2. Tek Trnovo ob Soči
Trnovo ob Soči, 9/7/2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: TD Trnovo ob Soči
Vodja tekmovanja: Peter Domevšček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:3,8 km
Čas starta:15:00 h
Število prijavljenih: 25

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 30 let
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1197Kokošin Fon Jani1986Trnovo16:44.700:00.0
2184Zorč Sašo2001TD Bovec16:48.400:03.7
3200Pirih Vine1999AD Posočje17:43.500:58.8
4195Kokošin Fon Tit198822:32.405:47.7
5191Poženel Natan Maj2003AD Posočje23:16.906:32.2

Ženske do 30 let
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1188Jensterle Katja199721:24.800:00.0
2190Jensterle Anja199422:43.501:18.7
3199Gorkič Katarina198624:48.303:23.5
4194Kokošin Ksenija198925:26.104:01.3
5196Kenda Marjetka1987ŠRD Uče25:48.704:23.9
6182Školč Petra1999TK Kobarid26:29.305:04.5

Moški 30 - 40 let
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1179Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos16:20.300:00.0
2175Domevšček Peter197519:20.303:00.0
3193Ziliani Tiziano197920:30.204:09.9

Ženske 30 - 40 let
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1187Kokošin Mija198021:16.400:00.0
2186Krnajc Martina1978Ponikve22:17.601:01.2
3180Breščak Mateja1975Tekači Vipavske doline23:43.102:26.7
4183Koren Andreja197523:54.302:37.9
5192Gorjup Poženel Darja197628:29.407:13.0

Moški 40 - 55 let
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1198Marka Aleš1968Log pod Mangartom18:07.100:00.0

Ženska 40 - 55 let
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
11575Gaberšček Greti1966TD Bovec20:42.400:00.0
2189Jensterle Marjeta1967AD Železniki21:38.200:55.8
3185Bratina Iris1973Tolmin21:42.901:00.5

Moški nad 55 let
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1143Šulin Zvonko1953ŠD Boka18:29.100:00.0
2178Domevšček Miloš1952131322:10.603:41.5



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1179Furlan Ervin1974ŠD Nanos Podnanos16:20.300:00.0
2197Kokošin Fon Jani1986Trnovo16:44.700:24.4
3184Zorč Sašo2001TD Bovec16:48.400:28.1
4200Pirih Vine1999AD Posočje17:43.501:23.2
5198Marka Aleš1968Log pod Mangartom18:07.101:46.8
6143Šulin Zvonko1953ŠD Boka18:29.102:08.8
7175Domevšček Peter197519:20.303:00.0
8193Ziliani Tiziano197920:30.204:09.9
9178Domevšček Miloš1952131322:10.605:50.3
10195Kokošin Fon Tit198822:32.406:12.1
11191Poženel Natan Maj2003AD Posočje23:16.906:56.6

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
11575Gaberšček Greti1966TD Bovec20:42.400:00.0
2187Kokošin Mija198021:16.400:34.0
3188Jensterle Katja199721:24.800:42.4
4189Jensterle Marjeta1967AD Železniki21:38.200:55.8
5185Bratina Iris1973Tolmin21:42.901:00.5
6186Krnajc Martina1978Ponikve22:17.601:35.2
7190Jensterle Anja199422:43.502:01.1
8180Breščak Mateja1975Tekači Vipavske doline23:43.103:00.7
9183Koren Andreja197523:54.303:11.9
10199Gorkič Katarina198624:48.304:05.9
11194Kokošin Ksenija198925:26.104:43.7
12196Kenda Marjetka1987ŠRD Uče25:48.705:06.3
13182Školč Petra1999TK Kobarid26:29.305:46.9
14192Gorjup Poženel Darja197628:29.407:47.0



2. Tek Trnovo ob Soči - mladina
Trnovo ob Soči, 9/7/2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: TD Trnovo ob Soči
Vodja tekmovanja: Peter Domevšček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 600, 1000 in 1500 m
Čas starta:13:00 h
Število prijavljenih: 121

