Tek Elektriada 2014
Novigrad, 10/10/2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠC Kranj
Vodja tekmovanja:
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Število prijavljenih: 49

Razvrstitev po kategorijah
Ženske 1974 in mlajše
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Češčut Romi1978Nova Gorica10:11.900:00.0
2Zemunovič Monika1985Trbovlje10:16.200:04.3
3Damijan Maja1984ŠC Kranj10:49.800:37.9
4Adam Mateja1987Ravne na Koroškem11:00.000:48.1
5Parkelj Vesna1978ŠC Novo mesto11:06.200:54.3
6Prezelj Tanja1974Kamnik11:36.301:24.4
7Kravogelj Anja1983Trbovlje12:28.402:16.5
8Laznik Anita1979Celje12:43.902:32.0

Moški 1974 in mlajši
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Tomič Aleš1977Novo mesto15:48.400:00.0
2Trošt Mitja1987Nova Gorica16:05.000:16.6
3Mede Gregor1982Novo mesto16:20.300:31.9
4Sukič Saša1977Domžale17:14.801:26.4
5Mlakar Jernej1987Ravne na Koroškem17:28.501:40.1
6Trinko Tadej1984Domžale17:48.201:59.8
7Strniša Gašper1982ŠC Kranj18:21.002:32.6
8Sterle Uroš1974ŠC Kranj19:19.503:31.1
9Markič Vasja1980Trbovlje19:53.904:05.5
10Kalinšek Matej1981Celje20:12.704:24.3
11Zupančič Toni1986Šiška20:24.304:35.9
12Baloh Miha1988ŠC Kranj20:27.904:39.5
13Fugina Dušan1977Celje20:34.104:45.7
14Pinosa Matej1978Nova Gorica20:49.705:01.3
15Vučko Marko1985Murska Sobota23:00.407:12.0
16Prša Dani1974ŠC Krško23:18.107:29.7

Ženske 1973 in starejše
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Hafner Ferlan Polona1970ŠC Kranj10:49.800:00.0
2Gruden Damjana1970Novo mesto11:30.300:40.5
3Zupan Katarina1968Domžale11:56.901:07.1
4Cerar Esih Irena1970Šiška12:11.101:21.3
5Skopič Alisa1972ŠC PETLj12:13.601:23.8
6Pačnik Marta1970Velenje12:39.301:49.5
7Krevzel Silva1970Ravne na Koroškem12:41.801:52.0
8Rostohar Nataša1972ŠC Krško13:12.702:22.9
9Lesjak Ivica1964Maribor17:07.006:17.2
ODSTVirant Marinka1959ŠC PET LjODST00:00.0

Moški 1973 in starejši
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Mlinar Alojz1961Ravne na Koroškem16:05.400:00.0
2Jensterle Franc1967Šiška16:31.400:26.0
3Oblak Franc1967Velenje17:03.500:58.1
4Vrečar Branko1966ŠC Kranj17:32.701:27.3
5Bučar Jože1955ŠC Krško17:50.901:45.5
6Crnič Drago1958Novo mesto18:53.002:47.6
7Rešič Renato1965Nova Gorica19:55.203:49.8
8Maučič Matej1971ŠC Krško22:08.006:02.6
9Fajt Rajko1959Ptuj22:28.706:23.3
10Vizjak Branko1972Velenje22:47.606:42.2
11Roškar David1968Murska Sobota22:59.506:54.1
12Kirn Samo1972Trbovlje23:43.107:37.7
13Klinec Dimitrij1972Nova Gorica23:55.007:49.6
14Zoroja Peter1970Nova Gorica25:15.409:10.0
15Oskomič Darko1963Murska Sobota32:20.016:14.6



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Tomič Aleš1977Novo mesto15:48.400:00.0
2Trošt Mitja1987Nova Gorica16:05.000:16.6
3Mlinar Alojz1961Ravne na Koroškem16:05.400:17.0
4Mede Gregor1982Novo mesto16:20.300:31.9
5Jensterle Franc1967Šiška16:31.400:43.0
6Oblak Franc1967Velenje17:03.501:15.1
7Sukič Saša1977Domžale17:14.801:26.4
8Mlakar Jernej1987Ravne na Koroškem17:28.501:40.1
9Vrečar Branko1966ŠC Kranj17:32.701:44.3
10Trinko Tadej1984Domžale17:48.201:59.8
11Bučar Jože1955ŠC Krško17:50.902:02.5
12Strniša Gašper1982ŠC Kranj18:21.002:32.6
13Crnič Drago1958Novo mesto18:53.003:04.6
14Sterle Uroš1974ŠC Kranj19:19.503:31.1
15Markič Vasja1980Trbovlje19:53.904:05.5
16Rešič Renato1965Nova Gorica19:55.204:06.8
17Kalinšek Matej1981Celje20:12.704:24.3
18Zupančič Toni1986Šiška20:24.304:35.9
19Baloh Miha1988ŠC Kranj20:27.904:39.5
20Fugina Dušan1977Celje20:34.104:45.7
21Pinosa Matej1978Nova Gorica20:49.705:01.3
22Maučič Matej1971ŠC Krško22:08.006:19.6
23Fajt Rajko1959Ptuj22:28.706:40.3
24Vizjak Branko1972Velenje22:47.606:59.2
25Roškar David1968Murska Sobota22:59.507:11.1
26Vučko Marko1985Murska Sobota23:00.407:12.0
27Prša Dani1974ŠC Krško23:18.107:29.7
28Kirn Samo1972Trbovlje23:43.107:54.7
29Klinec Dimitrij1972Nova Gorica23:55.008:06.6
30Zoroja Peter1970Nova Gorica25:15.409:27.0
31Oskomič Darko1963Murska Sobota32:20.016:31.6

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1Češčut Romi1978Nova Gorica10:11.900:00.0
2Zemunovič Monika1985Trbovlje10:16.200:04.3
3Hafner Ferlan Polona1970ŠC Kranj10:49.800:37.9
3Damijan Maja1984ŠC Kranj10:49.800:37.9
5Adam Mateja1987Ravne na Koroškem11:00.000:48.1
6Parkelj Vesna1978ŠC Novo mesto11:06.200:54.3
7Gruden Damjana1970Novo mesto11:30.301:18.4
8Prezelj Tanja1974Kamnik11:36.301:24.4
9Zupan Katarina1968Domžale11:56.901:45.0
10Cerar Esih Irena1970Šiška12:11.101:59.2
11Skopič Alisa1972ŠC PETLj12:13.602:01.7
12Kravogelj Anja1983Trbovlje12:28.402:16.5
13Pačnik Marta1970Velenje12:39.302:27.4
14Krevzel Silva1970Ravne na Koroškem12:41.802:29.9
15Laznik Anita1979Celje12:43.902:32.0
16Rostohar Nataša1972ŠC Krško13:12.703:00.8
17Lesjak Ivica1964Maribor17:07.006:55.1
ODSTVirant Marinka1959ŠC PET LjODST00:00.0