14. Kolesarska tekma Poljane - Stari vrh
Poljane, 19.7.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Poljane
Vodja tekmovanja: Andrej Dolenc
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Višinska razlika:650 m
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 163

Razvrstitev po kategorijah
Amater
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
137Brinc UrošKK Metliška črnina51100:26:08.300:00.0
2134Remic KlemenŠD Bam.Bi00:26:17.500:09.2
3113Primožič JakaKK Sava Kranj00:26:27.200:18.9
480Porenta PrimožŠD Bam.Bi0079900:26:34.300:26.0
5143Drinovec Matej00:26:49.900:41.6
616Marinko MatjažKD Alpe61700:27:01.600:53.3
731Plank MarkoBikeRepublic45600:27:02.500:54.2
884Draksler AndrejKoloka00:28:00.201:51.9
9160Potisk TilenŠD Poljane00:28:06.701:58.4
10115Žakelj AnžeŠD Bam.Bi78900:28:08.302:00.0
11145Alič MihaŠD Špik Lučine00:28:43.702:35.4
1263Brulc SrečkoKD Papež Podgorje43700:28:44.002:35.7
13150Plaznik MaticKD Brda Dobrovo0025500:28:48.302:40.0
1473Trenta AljažKK Postojna0103100:28:58.002:49.7
15114Zubanovič TimKK Sava Kranj00:29:11.903:03.6
16146Oblak BlažŠD Špik Lučine00:29:17.203:08.9
17147Oblak LenartSK Brdo00:29:46.903:38.6
1899Černigoj UrošKK Izvir Vipava69100:29:53.303:45.0
1957Plevel RobertKD Alpe127400:29:57.503:49.2
2042Hiršman GregorKK Bike-Ek Haloze 200297300:30:39.504:31.2
2138Zajc MaticKK Metliška črnina51300:30:51.204:42.9
2219Medar LukaŠD Turbo M48100:31:02.004:53.7
2349Kravanja NejcKK Soča Kobarid0099100:31:28.205:19.9
24120Debevec BlažRadenska AS00:31:52.605:44.3
2585Bokal JureTapetništvo Zofa00:33:07.306:59.0
2627Primožič Rok00:34:00.607:52.3
27101Šinkovec JureKD Hrastnik00:35:06.708:58.4
2823Čadež DavidKK Sava Kranj00:35:44.509:36.2
29162Biček NejcŠD Bam.bi00:35:56.009:47.7
30139Tavčar MihaŠD Sveti Lenart - Luša00:36:11.410:03.1
31123Pagon MihaŠD Koloka00:38:09.912:01.6
32100Perko TomažŠD Dobrepolje00:38:30.212:21.9
3344Sanković AlexKK Postojna103200:39:13.913:05.6

Master A
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
1103Kimovec MatejUni Team133200:25:43.600:00.0
253Obid AndražKD Alpe80700:28:08.002:24.4
340Pavšič TilenIdrija00:28:09.802:26.2
4108Moretti AndrejŠD Bam.Bi0113000:28:39.502:55.9
543Ribič ZoranKK Bike-Ek Haloze 200297100:29:08.503:24.9
632Kaltak AljažŠkofja Loka00:29:23.403:39.8
7157Doenc MarkoČrni vrh00:30:20.704:37.1
851Poljanec DejanKD Sloga 1902 Idrija72500:30:25.004:41.4
9107Brence DamjanVrsnik00:31:11.305:27.7
10126Kutnar AlešUni Team117900:31:57.406:13.8
1188Holc AndrejŠD BVG Gulč - BTS Company10400:32:34.206:50.6
12159Kos JernejJerj00:32:37.306:53.7
1347Kramberger MihaKK Bike-Ek Haloze 200297200:32:38.806:55.2
14132Oblak MihaŠD Špik Lučine00:32:40.906:57.3
15141Nadvešnik Tadej00:33:11.707:28.1
1629Mlakar MarkoMDM00:35:13.709:30.1
17138Bergant MarkoMizarstvo Jezeršek Hotavlje00:36:30.010:46.4
1886Volčjak JernejŠkofja Loka00:38:53.213:09.6

