Vzpon na Lubnik 2014 - PPP
Lubnik, 9/14/2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠZ Škofja Loka
Vodja tekmovanja: Igor Drakulič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina: 7 km
Višinska razlika: 400 m
Čas starta: 10:00 h
Število prijavljenih: 121

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 30 let (1983 in mlajši)
Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Drinovec Matej 1991 PRO ACTION 00:17:59.0 00:00.0 100
2 Potisk Tilen 1992 ŠD Poljane 00:18:00.2 00:01.2 80
3 Draksler Andrej 1988 Kolka 00:18:03.1 00:04.1 60
4 Maretič Žiga 1987 Koloka 00:18:34.3 00:35.3 50
5 Remic Klemen 1985 ŠD Bam.Bi 00:19:10.5 01:11.5 45
6 Marolt Tilen 1998 KK Grega Bole Bled 00:20:21.2 02:22.2 40
7 Kramar Miha 1985 KD Alpe 00:20:37.5 02:38.5 36
8 Breznik Mark 1999 Prebacevo 00:21:41.5 03:42.5 32
9 Bokal Jure 1992 ŠD Utrip 00:21:59.2 04:00.2 29
10 Bevk Metod 1984 TRI 00:22:06.4 04:07.4 26
11 Zoubek Miha 1984 ŠD Peklenk 00:22:32.5 04:33.5 24
12 Dolinar Tomaž 2000 ŠD UTRIP 00:23:18.8 05:19.8 22
13 Pagon Miha 1988 Koloka 00:24:50.6 06:51.6 20
14 Prosen Domen 1985 Focus Rider 00:25:23.0 07:24.0 18
15 Mesec Jure 1986 Focus Rider 00:25:42.8 07:43.8 16
16 Škrjanc Klemen 1986 Škofja Loka 00:27:07.9 09:08.9 15
17 Juvan Matic 2005 00:41:03.3 23:04.3 14
18 Livk Patrik 2006 ŠD Utrip 01:08:15.4 50:16.4 13

Ženske do 30 let (1983 in mlajše)
Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Šimenc Laura 1990 KD Alpe 00:20:44.2 00:00.0 100
2 Grm Tamara 1996 Bohinj 00:23:58.1 03:13.9 80
3 Jesenko Erika 1996 KK Sava Kranj 00:24:51.0 04:06.8 60
4 Maretič Lara 2000 Koloka 00:28:26.2 07:42.0 50
5 Mehle Anja 1984 ŠD Utrip 00:28:58.9 08:14.7 45
6 Drnovšek Anja 1996 Zagorska dolina 00:30:30.5 09:46.3 40
7 Habjan Valentina 2001 Breznica pod Lubnikom 00:39:32.6 18:48.4 36

Moški 31 - 40 let (1973 - 1982)
Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Oter Mitja 1975 Gorenjska Predilnica & Franco Gomme 00:17:58.3 00:00.0 100
2 Prešeren Jani 1976 BVG Gulč BTS Company 00:17:59.5 00:01.2 80
3 Bratuš Dean 1978 KD Sloga 1902 Idrija 00:18:03.8 00:05.5 60
4 Dogša Iztok 1979 Ganesha TEAM 00:18:04.5 00:06.2 50
5 Moretti Andrej 1980 ŠD bam.bi 00:18:40.2 00:41.9 45
6 Malus Miha 1978 BajSki 00:19:17.3 01:19.0 40
