19. Kraški tek Povir
Povir, 9/13/2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: ŠD Brinj Povir
Vodja tekmovanja:
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:11 km
Čas starta:16:00 h
Število prijavljenih: 71

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Brešan Vilma1958Nova Gorica00:58:43.700:00.040
2Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline01:02:22.103:38.435
3Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana01:02:35.303:51.631
4Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:23:10.024:26.328

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Aljančič Nataša1969AK Domžale00:48:02.600:00.0-1
2Obrč Tea1964Ljubljana00:57:13.109:10.540
3Tozon Kristina196700:58:00.609:58.0-1
4Coceani Franca1965Bajisela01:03:05.815:03.2-1
5Logsmer Antonella1969Ponsportina Triveneto01:03:22.715:20.1-1
6Michelazzi Sara1969Arac01:03:23.415:20.8-1

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sardoč Jerica1979ŠD Nanos Podnanos00:47:35.600:00.040
2Bele Kristina1974AK Pivka00:49:10.001:34.435
3Mavrič Tina1970PGT00:53:23.805:48.231
4Parovel Vesna1974Sportiamo Trieste00:57:05.809:30.2-1

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Krkoč Lucija1988ŠD Nanos Podnanos00:44:41.300:00.0-1
2Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:44:57.800:16.540

Ženske A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kmetec Niki1998AK Koper01:02:17.000:00.0-1
2Kocjan Metka1990ŠD Brinj01:03:35.501:18.5-1

Moški K (70 let in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Savić Vladimir1943AK Pivka00:53:35.900:00.040
2Lazar Albert1937DLT Filipides01:08:54.615:18.735

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kutin Edi1949TKK Srpenica00:58:22.900:00.040
2Otoničar Janez1948AK Pivka01:00:01.401:38.535

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:47:18.200:00.040
2Pudgar Danilo1952TD Burja Vipava00:50:54.303:36.135
3Šulin Zvonko1953TKK Srpenica00:50:59.903:41.731
4Nanut Klemen1951DLT Filipides00:54:22.107:03.928
5Popovič Mladen1952TD Bistrc00:58:49.511:31.326

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:43:34.700:00.040
2Petrovčič Robert1958AK Pivka00:44:36.701:02.035
3Nardin Jadran1955DLT Filipides00:48:07.904:33.231
4Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekačev00:52:34.508:59.828
5Surale Fabio1959A.S. Geobal00:53:12.009:37.3-1
6Grča Rajko1958ŠD Kraški tekači Sežana00:53:21.709:47.026
7Chizzo Aldo1955A.S. Geobal00:55:33.911:59.2-1
8Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:55:36.512:01.825
9Malle Mavrizio1959A.S. Geobal00:55:51.512:16.8-1
10Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožeče00:56:55.613:20.924
11Caitaruzza Fabrizio1957Arac01:05:41.022:06.3-1
12Žvab Darko1957Sežana01:06:15.722:41.0-1

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Filipovič Bogdan1961ŠD Kraški tekači Sežana00:54:14.700:00.0-1
2Faganelj Božo1964DLT Filipides00:55:08.100:53.440
3Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:55:24.801:10.135

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:45:52.300:00.040
2Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:46:14.700:22.435
3Skok Rajko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:47:01.401:09.131
4Obreza Marko1967Aluboma00:47:45.201:52.9-1
5Millo Maurizio1965GSD Val Rosandra00:51:02.205:09.9-1
6Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:53:12.407:20.128
7Faraguna Paolo1965Evinrude TS00:54:44.708:52.4-1

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Marasrin Alessandro1973Sportiamo Trieste00:40:06.800:00.0-1
2Štor Aleš1971ŠD Nanos Podnanos00:41:10.501:03.740
3Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:43:44.503:37.735
4Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:47:38.507:31.731

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Krašovec Davor1976Vzajemna00:40:48.000:00.0-1
2Curk Mitja1977ŠD Nanos Podnanos00:41:47.300:59.340
3Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:45:42.904:54.935
4Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:46:06.705:18.731
5Črmelj Bernard1977TD Burja Vipava00:48:11.507:23.5-1
6Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:54:16.913:28.928
7Štorga Emilijan1977Medvode00:56:20.815:32.826
8Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:58:04.017:16.025

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Velišček Andrej1982Sežana00:45:16.000:00.0-1
2Kolenc Matej1981ŠD Vrhpolje00:47:36.302:20.3-1
3Vrh Andraž1980Ilirska Bistrica00:53:59.008:43.0-1
4Birsa Denis198100:56:29.011:13.040
5Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica00:58:34.613:18.6-1
6Bubnič David1982Ilirska Bistrica01:00:33.515:17.5-1

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:39:13.800:00.040
2Žužek Marko1986TD Bistrc00:45:10.505:56.735

Moški A (do 24 let)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Pašič Emil1996AK Pivka00:41:05.600:00.0-1



