16. Kolesarski vzpon na Blegoš, PPP
Hotavlje - Blegoš, 9/21/2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Marmor Hotavlje
Vodja tekmovanja: Aljaž Gamse
Obdelava podatkov: ŠDMH
Podatki o prvi progi
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 134

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 30 let (1983 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Naglič Rok1996KK Ravne00:47:22.000:00:00.0100
2Tavčar Luka1992Žri00:47:41.000:00:19.080
3Zupančič Peter1996Calcit Bike Team00:47:43.000:00:21.060
4Verbič Matjaž1985Orbea GEAX00:48:45.000:01:23.050
5Grošelj Žiga1993KK Sava Kranj00:49:16.000:01:54.045
6Štucin Alen1988KD Sloga Idrija00:50:05.000:02:43.040
7Pavlič Marko1993Radenska00:50:31.000:03:09.036
8Porenta Primož1988ŠD Bambi00:50:43.000:03:21.032
9Štucin Jan1996Pedal Racing Team00:53:15.000:05:53.029
10Primožič Jaka1998KK Sava Kranj00:53:42.000:06:20.026
11Potisk Tilen1992ŠD Poljane00:54:00.000:06:38.024
12Podgornik Tadej1986Orbea GEAX00:54:55.000:07:33.022
13Govekar Matevž2000Orbea GEAX00:55:00.000:07:38.020
14Pirc Luka1984Vodgrad00:56:07.000:08:45.018
15Tratnik Aljaž1998Sloga Idrija00:56:44.000:09:22.016
16Primožič Rok1993Žiri00:58:24.000:11:02.015
17Klemenčič Miha2000Orbea GEAX00:59:45.000:12:23.014
18Lozar Matjaž2000Orbea GEAX01:01:32.000:14:10.013
19Prosen Domen1985Fokus Rider01:07:18.000:19:56.012
20Benedičič Mitja1992KŠD Martinj Vrh01:08:16.000:20:54.011
21Oman Matic1987ŠD Žabnica01:09:19.000:21:57.010
22Klemenčič Jakob2002Orbea GEAX01:10:05.000:22:43.09
23Pogačnik Domen1996Škofja Loka01:15:31.000:28:09.08
24Starman Jaka2002Calcit Bike Team01:15:35.000:28:13.07
25Kogoj Jan1989ŠDMH01:15:36.000:28:14.06
26Šubic Klemen1984Crossfit Simptom01:16:24.000:29:02.05
27Lavtar Tadej1996Kranj01:25:52.000:38:30.04
28Rupert Tine1996Žiri01:28:11.000:40:49.03
29Bogataj Gregor1992ŠDMH01:29:25.000:42:03.02
30Krmelj Jaka1996Zminec01:35:22.000:48:00.01
31Remic Klemen1985ŠD Bambi01:37:52.000:50:30.00
32Benedičič Anže1993KŠD Martinj Vrh01:44:06.000:56:44.00
33Zupan Ciril1998Energijateam.com01:57:04.001:09:42.00
DISKVMočnik Matija2004CerknoDISKV00:00:00.00
UDLBelak Jure1984Energijateam.comUDL00:00:00.00
UDLHribovšek Boštjan1984Calcit Bike TeamUDL00:00:00.00

Ženske do 30 let (1983 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Jesenko Erika1996Sava01:05:04.000:00:00.0100
2Homec Jerneja1984ŠD Poljane01:13:16.000:08:12.080
3Strnad Andreja1987Kozje01:24:35.000:19:31.060
4Brejc Tanja1989ŠDMH01:39:48.000:34:44.050
UDLPerše Tina1994Calcit Bike TeamUDL00:00:00.00
UDLZajec Maja1990ŠD BambiUDL00:00:00.00
UDLŽakelj Tanja1988Unior Tools TeamUDL00:00:00.00