7 Prevodnik Izidor 1976 Koloka 00:19:56.2 01:57.9 36
8 Uršič Janez 1978 ŠD Utrip 00:19:57.4 01:59.1 32
9 Poljanec Dejan 1983 KD Sloga 1902 Idrija 00:20:21.5 02:23.2 29
10 Hažič Miran 1979 Koloka 00:20:34.8 02:36.5 26
11 Hartman Jože 1980 00:20:38.7 02:40.4 24
12 Eržen Gregor 1976 Koloka 00:20:43.9 02:45.6 22
13 Kaltak Aljaž 1981 ŠKOFJA LOKA 00:21:00.6 03:02.3 20
14 Mlinar Erik 1981 Masaže za zdravje 00:21:15.6 03:17.3 18
15 Holc Andrej 1983 B.V.G Gulc BTS company 00:21:43.4 03:45.1 16
16 Zagoršek Luka 1976 ŠD Utrip 00:22:11.3 04:13.0 15
17 Ketin Marko 1975 KD Alpe 00:22:34.9 04:36.6 14
18 Šorn Gorazd 1981 ŠD Utrip 00:23:00.8 05:02.5 13
19 Krnič Edo 1974 TK Gorenjska 00:23:35.8 05:37.5 12
20 Radinja Tine 1980 ŠD VAITAPU 00:24:19.7 06:21.4 11
21 Seme Aleš 1978 Koloka 00:24:25.6 06:27.3 10
22 Kos Jernej 1983 Arnold profi triatlon 00:24:32.4 06:34.1 9
23 Šturm Simon 1980 ŠD UTRIP 00:25:20.5 07:22.2 8
24 Zapušek Uroš 1983 00:26:15.4 08:17.1 7
25 Ferlan Tomaž 1977 Knaufinsulation 00:26:17.0 08:18.7 6
26 Jurgele Matej 1982 ŠD Utrip 00:26:36.0 08:37.7 5
27 Štibilj Stane 1976 BRIC ALP 00:26:54.8 08:56.5 4
28 Rupnik Jaka 1982 ŠD Utrip 00:32:06.9 14:08.6 3
29 Celec Andrej 1980 ŠD Utrip 00:32:41.5 14:43.2 2
30 Vajagič Luka 1979 Škofja Loka 00:37:00.2 19:01.9 1
31 Juvan Miloš 1975 Škofja Loka 00:41:05.7 23:07.4 0
32 Livk Stanko 1978 ŠD Utrip 00:49:17.9 31:19.6 0

Ženske nad 30 let (1982 in starejše)
Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Škrajnar Špela 1978 Ganesha TEAM 00:20:51.6 00:00.0 100
2 Žakelj Rada 1962 Slašcicarna Magušar 00:23:57.9 03:06.3 80
3 Kalan Lubajnšek Petra 1971 Medex 00:24:26.1 03:34.5 60
4 Lovrič Jelena 1969 Škofja Loka 00:27:16.9 06:25.3 50
5 Kristan Aleksandra 1970 KD Rog 00:27:40.3 06:48.7 45
6 Pečelin Mojca 1965 Koloka 00:28:06.1 07:14.5 40
7 Ferlec Majda 1970 ŠD Utrip 00:30:48.8 09:57.2 36
8 Ušeničnik Tina 1950 Bam.Bi 00:32:30.7 11:39.1 32
9 Seme Katja 1982 Koloka 00:33:06.4 12:14.8 29
10 Jelovčan Hermina 1974 Koloka 00:33:08.8 12:17.2 26
11 Rakovec Lucija 1979 ŠD Utrip 00:36:39.3 15:47.7 24
12 Hartman Živa 1971 ŠD Utrip 00:41:10.1 20:18.5 22
13 Habjan Dragica 1959 ŠD Utrip 00:44:44.7 23:53.1 20
14 Drnovšek Tatjana 1970 00:53:32.8 32:41.2 18
15 Kafol Barbara 1978 ŠD Utrip 01:08:22.4 47:30.8 16

Moški 41 - 50 let (1963 - 1972)
Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Hren Aleš 1972 ŠD POLJANE - INDU TEAM 00:17:57.6 00:00.0 100
2 Brelih Boštjan 1967 ORBEA GEAX 00:18:07.8 00:10.2 80
3 Marolt Andrej 1971 KK Zapravljivcek 00:18:32.5 00:34.9 60
4 Jugovic Sandi 1969 Koloka 00:19:18.7 01:21.1 50
5 Žakelj Vladimir 1965 ŠD bam.bi 00:20:21.8 02:24.2 45
6 Jeraj Sebastijan 1973 ŠD Bam.Bi 00:20:25.1 02:27.5 40
7 Pečelin Pavel 1967 Koloka 00:21:17.3 03:19.7 36
8 Čavs Aleš 1967 Kropa 00:21:43.4 03:45.8 32
9 Hvala Oskar 1964 kd brda dobrovo 00:22:33.2 04:35.6 29
10 Šorn Milan 1966 ŠD Utrip 00:22:40.5 04:42.9 26
11 Breznik Edvin 1971 Prebacevo 00:22:51.7 04:54.1 24
12 Lubajnšek David 1970 Kalanjšek 00:24:22.2 06:24.6 22
13 Rupar Milan 1966 00:24:26.0 06:28.4 20
14 Jelovčan Igor 1972 Koloka 00:24:27.3 06:29.7 18
15 Dolinar Robi 1971 ŠD UTRIP 00:24:43.1 06:45.5 16
16 Ferlec Damjan 1965 ŠD Utrip 00:25:46.6 07:49.0 15
17 Pustovrh Niko 1967 Knaufinsulation 00:25:56.5 07:58.9 14
18 Logar Jože 1972 Germstar 00:28:35.3 10:37.7 13
19 Novak Žiga 1971 Top Fit team 00:29:54.9 11:57.3 12
20 Špik Janez 1969 Plezalno društvo Cempin 00:30:16.5 12:18.9 11
21 Košir Branko 1967 Knaufinsulation 00:31:41.5 13:43.9 10
22 Maretič Matjaž 1969 ŠD Koloka 00:32:18.8 14:21.2 9
23 Bogataj Marko 1973 ŠD UTRIP 00:33:59.0 16:01.4 8
24 Košir Jože 1969 P.D.cempin 00:34:12.8 16:15.2 7
25 Hartman Matej 1969 ŠD Utrip 00:41:10.3 23:12.7 6
26 Vene Igor 1968 ŠD UTRIP 00:45:05.6 27:08.0 5

Moški 51 - 60 let (1953 - 1962)
Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Debeljak Janez 1962 ŠD Bam.Bi 00:18:24.8 00:00.0 100
2 Skubic Borislav 1958 ŠD Turbo M 00:20:23.0 01:58.2 80
3 Čuk Tomo 1960 ŠD Bam.Bi 00:20:31.9 02:07.1 60
4 Zupan Tine 1960 Sove Scott team 00:21:25.7 03:00.9 50
5 Čuden Marjan 1957 BVG Gulc BTS Company 00:21:46.1 03:21.3 45
6 Reven Dare 1957 ŠD Bam.Bi 00:22:38.2 04:13.4 40
7 Žavbi Andrej 1960 Bambi 00:23:08.7 04:43.9 36
8 Kalan Brane 1962 Koloka 00:23:52.5 05:27.7 32
9 Drnovšek Bojan 1962 00:28:03.0 09:38.2 29
10 Habjan Andrej 1955 ŠD Utrip 00:36:03.4 17:38.6 26
11 Jelenc Janez 1957 Dražgoše 00:36:10.0 17:45.2 24

Moški nad 60 let (1952 in starejši)
Mesto Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Mihovec Matej 1951 Šd Turbo M Lj 00:22:39.0 00:00.0 100