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2007 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11Sardoč Miša2007ŠD Nanos Podnanos00:57.300:00.040
22Ivančič Evita2007TK Kobarid00:58.300:01.035
33Kenda Drekonja Lea2007AD Posocje01:05.400:08.131
44Kravanja Zoja2007TD Bovec01:05.800:08.528
56Gorkič Lana2007DLT Filipides01:06.400:09.126
67Domevšček Naja2007TK Kobarid01:06.700:09.425
65Sovdat Gaja2008AD Posocje01:06.700:09.425
88Fortunat Manca200701:07.700:10.423
99Leban Katja2007AD Posocje01:08.400:11.122
1010Breščak Žana2007ŠD Nanos Podnanos01:08.800:11.521
1111Bellomo Ela Mia2007AD Posocje01:11.100:13.820
1212Moroz Lana2007ŠD Hotedršica01:13.900:16.619
1313Kanalec Vita2008TK Kobarid01:15.500:18.218
1414Roner Nika2007AD Posocje01:16.900:19.617
1515Leban Jež Vita2008AD Posocje01:18.100:20.816
1616Sardoč Pika2009ŠD Nanos Podnanos01:20.400:23.115
1718Tušar Urša2008TK Kobarid01:22.400:25.114
1817Kranjc Lejla2009Ponikve01:22.900:25.613
1919Furlan Gaja2008ŠD Nanos Podnanos01:23.300:26.012
2020Duša Lana2008AD Posocje01:23.900:26.611
2121Gorkič Maja2010DLT Filipides01:28.900:31.610
2222Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos01:31.500:34.29
2323Poženel Lejla Ema2011AD Posocje01:46.200:48.98
2424Roner Leja2010AD Posocje01:48.900:51.67
2525Rot Špela200901:50.200:52.96
2626Kenda Drekonja Eva2010AD Posocje02:01.401:04.15
2727Breščak Meta2012ŠD Nanos Podnanos02:15.201:17.94
2828Lozej Tonja2012ŠD Nanos Podnanos02:52.701:55.43

Deklice B (letnik 2006)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1201Kokotec Lana2006AD Piran00:55.900:00.040
2202Uršič Nika2006TK Kobarid00:56.700:00.835
3203Sovdat Ajda2006AD Posocje00:57.100:01.231
4204Leban Jež Gaja2006AD Posocje00:58.800:02.928
5205Kalanj Nena2006TK Kobarid00:59.500:03.626
6206Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos01:06.100:10.225
7207Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica01:08.800:12.924
8208Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica01:10.700:14.823
9209Vehar Lara2006ŠD Hotedršica01:14.500:18.622

Deklice C (letnik 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1401Domevšček Lia2005TK Kobarid02:13.500:00.040
2402Kuzmin Delgiusto Jul2005AD Piran02:14.700:01.235
3403Leban Marta Maria2005AD Posocje02:23.100:09.631
4404Uljan Nina2005TD Bistrc02:30.300:16.828
5405Tušar Ariana2005TK Kobarid02:31.400:17.926
6406Skočir Urša2005AD Posocje02:45.100:31.625
7407Brišar Eva2005AD Posocje02:50.300:36.824
8408Fortunat Karin2005AD Posocje03:02.900:49.423
9409Terlikar Jerneja2005TK Kobarid03:08.500:55.022

Deklice D (letnik 2004)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1601Sovdat Žana2004AD Posocje02:12.300:00.040
2602Žagar Tia2004TD Bovec02:14.200:01.935
3603Rogič Lana2004AD Piran02:15.300:03.031
4604Kanalec Hana2004TK Kobarid02:20.900:08.628
5605Duša Gaja2004AD Posocje02:35.300:23.026
6606Fortunat Lara2004AK Posocje02:36.200:23.925

Deklice E (letnik 2003)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1804Likar Lara2003OŠ Dobravlje04:08.700:00.040
2805Leban Mara Mei2003AD Posocje04:09.100:00.435
3806Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos04:20.100:11.431
4807Žgajnar Eva2003TD Bovec04:27.100:18.428

Deklice F (letnik 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1902Gerbec Pia2002AD Posocje03:45.500:00.040
2903Melihen Barbi2002TD Bovec03:59.500:14.035
3907Rutar Katarina2002AD Posocje04:49.401:03.931

Deklice H (letnik 2000)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11107Žgajnar Tanja2000TD Bovec08:37.500:00.040
21108Bozja Nika2000TD Bovec10:05.501:28.035
31109Brus Vanesa2000ŠD Hotedršica10:49.302:11.831

