Kolesarski vzpon na Javorč 2014
Todraž, 8/16/2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Sveti Urban
Vodja tekmovanja: Blaž Možina
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:7,4 km
Višinska razlika:499 m
Povprečni naklon:6,7 %
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 80

Razvrstitev po kategorijah
Deklice
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
168Stanonik JercaPD Cempin00:48:42.700:00.0

Ženske A
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
152Šimenec LavraKD Alpe00:24:08.800:00.0
231Jesenko ErikaSava00:28:16.304:07.5
364Homec JernejaŠD Poljane00:31:16.107:07.3
414Debevec PetraŠD Sveti Urban00:37:20.113:11.3
571Košir TadejaŠD Slemene00:39:20.015:11.2
646Pagon BlažkaŽirko00:43:37.319:28.5
770Bogataj LucijaŠD Slemene00:45:57.521:48.7

Ženske B
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
173Kalan PetraMedex00:29:22.900:00.0
277Lovric JelenaŠkofja Loka00:32:28.603:05.7
379Šik AndejaPD Cempin00:44:39.315:16.4
461Mohoric IrmaŠD Sveti Urban00:45:26.416:03.5

Mladinci
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
174Primožic JakaSava Kranj00:21:19.500:00.0
215Grošelj MaticKD Sloga 190200:21:22.800:03.3
322Polajnar KlemenŠD Bam.Bi00:22:15.500:56.0
459Trcek JanDvig Vrhnika00:24:31.403:11.9
543Mrovlje DenisŽiri00:30:17.808:58.3

Kadeti
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
158Drinovec MatejProaction00:21:23.300:00.0
29Porenta PrimožŠD Bam.Bi00:21:26.900:03.6
332Alic MihaŠD Špik Lucine00:21:46.600:23.3
457Plaznik MaticBrda00:22:10.500:47.2
569Potisk TilenPoljane00:22:16.700:53.4
648Primožic RokŽiri00:24:46.803:23.5

Juniorji
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
156Remic KlemenŠD Bam.Bi00:21:22.700:00.0
253Kramar MihaKD Alpe00:24:07.802:45.1
376Zoubek MihaŠD Peklenk00:25:27.404:04.7
447Cemažar MarkoŠD Sveti Urban00:35:06.313:43.6
581Madjar MatejGorenja vas00:47:26.026:03.3

Seniorji
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
145Oter MitjaFranco Gomme00:22:11.600:00.0
226Uršic JanezŠD Utrip00:23:33.701:22.1
365Peternel BoštjanŠD Sveti Urban00:27:27.205:15.6
440Polajnar CeneŠD Marmor Hotavlje00:27:31.705:20.1
53Cemažar JankoŠD Sveti Urban00:29:48.407:36.8
675Ferlan TomažKnaufinsulation00:30:00.907:49.3
735Raztresen BoštjanŠD Špik Lucine00:32:37.510:25.9

Veterani
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
163Marolt AndrejKK Zapravljivcek00:22:19.800:00.0
25Macek SilvoLogatec00:24:14.201:54.4
337Jeraj SebastijanŠD Bam.Bi00:24:32.602:12.8
451Bernard PrimožKnaufinsulation00:27:39.505:19.7
533Jereb VinkoŠD Špik Lucine00:28:48.006:28.2
666Velkavrh ŠtefanGrmada00:29:17.806:58.0
710Pustovrh NikoKnaufinsulation00:30:47.908:28.1
87Repnik LojzeCerklje00:31:54.809:35.0
928Oblak EdoŠD Špik Lucine00:32:47.510:27.7
1018Novak ŽigaTop fit team00:33:38.811:19.0
1121Šesek UrošŠD Bam.Bi00:38:15.115:55.3

