10. Tek na Dražgoško goro
Rudno, Dražgoše, 31.8.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Dražgoše
Vodja tekmovanja: Marjan Kavčič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7,5 km
Višinska razlika:690 m
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 56

Razvrstitev po kategorijah
Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
155Moser Marija195601:09:31.600:00.040
252Meglič Jana196201:22:21.212:49.635
349Novak Ana1963ŠD Divji zajci01:23:29.113:57.531

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
122Markun Barbara1970Kranj01:00:33.200:00.040
225Ferlan Andreja1968Intersport01:03:53.703:20.535
356Lušina Andreja1969ŠD Dražgoše01:06:54.206:21.031
432Karlin Urška1971Danfoss01:08:51.008:17.828
539Jensterle Dominika1966ŠD Sorica01:09:06.108:32.926
613Kalan Maja1965ŠD Partizan Škofja Loka01:11:20.110:46.925
745Seifert Joži1974ŠD Divji zajci01:16:13.115:39.924

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
135Melihen Erika1975CŠOD Mojstrana00:59:49.700:00.040
248Sovinc Jelka197601:03:46.503:56.835
342Jensterle Aleksandra1975Železniki01:05:24.305:34.631

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
123Zadravec Teja2003TSK Triglav Kranj01:03:15.300:00.040
212Zima Anja1987ŠD Mošnje01:04:29.001:13.735
337Peternelj Alenka1998TSK Triglav Kranj01:06:29.203:13.931

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
120Bertoncelj Andrej1940ŠD Kondor Godešič01:08:31.600:00.040
29Florjančič Ivan1941ŠD Medicus01:09:27.800:56.235
321Hribernik Franc1941Gorenjski glas01:16:00.907:29.331
419Hrovat Franc1936Gorenjski glas01:19:48.911:17.328

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
133Drole Boris1953PD Kranj00:55:38.000:00.040
26Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:56:09.200:31.235
34Poljanec Janez1953Tekaške trme00:59:56.204:18.231
47Rajgelj Franci1952Zarica01:02:15.106:37.128
53Bojkov Bojan1954ŠRD Calcit01:05:43.810:05.826
616Petek Tone1946ŠKD Mekinje01:06:53.011:15.025
718Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.01:07:34.611:56.624
850Švab Vincenc1950ŠD Divji zajci01:14:18.618:40.623

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
115Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:46:44.800:00.040
214Kalan Tomaž1958Tomas šport 200:48:48.302:03.535
331Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:51:18.904:34.131
430Čenčič Brane1958AD Železniki00:51:45.505:00.728
51Gartner Iztok1964AD Železniki00:56:46.110:01.326
65Savič Miro1960Acroni Team00:59:07.312:22.525
72Anderle Anton1963Žirovnica01:02:06.715:21.924
853Markuta Janez1963ŠD Divji zajci01:02:39.915:55.123
951Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci01:09:36.422:51.622
1026Grum Miroslav1955TK Tržiške strele01:09:49.523:04.721

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
154Strnad Simon1967KD Brda00:46:17.800:00.040
228Lušina Andrej1968AD Železniki00:50:02.703:44.935
344Kavčič Marjan1969ŠD Dražgoše00:53:21.607:03.831
438Jež Roman1967Gameljne00:54:15.207:57.428
547Krnič Edo1974TK Gorenjska00:54:34.808:17.026
629Podviz Gregor1974Železniki01:04:26.818:09.025
717Pirc Franci1965Tekaški forum01:07:25.321:07.524
824Kert Anton1965Pizzerija Urška Preddvor01:09:12.022:54.223

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
143Guzelj Denis1975Kranj00:46:25.100:00.040
227Bernik Boštjan1978Selca00:47:58.701:33.635
340Erzar Janez1976Gameljne00:51:57.805:32.731
436Demšar Marko1979AD Železniki00:57:58.811:33.728
546Švrljuga Ivo197601:00:29.514:04.426

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
18Zupan Klemen1986Tržič00:43:39.400:00.040
234Žitnik Urban1986Tržič00:49:14.105:34.735
311Lušina Mitja1991ŠD Dražgoše01:08:54.425:15.031

