8. Vzpon na Krvavec 2014
Dvorje pri Cerkljah, 2.8.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD BAM.Bi
Vodja tekmovanja: Aleš Kalan
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:11,7 km
Višinska razlika:970 m
Število prijavljenih: 162

Razvrstitev po kategorijah
Amater
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
129Brulc SreckoKD PAPEŽ PODGORJE00:41:41.500:00.0
21Porenta PrimožŠD BAM.BI A2U TEAM00:41:59.300:17.8
342Marinko MatjažKD ALPE00:42:14.000:32.5
4143Drinovec Matej00:42:42.001:00.5
571Kuralt Mitja00:43:19.201:37.7
6127Bošnjak MaticBikeRepublic00:43:43.802:02.3
7126Maretic ŽigaŠD Koloka00:43:49.402:07.9
8146Polajnar KlemenŠD BAM.BI00:44:50.703:09.2
9101Cvajnar UrbanKD BRDA DOBROVO00:45:33.103:51.6
10112Žakelj AnžeŠD BAM.BI A2U TEAM00:46:50.605:09.1
1144Jelavic Žiga HIT CASINOS MEBLO JOGI00:46:57.205:15.7
1258Berlec Matej00:47:18.505:37.0
13117Maleš AndražKZS00:48:04.306:22.8
1473Cernigoj UrošIZVIR VIPAVA00:48:06.406:24.9
1586Bizjak Domen00:48:46.607:05.1
16128Kurent SimonKD ALPE00:48:54.007:12.5
1781Remic KlemenŠD BAM.BI00:49:18.907:37.4
18131Plevel RobertKD ALPE00:49:58.708:17.2
19163Drakslar JakaŠport 11/1100:52:47.011:05.5
2098Cerne JureŠD Turbo M00:54:32.512:51.0
21144Šinkovec JureKD HRASTNIK00:55:59.814:18.3
229Sankovic AlexKK Postojna01:07:19.025:37.5

Master A
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
138Lovše MatejTUŠMOBIL00:39:00.200:00.0
288Kimovec MatejUNI Team00:39:48.000:47.8
357Mlekuž DavorKK SOCA KOBARID00:43:43.504:43.3
4118Pavšic Tilen00:43:49.504:49.3
554Obid AndražKD ALPE00:45:26.406:26.2
667Hrkalovic MiroŠD BAM.BI00:46:05.207:05.0
760Dolenc Marko00:46:38.307:38.1
814Štempihar Erik00:48:26.509:26.3
9136Rodman TadejZupan sport00:49:11.810:11.6
1083Šturm GregaTOP-FIT Team00:49:14.910:14.7
1176Kemperl Denis00:51:55.912:55.7
1284Zoubek MihaŠD Peklenk00:52:25.613:25.4
1351Holc AndrejB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:52:44.013:43.8
14156Tambulaš DejanUtrgane ketne00:56:44.717:44.5

Master B
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1141Dogša IztokGANESHA TEAM00:41:11.100:00.0
212Prešeren JaniB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:41:20.500:09.4
319Filipic GregaKD ALPE00:41:31.800:20.7
449Vercic UrošŠD BAM.BI00:41:50.600:39.5
565Jordan DejanKD PAPEŽ PODGORJE00:45:05.203:54.1
6165Slapar BojanŠD Šmartno00:47:11.206:00.1
7125Prevodnik IzidorŠD Koloka00:47:16.406:05.3
8148Lakner Robert4KLS00:47:29.706:18.6
9153Udovic Aleš00:47:43.906:32.8
1093Krumpestar MatejKD ALPE00:48:21.407:10.3
1191Juvan MihaZg.Kašelj00:50:02.208:51.1
12159Kitin MarkoKD ALPE00:50:25.009:13.9
1311Colja TilenPelvisym00:52:12.211:01.1
14147Juvancic GregaŠD BAM.BI00:56:35.215:24.1
15162Levicar Darko00:56:45.515:34.4
16106Jagodic BorisŠD Bambi Team00:59:47.418:36.3
17160Valencic Mitja01:05:23.024:11.9