Moški 31 - 40 let (1973 - 1982)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lovše Matej1983Tušmobil00:45:21.000:00:00.0100
2Rudolf Borut1978Crni Vrh00:47:04.000:01:43.080
3Dogša Iztok1979Ganesha Team00:48:09.000:02:48.060
4Udovič Aleš197900:50:50.000:05:29.050
5Verčič Uroš1975ŠD Bambi00:51:25.000:06:04.045
6Blaznik Robert1975Orbea GEAX00:51:35.000:06:14.040
7Moretti Andrej1980ŠD Bambi00:52:31.000:07:10.036
8Oter Mitja1975KK Postojna00:54:03.000:08:42.032
9Poljanec Dejan1983KD Sloga Idrija00:54:35.000:09:14.029
10Grošelj Aleš1974TSK Idrija00:55:10.000:09:49.026
11Stare Miro1976ESP00:55:29.000:10:08.024
12Kumer Peter1982Ganesha Team00:55:43.000:10:22.022
13Uršič Janez1978ŠD Utrip00:59:26.000:14:05.020
14Polajnar Cene1975ŠDMH01:02:00.000:16:39.018
15Šorn Gorazd1981ŠDMH01:02:24.000:17:03.016
16Starman Jan1976Calcit Bike Team01:02:30.000:17:09.015
17Holc Andrej1983BVG Gulc01:02:32.000:17:11.014
18Durkovič Vladimir1975Rimske Toplice01:03:20.000:17:59.013
19Cankar Janez1977ŠDMH01:04:37.000:19:16.012
20Konič Sebastjan1977Calcit Bike Team01:05:13.000:19:52.011
21Hrast Gregor197801:06:21.000:21:00.010
22Černe Aljaž1981Sova Scott Team01:07:06.000:21:45.09
23Oblak Martin1980Gasilci Gorenja Vas01:07:49.000:22:28.08
24Tolar Srečko1974Žabnica01:08:15.000:22:54.07
25Radinja Tine1980ŠD Vaitapu01:10:16.000:24:55.06
26Bohinc Borut1978Poljane01:11:25.000:26:04.05
27Šturm Simon1980Železniki01:12:15.000:26:54.04
28Ferlan Tomaž1977Knauf Insulation01:14:33.000:29:12.03
29Čemažar Janko1975ŠD Sveti Urban01:15:45.000:30:24.02
30Štibilj Stane1976Škofja Loka01:15:54.000:30:33.01
31Stanonik Jakob1974Knauf Insulation01:16:30.000:31:09.00
32Krek Miloš1978ŠDMH01:17:00.000:31:39.00
UDLLavtar Boštjan1978Calcit Bike TeamUDL00:00:00.00
UDLRauter Samo1982Ganesha TeamUDL00:00:00.00

Ženske nad 30 let (1982 in starejše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Škrajnar Špela1978Ganesha Team00:57:01.000:00:00.0100
2Radinja Ajda1982ŠD Vaitapu01:01:48.000:04:47.080
3Žakelj Rada1962Slašcicarna Magušar01:04:43.000:07:42.060
4Opeka Ajda1979KD Branik Maribor01:07:38.000:10:37.050
5Kalan Lubajnšek Petra1971Medex01:13:19.000:16:18.045
6Lovrič Jelena1969Škofja Loka01:18:04.000:21:03.040
7Praznik Katarina1966TSK Jub Dol01:19:32.000:22:31.036

Moški 41 - 50 let (1963 - 1972)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Brelih Boštjan1967Orbea GEAX00:47:49.000:00:00.0100
2Ladinek Vinko1971KK Ravne00:52:13.000:04:24.080
3Žnidarič Franci1967Tržic00:52:50.000:05:01.060
4Hartman Matej1969Calcit Bike Team00:53:44.000:05:55.050
5Dolar Tomaž1966KK Završnica00:54:32.000:06:43.045
6Križnar Robert1965Žiri00:57:47.000:09:58.040
7Sajovec Andrej1971ŠD Bambi00:59:47.000:11:58.036
8Pečelin Pavel1967Koloka00:59:48.000:11:59.032
9Česnik Danilo1970Idrija00:59:55.000:12:06.029
10Černigoj Milan1964ŠD Bambi01:00:22.000:12:33.026
11Sušnik Andrej1971Calcit Bike Team01:00:51.000:13:02.024
12Košir Jože1969PD Cempin01:01:17.000:13:28.022
13Rupar Milan1966Škofja Loka01:01:40.000:13:51.020
14Hvala Oskar1964KD Brda Dobrovo01:03:46.000:15:57.018
15Jereb Vinko1967ŠD Špik Lucine01:07:21.000:19:32.016
16Postovrh Niko1967ŠDMH01:09:01.000:21:12.015
17Meze Boris1965Furmani01:09:37.000:21:48.014
18Repnik Lojze1967Cerklje01:10:28.000:22:39.013
19Govekar Miro1969Orbea GEAX01:13:53.000:26:04.012
20Mardonovič Pavel1971Ljubljana01:17:03.000:29:14.011
21Verbič Rok1972FH Team01:17:13.000:29:24.010
22Čadež Milan1966ŠDMH01:19:05.000:31:16.09
23Košir Brane1967Knauf Insulation01:19:20.000:31:31.08
24Derlink Miran1968Železniki01:20:45.000:32:56.07
25Špik Janez1969PD Cempin01:22:29.000:34:40.06
26Močnik Severin1973Cerkno01:41:35.000:53:46.05