Master B
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
162Prešeren JaniŠD BVG Gulč - BTS Conpany10800:27:02.800:00.0
215Bratuš DeanSloga 1902 Idrija00:27:32.100:29.3
367Jordan DejanKD Papež Podgorje43500:28:33.301:30.5
4127Uršič JanezŠD Utrip00:29:13.002:10.2
565Vesel JožeKD Papež Podgorje43000:30:34.703:31.9
676Hažič MiranKoloka00:31:17.404:14.6
750Kenda PrimožKK Soča Kobarid0099000:32:35.705:32.9
8151Ferlan TomažKnaufinsulation00:39:12.212:09.4

Master C
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
145Alič SimonKD Brda00:26:30.200:00.0
264Poglavc AlojzKD Papež Podgorje44000:27:08.000:37.8
321Hren AlešŠD Poljane131200:27:58.601:28.4
4102Košič VojkoKK Bike-Ek Haloze 200297400:28:45.202:15.0
525Kampuš BorisKK Izvir Vipava69300:29:00.202:30.0
656Planinšek BorutBicikel.com31100:29:16.002:45.8
772Cesar IgorKD Papež Podgorje43600:29:36.403:06.2
8125Jeraj SebastijanŠD Bam.Bi80500:30:35.004:04.8
9106Jenko RobertŠD Bam.biSLO 01972031900:30:54.104:23.9
10161Mištrafovič DaniloŠD Bam.Bi00:30:57.204:27.0
11105Kern MarjanŠD Sel00:31:34.405:04.2
1228Osojnik BorutŠD Turbo M0048500:32:07.005:36.8
1390Dolenc GregorŠD Riki Team00:32:19.305:49.1
1482Luznar SebastianKoloka00:33:10.706:40.5
1571Medic MarkŠD BVG Gulč - BTS Company00:33:20.906:50.7
1620Šabec MatejKK Postojna103600:34:09.507:39.3
17133Rakovec WalterKnaufinsulation00:34:25.607:55.4
18149Velkavrh ŠtefanGrmada00:35:39.909:09.7
19140Oblak EdoŠD Špik Lučine00:39:20.512:50.3
2094Novak ŽigaTop Fit team00:43:26.416:56.2
2158Rudolf MatjažŠD Poljane00:55:24.928:54.7

Master D
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
113Brelih BoštjanOrbea Geax21600:26:47.000:00.0
2137Bonča ValterKK Soča Kobarid0728400:27:48.501:01.5
361Likar RobertKK Izvir Vipava70400:28:46.401:59.4
42Kuret IztokKD Alpe62100:28:49.902:02.9
574Jugovic SandiKoloka00:29:14.202:27.2
612Pretner MarjanKD Brda Dobrovo22700:29:23.102:36.1
79Danevčič MarkoKD Brda22500:29:41.702:54.7
893Čavs AlešZupaxi Sports00:33:12.506:25.5
97Kreševac DragoŠD Bam.Bi78600:33:13.006:26.0
10128Pezdir RomanŠD BVG Gulč - BTS Company0010600:33:13.906:26.9
11154Papež AlešKD Sprint NM0125900:35:45.908:58.9
1275Jelovčan TomažKoloka00:43:54.017:07.0
ODST117Doenc JanezPoljaneODST00:00.0

Master E
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
1124Debeljak JanezŠD Bam.Bi80200:28:19.500:00.0
235Bauman RobertKD Brda22400:29:04.000:44.5
396Mulej RobertKD Brda Dobrovo0022300:30:25.302:05.8
492Zupan TineScott team0104400:30:27.402:07.9
579Škerlj IgorKD Brda Dobrovo0024700:32:12.703:53.2
61Hvala OskarKD Brda Dobrovo24100:33:14.304:54.8
7111Novak BrankoŠD Bam.Bi80400:34:07.205:47.7
8116Kutnar BraneŠD Bam.Bi0101800:34:13.905:54.4
9163Bregar Drago00:35:03.806:44.3
10121Jug SergejKK Djak - ŠD Seng00:36:59.208:39.7
11148Oblak JanezŠD Špik Lučine00:41:12.212:52.7