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1101Žgur Mark2007ŠD Nanos Podnanos00:56.600:00.040
2102Ziliani Izak2007AD Posocje00:58.800:02.235
3103Leban Martin2007AD Posocje00:59.700:03.131
4104Žagar Matic2007TD Bovec01:00.800:04.228
5105Malič Tijan2007Prvacina01:02.500:05.926
6106Maver Matevž2008AK Pivka01:03.100:06.525
7107Skočir Žan2008TK Kobarid01:07.200:10.624
8108Melimen Timi2007TD Bovec01:08.600:12.023
9109Vajngerl Gašper2008TD Bovec01:09.400:12.822
10110Komac Marcus200701:11.900:15.321
11111Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica01:14.800:18.220
12112Vavken Požarnik Lev2008ŠD Hotedršica01:16.600:20.019
13113Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos01:17.700:21.118
14114Koren Tobija200801:18.100:21.517
15115Ziliani Tian2009AD Posocje01:19.700:23.116
16116Terlikar Matija2009TK Kobarid01:22.100:25.515
17117Brišar Timotej2009AD Posocje01:23.400:26.814
18118Mohorič Martin2008TK Kobarid01:29.300:32.713
19119Poženel Robin Teo2007AD Posocje01:29.800:33.212
20120Leban Jež Svit2010AD Posocje01:30.400:33.811
21121Skočir Marcel2010AD Posocje01:32.400:35.810
22122Malič Anej2010Prvacina01:33.900:37.39
23123Lozej Matic2008ŠD Nanos Podnanos01:37.300:40.78
24124Terlikar Jute2010Kobarit01:45.300:48.77
25125Rot Luka200801:59.901:03.36
26126Fortunat Matic201102:07.201:10.65
27127Sardoč Oliver2012ŠD Nanos Podnanos02:20.701:24.14
28128Bajc Žan2010AK Sevnica02:23.101:26.53

Dečki B (letnik 2006)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1301Kranjc Aljoša2006Ponikve00:56.700:00.040
2302Skočir Anej2006TK Kobarid00:57.400:00.735
3303Trošt Nejc2006ŠD Nanos Podnanos00:58.100:01.431
4304Brišar Nejc2006AD Posocje00:58.700:02.028

Dečki C (letnik 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1501Bajc Tomi2005AK Sevnica02:02.600:00.040
2502Pavlovič Enej2005AD Piran02:04.900:02.335
3503Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos02:07.600:05.031
4504Žgajnar Tim2005TD Bovec02:16.700:14.128
5505Šmid Daniel2005TK Kobarid02:21.400:18.826
6506Leban Jaka2005AD Posocje02:27.800:25.225
7507Laharnar Teo2005AD Posocje02:29.300:26.724
8508Lozej Jakob2005ŠD Nanos Podnanos02:40.500:37.923
9509Ivančič Ožbej2005TK Kobarid02:45.300:42.722

Dečki D (letnik 2004)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1701Rutar Tomaž2004AD Posocje02:17.800:00.040
2702Uršič Tian200402:19.100:01.335
3703Papotnik Anej2004ŠD Hotedršica02:19.800:02.031

Dečki E (letnik 2003)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1801Skočir Andrej2003AD Posocje03:53.800:00.040
2802Žagar Nejc2003TD Bovec04:04.200:10.435
3803Poženel Natan Maj2003AD Posocje04:06.500:12.731
4808Maver Matija2003AK Pivka04:32.200:38.428

Dečki F (letnik 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1901Gaberšček Tobi2002TD Bovec03:35.200:00.040
2904Skočir Matic2002AD Posocje04:18.700:43.535
3905Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica04:44.801:09.631
4906Rupnik Benjamin2002ŠD Hotedršica04:49.101:13.928

Dečki G (letnik 2001)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11001Zorč Sašo2001TD Bovec03:33.900:00.040

Dečki H (letnik 2000)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11101Kravanja Žiga2000TD Bovec07:34.600:00.040
21105Pažič Denis2000AK Pivka08:07.500:32.935

Dečki I (letnik 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
11102Pirih Vine1999AD Posocje08:02.700:00.040
21103Moroz Matevž1999ŠD Hotedršica08:05.600:02.935
31104Moroz Gašper1999ŠD Hotedršica08:07.100:04.431
41106Dolinar Beno1999ŠD Hotedršica08:07.800:05.128