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lokar Nejc1988ŠD Nanos Podnanos00:39:13.800:00.040
2Marasrin Alessandro1973Sportiamo Trieste00:40:06.800:53.0-1
3Krašovec Davor1976Vzajemna00:40:48.001:34.2-1
4Pašič Emil1996AK Pivka00:41:05.601:51.8-1
5Štor Aleš1971ŠD Nanos Podnanos00:41:10.501:56.735
6Curk Mitja1977ŠD Nanos Podnanos00:41:47.302:33.531
7Kavs Miran1957ŠD Kraški tekači Sežana00:43:34.704:20.928
8Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos00:43:44.504:30.726
9Petrovčič Robert1958AK Pivka00:44:36.705:22.925
10Žužek Marko1986TD Bistrc00:45:10.505:56.724
11Velišček Andrej1982Sežana00:45:16.006:02.2-1
12Mikuž Robi1976ŠD Hotedršica00:45:42.906:29.123
13Sokol Ivan1968TD Burja Vipava00:45:52.306:38.522
14Krvina Srečko1979ŠKD Vrh00:46:06.706:52.921
15Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:46:14.707:00.920
16Skok Rajko1968ŠD Kraški tekači Sežana00:47:01.407:47.619
17Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:47:18.208:04.418
18Kolenc Matej1981ŠD Vrhpolje00:47:36.308:22.5-1
19Polanc Sebastjan1970DLT Filipides00:47:38.508:24.717
20Obreza Marko1967Aluboma00:47:45.208:31.4-1
21Nardin Jadran1955DLT Filipides00:48:07.908:54.116
22Črmelj Bernard1977TD Burja Vipava00:48:11.508:57.7-1
23Pudgar Danilo1952TD Burja Vipava00:50:54.311:40.515
24Šulin Zvonko1953TKK Srpenica00:50:59.911:46.114
25Millo Maurizio1965GSD Val Rosandra00:51:02.211:48.4-1
26Tomažič Jožef1957Ljudstvo tekačev00:52:34.513:20.713
27Surale Fabio1959A.S. Geobal00:53:12.013:58.2-1
28Premrn Jožko1965ŠD Nanos Podnanos00:53:12.413:58.612
29Grča Rajko1958ŠD Kraški tekači Sežana00:53:21.714:07.911
30Savić Vladimir1943AK Pivka00:53:35.914:22.110
31Vrh Andraž1980Ilirska Bistrica00:53:59.014:45.2-1
32Filipovič Bogdan1961ŠD Kraški tekači Sežana00:54:14.715:00.9-1
33Žgur Matej1978ŠD Nanos Podnanos00:54:16.915:03.19
34Nanut Klemen1951DLT Filipides00:54:22.115:08.38
35Faraguna Paolo1965Evinrude TS00:54:44.715:30.9-1
36Faganelj Božo1964DLT Filipides00:55:08.115:54.37
37Furlan Bojan1962ŠD Nanos Podnanos00:55:24.816:11.06
38Chizzo Aldo1955A.S. Geobal00:55:33.916:20.1-1
39Hrovatin Darko1957TD Burja Vipava00:55:36.516:22.75
40Malle Mavrizio1959A.S. Geobal00:55:51.516:37.7-1
41Štorga Emilijan1977Medvode00:56:20.817:07.04
42Birsa Denis198100:56:29.017:15.23
43Španič Veselko1955ŠD Hitre noge Senožeče00:56:55.617:41.82
44Fabjan Gregor1979ŠD Hitre noge Senožeče00:58:04.018:50.21
45Kutin Edi1949TKK Srpenica00:58:22.919:09.11
46Prelec Jernej1982Ilirska Bistrica00:58:34.619:20.8-1
47Popovič Mladen1952TD Bistrc00:58:49.519:35.71
48Otoničar Janez1948AK Pivka01:00:01.420:47.61
49Bubnič David1982Ilirska Bistrica01:00:33.521:19.7-1
50Caitaruzza Fabrizio1957Arac01:05:41.026:27.2-1
51Žvab Darko1957Sežana01:06:15.727:01.9-1
52Lazar Albert1937DLT Filipides01:08:54.629:40.81

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Krkoč Lucija1988ŠD Nanos Podnanos00:44:41.300:00.0-1
2Tratnik Petra1988ŠD Nanos Podnanos00:44:57.800:16.540
3Sardoč Jerica1979ŠD Nanos Podnanos00:47:35.602:54.335
4Aljančič Nataša1969AK Domžale00:48:02.603:21.3-1
5Bele Kristina1974AK Pivka00:49:10.004:28.731
6Mavrič Tina1970PGT00:53:23.808:42.528
7Parovel Vesna1974Sportiamo Trieste00:57:05.812:24.5-1
8Obrč Tea1964Ljubljana00:57:13.112:31.826
9Tozon Kristina196700:58:00.613:19.3-1
10Brešan Vilma1958Nova Gorica00:58:43.714:02.425
11Kmetec Niki1998AK Koper01:02:17.017:35.7-1
12Bajc Tea1959ŠD Tekači Vipavske doline01:02:22.117:40.824
13Milič Rada1952ŠD Kraški tekači Sežana01:02:35.317:54.023
14Coceani Franca1965Bajisela01:03:05.818:24.5-1
15Logsmer Antonella1969Ponsportina Triveneto01:03:22.718:41.4-1
16Michelazzi Sara1969Arac01:03:23.418:42.1-1
17Kocjan Metka1990ŠD Brinj01:03:35.518:54.2-1
18Verbič Darja1952ŠD Kraški tekači Sežana01:23:10.038:28.722