Master F
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
189Čuden MarjanŠD BVG Gulč - BTS Company10300:30:58.200:00.0
2142Pogačar MaksBreznica00:31:08.500:10.3
391Papič MilivojŠD Turbo M50100:31:19.700:21.5
439Colnarič SlavkoŠD Turbo M120400:32:14.701:16.5
566Zupančič MirkoKD Papež Podgorje0043300:32:33.601:35.4
66Reven DareŠD Bam.Bi78700:33:07.602:09.4
760Juvan MiranŠD Energija0090600:33:46.502:48.3
877Čufer StaneKoloka00:34:08.703:10.5
969Suhadolnik JaniŠD BVG Gulč - BTS Company10900:34:31.703:33.5
1034Rakoš DragoŠD Turbo M048200:36:19.905:21.7
1130Legat SlavkoMDM00:39:05.708:07.5
12131Šinkovec BorutKD Hrastnik0114900:39:07.508:09.3
134Kirič AvgustKD Brda Dobrovo23400:39:33.208:35.0
14144Kopač MilanŽiri00:44:12.613:14.4
1522Debeljak ToneŠD Poljane00:44:49.113:50.9
1698Habjan AndrejŠD UtripŠD Utrip00:49:50.818:52.6

Master G
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
1112Mihovec MatejŠD Turbo M Ljubljana49000:30:41.400:00.0
270Popovič IvanŠD BVG Gulč - BTS Company10700:32:59.802:18.4
324Mikulin ZvezdanKD Brda24500:35:21.004:39.6
487Stojanović MileKD Papež Podgorje00:36:29.305:47.9
5110Peternel FrancŠD Marmor Hotavlje00:37:34.706:53.3
6109Korenčič BraneŠD Pungert00:38:39.007:57.6

Master H
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
1136Hafner FrancŠD Bam.Bi78200:32:44.400:00.0
210Cigoj ZorkoKD Brda0023100:33:13.400:29.0
352Lampe BojanŠD Turbo M48000:35:06.002:21.6
4129Mihovilovič IvanIzvir Vipava70500:35:12.202:27.8
536Oblak LojzeBambi.Azli78100:35:55.603:11.2
697Otoničar JanezKK Postojna102500:36:39.003:54.6
741Koželj FrancCerklje na Gorenjskem00:37:44.204:59.8
8118Saksida MarkoKD Brda22800:40:51.408:07.0
914Božič RudolfLjubljana00:42:30.109:45.7
10119Zuccon SergioKD Brda00:52:50.920:06.5

Master I
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
159Kotnik HerbertKD Mengeš60900:36:30.700:00.0
226Mikuž FrancKK Izvir Vipava70100:38:50.802:20.1
311Bahar MilanKK Postojna103300:40:30.704:00.0
495Hafner JožeKD Brda Dobrovo25000:41:34.805:04.1
53Križnar AdolfStroka Žiri00:46:37.010:06.3
68Učanjšek EdvardKD Hrastnik39900:52:17.615:46.9

Ženske A
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
1158Grm TamaraJereka00:34:30.600:00.0
217Jesenko ErikaKK Sava Kranj00:34:49.400:18.8
35Komel TadejaKD Brda Dobrovo23300:37:20.202:49.6
4122Jug NinaKK Djak - ŠD Seng53000:38:17.403:46.8
546Pivk IrmaIdrija00:39:56.305:25.7
655Homec JernejaŠD Poljane00:40:03.705:33.1

Ženske B
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
118Opeka AjdaKD Branik Maribor56400:31:34.800:00.0
2155Lovrič JelenaŠkofja Loka00:41:46.210:11.4
3156Kristan AleksandraKD Rog0136900:42:59.911:25.1
481Luznar TatjanaKoloka00:45:10.113:35.3
583Jelovčan HerminaKoloka00:49:18.717:43.9

