14. Miklavžev tek
Snovik, 6.12.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Šmartno
Vodja tekmovanja: Tomo Petek
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:1,4 in 5,3 km
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 444

Razvrstitev po kategorijah
Z1 - 2006 in mlajše
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
153Viktorija Dolinšek2006KGT Papež00:08:46.400:00.0
2253Zarja Pančur2006OŠ Šmartno00:09:34.400:48.0
3307Katja Sadar2006OŠ Šmartno00:10:41.901:55.5
4245Lejla Osolnik2006AD Kamnik00:10:57.602:11.2
5161Romi Košar2006ŠD Atlet00:11:01.602:15.2
652Eva Dimec2007OŠ Šmartno00:11:43.702:57.3
7280Laura Poljanšek2007OŠ Šmartno00:12:14.703:28.3
860Eva Drolec2006OŠ Šmartno00:12:26.603:40.2
916Tajda Baloh2007OŠ Šmartno00:12:28.003:41.6
10122Manja Jerič2006OŠ Šmartno00:12:32.303:45.9
1145Maja Burkeljca2006OŠ Šmartno00:12:36.303:49.9
1223Zoja Benda2007ŠD Atlet00:12:37.603:51.2
13293Naja Remic2006ŠD Atlet00:12:38.803:52.4
14297Klara Repenšek2006ŠD Atlet00:12:42.103:55.7
15286Klara Presečnik2008ŠD Atlet00:13:06.804:20.4
16296Rebeka Repenšek2008ŠD Atlet00:14:01.705:15.3
17345Klara Štrajhar2008Markovo00:14:48.206:01.8
18206Ana Mali2008OŠ Šmartno00:14:54.206:07.8
1947Tjaša Cevec2008OŠ Šmartno00:14:54.406:08.0
20431Šubic Maruša2009Timing Poljane00:15:47.907:01.5
21111Sara Jamnikar2010ŠD Atlet00:16:01.807:15.4
22385Iza Zavolovšek2008ŠD Atlet00:18:02.209:15.8

Z2 - 2002 do 2005
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1372Maša Viriant2005KGT PAPEŽ00:07:27.300:00.0
2221Lucija Medja2004AK Radovljica00:07:28.200:00.9
3398Klara Žibert2004OŠ Šmartno00:08:24.300:57.0
4229Eva Močnik2003AK Domžale00:08:50.101:22.8
5367Tjaša Uršič2003KGT Papež00:09:05.601:38.3
6175Zoja Kranjec2005KGT Papež00:09:25.901:58.6
7201Lana Lopatič2004AK DOMŽALE00:09:31.502:04.2
8162Enja Košar2004ŠD Atlet00:10:06.502:39.2
9185Lara Krašovic2004ŠD Atlet00:10:08.502:41.2
1083Majča Grudnik2003ŠD Atlet00:10:22.102:54.8
1113Tinkara Bajde2004OŠ Šmartno00:10:28.503:01.2
12105Zala Humar2005AD Kamnik00:10:49.603:22.3
13369Ana Vidovič2005AD Kamnik00:10:55.403:28.1
13184Nika Krašovic2005ŠD Atlet00:10:55.403:28.1
15112Ula Janc2005AD Kamnik00:11:17.703:50.4
16173Aneja Krajnc2003ŠD Atlet00:12:14.004:46.7
17281Zala Poljanšek2003OŠ Šmartno00:12:27.104:59.8
18255Anastazija Pečnik2004ŠD Atlet00:12:33.305:06.0
19386Ana Zavolovšek2004ŠD Atlet00:12:59.405:32.1

Z3 - 1999 do 2001
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1140Kaja Kajzer2000Ljubljana00:07:44.600:00.0
2218Tina Maurič2001ŠD Atlet00:10:02.402:17.8
3295Daša Repenšek2001ŠD Atlet00:10:50.103:05.5
4396Ajda Žerovnik2001ŠD Atlet00:13:04.605:20.0

M1 - 2006 in mlajši
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1324Blaž Sporiš2006ŠD Homec00:09:10.500:00.0
219Nik Belaj2006OŠ Šmartno00:09:15.100:04.6
3263Jošt Petek2006OŠ Šmartno00:09:20.500:10.0
4388Maks Zore2006OŠ Šmartno00:10:19.001:08.5
5301Nejc Rifel2006OŠ Šmartno00:10:55.001:44.5
6322Anže Sporiš2008ŠD Homec00:11:19.402:08.9
7272Rene Pišek2006OŠ Šmartno00:11:41.402:30.9
8270Anže Pirš2007OŠ Šmartno00:11:49.902:39.4
985Maj - Tim Herbstritt2006OŠ Šmartno00:11:57.902:47.4
10127Krištof Jerman2008Dol pri Ljubljani00:12:02.002:51.5
11262Nejc Petek2007OŠ Šmartno00:12:24.103:13.6
12303Matevž Rop2007ŠD Atlet00:12:37.703:27.2
13271Filip Pisek2007AD Kamnik00:12:57.603:47.1
14257Žan Pečnik2008ŠD Atlet00:12:59.503:49.0
15235Juš Mozgan2007ŠD Atlet00:13:26.304:15.8
16395Jaro Žerovnik2009ŠD Atlet00:13:33.804:23.3
17343Jaka Štiglic2009ŠD Atlet00:13:38.704:28.2
18187Lan Kropovšek2009ŠD Atlet00:13:41.104:30.6
19425Černe David2009ŠRD Omega air00:13:48.304:37.8
20126Maks Jerman2009Dol pri Ljubljani00:14:26.205:15.7
2142Jaka Burja2007OŠ Šmartno00:14:28.305:17.8
22362Nik Ugovšek2010ŠD Atlet00:14:28.405:17.9
2311Ažbe Ahčin2008OŠ Šmartno00:15:58.206:47.7

M2 - 2002 do 2005
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1277Miha Podbregar2003KGT Papež00:06:48.200:00.0
2285Aleš Prelovšek2003KGT Papež00:06:58.900:10.7
3276Rok Podbregar2002KGT Papež00:07:14.000:25.8
4230Martin Močnik2003Radomlje/AK Domžale00:07:17.100:28.9
5409Križnar Maj2004KGT-Papež00:07:32.000:43.8
6377Ambrož Vovk2005Calcit bike team00:07:52.201:04.0
778Žan Grčar2004KGT Papež00:08:12.301:24.1
876Bor Gorjan2005OŠ Šmartno00:08:36.201:48.0
9435Cipot Aljaž2005KGT-Papež00:08:55.002:06.8
10123Luka Jerič2004OŠ Šmartno00:08:55.102:06.9
11219Matevž Maurič2004ŠD Atlet00:08:56.002:07.8
12250Boštjan Osolnik2003Hruševka00:09:03.102:14.9
13436Cipot ¸aleks2005KGT-Papež00:09:33.502:45.3
14334Martin Šimenc2002Stebljevek00:09:35.302:47.1
1448Tadej Cevec2005Buč00:09:35.302:47.1
1631Jan Drolec2003OŠ Šmartno00:10:09.103:20.9
17299Urh Rezoničnik2004ŠD Atlet00:10:38.603:50.4
18288Tilen Rajter Krebs2005ŠD Atlet00:10:38.703:50.5
1946Jure Burkeljca2004OŠ Šmartno00:10:49.104:00.9
20167Anže Kotnik2003AD Kamnik00:10:50.404:02.2
21166Peter Kotnik2004AD Kamnik00:10:53.204:05.0
22159Plahuta Blaž2004AD Kamnik00:11:05.804:17.6
23308Tilen Sadar2005OŠ Šmartno00:11:20.004:31.8
24356Kristjan Tonin2004OŠ Šmartno00:11:24.104:35.9
25371Nik Vincek2004ŠD Atlet00:11:43.604:55.4
26259Matija Pestotnik2005OŠ Šmartno00:12:16.005:27.8
2784Teodor - Igor Herbstritt2005OŠ Šmartno00:12:20.805:32.6
28368Nejc Vidmar2005OŠ Šmartno00:12:21.505:33.3
29329Luka Sveti2005OŠ Šmartno00:12:22.505:34.3
30353Aleksej Tevž2004ŠD Atlet00:16:37.409:49.2