Master C
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1164Jelic BorjaTUŠMOBIL00:41:35.000:00.0
2116Helešic Andrej M.BikeRepublic00:43:44.002:09.0
363Hajdinjak DušanTEAM TURBO TROPOVCI00:45:01.203:26.2
421Kampuš BorisIZVIR VIPAVA00:45:10.703:35.7
535Marlot AndrejKK Zapravljivcek00:46:02.304:27.3
67Martinjaš AljošaCALCIT BIKE TEAM00:46:10.504:35.5
7102Košic VojkoKD BIKE EK HALOZE 200200:46:14.904:39.9
845Šabec IgorKK Postojna00:47:20.905:45.9
9161Rajter FredoCalcit Bike Team-GT00:48:05.606:30.6
10142Planinšek BorutBicikel.com00:48:31.906:56.9
1164Cesar IgorKD PAPEŽ PODGORJE00:48:42.307:07.3
12119Gregorc Gregor00:48:51.107:16.1
1343Razpet Ivan00:48:55.107:20.1
1440Mištrafovic DaniloŠD Bambi Team00:49:07.207:32.2
15133Novak Robert00:49:54.608:19.6
16150Jeraj SebastijanŠD BAM.BI00:50:02.708:27.7
1730Golob LovroKD BRDA DOBROVO00:51:47.910:12.9
18158Kern Marjan00:51:54.810:19.8
19113Rebolj Sašo00:55:48.414:13.4
208Medic MarkB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:56:09.714:34.7
2185Martinjak Jože00:56:51.615:16.6
2268Debeljak BorisMDM00:57:24.215:49.2

Master D
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
139Brelih BoštjanORBEA GEAX00:42:09.700:00.0
2155Grašic Andrej00:44:09.802:00.1
337Melanšek IztokTUŠMOBIL00:44:44.802:35.1
456Cibej BrunoIZVIR VIPAVA00:44:56.002:46.3
534Širaj AndrejKK Postojna00:45:07.902:58.2
610Kuret IztokKD ALPE00:45:49.003:39.3
747Dolar TomažKK ZAVRŠNICA00:47:53.005:43.3
887Iskra TomiKD BRDA DOBROVO00:47:57.205:47.5
9151Mocnik MetodKD Alpe00:48:00.905:51.2
1095Hafner IvoBAM.BI00:49:40.207:30.5
1189Žakelj VladimirŠD BAM.BI00:52:03.609:53.9
1292Pezdir RomanB.U.G. Gulc00:52:34.610:24.9
1372Šeme TomažBICIKEL.COM00:54:05.511:55.8
1455Kreševac DragoŠD BAM.BI00:54:07.411:57.7
1559Benedik JurijB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:54:31.512:21.8
16135Cavs Aleš00:55:09.112:59.4
1733Adamic MarkoBVG Gulc BTS company00:55:17.113:07.4
18124Papež AlešSPRINT NOVO MESTO00:59:26.717:17.0
1927Naglic Dušan01:00:41.418:31.7
20152Repnik Lojze01:07:14.125:04.4
21121Martincic Marko01:10:33.528:23.8
22138Legat DejanRK Rapido01:12:42.830:33.1
23105Ažman JanezŠD BAM.BI01:16:18.634:08.9

Master E
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
12Debeljak JanezŠD BAM.BI00:44:04.500:00.0
2100Bauman RobertKD BRDA DOBROVO00:46:10.502:06.0
3120Cuk TomoŠD BAM.BI00:49:26.805:22.3
480Srdoc ŽeljkoŠD BAM.BI00:49:51.405:46.9
532Škerlj IgorKD BRDA DOBROVO00:52:36.408:31.9
641Kobentar MarjanKK ZAVRŠNICA00:53:18.409:13.9
74Hvala OskarKD BRDA DOBROVO00:54:29.110:24.6
83Novak BrankoBAM.BI00:54:39.510:35.0
9114Vabit Joža00:58:52.414:47.9
10132Lužar SlavkoBambi01:02:25.818:21.3
11107Cvelbar Igor01:07:50.623:46.1
12111Sajovic DarkoŠD Bambi Team01:10:28.526:24.0
13130Jug SergejKK DJAK-ŠD SENG01:19:58.835:54.3