Moški 51 - 60 let (1953 - 1962)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kemperl Bojan1961Calcit Bike Team00:54:30.000:00:00.0100
2Skubic Borislav1958ŠD Turbo M00:55:24.000:00:54.080
3Žakelj Ivan1960Ledine00:55:55.000:01:25.060
4Debeljak Janez1962ŠD Bambi00:56:19.000:01:49.050
5Papič Milivoj1956ŠD Turbo M00:59:40.000:05:10.045
6Čuden Marjan1957BVG Gulc01:00:14.000:05:44.040
7Zupan Tine1960Scott Team01:01:15.000:06:45.036
8Kobentar Marjan1962KK Završnica01:01:36.000:07:06.032
9Homec Zoran1961PH Žiri01:07:46.000:13:16.029
10Benedik Silvo1960IKA Žiri01:09:45.000:15:15.026
11Kutnar Brane1962ŠD Bambi01:11:33.000:17:03.024
12Oblak Janez1960ŠD Špik Lucine01:13:36.000:19:06.022
13Cvelbar Igor1963Akademski AO01:13:55.000:19:25.020
14Praznik Mitja1960Snaga Ljubljana01:20:04.000:25:34.018
15Alič Anton1957ŠDMH01:21:16.000:26:46.016
16Habjan Andrej1955ŠD Utrip01:45:22.000:50:52.015

Moški nad 60 let (1952 in starejši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Hafner Franc1949ŠD Bambi01:02:47.000:00:00.0100
2Oblak Lojze1947ŠDMH01:05:18.000:02:31.080
3Mihovec Matej1951ŠD Turbo M01:10:08.000:07:21.060
4Peternel Franc1951ŠDMH01:15:29.000:12:42.050
5Koželj Franci1946Sp. Brnik01:19:09.000:16:22.045
6Kokalj Valja1946Vaniko01:39:21.000:36:34.040
7Kos Zlatko1953ŠD Poljane01:46:02.000:43:15.036
DISKVFrelih Drago1948KolokaDISKV00:00:00.00