Gentlemeni
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
138Debeljak JanezŠD Bam.Bi00:23:00.600:00.0
272Šubic MarkoKnaufinsulation00:24:02.701:02.1
324Skubic BorislavŠD Turbo M00:24:03.501:02.9
450Žakelj LadoŠD Bam.Bi00:24:07.701:07.1
520Žakelj IvanLedine00:24:20.701:20.1
642Gros MarjanGorenjski Glas00:25:34.102:33.5
72Hvala OskarKD Brda Dobrovo00:26:34.403:33.8
81Kreševac DragoŠD Bam.Bi00:28:11.105:10.5
934Oblak JanezŠD Špik Lucine00:32:08.409:07.8

Supergentlemeni
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
16Cuden MarjanBVG-Gulc BTS00:25:05.600:00.0
227Mihovec MatejŠD Turbo M00:25:27.200:21.6
362Papic MilivojŠD Turbo M00:25:35.200:29.6
412Ratkovic DušanDvig Vrhnika00:26:34.401:28.8
511Cufer StaaneKoloka00:27:02.601:57.0
629Hafner FrancŠD Bam.Bi00:27:08.802:03.2
713Oblak LojzeŠD Bam.Bi00:29:09.404:03.8
819Peternel FrancŠD Marmor Hotavlje00:29:35.004:29.4
923Gaber JožeOgravanje Gaber00:30:44.705:39.1
108Koželj FranciCerklje00:30:57.605:52.0
1144Kopac MilanŽiri00:35:51.810:46.2
1216Pirc RajkoVodgrad00:39:27.114:21.5
1336Cadež PavelŠD Sveti Urban00:39:43.314:37.7
1430Habjan AndrejŠD Utrip00:41:15.616:10.0

MTB Moški
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
149Poljanec DejanKD Sloga 1902 Idrija00:24:31.700:00.0
255Strnad SimonKD Brda Dobrovo00:25:18.900:47.2
317Grošelj AlešTSK Idrija00:26:11.401:39.7
425Cankar JanezPD Cempin00:27:01.302:29.6
539Rupar MilanKovski vrh00:28:08.003:36.3
678Košir JožeBukov vrh00:28:14.803:43.1
760Mezeg JureŠD Sveti Urban00:30:44.506:12.8
84Podobnik DušanŠD Sveti Urban00:32:37.608:05.9
954Jesenko JakaŠD Sveti Urban00:32:42.608:10.9
1080Špik JanezPD Cempin00:35:23.310:51.6
1167Stanonik JakobPD Cempin00:47:26.022:54.3



