24. Tek po Dovžanovi soteski - mladina
Jelendol, 23.8.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Jelendol
Vodja tekmovanja: Denis Gaberc
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:500, 1000 in 1500 m
Čas starta:09:30 h
Število prijavljenih: 40

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1114Rotar Nina2007TK Šmarnogorska naveza00:02:05.800:00.040
2124Štefe Ajda2007ŠD Divji zajci00:02:13.700:07.935
3134Erzar Tina2008Gameljne00:02:16.700:10.931
4140Vukotič Patricia2007ŠD Divji zajci00:02:17.600:11.828
5143Šimnic Špela2008AK Radovljica00:02:23.000:17.226
6147Potočnik Maša2009AGP Pro00:02:29.300:23.525
7119Dovžan Ana2009Tržič00:02:47.800:42.024
8123Štefe Živa2009ŠD Divji zajci00:02:58.100:52.323
9121Gaberc Lynn2009Tržič00:03:07.601:01.822
10132Vilfan Vita2008Tržič00:03:13.601:07.821

Dečki A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1129Repe Ožbej2008AD Bled00:01:55.400:00.040
2146Potočnik Svit2007AGP Pro00:02:01.200:05.835
3122Gaberc Nike2008Tržič00:02:20.500:25.131
4126Pačnik Jaka2008AK Radovljica00:02:27.200:31.828
5112Alagić Edvin2007OŠ Tržič00:02:36.700:41.326
6141Vukotič Gabriel2009ŠD Divji zajci00:02:41.400:46.025
7131Vilfan Filip2010Tržič00:03:25.001:29.624

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1130Repe Mina2006ŠD Gorje00:01:42.800:00.040
2120Čebašek Neža2005AK Radovljica00:01:51.500:08.735
3117Adolšek Vertovšek Hana2005Naklo00:01:53.400:10.631
4138Melihen Živa2006ASK Kranjska Gora00:02:03.300:20.528

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1111Kozel Tomše Nik2005AK Radovljica00:01:44.800:00.040
2137Marolt Jaka2005Žirovnica00:01:46.400:01.635
3139Melihen Miha2005ASK Kranjska Gora00:01:50.000:05.231
4115Rotar Grega2006TK Šmarnogorska naveza00:02:02.300:17.528

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1116Rotar Loti2004TK Šmarnogorska naveza00:03:40.900:00.040
2128Medja Lucija2004AK Radovljica00:03:45.900:05.035
3125Pečnik Eva2004AK Radovljica00:03:48.500:07.631
4133Erzar Nuša2004Gameljne00:04:00.400:19.528
5144Čebin Lea2003ŠD Ravenska vas00:04:10.800:29.926
6118Dovžan Špela2004Podljubelj00:04:19.600:38.725

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1135Zupančič Mark2004Bohinjska Bistrica00:03:46.400:00.040
2142Šimnic Matevž2004AK Radovljica00:03:47.300:00.935
3149Mihelič Žiga2004ŠD Bela Peč - Podblica00:06:45.602:59.231

Deklice D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1110Hafner Ana2002ŠD Kondor00:03:51.700:00.040

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1109Luznar Aljaž2002OŠ Poljane00:03:31.700:00.040
2145Zadravec Tim2001NK Britof00:03:38.300:06.635

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1136Marolt Nuša2000Žirovnica00:06:35.200:00.040

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1127Medja Krištof2000AK Radovljica00:06:21.600:00.040
2113Berčič Gašper2000Žabnica00:06:41.500:19.935