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Lovše Matej1983Tušmobil00:45:21.000:00:00.0100
2Rudolf Borut1978Crni Vrh00:47:04.000:01:43.080
3Naglič Rok1996KK Ravne00:47:22.000:02:01.060
4Tavčar Luka1992Žri00:47:41.000:02:20.050
5Zupančič Peter1996Calcit Bike Team00:47:43.000:02:22.045
6Brelih Boštjan1967Orbea GEAX00:47:49.000:02:28.040
7Dogša Iztok1979Ganesha Team00:48:09.000:02:48.036
8Verbič Matjaž1985Orbea GEAX00:48:45.000:03:24.032
9Grošelj Žiga1993KK Sava Kranj00:49:16.000:03:55.029
10Štucin Alen1988KD Sloga Idrija00:50:05.000:04:44.026
11Pavlič Marko1993Radenska00:50:31.000:05:10.024
12Porenta Primož1988ŠD Bambi00:50:43.000:05:22.022
13Udovič Aleš197900:50:50.000:05:29.020
14Verčič Uroš1975ŠD Bambi00:51:25.000:06:04.018
15Blaznik Robert1975Orbea GEAX00:51:35.000:06:14.016
16Ladinek Vinko1971KK Ravne00:52:13.000:06:52.015
17Moretti Andrej1980ŠD Bambi00:52:31.000:07:10.014
18Žnidarič Franci1967Tržic00:52:50.000:07:29.013
19Štucin Jan1996Pedal Racing Team00:53:15.000:07:54.012
20Primožič Jaka1998KK Sava Kranj00:53:42.000:08:21.011
21Hartman Matej1969Calcit Bike Team00:53:44.000:08:23.010
22Potisk Tilen1992ŠD Poljane00:54:00.000:08:39.09
23Oter Mitja1975KK Postojna00:54:03.000:08:42.08
24Kemperl Bojan1961Calcit Bike Team00:54:30.000:09:09.07
25Dolar Tomaž1966KK Završnica00:54:32.000:09:11.06
26Poljanec Dejan1983KD Sloga Idrija00:54:35.000:09:14.05
27Podgornik Tadej1986Orbea GEAX00:54:55.000:09:34.04
28Govekar Matevž2000Orbea GEAX00:55:00.000:09:39.03
29Grošelj Aleš1974TSK Idrija00:55:10.000:09:49.02
30Skubic Borislav1958ŠD Turbo M00:55:24.000:10:03.01
31Stare Miro1976ESP00:55:29.000:10:08.00
32Kumer Peter1982Ganesha Team00:55:43.000:10:22.00
33Žakelj Ivan1960Ledine00:55:55.000:10:34.00
34Pirc Luka1984Vodgrad00:56:07.000:10:46.00
35Debeljak Janez1962ŠD Bambi00:56:19.000:10:58.00
36Tratnik Aljaž1998Sloga Idrija00:56:44.000:11:23.00
37Križnar Robert1965Žiri00:57:47.000:12:26.00
38Primožič Rok1993Žiri00:58:24.000:13:03.00
39Uršič Janez1978ŠD Utrip00:59:26.000:14:05.00
40Papič Milivoj1956ŠD Turbo M00:59:40.000:14:19.00
41Klemenčič Miha2000Orbea GEAX00:59:45.000:14:24.00
42Sajovec Andrej1971ŠD Bambi00:59:47.000:14:26.00
43Pečelin Pavel1967Koloka00:59:48.000:14:27.00
44Česnik Danilo1970Idrija00:59:55.000:14:34.00
45Čuden Marjan1957BVG Gulc01:00:14.000:14:53.00
46Černigoj Milan1964ŠD Bambi01:00:22.000:15:01.00
47Sušnik Andrej1971Calcit Bike Team01:00:51.000:15:30.00
48Zupan Tine1960Scott Team01:01:15.000:15:54.00
49Košir Jože1969PD Cempin01:01:17.000:15:56.00
50Lozar Matjaž2000Orbea GEAX01:01:32.000:16:11.00
51Kobentar Marjan1962KK Završnica01:01:36.000:16:15.00
52Rupar Milan1966Škofja Loka01:01:40.000:16:19.00
53Polajnar Cene1975ŠDMH01:02:00.000:16:39.00
54Šorn Gorazd1981ŠDMH01:02:24.000:17:03.00
55Starman Jan1976Calcit Bike Team01:02:30.000:17:09.00
56Holc Andrej1983BVG Gulc01:02:32.000:17:11.00
57Hafner Franc1949ŠD Bambi01:02:47.000:17:26.00
58Durkovič Vladimir1975Rimske Toplice01:03:20.000:17:59.00
59Hvala Oskar1964KD Brda Dobrovo01:03:46.000:18:25.00
60Cankar Janez1977ŠDMH01:04:37.000:19:16.00
61Konič Sebastjan1977Calcit Bike Team01:05:13.000:19:52.00
62Oblak Lojze1947ŠDMH01:05:18.000:19:57.00
63Hrast Gregor197801:06:21.000:21:00.00
64Černe Aljaž1981Sova Scott Team01:07:06.000:21:45.00
65Prosen Domen1985Fokus Rider01:07:18.000:21:57.00
66Jereb Vinko1967ŠD Špik Lucine01:07:21.000:22:00.00
67Homec Zoran1961PH Žiri01:07:46.000:22:25.00