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
174Primožic JakaSava Kranj00:21:19.500:00.0
256Remic KlemenŠD Bam.Bi00:21:22.700:03.2
315Grošelj MaticKD Sloga 190200:21:22.800:03.3
458Drinovec MatejProaction00:21:23.300:03.8
59Porenta PrimožŠD Bam.Bi00:21:26.900:07.4
632Alic MihaŠD Špik Lucine00:21:46.600:27.1
757Plaznik MaticBrda00:22:10.500:51.0
845Oter MitjaFranco Gomme00:22:11.600:52.1
922Polajnar KlemenŠD Bam.Bi00:22:15.500:56.0
1069Potisk TilenPoljane00:22:16.700:57.2
1163Marolt AndrejKK Zapravljivcek00:22:19.801:00.3
1238Debeljak JanezŠD Bam.Bi00:23:00.601:41.1
1326Uršic JanezŠD Utrip00:23:33.702:14.2
1472Šubic MarkoKnaufinsulation00:24:02.702:43.2
1524Skubic BorislavŠD Turbo M00:24:03.502:44.0
1650Žakelj LadoŠD Bam.Bi00:24:07.702:48.2
1753Kramar MihaKD Alpe00:24:07.802:48.3
185Macek SilvoLogatec00:24:14.202:54.7
1920Žakelj IvanLedine00:24:20.703:01.2
2059Trcek JanDvig Vrhnika00:24:31.403:11.9
2149Poljanec DejanKD Sloga 1902 Idrija00:24:31.703:12.2
2237Jeraj SebastijanŠD Bam.Bi00:24:32.603:13.1
2348Primožic RokŽiri00:24:46.803:27.3
246Cuden MarjanBVG-Gulc BTS00:25:05.603:46.1
2555Strnad SimonKD Brda Dobrovo00:25:18.903:59.4
2627Mihovec MatejŠD Turbo M00:25:27.204:07.7
2776Zoubek MihaŠD Peklenk00:25:27.404:07.9
2842Gros MarjanGorenjski Glas00:25:34.104:14.6
2962Papic MilivojŠD Turbo M00:25:35.204:15.7
3017Grošelj AlešTSK Idrija00:26:11.404:51.9
312Hvala OskarKD Brda Dobrovo00:26:34.405:14.9
3112Ratkovic DušanDvig Vrhnika00:26:34.405:14.9
3325Cankar JanezPD Cempin00:27:01.305:41.8
3411Cufer StaaneKoloka00:27:02.605:43.1
3529Hafner FrancŠD Bam.Bi00:27:08.805:49.3
3665Peternel BoštjanŠD Sveti Urban00:27:27.206:07.7
3740Polajnar CeneŠD Marmor Hotavlje00:27:31.706:12.2
3851Bernard PrimožKnaufinsulation00:27:39.506:20.0
3939Rupar MilanKovski vrh00:28:08.006:48.5
401Kreševac DragoŠD Bam.Bi00:28:11.106:51.6
4178Košir JožeBukov vrh00:28:14.806:55.3
4233Jereb VinkoŠD Špik Lucine00:28:48.007:28.5
4313Oblak LojzeŠD Bam.Bi00:29:09.407:49.9
4466Velkavrh ŠtefanGrmada00:29:17.807:58.3
4519Peternel FrancŠD Marmor Hotavlje00:29:35.008:15.5
463Cemažar JankoŠD Sveti Urban00:29:48.408:28.9
4775Ferlan TomažKnaufinsulation00:30:00.908:41.4
4843Mrovlje DenisŽiri00:30:17.808:58.3
4960Mezeg JureŠD Sveti Urban00:30:44.509:25.0
5023Gaber JožeOgravanje Gaber00:30:44.709:25.2
5110Pustovrh NikoKnaufinsulation00:30:47.909:28.4
528Koželj FranciCerklje00:30:57.609:38.1
537Repnik LojzeCerklje00:31:54.810:35.3
5434Oblak JanezŠD Špik Lucine00:32:08.410:48.9
5535Raztresen BoštjanŠD Špik Lucine00:32:37.511:18.0
564Podobnik DušanŠD Sveti Urban00:32:37.611:18.1
5754Jesenko JakaŠD Sveti Urban00:32:42.611:23.1
5828Oblak EdoŠD Špik Lucine00:32:47.511:28.0
5918Novak ŽigaTop fit team00:33:38.812:19.3
6047Cemažar MarkoŠD Sveti Urban00:35:06.313:46.8
6180Špik JanezPD Cempin00:35:23.314:03.8
6244Kopac MilanŽiri00:35:51.814:32.3
6321Šesek UrošŠD Bam.Bi00:38:15.116:55.6
6416Pirc RajkoVodgrad00:39:27.118:07.6
6536Cadež PavelŠD Sveti Urban00:39:43.318:23.8
6630Habjan AndrejŠD Utrip00:41:15.619:56.1
6781Madjar MatejGorenja vas00:47:26.026:06.5
6767Stanonik JakobPD Cempin00:47:26.026:06.5

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
152Šimenec LavraKD Alpe00:24:08.800:00.0
231Jesenko ErikaSava00:28:16.304:07.5
373Kalan PetraMedex00:29:22.905:14.1
464Homec JernejaŠD Poljane00:31:16.107:07.3
577Lovric JelenaŠkofja Loka00:32:28.608:19.8
614Debevec PetraŠD Sveti Urban00:37:20.113:11.3
771Košir TadejaŠD Slemene00:39:20.015:11.2
846Pagon BlažkaŽirko00:43:37.319:28.5
979Šik AndejaPD Cempin00:44:39.320:30.5
1061Mohoric IrmaŠD Sveti Urban00:45:26.421:17.6
1170Bogataj LucijaŠD Slemene00:45:57.521:48.7
1268Stanonik JercaPD Cempin00:48:42.724:33.9