2 Hafner Franc 1949 ŠD Bam.Bi 00:23:25.8 00:46.8 80
3 Peternel Franc 1951 ŠD Marmor Hotavlje 00:24:30.4 01:51.4 60
4 Oblak Lojze 1947 ŠD bam.bi 00:26:12.2 03:33.2 50
5 Šest Anton 1952 ŠD Avgust Gašperin 00:26:13.0 03:34.0 45
6 Černe Janez 1942 Polet 00:26:31.6 03:52.6 40
7 Frelih Drago 1948 Koloka 00:26:43.4 04:04.4 36
8 Korenčič Brane 1950 ŠD Pungert 00:27:17.7 04:38.7 32
9 Frelih Milan 1944 Koloka 00:28:36.5 05:57.5 29



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Hren Aleš 1972 ŠD POLJANE - INDU TEAM 00:17:57.6 00:00.0 100
2 Oter Mitja 1975 Gorenjska Predilnica & Franco Gomme 00:17:58.3 00:00.7 80
3 Drinovec Matej 1991 PRO ACTION 00:17:59.0 00:01.4 60
4 Prešeren Jani 1976 BVG Gulč BTS Company 00:17:59.5 00:01.9 50
5 Potisk Tilen 1992 ŠD Poljane 00:18:00.2 00:02.6 45
6 Draksler Andrej 1988 Kolka 00:18:03.1 00:05.5 40
7 Bratuš Dean 1978 KD Sloga 1902 Idrija 00:18:03.8 00:06.2 36
8 Dogša Iztok 1979 Ganesha TEAM 00:18:04.5 00:06.9 32
9 Brelih Boštjan 1967 ORBEA GEAX 00:18:07.8 00:10.2 29
10 Debeljak Janez 1962 ŠD Bam.Bi 00:18:24.8 00:27.2 26
11 Marolt Andrej 1971 KK Zapravljivček 00:18:32.5 00:34.9 24
12 Maretič Žiga 1987 Koloka 00:18:34.3 00:36.7 22
13 Moretti Andrej 1980 ŠD bam.bi 00:18:40.2 00:42.6 20
14 Remic Klemen 1985 ŠD Bam.Bi 00:19:10.5 01:12.9 18
15 Malus Miha 1978 BajSki 00:19:17.3 01:19.7 16
16 Jugovic Sandi 1969 Koloka 00:19:18.7 01:21.1 15
17 Prevodnik Izidor 1976 Koloka 00:19:56.2 01:58.6 14
18 Uršič Janez 1978 ŠD Utrip 00:19:57.4 01:59.8 13
19 Marolt Tilen 1998 KK Grega Bole Bled 00:20:21.2 02:23.6 12
20 Poljanec Dejan 1983 KD Sloga 1902 Idrija 00:20:21.5 02:23.9 11
21 Žakelj Vladimir 1965 ŠD bam.bi 00:20:21.8 02:24.2 10
22 Skubic Borislav 1958 ŠD Turbo M 00:20:23.0 02:25.4 9
23 Jeraj Sebastijan 1973 ŠD Bam.Bi 00:20:25.1 02:27.5 8
24 Čuk Tomo 1960 ŠD Bam.Bi 00:20:31.9 02:34.3 7
25 Hažič Miran 1979 Koloka 00:20:34.8 02:37.2 6
26 Kramar Miha 1985 KD Alpe 00:20:37.5 02:39.9 5
27 Hartman Jože 1980 00:20:38.7 02:41.1 4
28 Eržen Gregor 1976 Koloka 00:20:43.9 02:46.3 3
29 Kaltak Aljaž 1981 ŠKOFJA LOKA 00:21:00.6 03:03.0 2
30 Mlinar Erik 1981 Masaže za zdravje 00:21:15.6 03:18.0 1
31 Pečelin Pavel 1967 Koloka 00:21:17.3 03:19.7 0
32 Zupan Tine 1960 Sove Scott team 00:21:25.7 03:28.1 0
33 Breznik Mark 1999 Prebacevo 00:21:41.5 03:43.9 0