Master F
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
175Brecelj MilošIZVIR VIPAVA00:50:02.500:00.0
250Cuden MarjanB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:50:18.500:16.0
352Skubic BorislavŠD TURBO M00:50:26.600:24.1
4110Colnaric SlavkoŠD TURBO M00:50:36.200:33.7
5137Klemenc ToneKD ALPE00:50:44.100:41.6
666Zupancic Mirko00:51:44.701:42.2
7139Juvan MiranŠD Energija00:53:43.603:41.1
862Žlebic ŠtefanŠD Bambi Team00:53:56.703:54.2
920Reven DareŠD BAM.BI00:54:44.804:42.3
1078Cufer StaneKOLOKA00:55:19.805:17.3
1122Bratina MarjanKD BRDA DOBROVO00:55:45.705:43.2
1270Prešeren BrankoKK ZAVRŠNICA00:57:58.507:56.0
1390Suhadolnik JaniB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:58:11.308:08.8
14157Soklic Mladen01:01:03.511:01.0
1516Rakoš DraganŠD TURBO M01:03:12.313:09.8
16145Šinkovec BorutKD HRASTNIK01:05:52.115:49.6
176Kiric AvgustKD BRDA DOBROVO01:07:35.817:33.3

Master G
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1115Mihovec MatejŠD TURBO M00:50:21.000:00.0
297Rogelj JožeBauer - Center00:50:31.300:10.3
313Popovic IvanB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:53:02.802:41.8
426Mikulin ZvezdanKD BRDA DOBROVO00:58:16.707:55.7
5108Peternel FrancŠD MARMOR HOTAVLJE01:00:28.810:07.8
636Blažic JožefKD BRDA DOBROVO01:06:39.216:18.2
717Smolko FrancŠD Arcont Gornja Radgona01:10:53.920:32.9
8134Poglic MarkoŠD BAM.BI01:17:12.326:51.3

Master H
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
123Cigoj ZorkoKD BRDA DOBROVO00:54:28.600:00.0
2104Hafner FrancŠD BAM.BI00:55:22.600:54.0
3109Mihovilovic IvanIZVIR VIPAVA00:58:10.503:41.9
494Merlak Konrad01:01:55.107:26.5
577Otonicar JanezKK Postojna01:02:52.408:23.8
699Koželj Franci01:05:07.310:38.7
725Saksida MarkoKD BRDA DOBROVO01:07:19.612:51.0
8154Ošlaj Vili01:07:23.212:54.6

Master I
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
161Kotnik HerbertKD MENGEŠ01:02:41.700:00.0
218Bahar MilanKK Postojna01:05:37.402:55.7
348Ucanjšek EdvartKD Hrastnik01:27:37.624:55.9

Ženske A
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
124Šimenc LauraKD ALPE00:51:06.700:00.0
2129Jug NinaKK DJAK-ŠD SENG01:01:08.110:01.4
35Komel TadejaKD BRDA DOBROVO01:05:55.014:48.3
4123Bohinc SašaROCK RACING TEAM KAMNIK01:13:21.922:15.2
5149Zajec MajaŠD BAM.BI01:13:50.622:43.9

Ženske B
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1140Škrajnar ŠpelaGANESHA TEAM00:47:37.500:00.0
253Opeka AjdaKD BRANIK MARIBOR00:52:46.805:09.3
379Srdoc NatašaŠD BAM.BI00:59:37.512:00.0
482Grampovcan MajaŠD BAM.BI00:59:52.912:15.4
596Pušnik VeronikaSlovenske Specialkarke01:05:40.918:03.4

Ženske C
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
131Škerlj IvankaKD BRDA DOBROVO00:58:54.500:00.0
215Rakoš IvicaŠD TURBO M01:05:55.907:01.4
369Prešeren MatejkaKK ZAVRŠNICA01:09:08.310:13.8
428Markelj Milena01:24:15.525:21.0