M3 - 1999 do 2001
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1412Oražem Miha2000KGT-Papež00:06:34.100:00.0
2413Zagorc Grega2000KGT-Papež00:06:45.700:11.6
3100Grega Hribar2000ŠD Zlato polje00:07:28.100:54.0
4397Jure Žibert2001Veliki Rakitovec00:07:47.101:13.0
5176Žan Kranjec2001KGT Papež00:07:56.901:22.8
6178Tim Krašovec2000Trzin00:08:09.401:35.3
7333Luka Šimenc2001Stebljevek00:08:18.001:43.9
8256Urh Pečnik2000ŠD Atlet00:12:23.405:49.3

Z4 - 1995 do 1998
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1243Karmen Orehek1997KGT Papež00:31:30.900:00.0
2434Pevec Lucija1998KGT-Papež00:33:19.701:48.8
3119Katja Jeretina1997RADENSKA AS00:34:31.403:00.5
4418Lončarek Anja1997Tabor00:37:35.006:04.1
5211Sara Mali2000ŠD Šmartno00:46:02.814:31.9

Z5 - 1985 do 1994
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
110Lucija Krkoč1988ŠD Nanos Podnanos00:25:05.100:00.0
22Karmen Klančnik1990ŠD Naklo00:28:07.103:02.0
355Petra Draksler1986Adacta plus d.o.o.00:29:31.304:26.2
44Katja Kosmatin1989Dolenje00:29:34.504:29.4
5258Maja Peperko1986Šmarnogorska naveza00:29:43.104:38.0
6304Saša Rot1986TK MAMUT00:30:24.805:19.7
7426Perše Tina1994Calcit bike team00:31:28.106:23.0
8387Anja Zima1987ŠD Mošnje00:32:47.407:42.3
9315Andreja Skubic1986-00:33:49.608:44.5
10403Bučar Maja198600:35:21.410:16.3
11188Mateja Kuhar1988Ravne pri Šmartnem00:38:13.313:08.2
12239Urša Nastran1985VZAJEMNA00:38:57.713:52.6
13238Špela Nastran1986VZAJEMNA00:40:46.715:41.6
1421Benja Bele1990ŠD Atlet00:44:45.019:39.9
15370Teja Viler1985Koper00:48:10.023:04.9
16441Dietz Marion198800:48:34.423:29.3
17170Marina Koželj1989VODICE00:49:31.924:26.8
18196Monika Leskovar1990LJ TEKAČI/TF00:51:03.725:58.6
1967Katarina Ferme1986Limovce00:52:29.627:24.5
2077Nika Grabner1987Vransko00:52:33.227:28.1

Z6 - 1975 do 1984
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
124Barbara Berlec1983Srednja vas00:31:44.200:00.0
2331Darja Svetic Oblak1977Vrhpolje00:32:23.800:39.6
3153Tadeja Knez1976DOMŽALE00:33:41.601:57.4
4242Nina Oražem1978KGT Papež00:34:10.502:26.3
5216Natalija Mašera1982Rogaška Slatina00:35:36.203:52.0
665Anja Erzen1980Škofja Loka00:36:34.304:50.1
733Petra Božičnik1975Rožično00:37:06.705:22.5
8357Brigita Turk1976Vodice00:37:40.905:56.7
9227Andreja Močnik1979/00:38:04.706:20.5
10223Ksenija Mehle Hribar1980Vodice00:38:56.607:12.4
1173Tanja Galin1975ŠD TUHINJ00:39:58.408:14.2
12321Polonca Sotenšek Ferme1983Jesenovo00:40:48.909:04.7
13231Barbara Močnik1982Kamnik00:41:16.509:32.3
1457Tina Drolc1975/00:42:13.410:29.2
15210Nina Mali1979ŠD Šmartno00:43:29.311:45.1
1649Melita Cevec Ahčin1979Loke v Tuhinju00:43:38.711:54.5
17279Ana Poljanec1982Vzajemna klub00:44:52.813:08.6
18251Barbara Osolnik-košar1975ŠD Atlet00:46:42.814:58.6
19394Manca Žerovnik1975ŠD Atlet00:46:44.715:00.5
20254Patricija Pečnik1979ŠD Atlet00:52:21.120:36.9
2161Vesna Drolec1976Telovadnica Janja00:56:55.725:11.5
22138Marjana Kadunc1984Telovadnica Janja00:56:57.825:13.6
23264Andreja Petek1975Telovadnica Janja00:56:57.925:13.7
24319Tjaša Smolnikar Husič1981Telovadnica Janja00:56:58.725:14.5
25354Alenka Tomc1980Telovadnica Janja00:56:58.825:14.6
26124Mateja Jerič1980Telovadnica Janja00:56:58.925:14.7

Z7 - 1965 do 1974
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
17Urša Trobec1967KGT Papež00:30:01.000:00.0
2141Maja Kajzer1972Ljubljana00:35:02.905:01.9
3391Draga Žbontar1967Tekaška skupina Jesenice00:35:38.505:37.5
4417Sporiš Marjeta1966SPORTKA00:37:07.607:06.6
5320Darja Smrečnik1968Kvadratek00:38:01.108:00.1
6421Stevanovič Gorica1969Tekaška skupina Jesenice00:41:53.011:52.0
7179Bogdana Krašovec1969Trzin00:42:18.612:17.6
8143Anica Karo1965Domžale00:43:36.113:35.1
9171Tatjana Kožuh1967KGT Papež00:46:08.716:07.7
1068Andreja Fistrovič1966Domžale00:48:26.318:25.3
11282Marija Poljanšek1965Mali Hrib00:49:58.719:57.7
12106Pavla Humar1966TD.GORA00:54:14.924:13.9
13197Nadja Leskovar1967LJ TEKAČI/TF00:54:32.224:31.2
1420Joži Bele1969Telovadnica Janja00:56:55.826:54.8
1517Janja Baloh1973Telovadnica Janja00:56:56.726:55.7

Z8 - 1955 do 1964
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1226Marinka Milić1961TD Gora Sv. Miklavž00:35:17.000:00.0
2338Tatjana Škrjanec1963ŠD Elektro Ljubljana00:35:48.400:31.4
340Tatjana Bučan1962Ljubljana00:36:05.900:48.9
4261Jolanda Petač1963Kamnik00:36:11.700:54.7
5316Slavka Slapar1960Komenda00:36:19.001:02.0
6234Janja Mohorič1958Kranj00:39:23.304:06.3
7406Purnat Zvonka196100:39:53.104:36.1
8189Andreja Kušar1964SAMO DA SMO ZDRAV'00:40:42.005:25.0
9336Štefka Škrbinc1964Stebljevek00:40:46.705:29.7
10360Vida Udovič1957ODOLINI00:41:07.305:50.3
11108Vladimira Ivancic1963UNEC00:42:03.706:46.7
12117Cirila Jeras1961SAMO DA SMO ZDRAV'00:43:26.608:09.6
13438Radinja Jana196100:46:01.610:44.6
14149Tatjana Klemen1962Kamnik00:46:12.110:55.1
15359Mojca Udovič1961ODOLINI00:46:16.410:59.4
16222Jana Meglič1962Tržič00:46:25.611:08.6
17290Jelka Ravnikar1959TD Gora00:46:35.011:18.0
18237Vida Nastran1960VZAJEMNA00:48:24.413:07.4
19181Lidija Krašovec1956VZAJEMNA00:50:06.814:49.8
20142Meta Kanižar1960Telovadnica Janja00:56:56.821:39.8
21107Tatjana Husič1961Telovadnica Janja00:56:57.421:40.4
22317Polona Slapnik1964Telovadnica Janja00:56:59.721:42.7