34 Čavs Aleš 1967 Kropa 00:21:43.4 03:45.8 0
34 Holc Andrej 1983 B.V.G Gulc BTS company 00:21:43.4 03:45.8 0
36 Čuden Marjan 1957 BVG Gulc BTS Company 00:21:46.1 03:48.5 0
37 Bokal Jure 1992 ŠD Utrip 00:21:59.2 04:01.6 0
38 Bevk Metod 1984 TRI 00:22:06.4 04:08.8 0
39 Zagoršek Luka 1976 ŠD Utrip 00:22:11.3 04:13.7 0
40 Zoubek Miha 1984 ŠD Peklenk 00:22:32.5 04:34.9 0
41 Hvala Oskar 1964 kd brda dobrovo 00:22:33.2 04:35.6 0
42 Ketin Marko 1975 KD Alpe 00:22:34.9 04:37.3 0
43 Reven Dare 1957 ŠD Bam.Bi 00:22:38.2 04:40.6 0
44 Mihovec Matej 1951 Šd Turbo M Lj 00:22:39.0 04:41.4 0
45 Šorn Milan 1966 ŠD Utrip 00:22:40.5 04:42.9 0
46 Breznik Edvin 1971 Prebacevo 00:22:51.7 04:54.1 0
47 Šorn Gorazd 1981 ŠD Utrip 00:23:00.8 05:03.2 0
48 Žavbi Andrej 1960 Bambi 00:23:08.7 05:11.1 0
49 Dolinar Tomaž 2000 ŠD UTRIP 00:23:18.8 05:21.2 0
50 Hafner Franc 1949 ŠD Bam.Bi 00:23:25.8 05:28.2 0
51 Krnič Edo 1974 TK Gorenjska 00:23:35.8 05:38.2 0
52 Kalan Brane 1962 Koloka 00:23:52.5 05:54.9 0
53 Radinja Tine 1980 ŠD VAITAPU 00:24:19.7 06:22.1 0
54 Lubajnšek David 1970 Kalanjšek 00:24:22.2 06:24.6 0
55 Seme Aleš 1978 Koloka 00:24:25.6 06:28.0 0
56 Rupar Milan 1966 00:24:26.0 06:28.4 0
57 Jelovčan Igor 1972 Koloka 00:24:27.3 06:29.7 0
58 Peternel Franc 1951 ŠD Marmor Hotavlje 00:24:30.4 06:32.8 0
59 Kos Jernej 1983 Arnold profi triatlon 00:24:32.4 06:34.8 0
60 Dolinar Robi 1971 ŠD UTRIP 00:24:43.1 06:45.5 0
61 Pagon Miha 1988 Koloka 00:24:50.6 06:53.0 0
62 Šturm Simon 1980 ŠD UTRIP 00:25:20.5 07:22.9 0
63 Prosen Domen 1985 Focus Rider 00:25:23.0 07:25.4 0
64 Mesec Jure 1986 Focus Rider 00:25:42.8 07:45.2 0
65 Ferlec Damjan 1965 ŠD Utrip 00:25:46.6 07:49.0 0
66 Pustovrh Niko 1967 Knaufinsulation 00:25:56.5 07:58.9 0
67 Oblak Lojze 1947 ŠD bam.bi 00:26:12.2 08:14.6 0
68 Šest Anton 1952 ŠD Avgust Gašperin 00:26:13.0 08:15.4 0
69 Zapušek Uroš 1983 00:26:15.4 08:17.8 0
70 Ferlan Tomaž 1977 Knaufinsulation 00:26:17.0 08:19.4 0
71 Černe Janez 1942 Polet 00:26:31.6 08:34.0 0
72 Jurgele Matej 1982 ŠD Utrip 00:26:36.0 08:38.4 0
73 Frelih Drago 1948 Koloka 00:26:43.4 08:45.8 0
74 Štibilj Stane 1976 BRIC ALP 00:26:54.8 08:57.2 0
75 Škrjanc Klemen 1986 Škofja Loka 00:27:07.9 09:10.3 0
76 Korenčič Brane 1950 ŠD Pungert 00:27:17.7 09:20.1 0