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
138Lovše MatejTUŠMOBIL00:39:00.200:00.0
288Kimovec MatejUNI Team00:39:48.000:47.8
3141Dogša IztokGANESHA TEAM00:41:11.102:10.9
412Prešeren JaniB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:41:20.502:20.3
519Filipic GregaKD ALPE00:41:31.802:31.6
6164Jelic BorjaTUŠMOBIL00:41:35.002:34.8
729Brulc SreckoKD PAPEŽ PODGORJE00:41:41.502:41.3
849Vercic UrošŠD BAM.BI00:41:50.602:50.4
91Porenta PrimožŠD BAM.BI A2U TEAM00:41:59.302:59.1
1039Brelih BoštjanORBEA GEAX00:42:09.703:09.5
1142Marinko MatjažKD ALPE00:42:14.003:13.8
12143Drinovec Matej00:42:42.003:41.8
1371Kuralt Mitja00:43:19.204:19.0
1457Mlekuž DavorKK SOCA KOBARID00:43:43.504:43.3
15127Bošnjak MaticBikeRepublic00:43:43.804:43.6
16116Helešic Andrej M.BikeRepublic00:43:44.004:43.8
17126Maretic ŽigaŠD Koloka00:43:49.404:49.2
18118Pavšic Tilen00:43:49.504:49.3
192Debeljak JanezŠD BAM.BI00:44:04.505:04.3
20155Grašic Andrej00:44:09.805:09.6
2137Melanšek IztokTUŠMOBIL00:44:44.805:44.6
22146Polajnar KlemenŠD BAM.BI00:44:50.705:50.5
2356Cibej BrunoIZVIR VIPAVA00:44:56.005:55.8
2463Hajdinjak DušanTEAM TURBO TROPOVCI00:45:01.206:01.0
2565Jordan DejanKD PAPEŽ PODGORJE00:45:05.206:05.0
2634Širaj AndrejKK Postojna00:45:07.906:07.7
2721Kampuš BorisIZVIR VIPAVA00:45:10.706:10.5
2854Obid AndražKD ALPE00:45:26.406:26.2
29101Cvajnar UrbanKD BRDA DOBROVO00:45:33.106:32.9
3010Kuret IztokKD ALPE00:45:49.006:48.8
3135Marlot AndrejKK Zapravljivcek00:46:02.307:02.1
3267Hrkalovic MiroŠD BAM.BI00:46:05.207:05.0
337Martinjaš AljošaCALCIT BIKE TEAM00:46:10.507:10.3
33100Bauman RobertKD BRDA DOBROVO00:46:10.507:10.3
35102Košic VojkoKD BIKE EK HALOZE 200200:46:14.907:14.7
3660Dolenc Marko00:46:38.307:38.1
37112Žakelj AnžeŠD BAM.BI A2U TEAM00:46:50.607:50.4
3844Jelavic Žiga HIT CASINOS MEBLO JOGI00:46:57.207:57.0
39165Slapar BojanŠD Šmartno00:47:11.208:11.0
40125Prevodnik IzidorŠD Koloka00:47:16.408:16.2
4158Berlec Matej00:47:18.508:18.3
4245Šabec IgorKK Postojna00:47:20.908:20.7
43148Lakner Robert4KLS00:47:29.708:29.5
44153Udovic Aleš00:47:43.908:43.7
4547Dolar TomažKK ZAVRŠNICA00:47:53.008:52.8
4687Iskra TomiKD BRDA DOBROVO00:47:57.208:57.0
47151Mocnik MetodKD Alpe00:48:00.909:00.7
48117Maleš AndražKZS00:48:04.309:04.1
49161Rajter FredoCalcit Bike Team-GT00:48:05.609:05.4
5073Cernigoj UrošIZVIR VIPAVA00:48:06.409:06.2
5193Krumpestar MatejKD ALPE00:48:21.409:21.2
5214Štempihar Erik00:48:26.509:26.3
53142Planinšek BorutBicikel.com00:48:31.909:31.7
5464Cesar IgorKD PAPEŽ PODGORJE00:48:42.309:42.1