Z9 - 1954 in starejše
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1164Hedvika Kotar1948TRBOVLJE00:38:32.100:00.0
2158Justina Koprivšek1953TF00:43:12.804:40.7
3249Marija Osolnik1952ŠD Atlet00:47:58.609:26.5
418Nada Beketič1953Kamnik00:48:29.909:57.8

M4 - 1995 do 1998
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
16Matevž Planko1998TK Trisport Exoterm00:24:57.100:00.0
290Tine Hren1999TK Šmarnogorska naveza00:27:33.002:35.9
3407Mekiš Marino1998KGT-Papež00:28:05.103:08.0
4444Urankar Matej1996Češnjice00:30:21.705:24.6
5430Stražar Matjaž1995ŠD Šmartno00:30:28.305:31.2
6246Matic Osolnik1998Snovik00:31:06.706:09.6
7323Jan Sporiš2000ŠD Homec00:33:41.908:44.8
8424Arbajter Urban1998Kamnik00:36:40.411:43.3

M5 - 1985 do 1994
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
15Rok Puhar1992AK Triglav Kranj00:21:51.700:00.0
21Gasper Bregar1990KGT Papež00:22:13.100:21.4
3429Tavčar Luka1992Calcit bike team00:23:25.201:33.5
4389Klemen Zupan1986Tržič00:23:53.502:01.8
5400Urban Žitnik1986Tržič00:25:36.503:44.8
635Blaž Brečko1993ŠRK Celje00:25:53.304:01.6
7160Rok Korošec1993Radenska Kuota00:25:58.304:06.6
8442Simonet Juan1990SA Milana alaro00:26:18.704:27.0
9195Gregor Lazar1994Atletsko društvo AS00:26:24.504:32.8
10439Razbotnik Simon1986Calcit Kamnik00:27:29.605:37.9
11440Lopez Milhel1993SA Milana alaro00:29:00.407:08.7
12300Blaž Ribič1987Tabor00:29:12.107:20.4
13233Ambrož Modrijan1991Modrijan AM00:29:50.007:58.3
1444Darko Burkelca1990ŠD Šmartno00:30:45.608:53.9
15443Humanes Daniel1994SA Milana alaro00:31:03.409:11.7
16215Uroš Maroh1986Modrijan AM00:31:17.109:25.4
17361Matic Udrih1989ŠRK Celje00:31:17.509:25.8
18318Andrej Slatnar1985ŠKD Mekinje00:31:25.509:33.8
19341Aljaž Špelko1992Kočevje00:32:45.010:53.3
20422Kadunc Vojko1985Zgornji Tuhinj00:32:48.910:57.2
2143Marko Burkelca1990ŠD Šmartno00:32:58.511:06.8
22410Zagorc Jure1993Calcit bike team00:33:57.112:05.4
23151Miro Klemenc1990ŠD Šmartno00:34:49.712:58.0
24291Martin Reberšek1986Vransko00:35:08.413:16.7
25399Robi Žibert1993ŠD Šmartno00:36:12.914:21.2
26294Mitja Rems1986ŠD Šmartno00:37:53.316:01.6
27110Rok Jakob1987ŠD Atlet00:39:28.617:36.9
28415Vranič Jure1985Tabor00:40:06.518:14.8
2922Domen Bele1987ŠD Atlet00:42:07.320:15.6
3054Blaž Dornik1985ŠD Šmartno00:42:30.320:38.6
3134Matic Bratovž1989MENGEŠ00:42:30.720:39.0
32382Sašo Vrankar1985ŠD Šmartno00:43:04.921:13.2
33312Gašper Simeunovič1986ŠD Šmartno00:44:28.922:37.2
34298Matej Resnik1986ŠD Šmartno00:44:31.622:39.9

M6 - 1975 do 1984
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
19Simon Novak1984Kgt Papež TeamPavlin00:24:08.500:00.0
2428Kukovič Jure1979Calcit bike team00:25:33.701:25.2
3133Miha Juvan1975Zg.Kašelj00:25:51.301:42.8
4103Boštjan Hribovšek1984KD Calcit00:25:59.201:50.7
5313Denis Sitar1978ŠKD Mekinje00:26:29.202:20.7
6427Miklič Gregor1976Calcit bike team00:26:36.602:28.1
7375Franci Volkar1976ŠKD Mekinje00:27:03.202:54.7
8437Hafner Boris1983Hitre Želve Komenda00:27:53.203:44.7
9169Darko Kovač1982SKD Mekinje00:28:24.004:15.5
1081Andrej Gril1976Hitre želve Komenda00:28:30.604:22.1
1114Matej Bajde1982Vnanje Gorice00:28:36.704:28.2
12366Marjan Urh1980Zalog00:28:52.304:43.8
13225Rok Mele1982Ljubljana00:28:53.804:45.3
14131Esmir Jusić1976Tekaška skupina Jesenice00:28:57.804:49.3
15358Franci Učakar1982Spodnji Prekar00:29:04.404:55.9
16275Janez Pobežin1978ŠD Naklo00:29:14.405:05.9
17287Andrej Pugelj1982Struge00:29:51.305:42.8
18130Jure Mehle198000:30:29.806:21.3
19205Klemen Mali1982Poreber00:30:36.706:28.2
20408Križnar Tugo1983Kamnik00:30:50.506:42.0
21132Miha Juteršek1978Vrhpolje00:30:59.506:51.0
22202Marko Lopatič1975ŠD ABANKA00:30:59.806:51.3
23432Lozinšek Uroš1981Hitre Želve Komenda00:31:33.307:24.8
24330Franci Svetic1978Vrhpolje00:31:51.807:43.3
2571Rok Galin1984ModrijanAM00:32:31.508:23.0
26302Damijan Rifl1976Sela pri Kamniku00:33:13.409:04.9
27182Aljaž Krašovec1984VZAJEMNA00:33:22.409:13.9
28128Antonio Jeseničnik1978Kamnik00:33:37.709:29.2
2941Damjan Bučar1977Vir pri Nevljah00:34:51.010:42.5
30355Bojan Tonič1978Mekinje00:35:19.711:11.2
3199Robert Hribar1979MALI HRIB00:35:37.611:29.1
32332Anže Šimenc1984ŠD Šmartno00:35:40.611:32.1
33278Samo Podjed1977Duplica00:36:32.912:24.4
34346Aleš Štrajhar1977Markovo00:36:47.212:38.7
35125Janez Jerič1976ŠD Šmartno00:36:53.012:44.5
36284Jure Poljanšek1983/00:36:56.212:47.7
37150Damjan Klemen1978ŠD Šmartno00:38:19.914:11.4
38265Matjaz Petek1975ŠD ŠMARTNO-TURBINSKI00:39:15.215:06.7
39193Uroš Lakić1976Tekaška skupina Jesenice00:40:38.316:29.8

