DLT Filipides01:00:45.224:24.052
21Filipič Janez1979ŠD Marmor Hotavlje01:04:02.827:41.650

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:37:09.800:00.0100
2Zobec Jernej1984Balinarski klub Pliskovica00:41:10.804:01.096
3Rudič Branko1982Ribič Pepe00:54:15.817:06.092
4Gliha Borut1982Klub strganih križnih vezi00:54:18.217:08.488

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:31:57.100:00.0100
2Kovačič Jurij1990Štanjel00:37:23.805:26.796
3Hočevar Tomaž1988Gibit00:38:07.906:10.892
4Černigoj Boštjan1988Vipava00:45:17.213:20.188

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:34:57.000:00.0100
2Grže Jaka1999AK Postojna00:39:22.204:25.296
3Gaberšček Tobi2002TD Bovec00:41:02.206:05.292
4Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:58:06.223:09.288
5Filipič Erazem2007ŠD Marmor Hotavlje00:59:46.324:49.384
6Filipič Maks2005ŠD Marmor Hotavlje01:03:14.728:17.780
6Filipič Tevž2007ŠD Marmor Hotavlje01:03:14.728:17.780



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Marko1986ŠD Nanos Podnanos00:31:57.100:00.0100
2Marasrin Alessandro1973Sportiamo Trieste00:32:54.800:57.796
3Ferjančič Tomaž1972ŠD Nanos Podnanos00:33:11.201:14.192
4Trojer Andrej1971ŠD Nanos Podnanos00:33:33.601:36.588
5Strnad Simon1967ŠD Nanos Podnanos00:33:37.701:40.684
6Likar Anej1994ŠD Nanos Podnanos00:34:57.002:59.980
7Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:36:16.004:18.978
8Zupan Stanko1977ŠD Nanos Podnanos00:36:21.204:24.176
9Petrovčič Robert1958AK Pivka00:36:26.504:29.474
10Gornik Milan1961TKD Sovica00:36:29.904:32.872
11Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:36:30.804:33.770
12Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:36:33.804:36.768
13Sorgo Edi1979Istrski Tovar00:36:45.304:48.266
14Velišček Andrej1982ŠD Kraški tekaci Sežana00:37:09.805:12.764
15Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:37:18.205:21.162
16Kovačič Jurij1990Štanjel00:37:23.805:26.760
17Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:37:37.605:40.558
18Vidrih Jurij1977ŠD Nanos00:38:07.306:10.256
19Hočevar Tomaž1988Gibit00:38:07.906:10.854
20Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:38:32.406:35.352
21Buda Valter1979Komen00:38:34.306:37.250
22Verucchi Paolo1972Trieste00:38:42.306:45.248
23Vrečar Branko1966ŠC Kranj00:39:01.607:04.546
24Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:39:06.407:09.344
25Nardin Jadran1955DLT Filipides00:39:11.407:14.342
26Grže Jaka1999AK Postojna00:39:22.207:25.140
27Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:39:24.607:27.538
28Šinigoj Damijan1964ŠD Nanos Podnanos00:39:58.208:01.136
29Mamič Andi1977OLYMP00:40:09.008:11.934
30Kobal Andrej1973ŠKUD Biser krasa Štanjel00:40:13.908:16.832
31Blažek Rafko1964AK Pivka00:40:17.408:20.330
32Ailč Anton1957ŠD Marmor Hotavlje00:40:22.108:25.028
33Šubic Žiga1980Drmepo00:40:35.608:38.526
34Kamput Gregor1967ŠD Turbo M00:40:53.408:56.324
35Hočevar Boris1972ŠKUD Štanjel00:40:57.109:00.022
36Gaberšček Tobi2002TD Bovec00:41:02.209:05.120