5586Bizjak Domen00:48:46.609:46.4
56119Gregorc Gregor00:48:51.109:50.9
57128Kurent SimonKD ALPE00:48:54.009:53.8
5843Razpet Ivan00:48:55.109:54.9
5940Mištrafovic DaniloŠD Bambi Team00:49:07.210:07.0
60136Rodman TadejZupan sport00:49:11.810:11.6
6183Šturm GregaTOP-FIT Team00:49:14.910:14.7
6281Remic KlemenŠD BAM.BI00:49:18.910:18.7
63120Cuk TomoŠD BAM.BI00:49:26.810:26.6
6495Hafner IvoBAM.BI00:49:40.210:40.0
6580Srdoc ŽeljkoŠD BAM.BI00:49:51.410:51.2
66133Novak Robert00:49:54.610:54.4
67131Plevel RobertKD ALPE00:49:58.710:58.5
6891Juvan MihaZg.Kašelj00:50:02.211:02.0
6975Brecelj MilošIZVIR VIPAVA00:50:02.511:02.3
70150Jeraj SebastijanŠD BAM.BI00:50:02.711:02.5
7150Cuden MarjanB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:50:18.511:18.3
72115Mihovec MatejŠD TURBO M00:50:21.011:20.8
73159Kitin MarkoKD ALPE00:50:25.011:24.8
7452Skubic BorislavŠD TURBO M00:50:26.611:26.4
7597Rogelj JožeBauer - Center00:50:31.311:31.1
76110Colnaric SlavkoŠD TURBO M00:50:36.211:36.0
77137Klemenc ToneKD ALPE00:50:44.111:43.9
7866Zupancic Mirko00:51:44.712:44.5
7930Golob LovroKD BRDA DOBROVO00:51:47.912:47.7
80158Kern Marjan00:51:54.812:54.6
8176Kemperl Denis00:51:55.912:55.7
8289Žakelj VladimirŠD BAM.BI00:52:03.613:03.4
8311Colja TilenPelvisym00:52:12.213:12.0
8484Zoubek MihaŠD Peklenk00:52:25.613:25.4
8592Pezdir RomanB.U.G. Gulc00:52:34.613:34.4
8632Škerlj IgorKD BRDA DOBROVO00:52:36.413:36.2
8751Holc AndrejB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:52:44.013:43.8
88163Drakslar JakaŠport 11/1100:52:47.013:46.8
8913Popovic IvanB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:53:02.814:02.6
9041Kobentar MarjanKK ZAVRŠNICA00:53:18.414:18.2
91139Juvan MiranŠD Energija00:53:43.614:43.4
9262Žlebic ŠtefanŠD Bambi Team00:53:56.714:56.5
9372Šeme TomažBICIKEL.COM00:54:05.515:05.3
9455Kreševac DragoŠD BAM.BI00:54:07.415:07.2
9523Cigoj ZorkoKD BRDA DOBROVO00:54:28.615:28.4
964Hvala OskarKD BRDA DOBROVO00:54:29.115:28.9
9759Benedik JurijB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:54:31.515:31.3
9898Cerne JureŠD Turbo M00:54:32.515:32.3
993Novak BrankoBAM.BI00:54:39.515:39.3
10020Reven DareŠD BAM.BI00:54:44.815:44.6
101135Cavs Aleš00:55:09.116:08.9
10233Adamic MarkoBVG Gulc BTS company00:55:17.116:16.9
10378Cufer StaneKOLOKA00:55:19.816:19.6
104104Hafner FrancŠD BAM.BI00:55:22.616:22.4
10522Bratina MarjanKD BRDA DOBROVO00:55:45.716:45.5
106113Rebolj Sašo00:55:48.416:48.2
107144Šinkovec JureKD HRASTNIK00:55:59.816:59.6
