4. Groharjev tek
Sorica, 13.9.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Sorica
Vodja tekmovanja: Tadej Jensterle
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:8 km
Čas starta:17:00 h
Število prijavljenih: 57

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
15Jerman Ana1952AK Kranj00:48:36.500:00.040

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
194Moser Marija1956Škofja Loka00:49:25.800:00.040
252Pintar Tina1960ŠD Sorica00:51:40.802:15.035
324Meglič Jana1962Tržič00:55:35.206:09.431
445Novak Ana1963ŠD Divji zajci01:00:14.410:48.628

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
185Markun Barbara1970Kranj00:42:33.700:00.040
230Karlin Urška1971Danfoss00:45:18.702:45.035
322Ferlan Andreja1968Intersport00:45:27.702:54.031
451Jensterle Dominika1966ŠD Sorica00:47:49.805:16.128
570Kenda Andreja1969Železniki00:48:41.506:07.826

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
189Melihen Erika1975Mojstrana00:42:01.200:00.040
2102Jensterle Aleksandra1975Železniki00:46:54.604:53.435

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
172Peternelj Alenka1998TSK Triglav Kranj00:41:31.300:00.040
233Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:42:33.701:02.435
387Zima Anja1987ŠD Mošnje00:44:03.702:32.431
421Kejžar Neža1991ŠD Sorica00:44:57.403:26.128

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
13Bertoncelj Andrej1940ŠD Kondor Godešič00:51:05.200:00.040
239Ahac Boris1935Radovljica01:04:24.713:19.535

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
132Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:41:28.500:00.040
21Poljanec Janez1953Tekaške trme00:43:59.402:30.935
325Bojkov Bojan1954ŠRD Calcit00:45:12.603:44.131
46Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:47:29.906:01.428
5100Vrhunc Jože1948Lesce00:49:33.808:05.326

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
136Teraž Franci1962Acroni team00:33:25.600:00.040
210Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:36:48.903:23.335
334Klinar Slavko1963Zgornje Gorje00:37:09.303:43.731
419Gartner Iztok1964AD Železniki00:38:58.805:33.228
556Šturm Vencelj1964AD Železniki00:39:37.706:12.126
695Frelih Zvone1964ŠD Sorica00:41:11.807:46.225
750Tavčar Brane1958ŠD Sorica00:41:25.708:00.124
849Jensterle Boris1960ŠD Sorica00:43:53.610:28.023
94Krempl Marijan1955AK Kranj00:48:36.515:10.922

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
154Strnad Simon1967KD Brda00:33:23.200:00.040
220Pintar Marko1972ŠD Sorica00:33:34.300:11.135
348Lušina Andrej1968AD Železniki00:35:40.902:17.731
461Potočnik Janez1972AGP Pro00:36:14.302:51.128
516Kaltenekar Matej1973TK Gorenjska00:36:34.603:11.426
67Marolt Jožef1969Žirovnica00:38:04.804:41.625
776Jež Roman1967Gameljne00:38:45.605:22.424
893Egart Tone1966ŠD Sorica00:40:27.407:04.223
935Frelih Janez1969Železniki00:40:32.307:09.122
1057Pogačnik Igor1970Citroen Kranj00:46:43.113:19.921
1137Lapanja Andrej1973PD Podbrdo00:48:20.214:57.020
1284Kert Anton1965Pizzerija Urška Preddvor00:49:57.616:34.419
1390Melihen Kristian1974ASK Kranjska Gora00:50:37.317:14.118

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
131Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:31:53.300:00.040
296Debeljak Pavel1981Podnart00:34:04.702:11.435
323Trpin Sindi1978KGT Papež00:35:08.903:15.631
479Erzar Janez1976Gameljne00:35:34.203:40.928
518Ceklin Vid1977Bohinjska Bistrica00:39:11.107:17.826
611Zupanc Klemen1982ŠD Dražgoše00:39:46.607:53.325
743Štefe Miha1981ŠD Divji zajci00:46:14.614:21.324
853Pintar Davor1983ŠD Sorica00:50:02.418:09.123
974Mihelič Peter1975Zgornja Besnica00:55:21.623:28.322

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
186Zupan Klemen1986Tržič00:32:45.100:00.040
275Žitnik Urban1986Tržič00:34:46.402:01.335