37Slamič Miljan1974DLT Filipides00:41:05.609:08.518
38Zobec Jernej1984Balinarski klub Pliskovica00:41:10.809:13.716
39Tolotta Giovanini1968Trieste00:41:17.109:20.014
40Prinčič Miran1967Dobrovo00:41:23.809:26.712
41Dobnikar Alojz1962ŠD Omega air00:41:27.909:30.810
42Mraz Borut1973Postojna00:41:39.609:42.59
43Kohek Aljoša1980Ljubljana00:41:47.309:50.28
44Pintar Uroš1976NŠ Olymp00:41:52.009:54.97
45Pavlič Gregor1975Portorož00:41:57.210:00.16
46Jereb Tomaž197400:41:58.310:01.25
47Gornik Jure1951TKD Sovica00:42:01.310:04.24
48Trebše Matjaž1980Primorski pokal00:42:09.110:12.03
49Mlakar Danijel1959Brezovica00:42:18.910:21.82
50Hočevar Mirko1969ŠKUD Štanjel00:42:32.110:35.01
51Skok Rajko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:42:41.610:44.51
52Milašinovič Zoran1962AK Pivka00:42:48.510:51.41
53Buda Mitja1974Komen00:43:03.611:06.51
54Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:43:04.711:07.61
55Grča Rajko1958ŠK društvo Hruševica00:43:11.211:14.11
56Marko Lapanje1964Etiketa Žiri00:43:19.711:22.61
57Plahuta Lučano1959DLT Filipides00:43:26.911:29.81
58Ušaj Damijan1967ŠD Nanos Podnanos00:43:27.711:30.61
59Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekacev Vipavske doline00:43:35.811:38.71
60Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:43:53.711:56.61
61Semolič Igor1978Ljubljana00:43:55.011:57.91
62Drobež Andrej1967Energe Team00:43:56.211:59.11
63Rupnik Branko1960Postojna00:43:58.712:01.61
64Jalič Tine1951Ajdovščina00:44:07.712:10.61
65Rozman Sandi1963ŠD Omega air00:44:12.212:15.11
66Škerlj Peter1963ABC šport00:44:18.112:21.01
67Groff Tomaž1971Ljubljana00:44:20.712:23.61
68Macun Peter1961Ljubljana00:44:26.812:29.71
69Cernatič Elvis1980Nova Gorica00:44:47.912:50.81
70Božič Drago1951Podnanos00:44:48.412:51.31
71Melanšek Zoran1964ŠRD Omega00:44:52.912:55.81
72Chizzo Aldo1955A.S. Geobal00:44:57.813:00.71
73Surale Fabio1959A.S. Geobal00:45:03.213:06.11
73Vidmar Franc1960STK Kitajska00:45:03.213:06.11
75Poljšak Aljoša1976Štanjel00:45:03.513:06.41
76Kobal Matjaž1974ŠD Nanos Podnanos00:45:16.913:19.81
77Černigoj Boštjan1988Vipava00:45:17.213:20.11
78Kogovšek Stane1956Artstone00:45:18.513:21.41
79Šiškovič Franko1968ŠD Kraški tekaci Sežana00:45:20.413:23.31
80Doganoc Milan1947Pantera Logatec00:45:22.513:25.41
81Lovše Aleš1972ŠD Durs00:45:25.413:28.31
82Fister Borut1976Gibit00:45:31.013:33.91
83Faraguna Paolo1965Evinrude TS00:45:43.013:45.91
84Savić Vladimir1943AK Pivka00:45:52.413:55.31
85Kutin Edi1949TKK Srpenica00:46:07.814:10.71
86Uljan Samo1970Los Vanganelos00:46:24.214:27.11
87Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožece00:46:24.714:27.61
88Korenčič Brane1950Škofja Loka00:46:34.014:36.91
89Zajc Robert Peter1970Ljubljana00:46:41.414:44.31
90Lipušček Lucijan1940DLT Filipides00:46:43.414:46.31
91Šulin Zvonko1953ŠD Boka00:46:53.614:56.51
92Vodnik Rok1970Ljubljana00:47:04.515:07.41
93Hervat Eugen1956Val Rosandra00:47:06.115:09.01
94Fobjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožece00:47:14.815:17.71