77 Drnovšek Bojan 1962 00:28:03.0 10:05.4 0
78 Logar Jože 1972 Germstar 00:28:35.3 10:37.7 0
79 Frelih Milan 1944 Koloka 00:28:36.5 10:38.9 0
80 Novak Žiga 1971 Top Fit team 00:29:54.9 11:57.3 0
81 Špik Janez 1969 Plezalno društvo Cempin 00:30:16.5 12:18.9 0
82 Košir Branko 1967 Knaufinsulation 00:31:41.5 13:43.9 0
83 Rupnik Jaka 1982 ŠD Utrip 00:32:06.9 14:09.3 0
84 Maretič Matjaž 1969 ŠD Koloka 00:32:18.8 14:21.2 0
85 Celec Andrej 1980 ŠD Utrip 00:32:41.5 14:43.9 0
86 Bogataj Marko 1973 ŠD UTRIP 00:33:59.0 16:01.4 0
87 Košir Jože 1969 P.D.cempin 00:34:12.8 16:15.2 0
88 Habjan Andrej 1955 ŠD Utrip 00:36:03.4 18:05.8 0
89 Jelenc Janez 1957 Dražgoše 00:36:10.0 18:12.4 0
90 Vajagič Luka 1979 Škofja Loka 00:37:00.2 19:02.6 0
91 Juvan Matic 2005 00:41:03.3 23:05.7 0
92 Juvan Miloš 1975 Škofja Loka 00:41:05.7 23:08.1 0
93 Hartman Matej 1969 ŠD Utrip 00:41:10.3 23:12.7 0
94 Vene Igor 1968 ŠD UTRIP 00:45:05.6 27:08.0 0
95 Livk Stanko 1978 ŠD Utrip 00:49:17.9 31:20.3 0
96 Livk Patrik 2006 ŠD Utrip 01:08:15.4 50:17.8 0

Ženske
m.abs Ime in priimek Letnik Klub Čas Zaostanek Točke
1 Šimenc Laura 1990 KD Alpe 00:20:44.2 00:00.0 100
2 Škrajnar Špela 1978 Ganesha TEAM 00:20:51.6 00:07.4 80
3 Žakelj Rada 1962 Slašcicarna Magušar 00:23:57.9 03:13.7 60
4 Grm Tamara 1996 Bohinj 00:23:58.1 03:13.9 50
5 Kalan Lubajnšek Petra 1971 Medex 00:24:26.1 03:41.9 45
6 Jesenko Erika 1996 KK Sava Kranj 00:24:51.0 04:06.8 40
7 Lovrič Jelena 1969 Škofja Loka 00:27:16.9 06:32.7 36
8 Kristan Aleksandra 1970 KD Rog 00:27:40.3 06:56.1 32
9 Pečelin Mojca 1965 Koloka 00:28:06.1 07:21.9 29
10 Maretič Lara 2000 Koloka 00:28:26.2 07:42.0 26
11 Mehle Anja 1984 ŠD Utrip 00:28:58.9 08:14.7 24
12 Drnovšek Anja 1996 Zagorska dolina 00:30:30.5 09:46.3 22
13 Ferlec Majda 1970 ŠD Utrip 00:30:48.8 10:04.6 20
14 Ušeničnik Tina 1950 Bam.Bi 00:32:30.7 11:46.5 18
15 Seme Katja 1982 Koloka 00:33:06.4 12:22.2 16
16 Jelovčan Hermina 1974 Koloka 00:33:08.8 12:24.6 15
17 Rakovec Lucija 1979 ŠD Utrip 00:36:39.3 15:55.1 14
18 Habjan Valentina 2001 Breznica pod Lubnikom 00:39:32.6 18:48.4 13
19 Hartman Živa 1971 ŠD Utrip 00:41:10.1 20:25.9 12
20 Habjan Dragica 1959 ŠD Utrip 00:44:44.7 24:00.5 11
21 Drnovšek Tatjana 1970 00:53:32.8 32:48.6 10
22 Kafol Barbara 1978 ŠD Utrip 01:08:22.4 47:38.2 9