1088Medic MarkB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:56:09.717:09.5
109147Juvancic GregaŠD BAM.BI00:56:35.217:35.0
110156Tambulaš DejanUtrgane ketne00:56:44.717:44.5
111162Levicar Darko00:56:45.517:45.3
11285Martinjak Jože00:56:51.617:51.4
11368Debeljak BorisMDM00:57:24.218:24.0
11470Prešeren BrankoKK ZAVRŠNICA00:57:58.518:58.3
115109Mihovilovic IvanIZVIR VIPAVA00:58:10.519:10.3
11690Suhadolnik JaniB.V.G. GULC - BTS COMPANY00:58:11.319:11.1
11726Mikulin ZvezdanKD BRDA DOBROVO00:58:16.719:16.5
118114Vabit Joža00:58:52.419:52.2
119124Papež AlešSPRINT NOVO MESTO00:59:26.720:26.5
120106Jagodic BorisŠD Bambi Team00:59:47.420:47.2
121108Peternel FrancŠD MARMOR HOTAVLJE01:00:28.821:28.6
12227Naglic Dušan01:00:41.421:41.2
123157Soklic Mladen01:01:03.522:03.3
12494Merlak Konrad01:01:55.122:54.9
125132Lužar SlavkoBambi01:02:25.823:25.6
12661Kotnik HerbertKD MENGEŠ01:02:41.723:41.5
12777Otonicar JanezKK Postojna01:02:52.423:52.2
12816Rakoš DraganŠD TURBO M01:03:12.324:12.1
12999Koželj Franci01:05:07.326:07.1
130160Valencic Mitja01:05:23.026:22.8
13118Bahar MilanKK Postojna01:05:37.426:37.2
132145Šinkovec BorutKD HRASTNIK01:05:52.126:51.9
13336Blažic JožefKD BRDA DOBROVO01:06:39.227:39.0
134152Repnik Lojze01:07:14.128:13.9
1359Sankovic AlexKK Postojna01:07:19.028:18.8
13625Saksida MarkoKD BRDA DOBROVO01:07:19.628:19.4
137154Ošlaj Vili01:07:23.228:23.0
1386Kiric AvgustKD BRDA DOBROVO01:07:35.828:35.6
139107Cvelbar Igor01:07:50.628:50.4
140111Sajovic DarkoŠD Bambi Team01:10:28.531:28.3
141121Martincic Marko01:10:33.531:33.3
14217Smolko FrancŠD Arcont Gornja Radgona01:10:53.931:53.7
143138Legat DejanRK Rapido01:12:42.833:42.6
144105Ažman JanezŠD BAM.BI01:16:18.637:18.4
145134Poglic MarkoŠD BAM.BI01:17:12.338:12.1
146130Jug SergejKK DJAK-ŠD SENG01:19:58.840:58.6
14748Ucanjšek EdvartKD Hrastnik01:27:37.648:37.4

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1140Škrajnar ŠpelaGANESHA TEAM00:47:37.500:00.0
224Šimenc LauraKD ALPE00:51:06.703:29.2
353Opeka AjdaKD BRANIK MARIBOR00:52:46.805:09.3
431Škerlj IvankaKD BRDA DOBROVO00:58:54.511:17.0
579Srdoc NatašaŠD BAM.BI00:59:37.512:00.0
682Grampovcan MajaŠD BAM.BI00:59:52.912:15.4
7129Jug NinaKK DJAK-ŠD SENG01:01:08.113:30.6
896Pušnik VeronikaSlovenske Specialkarke01:05:40.918:03.4
95Komel TadejaKD BRDA DOBROVO01:05:55.018:17.5
1015Rakoš IvicaŠD TURBO M01:05:55.918:18.4
1169Prešeren MatejkaKK ZAVRŠNICA01:09:08.321:30.8
12123Bohinc SašaROCK RACING TEAM KAMNIK01:13:21.925:44.4
13149Zajec MajaŠD BAM.BI01:13:50.626:13.1
1428Markelj Milena01:24:15.536:38.0