M7 - 1965 do 1974
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
18Tomaž Soklič1974Šenturški oktet00:24:15.800:00.0
237Metod Bregar1969KGT-Papež00:24:20.900:05.1
3405Janjatovič Mirko1971KGT PAPEŽ KAMNIK00:24:41.600:25.8
4228Metod Močnik1968Radomlje00:25:26.801:11.0
5423Arbajter Iztok1971Torkova tekaška druženja00:25:34.001:18.2
6267Tomo Petek1970ŠD Šmartno00:26:11.001:55.2
780Gregor Gregorc1973SD Strahovica00:27:07.902:52.1
882Igor Grudnik1967ŠD Atlet00:27:35.703:19.9
9248Damjan Osolnik1972LUKOVICA00:27:42.103:26.3
10378Janez Vovk1967Calcit bike team00:27:58.903:43.1
11121Primož Jeretina1969KD MENGEŠ00:28:19.704:03.9
12104Roman Hudmal1965Hitre želve Komenda00:28:30.504:14.7
13373Martin Vodlan1970KGT PAPEŽ00:28:54.504:38.7
14174Albert Kranjc1973RAKA00:29:21.505:05.7
1550Andrej Černe1969ŠRD Omega air00:31:38.307:22.5
16244Franci Orehek1967KGT Papež00:31:50.407:34.6
1779Jože Grčar1969ŠD Elektro Ljubljana00:31:56.507:40.7
18411Primožič Igor1974KNAUFINSULATION00:31:58.107:42.3
1915Herman Bajec1965NOŽICE00:32:10.607:54.8
20325Matjaž Sporiš1973ŠD Homec00:32:14.607:58.8
21146Marko Kern1974Hitre Želve Komenda00:32:41.208:25.4
22433Zore Damijan1973Kamnik00:33:33.509:17.7
2387Milan Hočevar1970ŠD Šmartno00:33:40.909:25.1
24420Kuchenmeister Martin1969Evdinger alkoholfrei00:33:42.009:26.2
2529Drago Bičanič1972/00:34:14.609:58.8
26340Marko Šmigoc1967samouk/Cerklje00:35:10.110:54.3
27309Jože Sadnik1969Žalec00:35:22.511:06.7
28335Janko Šimenc1973Stebljevek00:35:58.111:42.3
2964Klemen Erman1974Tekaška skupina Jesenice00:36:07.311:51.5
30260Franci Pestotnik1968Bizgeci00:36:21.612:05.8
3156Roman Drolc1973Mengeš00:36:43.212:27.4
3294Goran Hribar1974Vodice00:36:45.412:29.6
33327Vladimir Stele1965/00:36:49.812:34.0
34118Lado Jeras1965ŠD Šmartno00:39:54.215:38.4
35102Peter Hribersek1968Ljubljana00:40:24.816:09.0

M8 - 1955 do 1964
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1352Franci Teraž1962KGT Papež00:25:40.900:00.0
2192Lado Kveder1963ŠKD Mekinje00:26:08.400:27.5
3365Ivan Urh1956KGT Papež00:27:26.101:45.2
4172Bojan Kožuh1962KGT Papež00:27:49.402:08.5
5144Bojan Kemperl1961KGT Papež00:28:00.802:19.9
6129Andrej Jesenko1957Škofja Loka00:28:14.302:33.4
7416Sporiš Miro1959Etiketa Žiri00:28:32.702:51.8
872Bojan Galin1958ŠKD Mekinje00:29:05.403:24.5
9337Miran Škrbinc1960ŠD Šmartno00:29:25.403:44.5
10310Miro Savić1960ACRONI-TEAM00:29:32.803:51.9
11165Bojan Kotar1955TRBOVLJE00:29:43.104:02.2
12404Bučar Jože196200:31:18.905:38.0
13374Franci Vodnik1961TURBO M00:31:43.106:02.2
1491Tibor Hren1960TK Šmarnogorska naveza00:32:21.006:40.1
15306Matjaž Rus1956Ljubljana-Hrušica00:32:39.506:58.6
1636Drago Bregar1961LEO00:33:21.207:40.3
17311Edo Sikošek1963Kamnik00:33:28.807:47.9
18214Janez Markuta1963DIVJI ZAJCI00:33:46.208:05.3
1938Andrej Breznik1961Dob00:33:50.708:09.8
20326Rajko Sršen1962KOMENDA-MOSTE00:34:21.508:40.6
21236Mitja Nagode1962Kamnik00:34:31.208:50.3
22145Rajko Kepic1964Hitre želve Komenda00:34:48.509:07.6
23414Kržišnik Branko1962Elektro Ljubljana00:35:07.709:26.8
24419Korošec Tone1959Poljčane00:35:09.109:28.2
25328Miro Suhadolc1961BIZGECI00:35:10.709:29.8
26283Roman Poljanšek1960ŠD Tuhinj00:36:22.510:41.6
27252Franc Pančur1957Potok00:37:27.911:47.0
28274Jože Plankl1961JPS Team00:37:57.612:16.7
2997Andrej Hribar1957Dol pri Ljubljani00:38:23.212:42.3
30381Lojze Vrankar1963SAMO DA SMO ZDRAV'00:38:56.313:15.4
31190Vinko Kušar1962SAMO DA SMO ZDRAV'00:40:42.315:01.4
32186Zdravko Kreft1961Vrh nad Krašnjo00:40:43.415:02.5
33109Franc Ivančič1956UNEC00:42:04.116:23.2
3469Janez Fistrovič1959Domžale00:43:19.317:38.4
35180Lado Krašovec1961Trzin00:48:26.522:45.6

M9 - 1954 in starejši
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1199Štefan Lešnik1951Ljubljana00:30:18.100:00.0
2305Zdravc Ručigaj1952AK Domžale00:32:18.502:00.4
370Drago Frelih1948Škofja Loka00:34:37.704:19.6
4200Brane Lipovšek1954/00:35:00.304:42.2
5292Janez Rebolj1953Vače00:36:23.706:05.6
6114Ivo Janez Jelenc1948TIVO d.o.o.00:36:27.706:09.6
7115Vid Jelenc1950KD Mengeš00:36:40.406:22.3
8266Tone Petek1946ŠKD Mekinje00:36:44.406:26.3
9213Drago Mali1954Godič00:36:58.306:40.2
1030Bojan Bojkov1954Tekaška druženja Kamnik00:37:58.907:40.8
11168Herbert Kotnik1943KD Mengeš00:38:26.108:08.0
12351Vincenc Švab1950ŠD DIVJI ZAJCI00:39:21.909:03.8
1389Miha Horvat1938SULCI KAMNIK00:41:25.711:07.6
14163Anton Košir1946Tekaški Forum00:45:20.615:02.5

M 100 kg
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1314Borut Skok1971TK GORENJSKA00:34:14.600:00.0
232Matej Božičnik1975Rožično00:34:55.400:40.8
3364Franci Urbanc1963ŠD DIVJI ZAJCI00:37:03.202:48.6
4384Zvone Založnik1972ŠD DIVJI ZAJCI00:38:06.403:51.8
5212Primož Mali1982ŠD Šmartno00:38:36.404:21.8
6209Bojan Mali1976ŠD Šmartno00:40:47.806:33.2
7217Darko Matoša1963Društvo Energetika TE-TOL00:41:14.506:59.9
866Jure Ferme1981Limovce00:42:43.808:29.2
998Janez Hribar1974ŠD TUHINJ00:43:05.108:50.5
10380Franci Vrankar1973VGVRANKAR D.O.O00:44:22.610:08.0
11198Martin Leskovar1963LJ TEKAČI/TF00:46:14.612:00.0
12247Silvo Osolnik1968Telovadnica Janja00:56:57.722:43.1