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
173Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:51:31.500:00.040



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
131Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:31:53.300:00.040
286Zupan Klemen1986Tržič00:32:45.100:51.835
354Strnad Simon1967KD Brda00:33:23.201:29.931
436Teraž Franci1962Acroni team00:33:25.601:32.328
520Pintar Marko1972ŠD Sorica00:33:34.301:41.026
696Debeljak Pavel1981Podnart00:34:04.702:11.425
775Žitnik Urban1986Tržič00:34:46.402:53.124
823Trpin Sindi1978KGT Papež00:35:08.903:15.623
979Erzar Janez1976Gameljne00:35:34.203:40.922
1048Lušina Andrej1968AD Železniki00:35:40.903:47.621
1161Potočnik Janez1972AGP Pro00:36:14.304:21.020
1216Kaltenekar Matej1973TK Gorenjska00:36:34.604:41.319
1310Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:36:48.904:55.618
1434Klinar Slavko1963Zgornje Gorje00:37:09.305:16.017
157Marolt Jožef1969Žirovnica00:38:04.806:11.516
1676Jež Roman1967Gameljne00:38:45.606:52.315
1719Gartner Iztok1964AD Železniki00:38:58.807:05.514
1818Ceklin Vid1977Bohinjska Bistrica00:39:11.107:17.813
1956Šturm Vencelj1964AD Železniki00:39:37.707:44.412
2011Zupanc Klemen1982ŠD Dražgoše00:39:46.607:53.311
2193Egart Tone1966ŠD Sorica00:40:27.408:34.110
2235Frelih Janez1969Železniki00:40:32.308:39.09
2395Frelih Zvone1964ŠD Sorica00:41:11.809:18.58
2450Tavčar Brane1958ŠD Sorica00:41:25.709:32.47
2532Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:41:28.509:35.26
2649Jensterle Boris1960ŠD Sorica00:43:53.612:00.35
271Poljanec Janez1953Tekaške trme00:43:59.412:06.14
2825Bojkov Bojan1954ŠRD Calcit00:45:12.613:19.33
2943Štefe Miha1981ŠD Divji zajci00:46:14.614:21.32
3057Pogačnik Igor1970Citroen Kranj00:46:43.114:49.81
316Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.00:47:29.915:36.60
3237Lapanja Andrej1973PD Podbrdo00:48:20.216:26.90
334Krempl Marijan1955AK Kranj00:48:36.516:43.20
34100Vrhunc Jože1948Lesce00:49:33.817:40.50
3584Kert Anton1965Pizzerija Urška Preddvor00:49:57.618:04.30
3653Pintar Davor1983ŠD Sorica00:50:02.418:09.10
3790Melihen Kristian1974ASK Kranjska Gora00:50:37.318:44.00
383Bertoncelj Andrej1940ŠD Kondor Godešič00:51:05.219:11.90
3973Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:51:31.519:38.20
4074Mihelič Peter1975Zgornja Besnica00:55:21.623:28.30
4139Ahac Boris1935Radovljica01:04:24.732:31.40

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
172Peternelj Alenka1998TSK Triglav Kranj00:41:31.300:00.040
289Melihen Erika1975Mojstrana00:42:01.200:29.935
385Markun Barbara1970Kranj00:42:33.701:02.431
333Klinar Tina1994Zgornje Gorje00:42:33.701:02.431
587Zima Anja1987ŠD Mošnje00:44:03.702:32.426
621Kejžar Neža1991ŠD Sorica00:44:57.403:26.125
730Karlin Urška1971Danfoss00:45:18.703:47.424
822Ferlan Andreja1968Intersport00:45:27.703:56.423
9102Jensterle Aleksandra1975Železniki00:46:54.605:23.322
1051Jensterle Dominika1966ŠD Sorica00:47:49.806:18.521
115Jerman Ana1952AK Kranj00:48:36.507:05.220
1270Kenda Andreja1969Železniki00:48:41.507:10.219
1394Moser Marija1956Škofja Loka00:49:25.807:54.518
1452Pintar Tina1960ŠD Sorica00:51:40.810:09.517
1524Meglič Jana1962Tržič00:55:35.214:03.916
1645Novak Ana1963ŠD Divji zajci01:00:14.418:43.115