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
141Habjan Tine2000ŠD Dražgoše00:53:51.400:00.040
210Lušina Jure2001ŠD Železniki00:57:11.103:19.735



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
18Zupan Klemen1986Tržič00:43:39.400:00.040
254Strnad Simon1967KD Brda00:46:17.802:38.435
343Guzelj Denis1975Kranj00:46:25.102:45.731
415Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:46:44.803:05.428
527Bernik Boštjan1978Selca00:47:58.704:19.326
614Kalan Tomaž1958Tomas šport 200:48:48.305:08.925
734Žitnik Urban1986Tržič00:49:14.105:34.724
828Lušina Andrej1968AD Železniki00:50:02.706:23.323
931Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:51:18.907:39.522
1030Čenčič Brane1958AD Železniki00:51:45.508:06.121
1140Erzar Janez1976Gameljne00:51:57.808:18.420
1244Kavčič Marjan1969ŠD Dražgoše00:53:21.609:42.219
1341Habjan Tine2000ŠD Dražgoše00:53:51.410:12.018
1438Jež Roman1967Gameljne00:54:15.210:35.817
1547Krnič Edo1974TK Gorenjska00:54:34.810:55.416
1633Drole Boris1953PD Kranj00:55:38.011:58.615
176Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:56:09.212:29.814
181Gartner Iztok1964AD Železniki00:56:46.113:06.713
1910Lušina Jure2001ŠD Železniki00:57:11.113:31.712
2036Demšar Marko1979AD Železniki00:57:58.814:19.411
215Savič Miro1960Acroni Team00:59:07.315:27.910
224Poljanec Janez1953Tekaške trme00:59:56.216:16.89
2346Švrljuga Ivo197601:00:29.516:50.18
242Anderle Anton1963Žirovnica01:02:06.718:27.37
257Rajgelj Franci1952Zarica01:02:15.118:35.76
2653Markuta Janez1963ŠD Divji zajci01:02:39.919:00.55
2729Podviz Gregor1974Železniki01:04:26.820:47.44
283Bojkov Bojan1954ŠRD Calcit01:05:43.822:04.43
2916Petek Tone1946ŠKD Mekinje01:06:53.023:13.62
3017Pirc Franci1965Tekaški forum01:07:25.323:45.91
3118Jelenc Ivo Janez1948Tivo d.o.o.01:07:34.623:55.20
3220Bertoncelj Andrej1940ŠD Kondor Godešič01:08:31.624:52.20
3311Lušina Mitja1991ŠD Dražgoše01:08:54.425:15.00
3424Kert Anton1965Pizzerija Urška Preddvor01:09:12.025:32.60
359Florjančič Ivan1941ŠD Medicus01:09:27.825:48.40
3651Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci01:09:36.425:57.00
3726Grum Miroslav1955TK Tržiške strele01:09:49.526:10.10
3850Švab Vincenc1950ŠD Divji zajci01:14:18.630:39.20
3921Hribernik Franc1941Gorenjski glas01:16:00.932:21.50
4019Hrovat Franc1936Gorenjski glas01:19:48.936:09.50

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
135Melihen Erika1975CŠOD Mojstrana00:59:49.700:00.040
222Markun Barbara1970Kranj01:00:33.200:43.535
323Zadravec Teja2003TSK Triglav Kranj01:03:15.303:25.631
448Sovinc Jelka197601:03:46.503:56.828
525Ferlan Andreja1968Intersport01:03:53.704:04.026
612Zima Anja1987ŠD Mošnje01:04:29.004:39.325
742Jensterle Aleksandra1975Železniki01:05:24.305:34.624
837Peternelj Alenka1998TSK Triglav Kranj01:06:29.206:39.523
956Lušina Andreja1969ŠD Dražgoše01:06:54.207:04.522
1032Karlin Urška1971Danfoss01:08:51.009:01.321
1139Jensterle Dominika1966ŠD Sorica01:09:06.109:16.420
1255Moser Marija195601:09:31.609:41.919
1313Kalan Maja1965ŠD Partizan Škofja Loka01:11:20.111:30.418
1445Seifert Joži1974ŠD Divji zajci01:16:13.116:23.417
1552Meglič Jana196201:22:21.222:31.516
1649Novak Ana1963ŠD Divji zajci01:23:29.123:39.415