Razvrstitev - absolutno
1,4 km
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1412Oražem Miha2000KGT-Papež00:06:34.100:00.0
2413Zagorc Grega2000KGT-Papež00:06:45.700:11.6
3277Miha Podbregar2003KGT Papež00:06:48.200:14.1
4285Aleš Prelovšek2003KGT Papež00:06:58.900:24.8
5276Rok Podbregar2002KGT Papež00:07:14.000:39.9
6230Martin Močnik2003Radomlje/AK Domžale00:07:17.100:43.0
7100Grega Hribar2000ŠD Zlato polje00:07:28.100:54.0
8409Križnar Maj2004KGT-Papež00:07:32.000:57.9
9397Jure Žibert2001Veliki Rakitovec00:07:47.101:13.0
10377Ambrož Vovk2005Calcit bike team00:07:52.201:18.1
11176Žan Kranjec2001KGT Papež00:07:56.901:22.8
12178Tim Krašovec2000Trzin00:08:09.401:35.3
1378Žan Grčar2004KGT Papež00:08:12.301:38.2
14333Luka Šimenc2001Stebljevek00:08:18.001:43.9
1576Bor Gorjan2005OŠ Šmartno00:08:36.202:02.1
16435Cipot Aljaž2005KGT-Papež00:08:55.002:20.9
17123Luka Jerič2004OŠ Šmartno00:08:55.102:21.0
18219Matevž Maurič2004ŠD Atlet00:08:56.002:21.9
19250Boštjan Osolnik2003Hruševka00:09:03.102:29.0
20324Blaž Sporiš2006ŠD Homec00:09:10.502:36.4
2119Nik Belaj2006OŠ Šmartno00:09:15.102:41.0
22263Jošt Petek2006OŠ Šmartno00:09:20.502:46.4
23436Cipot ¸aleks2005KGT-Papež00:09:33.502:59.4
2448Tadej Cevec2005Buč00:09:35.303:01.2
24334Martin Šimenc2002Stebljevek00:09:35.303:01.2
2631Jan Drolec2003OŠ Šmartno00:10:09.103:35.0
27388Maks Zore2006OŠ Šmartno00:10:19.003:44.9
28299Urh Rezoničnik2004ŠD Atlet00:10:38.604:04.5
29288Tilen Rajter Krebs2005ŠD Atlet00:10:38.704:04.6
3046Jure Burkeljca2004OŠ Šmartno00:10:49.104:15.0
31167Anže Kotnik2003AD Kamnik00:10:50.404:16.3
32166Peter Kotnik2004AD Kamnik00:10:53.204:19.1
33301Nejc Rifel2006OŠ Šmartno00:10:55.004:20.9
34159Plahuta Blaž2004AD Kamnik00:11:05.804:31.7
35322Anže Sporiš2008ŠD Homec00:11:19.404:45.3
36308Tilen Sadar2005OŠ Šmartno00:11:20.004:45.9
37356Kristjan Tonin2004OŠ Šmartno00:11:24.104:50.0
38272Rene Pišek2006OŠ Šmartno00:11:41.405:07.3
39371Nik Vincek2004ŠD Atlet00:11:43.605:09.5
40270Anže Pirš2007OŠ Šmartno00:11:49.905:15.8
4185Maj - Tim Herbstritt2006OŠ Šmartno00:11:57.905:23.8
42127Krištof Jerman2008Dol pri Ljubljani00:12:02.005:27.9
43259Matija Pestotnik2005OŠ Šmartno00:12:16.005:41.9
4484Teodor - Igor Herbstritt2005OŠ Šmartno00:12:20.805:46.7
45368Nejc Vidmar2005OŠ Šmartno00:12:21.505:47.4
46329Luka Sveti2005OŠ Šmartno00:12:22.505:48.4
47256Urh Pečnik2000ŠD Atlet00:12:23.405:49.3
48262Nejc Petek2007OŠ Šmartno00:12:24.105:50.0
49303Matevž Rop2007ŠD Atlet00:12:37.706:03.6
50271Filip Pisek2007AD Kamnik00:12:57.606:23.5
51257Žan Pečnik2008ŠD Atlet00:12:59.506:25.4
52235Juš Mozgan2007ŠD Atlet00:13:26.306:52.2
53395Jaro Žerovnik2009ŠD Atlet00:13:33.806:59.7
54343Jaka Štiglic2009ŠD Atlet00:13:38.707:04.6
55187Lan Kropovšek2009ŠD Atlet00:13:41.107:07.0
56425Černe David2009ŠRD Omega air00:13:48.307:14.2
57126Maks Jerman2009Dol pri Ljubljani00:14:26.207:52.1
5842Jaka Burja2007OŠ Šmartno00:14:28.307:54.2
59362Nik Ugovšek2010ŠD Atlet00:14:28.407:54.3
6011Ažbe Ahčin2008OŠ Šmartno00:15:58.209:24.1
61353Aleksej Tevž2004ŠD Atlet00:16:37.410:03.3

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1372Maša Viriant2005KGT PAPEŽ00:07:27.300:00.0
2221Lucija Medja2004AK Radovljica00:07:28.200:00.9
3140Kaja Kajzer2000Ljubljana00:07:44.600:17.3
4398Klara Žibert2004OŠ Šmartno00:08:24.300:57.0
553Viktorija Dolinšek2006KGT Papež00:08:46.401:19.1
6229Eva Močnik2003AK Domžale00:08:50.101:22.8
7367Tjaša Uršič2003KGT Papež00:09:05.601:38.3
8175Zoja Kranjec2005KGT Papež00:09:25.901:58.6
9201Lana Lopatič2004AK DOMŽALE00:09:31.502:04.2
10253Zarja Pančur2006OŠ Šmartno00:09:34.402:07.1
11218Tina Maurič2001ŠD Atlet00:10:02.402:35.1
12162Enja Košar2004ŠD Atlet00:10:06.502:39.2
13185Lara Krašovic2004ŠD Atlet00:10:08.502:41.2
1483Majča Grudnik2003ŠD Atlet00:10:22.102:54.8
1513Tinkara Bajde2004OŠ Šmartno00:10:28.503:01.2
16307Katja Sadar2006OŠ Šmartno00:10:41.903:14.6
17105Zala Humar2005AD Kamnik00:10:49.603:22.3
18295Daša Repenšek2001ŠD Atlet00:10:50.103:22.8
19369Ana Vidovič2005AD Kamnik00:10:55.403:28.1
19184Nika Krašovic2005ŠD Atlet00:10:55.403:28.1
21245Lejla Osolnik2006AD Kamnik00:10:57.603:30.3
22161Romi Košar2006ŠD Atlet00:11:01.603:34.3
23112Ula Janc2005AD Kamnik00:11:17.703:50.4
2452Eva Dimec2007OŠ Šmartno00:11:43.704:16.4
25173Aneja Krajnc2003ŠD Atlet00:12:14.004:46.7
26280Laura Poljanšek2007OŠ Šmartno00:12:14.704:47.4
2760Eva Drolec2006OŠ Šmartno00:12:26.604:59.3
28281Zala Poljanšek2003OŠ Šmartno00:12:27.104:59.8
2916Tajda Baloh2007OŠ Šmartno00:12:28.005:00.7
30122Manja Jerič2006OŠ Šmartno00:12:32.305:05.0
31255Anastazija Pečnik2004ŠD Atlet00:12:33.305:06.0
3245Maja Burkeljca2006OŠ Šmartno00:12:36.305:09.0
3323Zoja Benda2007ŠD Atlet00:12:37.605:10.3
34293Naja Remic2006ŠD Atlet00:12:38.805:11.5
35297Klara Repenšek2006ŠD Atlet00:12:42.105:14.8
36386Ana Zavolovšek2004ŠD Atlet00:12:59.405:32.1
37396Ajda Žerovnik2001ŠD Atlet00:13:04.605:37.3
38286Klara Presečnik2008ŠD Atlet00:13:06.805:39.5
39296Rebeka Repenšek2008ŠD Atlet00:14:01.706:34.4
40345Klara Štrajhar2008Markovo00:14:48.207:20.9
41206Ana Mali2008OŠ Šmartno00:14:54.207:26.9
4247Tjaša Cevec2008OŠ Šmartno00:14:54.407:27.1
43431Šubic Maruša2009Timing Poljane00:15:47.908:20.6
44111Sara Jamnikar2010ŠD Atlet00:16:01.808:34.5
45385Iza Zavolovšek2008ŠD Atlet00:18:02.210:34.9