95Otoničar Janez1948AK Pivka00:47:28.615:31.51
96Cimerman Igor1962ŠD Repro MS00:47:31.515:34.41
97Nanut Klemen1951DLT Filipides00:47:33.715:36.61
98Koritnik Tone1964ŠD Omega air00:47:45.315:48.21
99Frim Vili1953TKD Sovica00:47:59.816:02.71
100Malle Mavrizio1959A.S. Geobal00:48:04.816:07.71
101Slokar Damjan1956Šempeter00:48:05.716:08.61
102Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:48:10.816:13.71
103Oberliter Mitja1963kvadratek00:48:13.616:16.51
104Brajnik Damjan1951Priba Team00:49:03.617:06.51
105Kretič Igor1978Nova Gorica00:49:15.317:18.21
106Deželak Robert1951Partizan Škofja Loka00:49:35.717:38.61
107Semolič Dušan1947Ljubljana00:49:39.417:42.31
108Jezeršek Boštjan1970ŠD Marmor Hotavlje00:49:41.417:44.31
109Pintar Mirko1947ŠD Pungert00:49:51.017:53.91
110Vassila Alessandro1954Trieste00:50:03.118:06.01
111Mižek Marjan1968ŠD Hruševica00:50:10.618:13.51
112Popovič Mladen1952TD Bistrc00:50:14.718:17.61
113Homan Matjaž1968Ljubljana00:50:28.818:31.71
114Zaina Mavricijo1969Ankaran00:50:40.718:43.61
115Merc Jani1954Ljubljana00:50:43.418:46.31
116Beganovič Suad1971Vzajemna Klub00:51:01.619:04.51
117Jehatr Mitja1975Ljubljana00:51:30.719:33.61
118Markeljc Branko1964ŠD Nanos Podnanos00:51:46.919:49.81
119Gabrijelčič Primož1969Vrhnika00:51:55.619:58.51
120Habjan Andrej1955Habjan transport00:51:57.720:00.61
121Kompara Aleksander1976Nova Gorica00:52:23.120:26.01
122Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:52:50.220:53.11
123Kogovšček Damjan1971ŠD Turbo M00:53:41.621:44.51
124Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:54:02.122:05.01
125Rudič Branko1982Ribič Pepe00:54:15.822:18.71
126Gliha Borut1982Klub strganih križnih vezi00:54:18.222:21.11
127Žvab Darko1957Sežana00:54:40.422:43.31
128Popovič Bojan196000:55:03.523:06.41
129Petavz Stane1969Ljubljana00:55:21.023:23.91
130Skaza Miloš1966Slovenj Gradec00:55:38.523:41.41
131Kosič Gregor1973TD Bistrc00:56:34.824:37.71
132Kovič Lojze1940Gostilna pr Sedmic00:57:09.125:12.01
133Pudgar Danilo1952TD Burja Vipava00:57:27.225:30.11
134Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:58:06.226:09.11
135Filipič Erazem2007ŠD Marmor Hotavlje00:59:46.327:49.21
136Kokalj Franc1957ŠD Marmor Hotavlje01:00:27.128:30.01
137Peric Marko1976DLT Filipides01:00:45.228:48.11
138Hrovat Franc1936Radovljica01:01:45.329:48.21
139Filipič Maks2005ŠD Marmor Hotavlje01:03:14.731:17.61
139Filipič Tevž2007ŠD Marmor Hotavlje01:03:14.731:17.61
141Filipič Janez1979ŠD Marmor Hotavlje01:04:02.832:05.71
142Zgonc Marjan1956Libertas01:05:21.533:24.41
143Taler Polde1943Zgornje Gorje01:05:49.233:52.11
144Ivančič Fabio1933Obala01:09:06.337:09.21
145Reš Jaka1935Gorenjski glas01:14:40.042:42.91

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:38:06.700:00.0100
2Bonanni Valentina1971Trieste00:39:09.801:03.196
3Lipušček Sergeja1966DLT Filipides00:39:51.301:44.692
4Bučan Saša1986Gibit00:42:11.404:04.788
5Trampuž Meta1988ŠD Brinj Povir00:42:41.204:34.584
6Robnik Urška1974IPA Koper00:42:57.604:50.980