68Oblak Martin1980Gasilci Gorenja Vas01:07:49.000:22:28.00
69Tolar Srečko1974Žabnica01:08:15.000:22:54.00
70Benedičič Mitja1992KŠD Martinj Vrh01:08:16.000:22:55.00
71Postovrh Niko1967ŠDMH01:09:01.000:23:40.00
72Oman Matic1987ŠD Žabnica01:09:19.000:23:58.00
73Meze Boris1965Furmani01:09:37.000:24:16.00
74Benedik Silvo1960IKA Žiri01:09:45.000:24:24.00
75Klemenčič Jakob2002Orbea GEAX01:10:05.000:24:44.00
76Mihovec Matej1951ŠD Turbo M01:10:08.000:24:47.00
77Radinja Tine1980ŠD Vaitapu01:10:16.000:24:55.00
78Repnik Lojze1967Cerklje01:10:28.000:25:07.00
79Bohinc Borut1978Poljane01:11:25.000:26:04.00
80Kutnar Brane1962ŠD Bambi01:11:33.000:26:12.00
81Šturm Simon1980Železniki01:12:15.000:26:54.00
82Oblak Janez1960ŠD Špik Lucine01:13:36.000:28:15.00
83Govekar Miro1969Orbea GEAX01:13:53.000:28:32.00
84Cvelbar Igor1963Akademski AO01:13:55.000:28:34.00
85Ferlan Tomaž1977Knauf Insulation01:14:33.000:29:12.00
86Peternel Franc1951ŠDMH01:15:29.000:30:08.00
87Pogačnik Domen1996Škofja Loka01:15:31.000:30:10.00
88Starman Jaka2002Calcit Bike Team01:15:35.000:30:14.00
89Kogoj Jan1989ŠDMH01:15:36.000:30:15.00
90Čemažar Janko1975ŠD Sveti Urban01:15:45.000:30:24.00
91Štibilj Stane1976Škofja Loka01:15:54.000:30:33.00
92Šubic Klemen1984Crossfit Simptom01:16:24.000:31:03.00
93Stanonik Jakob1974Knauf Insulation01:16:30.000:31:09.00
94Krek Miloš1978ŠDMH01:17:00.000:31:39.00
95Mardonovič Pavel1971Ljubljana01:17:03.000:31:42.00
96Verbič Rok1972FH Team01:17:13.000:31:52.00
97Čadež Milan1966ŠDMH01:19:05.000:33:44.00
98Koželj Franci1946Sp. Brnik01:19:09.000:33:48.00
99Košir Brane1967Knauf Insulation01:19:20.000:33:59.00
100Praznik Mitja1960Snaga Ljubljana01:20:04.000:34:43.00
101Derlink Miran1968Železniki01:20:45.000:35:24.00
102Alič Anton1957ŠDMH01:21:16.000:35:55.00
103Špik Janez1969PD Cempin01:22:29.000:37:08.00
104Lavtar Tadej1996Kranj01:25:52.000:40:31.00
105Rupert Tine1996Žiri01:28:11.000:42:50.00
106Bogataj Gregor1992ŠDMH01:29:25.000:44:04.00
107Krmelj Jaka1996Zminec01:35:22.000:50:01.00
108Remic Klemen1985ŠD Bambi01:37:52.000:52:31.00
109Kokalj Valja1946Vaniko01:39:21.000:54:00.00
110Močnik Severin1973Cerkno01:41:35.000:56:14.00
111Benedičič Anže1993KŠD Martinj Vrh01:44:06.000:58:45.00
112Habjan Andrej1955ŠD Utrip01:45:22.001:00:01.00
113Kos Zlatko1953ŠD Poljane01:46:02.001:00:41.00
114Zupan Ciril1998Energijateam.com01:57:04.001:11:43.00
DISKVFrelih Drago1948KolokaDISKV00:00:00.00
DISKVMočnik Matija2004CerknoDISKV00:00:00.00
UDLRauter Samo1982Ganesha TeamUDL00:00:00.00
UDLLavtar Boštjan1978Calcit Bike TeamUDL00:00:00.00
UDLBelak Jure1984Energijateam.comUDL00:00:00.00
UDLHribovšek Boštjan1984Calcit Bike TeamUDL00:00:00.00

Ženske
m.absIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Škrajnar Špela1978Ganesha Team00:57:01.000:00:00.0100
2Radinja Ajda1982ŠD Vaitapu01:01:48.000:04:47.080
3Žakelj Rada1962Slašcicarna Magušar01:04:43.000:07:42.060
4Jesenko Erika1996Sava01:05:04.000:08:03.050
5Opeka Ajda1979KD Branik Maribor01:07:38.000:10:37.045
6Homec Jerneja1984ŠD Poljane01:13:16.000:16:15.040
7Kalan Lubajnšek Petra1971Medex01:13:19.000:16:18.036
8Lovrič Jelena1969Škofja Loka01:18:04.000:21:03.032
9Praznik Katarina1966TSK Jub Dol01:19:32.000:22:31.029
10Strnad Andreja1987Kozje01:24:35.000:27:34.026
11Brejc Tanja1989ŠDMH01:39:48.000:42:47.024
UDLŽakelj Tanja1988Unior Tools TeamUDL00:00:00.00
UDLZajec Maja1990ŠD BambiUDL00:00:00.00
UDLPerše Tina1994Calcit Bike TeamUDL00:00:00.00