5,3 km
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
15Rok Puhar1992AK Triglav Kranj00:21:51.700:00.0
21Gasper Bregar1990KGT Papež00:22:13.100:21.4
3429Tavčar Luka1992Calcit bike team00:23:25.201:33.5
4389Klemen Zupan1986Tržič00:23:53.502:01.8
59Simon Novak1984Kgt Papež TeamPavlin00:24:08.502:16.8
68Tomaž Soklič1974Šenturški oktet00:24:15.802:24.1
737Metod Bregar1969KGT-Papež00:24:20.902:29.2
8405Janjatovič Mirko1971KGT PAPEŽ KAMNIK00:24:41.602:49.9
96Matevž Planko1998TK Trisport Exoterm00:24:57.103:05.4
10228Metod Močnik1968Radomlje00:25:26.803:35.1
11428Kukovič Jure1979Calcit bike team00:25:33.703:42.0
12423Arbajter Iztok1971Torkova tekaška druženja00:25:34.003:42.3
13400Urban Žitnik1986Tržič00:25:36.503:44.8
14352Franci Teraž1962KGT Papež00:25:40.903:49.2
15133Miha Juvan1975Zg.Kašelj00:25:51.303:59.6
1635Blaž Brečko1993ŠRK Celje00:25:53.304:01.6
17160Rok Korošec1993Radenska Kuota00:25:58.304:06.6
18103Boštjan Hribovšek1984KD Calcit00:25:59.204:07.5
19192Lado Kveder1963ŠKD Mekinje00:26:08.404:16.7
20267Tomo Petek1970ŠD Šmartno00:26:11.004:19.3
21442Simonet Juan1990SA Milana alaro00:26:18.704:27.0
22195Gregor Lazar1994Atletsko društvo AS00:26:24.504:32.8
23313Denis Sitar1978ŠKD Mekinje00:26:29.204:37.5
24427Miklič Gregor1976Calcit bike team00:26:36.604:44.9
25375Franci Volkar1976ŠKD Mekinje00:27:03.205:11.5
2680Gregor Gregorc1973SD Strahovica00:27:07.905:16.2
27365Ivan Urh1956KGT Papež00:27:26.105:34.4
28439Razbotnik Simon1986Calcit Kamnik00:27:29.605:37.9
2990Tine Hren1999TK Šmarnogorska naveza00:27:33.005:41.3
3082Igor Grudnik1967ŠD Atlet00:27:35.705:44.0
31248Damjan Osolnik1972LUKOVICA00:27:42.105:50.4
32172Bojan Kožuh1962KGT Papež00:27:49.405:57.7
33437Hafner Boris1983Hitre Želve Komenda00:27:53.206:01.5
34378Janez Vovk1967Calcit bike team00:27:58.906:07.2
35144Bojan Kemperl1961KGT Papež00:28:00.806:09.1
36407Mekiš Marino1998KGT-Papež00:28:05.106:13.4
37129Andrej Jesenko1957Škofja Loka00:28:14.306:22.6
38121Primož Jeretina1969KD MENGEŠ00:28:19.706:28.0
39169Darko Kovač1982SKD Mekinje00:28:24.006:32.3
40104Roman Hudmal1965Hitre želve Komenda00:28:30.506:38.8
4181Andrej Gril1976Hitre želve Komenda00:28:30.606:38.9
42416Sporiš Miro1959Etiketa Žiri00:28:32.706:41.0
4314Matej Bajde1982Vnanje Gorice00:28:36.706:45.0
44366Marjan Urh1980Zalog00:28:52.307:00.6
45225Rok Mele1982Ljubljana00:28:53.807:02.1
46373Martin Vodlan1970KGT PAPEŽ00:28:54.507:02.8
47131Esmir Jusić1976Tekaška skupina Jesenice00:28:57.807:06.1
48440Lopez Milhel1993SA Milana alaro00:29:00.407:08.7
49358Franci Učakar1982Spodnji Prekar00:29:04.407:12.7
5072Bojan Galin1958ŠKD Mekinje00:29:05.407:13.7
51300Blaž Ribič1987Tabor00:29:12.107:20.4
52275Janez Pobežin1978ŠD Naklo00:29:14.407:22.7
53174Albert Kranjc1973RAKA00:29:21.507:29.8
54337Miran Škrbinc1960ŠD Šmartno00:29:25.407:33.7
55310Miro Savić1960ACRONI-TEAM00:29:32.807:41.1
56165Bojan Kotar1955TRBOVLJE00:29:43.107:51.4
57233Ambrož Modrijan1991Modrijan AM00:29:50.007:58.3
58287Andrej Pugelj1982Struge00:29:51.307:59.6
59199Štefan Lešnik1951Ljubljana00:30:18.108:26.4
60444Urankar Matej1996Češnjice00:30:21.708:30.0
61430Stražar Matjaž1995ŠD Šmartno00:30:28.308:36.6
62130Jure Mehle198000:30:29.808:38.1
63205Klemen Mali1982Poreber00:30:36.708:45.0
6444Darko Burkelca1990ŠD Šmartno00:30:45.608:53.9
65408Križnar Tugo1983Kamnik00:30:50.508:58.8
66132Miha Juteršek1978Vrhpolje00:30:59.509:07.8
67202Marko Lopatič1975ŠD ABANKA00:30:59.809:08.1
68443Humanes Daniel1994SA Milana alaro00:31:03.409:11.7
69246Matic Osolnik1998Snovik00:31:06.709:15.0
70215Uroš Maroh1986Modrijan AM00:31:17.109:25.4
71361Matic Udrih1989ŠRK Celje00:31:17.509:25.8
72404Bučar Jože196200:31:18.909:27.2
73318Andrej Slatnar1985ŠKD Mekinje00:31:25.509:33.8
74432Lozinšek Uroš1981Hitre Želve Komenda00:31:33.309:41.6
7550Andrej Černe1969ŠRD Omega air00:31:38.309:46.6
76374Franci Vodnik1961TURBO M00:31:43.109:51.4
77244Franci Orehek1967KGT Papež00:31:50.409:58.7
78330Franci Svetic1978Vrhpolje00:31:51.810:00.1
7979Jože Grčar1969ŠD Elektro Ljubljana00:31:56.510:04.8
80411Primožič Igor1974KNAUFINSULATION00:31:58.110:06.4
8115Herman Bajec1965NOŽICE00:32:10.610:18.9
82325Matjaž Sporiš1973ŠD Homec00:32:14.610:22.9
83305Zdravc Ručigaj1952AK Domžale00:32:18.510:26.8
8491Tibor Hren1960TK Šmarnogorska naveza00:32:21.010:29.3
8571Rok Galin1984ModrijanAM00:32:31.510:39.8
86306Matjaž Rus1956Ljubljana-Hrušica00:32:39.510:47.8
87146Marko Kern1974Hitre Želve Komenda00:32:41.210:49.5
88341Aljaž Špelko1992Kočevje00:32:45.010:53.3