7Drobnič Slavka1969Postojna00:43:05.004:58.378
8Torkar-božič Janja1962ŠD Nanos00:43:09.605:02.976
9Bele Kristina1974AK Pivka Kraški tekači00:43:21.205:14.574
10Vrečar Ana1995Šmarnogorska naveza00:44:24.206:17.572
11Mavrič Tina1970PGT00:45:14.807:08.170
12Mamič Kristina1978OLYMP00:45:31.807:25.168
13Šoba Tadeja1965ŠD Turbo M00:45:33.807:27.166
14Gortan Lia1981Trieste00:45:46.507:39.864
15Pirnat Nina1965SK Olimpija00:45:47.507:40.862
16Gaberšcek Greti1966TD Bovec00:46:48.008:41.360
17Petrovčič Rebeka1994AK Pivka00:47:07.609:00.958
18Tozon Kristina1967Ljubljana00:47:09.909:03.256
19Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline00:47:32.309:25.654
20Drobež Katja1972Energe Team00:47:54.709:48.052
21Pahor Teja1986Gibit00:47:56.109:49.450
22Obrč Tea1964Ljubljana00:48:27.210:20.548
23Končan Darija1970ŠD Turbon00:48:27.510:20.846
24Bajec Klara1972ŠD Turbo M00:48:46.110:39.444
25Brešan Vilma1958ŠD FURS00:48:50.910:44.242
26Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana00:48:56.910:50.240
27Batagelj Stanka1949ŠD Tekači Vipavske doline00:49:03.210:56.538
28Jontes Mojca1981Slovenj Gradec00:49:15.711:09.036
29Gradin Daša1984Ig00:49:30.011:23.334
30Kompara Karmen1974Ajdovščina00:49:52.011:45.332
31Rot Marjetka1963TDV Borovnica00:49:56.211:49.530
32Rakoš Ivica1960ŠD Turbo M00:50:20.112:13.428
33Murovec Alenka1966Dorenberk00:50:42.812:36.126
34Ušaj Ksenija1971ŠD Nanos Podnanos00:50:56.512:49.824
35Vassila Raffaella1958Trieste00:51:08.313:01.622
36Firm Marjanca1969ŠD Turbo M00:51:13.313:06.620
37Lipicer Stantič Mojca1973Klapa s Hrama00:51:42.613:35.918
38Erjavec Mojca1959Ljubljana00:52:12.214:05.516
39Coceani Franca1965Bajisela00:52:35.914:29.214
40Horjak Dunja1977Portorož00:52:56.214:49.512
41Bullo Tiziana1965Trieste00:52:58.614:51.910
42Miklič Klara1971ŠD Turbo M00:53:08.715:02.09
43Kmetec Niki1998AK Koper00:53:09.715:03.08
44Bizjak Lilijana1966Nova Gorica00:53:41.215:34.57
45Mesojedec Urška1967ŠD Turbo M00:53:55.815:49.16
46Gorkič Katarina1986Prvačina00:54:14.416:07.75
47Semolič Jarc Maja1974Ljubljana00:54:31.016:24.34
48Homar Macun Irena1959Ljubljana00:55:02.616:55.93
49Škrl Helena1973Dutovlje00:55:08.317:01.62
50Šuara Buda Mojca1980Komen00:55:18.717:12.01
51Plut Alenka1974Ljubljana00:55:19.017:12.31
52Jezeršek Silvana1970ŠD Marmor Hotavlje00:55:34.017:27.31
53Skaza Darja1966Slovenj Gradec00:55:34.417:27.71
54Jurečič Ana1972ŠD Turbo M00:55:47.817:41.11
55Caruone Maria Gabriela1966Evinrude- ritmo00:56:01.217:54.51
56Kosič Urša1999TD Bistrc00:56:12.818:06.11
57Poljšak Vera1954ŠKD Hruševica00:57:25.219:18.51
58Habjan Andreja1981Habjan transport00:57:48.919:42.21
59Dražil Alenka1967Vzajemna Klub00:58:10.120:03.41
60Bergant Darja1962ŠD Marmor Hotavlje00:58:54.820:48.11
61Ukmar Julijana1958ŠD Brinj Povir00:58:55.120:48.41
61Rojc Erika1964Društvo Kraški slevček Kobjeglava Tupelče00:58:55.120:48.41
63Musar Mišeljić Nataša1970Ljubljana01:03:14.425:07.71
64Polak Špela1976Ljubljana01:05:41.627:34.91
65Kenda Metka1970Ljubljana01:06:27.228:20.51