4. Groharjev tek - mladina
Sorica, 13.9.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Sorica
Vodja tekmovanja: Tadej Jensterle
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:500, 700 in 1000 m
Čas starta:16:30 h
Število prijavljenih: 44

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
166Rotar Nina2007TK Šmarnogorska naveza02:08.600:00.040
278Vukotič Patricia2007ŠD Divji zajci02:27.800:19.235
344Štefe Ajda2007ŠD Divji zajci02:31.800:23.231
499Drol Lara2009Sorica02:32.100:23.528
527Poženel Leila Ema2011AD Posočje03:57.501:48.926

Dečki A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
155Križnar David2007OŠ Poljane02:05.200:00.040
214Repe Ožbej2008AD Bled02:09.200:04.035
362Potočnik Svit2007AGP Pro02:13.800:08.631
465Pačnik Jaka2008AK Radovljica02:48.500:43.328
577Vukotič Gabriel2009ŠD Divji zajci03:03.600:58.426
626Poženel Robin Teo2007AD Posočje03:35.901:30.725

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
129Čebašek Neža2005AK Radovljica01:57.900:00.040
213Repe Mina2006ŠD Gorje01:59.600:01.735
358Pogačnik Nina2005TSK Triglav Kranj01:59.900:02.031
481Erzar Petra2005Gameljne02:11.100:13.228
569Kenda Iva2005OŠ Železniki02:12.900:15.026
688Melihen Živa2006ASK Kranjska Gora02:14.200:16.325
797Kejžar Sergeja2005PŠ Sorica02:33.200:35.324

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
191Melihen Miha2005ASK Kranjska Gora01:51.100:00.040
29Marolt Jaka2005Žirovnica01:51.900:00.835
340Kozel Tomše Nik2005AK Radovljica01:53.400:02.331
442Tonejc Martin2006KK Jesenice02:02.800:11.728
598Drol Žiga2006Podružnica Sorica02:05.700:14.626
667Rotar Grega2006TK Šmarnogorska naveza02:08.200:17.125

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
168Rotar Loti2004TK Šmarnogorska naveza02:41.400:00.040
212Medja Lucija2004AK Radovljica02:52.200:10.835
371Šmid Tonka2004OŠ Selca02:58.500:17.131
415Repe Zala2004ŠD Gorje03:00.200:18.828
580Erzar Nuša2004Gameljne03:01.700:20.326
664Pačnik Eva2004AK Radovljica03:06.900:25.525

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1101Drol Tian2003OŠ Sorica02:43.700:00.040
282Zupančič Mark2004OŠ Bohinjska Bistrica02:45.600:01.935
341Trojar Peter2004OŠ Begunje02:52.200:08.531
428Poženel Natan Maj2003AD Posočje02:55.400:11.728
563Mihelič Žiga2004Podblica04:42.801:59.126

Deklice D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
138Hafner Ana2002ŠD Kondor Godešič02:50.700:00.040

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
146Luznar Aljaž2002OŠ Poljane02:36.200:00.040
283Zadravec Tim2001NK Britof02:39.800:03.635
359Pogačnik Žan2002ŠD Bela Peč - Podblica02:54.100:17.931
492Egart Andraž2001ŠD Sorica03:14.100:37.928

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
160Frelih Zala2000OŠ Železniki04:03.900:00.040
28Marolt Nuša2000Žirovnica04:23.400:19.535

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
147Medja Krištof2000AK Radovljica04:03.700:00.040
217Berčič Gašper2000Žabnica04:25.200:21.535