89422Kadunc Vojko1985Zgornji Tuhinj00:32:48.910:57.2
9043Marko Burkelca1990ŠD Šmartno00:32:58.511:06.8
91302Damijan Rifl1976Sela pri Kamniku00:33:13.411:21.7
9236Drago Bregar1961LEO00:33:21.211:29.5
93182Aljaž Krašovec1984VZAJEMNA00:33:22.411:30.7
94311Edo Sikošek1963Kamnik00:33:28.811:37.1
95433Zore Damijan1973Kamnik00:33:33.511:41.8
96128Antonio Jeseničnik1978Kamnik00:33:37.711:46.0
9787Milan Hočevar1970ŠD Šmartno00:33:40.911:49.2
98323Jan Sporiš2000ŠD Homec00:33:41.911:50.2
99420Kuchenmeister Martin1969Evdinger alkoholfrei00:33:42.011:50.3
100214Janez Markuta1963DIVJI ZAJCI00:33:46.211:54.5
10138Andrej Breznik1961Dob00:33:50.711:59.0
102410Zagorc Jure1993Calcit bike team00:33:57.112:05.4
103314Borut Skok1971TK GORENJSKA00:34:14.612:22.9
10329Drago Bičanič1972/00:34:14.612:22.9
105326Rajko Sršen1962KOMENDA-MOSTE00:34:21.512:29.8
106236Mitja Nagode1962Kamnik00:34:31.212:39.5
10770Drago Frelih1948Škofja Loka00:34:37.712:46.0
108145Rajko Kepic1964Hitre želve Komenda00:34:48.512:56.8
109151Miro Klemenc1990ŠD Šmartno00:34:49.712:58.0
11041Damjan Bučar1977Vir pri Nevljah00:34:51.012:59.3
11132Matej Božičnik1975Rožično00:34:55.413:03.7
112200Brane Lipovšek1954/00:35:00.313:08.6
113414Kržišnik Branko1962Elektro Ljubljana00:35:07.713:16.0
114291Martin Reberšek1986Vransko00:35:08.413:16.7
115419Korošec Tone1959Poljčane00:35:09.113:17.4
116340Marko Šmigoc1967samouk/Cerklje00:35:10.113:18.4
117328Miro Suhadolc1961BIZGECI00:35:10.713:19.0
118355Bojan Tonič1978Mekinje00:35:19.713:28.0
119309Jože Sadnik1969Žalec00:35:22.513:30.8
12099Robert Hribar1979MALI HRIB00:35:37.613:45.9
121332Anže Šimenc1984ŠD Šmartno00:35:40.613:48.9
122335Janko Šimenc1973Stebljevek00:35:58.114:06.4
12364Klemen Erman1974Tekaška skupina Jesenice00:36:07.314:15.6
124399Robi Žibert1993ŠD Šmartno00:36:12.914:21.2
125260Franci Pestotnik1968Bizgeci00:36:21.614:29.9
126283Roman Poljanšek1960ŠD Tuhinj00:36:22.514:30.8
127292Janez Rebolj1953Vače00:36:23.714:32.0
128114Ivo Janez Jelenc1948TIVO d.o.o.00:36:27.714:36.0
129278Samo Podjed1977Duplica00:36:32.914:41.2
130115Vid Jelenc1950KD Mengeš00:36:40.414:48.7
130424Arbajter Urban1998Kamnik00:36:40.414:48.7
13256Roman Drolc1973Mengeš00:36:43.214:51.5
133266Tone Petek1946ŠKD Mekinje00:36:44.414:52.7
13494Goran Hribar1974Vodice00:36:45.414:53.7
135346Aleš Štrajhar1977Markovo00:36:47.214:55.5
136327Vladimir Stele1965/00:36:49.814:58.1
137125Janez Jerič1976ŠD Šmartno00:36:53.015:01.3
138284Jure Poljanšek1983/00:36:56.215:04.5
139213Drago Mali1954Godič00:36:58.315:06.6
140364Franci Urbanc1963ŠD DIVJI ZAJCI00:37:03.215:11.5
141252Franc Pančur1957Potok00:37:27.915:36.2
142294Mitja Rems1986ŠD Šmartno00:37:53.316:01.6
143274Jože Plankl1961JPS Team00:37:57.616:05.9
14430Bojan Bojkov1954Tekaška druženja Kamnik00:37:58.916:07.2
145384Zvone Založnik1972ŠD DIVJI ZAJCI00:38:06.416:14.7
146150Damjan Klemen1978ŠD Šmartno00:38:19.916:28.2
14797Andrej Hribar1957Dol pri Ljubljani00:38:23.216:31.5
148168Herbert Kotnik1943KD Mengeš00:38:26.116:34.4
149212Primož Mali1982ŠD Šmartno00:38:36.416:44.7
150381Lojze Vrankar1963SAMO DA SMO ZDRAV'00:38:56.317:04.6
151265Matjaz Petek1975ŠD ŠMARTNO-TURBINSKI00:39:15.217:23.5
152351Vincenc Švab1950ŠD DIVJI ZAJCI00:39:21.917:30.2
153110Rok Jakob1987ŠD Atlet00:39:28.617:36.9
154118Lado Jeras1965ŠD Šmartno00:39:54.218:02.5
155415Vranič Jure1985Tabor00:40:06.518:14.8
156102Peter Hribersek1968Ljubljana00:40:24.818:33.1
157193Uroš Lakić1976Tekaška skupina Jesenice00:40:38.318:46.6
158190Vinko Kušar1962SAMO DA SMO ZDRAV'00:40:42.318:50.6
159186Zdravko Kreft1961Vrh nad Krašnjo00:40:43.418:51.7
160209Bojan Mali1976ŠD Šmartno00:40:47.818:56.1
161217Darko Matoša1963Društvo Energetika TE-TOL00:41:14.519:22.8
16289Miha Horvat1938SULCI KAMNIK00:41:25.719:34.0
163109Franc Ivančič1956UNEC00:42:04.120:12.4
16422Domen Bele1987ŠD Atlet00:42:07.320:15.6
16554Blaž Dornik1985ŠD Šmartno00:42:30.320:38.6
16634Matic Bratovž1989MENGEŠ00:42:30.720:39.0
16766Jure Ferme1981Limovce00:42:43.820:52.1
168382Sašo Vrankar1985ŠD Šmartno00:43:04.921:13.2
16998Janez Hribar1974ŠD TUHINJ00:43:05.121:13.4
17069Janez Fistrovič1959Domžale00:43:19.321:27.6
171380Franci Vrankar1973VGVRANKAR D.O.O00:44:22.622:30.9
172312Gašper Simeunovič1986ŠD Šmartno00:44:28.922:37.2
173298Matej Resnik1986ŠD Šmartno00:44:31.622:39.9
174163Anton Košir1946Tekaški Forum00:45:20.623:28.9
175198Martin Leskovar1963LJ TEKAČI/TF00:46:14.624:22.9
176180Lado Krašovec1961Trzin00:48:26.526:34.8
177247Silvo Osolnik1968Telovadnica Janja00:56:57.735:06.0

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
110Lucija Krkoč1988ŠD Nanos Podnanos00:25:05.100:00.0
22Karmen Klančnik1990ŠD Naklo00:28:07.103:02.0
355Petra Draksler1986Adacta plus d.o.o.00:29:31.304:26.2
44Katja Kosmatin1989Dolenje00:29:34.504:29.4
5258Maja Peperko1986Šmarnogorska naveza00:29:43.104:38.0
67Urša Trobec1967KGT Papež00:30:01.004:55.9
7304Saša Rot1986TK MAMUT00:30:24.805:19.7
8426Perše Tina1994Calcit bike team00:31:28.106:23.0
9243Karmen Orehek1997KGT Papež00:31:30.906:25.8
1024Barbara Berlec1983Srednja vas00:31:44.206:39.1
11331Darja Svetic Oblak1977Vrhpolje00:32:23.807:18.7
12387Anja Zima1987ŠD Mošnje00:32:47.407:42.3
13434Pevec Lucija1998KGT-Papež00:33:19.708:14.6
14153Tadeja Knez1976DOMŽALE00:33:41.608:36.5
15315Andreja Skubic1986-00:33:49.608:44.5
16242Nina Oražem1978KGT Papež00:34:10.509:05.4
17119Katja Jeretina1997RADENSKA AS00:34:31.409:26.3
18141Maja Kajzer1972Ljubljana00:35:02.909:57.8
19226Marinka Milić1961TD Gora Sv. Miklavž00:35:17.010:11.9
20403Bučar Maja198600:35:21.410:16.3
21216Natalija Mašera1982Rogaška Slatina00:35:36.210:31.1
22391Draga Žbontar1967Tekaška skupina Jesenice00:35:38.510:33.4
23338Tatjana Škrjanec1963ŠD Elektro Ljubljana00:35:48.410:43.3
2440Tatjana Bučan1962Ljubljana00:36:05.911:00.8
25261Jolanda Petač1963Kamnik00:36:11.711:06.6
26316Slavka Slapar1960Komenda00:36:19.011:13.9
2765Anja Erzen1980Škofja Loka00:36:34.311:29.2
2833Petra Božičnik1975Rožično00:37:06.712:01.6
29417Sporiš Marjeta1966SPORTKA00:37:07.612:02.5
30418Lončarek Anja1997Tabor00:37:35.012:29.9
31357Brigita Turk1976Vodice00:37:40.912:35.8
32320Darja Smrečnik1968Kvadratek00:38:01.112:56.0
33227Andreja Močnik1979/00:38:04.712:59.6
34188Mateja Kuhar1988Ravne pri Šmartnem00:38:13.313:08.2
35164Hedvika Kotar1948TRBOVLJE00:38:32.113:27.0
36223Ksenija Mehle Hribar1980Vodice00:38:56.613:51.5
37239Urša Nastran1985VZAJEMNA00:38:57.713:52.6
38234Janja Mohorič1958Kranj00:39:23.314:18.2
39406Purnat Zvonka196100:39:53.114:48.0
4073Tanja Galin1975ŠD TUHINJ00:39:58.414:53.3
41189Andreja Kušar1964SAMO DA SMO ZDRAV'00:40:42.015:36.9
42336Štefka Škrbinc1964Stebljevek00:40:46.715:41.6
42238Špela Nastran1986VZAJEMNA00:40:46.715:41.6
44321Polonca Sotenšek Ferme1983Jesenovo00:40:48.915:43.8
45360Vida Udovič1957ODOLINI00:41:07.316:02.2
46231Barbara Močnik1982Kamnik00:41:16.516:11.4
47421Stevanovič Gorica1969Tekaška skupina Jesenice00:41:53.016:47.9
48108Vladimira Ivancic1963UNEC00:42:03.716:58.6
4957Tina Drolc1975/00:42:13.417:08.3
50179Bogdana Krašovec1969Trzin00:42:18.617:13.5
51158Justina Koprivšek1953TF00:43:12.818:07.7
52117Cirila Jeras1961SAMO DA SMO ZDRAV'00:43:26.618:21.5
53210Nina Mali1979ŠD Šmartno00:43:29.318:24.2
54143Anica Karo1965Domžale00:43:36.118:31.0
5549Melita Cevec Ahčin1979Loke v Tuhinju00:43:38.718:33.6
5621Benja Bele1990ŠD Atlet00:44:45.019:39.9
57279Ana Poljanec1982Vzajemna klub00:44:52.819:47.7
58438Radinja Jana196100:46:01.620:56.5
59211Sara Mali2000ŠD Šmartno00:46:02.820:57.7
60171Tatjana Kožuh1967KGT Papež00:46:08.721:03.6
61149Tatjana Klemen1962Kamnik00:46:12.121:07.0
62359Mojca Udovič1961ODOLINI00:46:16.421:11.3
63222Jana Meglič1962Tržič00:46:25.621:20.5
64290Jelka Ravnikar1959TD Gora00:46:35.021:29.9
65251Barbara Osolnik-košar1975ŠD Atlet00:46:42.821:37.7
66394Manca Žerovnik1975ŠD Atlet00:46:44.721:39.6
67249Marija Osolnik1952ŠD Atlet00:47:58.622:53.5
68370Teja Viler1985Koper00:48:10.023:04.9
69237Vida Nastran1960VZAJEMNA00:48:24.423:19.3
7068Andreja Fistrovič1966Domžale00:48:26.323:21.2
7118Nada Beketič1953Kamnik00:48:29.923:24.8
72441Dietz Marion198800:48:34.423:29.3
73170Marina Koželj1989VODICE00:49:31.924:26.8
74282Marija Poljanšek1965Mali Hrib00:49:58.724:53.6
75181Lidija Krašovec1956VZAJEMNA00:50:06.825:01.7
76196Monika Leskovar1990LJ TEKAČI/TF00:51:03.725:58.6
77254Patricija Pečnik1979ŠD Atlet00:52:21.127:16.0
7867Katarina Ferme1986Limovce00:52:29.627:24.5
7977Nika Grabner1987Vransko00:52:33.227:28.1
80106Pavla Humar1966TD.GORA00:54:14.929:09.8
81197Nadja Leskovar1967LJ TEKAČI/TF00:54:32.229:27.1
8261Vesna Drolec1976Telovadnica Janja00:56:55.731:50.6
8320Joži Bele1969Telovadnica Janja00:56:55.831:50.7
8417Janja Baloh1973Telovadnica Janja00:56:56.731:51.6
85142Meta Kanižar1960Telovadnica Janja00:56:56.831:51.7
86107Tatjana Husič1961Telovadnica Janja00:56:57.431:52.3
87138Marjana Kadunc1984Telovadnica Janja00:56:57.831:52.7
88264Andreja Petek1975Telovadnica Janja00:56:57.931:52.8
89319Tjaša Smolnikar Husič1981Telovadnica Janja00:56:58.731:53.6
90354Alenka Tomc1980Telovadnica Janja00:56:58.831:53.7
91124Mateja Jerič1980Telovadnica Janja00:56:58.931:53.8
92317Polona Slapnik1964Telovadnica Janja00:56:59.731:54.6