Ženske C
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
178Škerlj IvankaKD Brda Dobrovo24600:35:29.400:00.0
2130Žakelj RadaSlaščičarna Magušar00:36:41.401:12.0
333Rakoš IvicaŠD Turbo M48300:39:35.704:06.3
468Uršič VidaŠD Bam.Bi0080600:46:36.611:07.2

MTB Moški
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
154Ladinek VinkoKK Ravne00:31:02.400:00.0
2135Mihovec LukaŠkofja Loka00:32:38.101:35.7
3104Cankar JanezŠD Poljane00:34:22.103:19.7
448Rupar MilanKovski vrh00:35:15.604:13.2
5153Murkič JureKresnice00:35:33.804:31.4
6152Lemut UrošKresnice00:41:41.010:38.6

MTB Ženske
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
155Homec JernejaŠD Poljane00:40:03.700:00.00



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
1103Kimovec MatejUni Team133200:25:43.600:00.0
237Brinc UrošKK Metliška črnina51100:26:08.300:24.7
3134Remic KlemenŠD Bam.Bi00:26:17.500:33.9
4113Primožič JakaKK Sava Kranj00:26:27.200:43.6
545Alič SimonKD Brda00:26:30.200:46.6
680Porenta PrimožŠD Bam.Bi0079900:26:34.300:50.7
713Brelih BoštjanOrbea Geax21600:26:47.001:03.4
8143Drinovec Matej00:26:49.901:06.3
916Marinko MatjažKD Alpe61700:27:01.601:18.0
1031Plank MarkoBikeRepublic45600:27:02.501:18.9
1162Prešeren JaniŠD BVG Gulč - BTS Conpany10800:27:02.801:19.2
1264Poglavc AlojzKD Papež Podgorje44000:27:08.001:24.4
1315Bratuš DeanSloga 1902 Idrija00:27:32.101:48.5
14137Bonča ValterKK Soča Kobarid0728400:27:48.502:04.9
1521Hren AlešŠD Poljane131200:27:58.602:15.0
1684Draksler AndrejKoloka00:28:00.202:16.6
17160Potisk TilenŠD Poljane00:28:06.702:23.1
1853Obid AndražKD Alpe80700:28:08.002:24.4
19115Žakelj AnžeŠD Bam.Bi78900:28:08.302:24.7
2040Pavšič TilenIdrija00:28:09.802:26.2
21124Debeljak JanezŠD Bam.Bi80200:28:19.502:35.9
2267Jordan DejanKD Papež Podgorje43500:28:33.302:49.7
23108Moretti AndrejŠD Bam.Bi0113000:28:39.502:55.9
24145Alič MihaŠD Špik Lučine00:28:43.703:00.1
2563Brulc SrečkoKD Papež Podgorje43700:28:44.003:00.4
26102Košič VojkoKK Bike-Ek Haloze 200297400:28:45.203:01.6
2761Likar RobertKK Izvir Vipava70400:28:46.403:02.8
28150Plaznik MaticKD Brda Dobrovo0025500:28:48.303:04.7
292Kuret IztokKD Alpe62100:28:49.903:06.3
3073Trenta AljažKK Postojna0103100:28:58.003:14.4
3125Kampuš BorisKK Izvir Vipava69300:29:00.203:16.6
3235Bauman RobertKD Brda22400:29:04.003:20.4
3343Ribič ZoranKK Bike-Ek Haloze 200297100:29:08.503:24.9
34114Zubanovič TimKK Sava Kranj00:29:11.903:28.3
35127Uršič JanezŠD Utrip00:29:13.003:29.4
3674Jugovic SandiKoloka00:29:14.203:30.6
3756Planinšek BorutBicikel.com31100:29:16.003:32.4
38146Oblak BlažŠD Špik Lučine00:29:17.203:33.6
3912Pretner MarjanKD Brda Dobrovo22700:29:23.103:39.5
4032Kaltak AljažŠkofja Loka00:29:23.403:39.8
4172Cesar IgorKD Papež Podgorje43600:29:36.403:52.8
429Danevčič MarkoKD Brda22500:29:41.703:58.1
43147Oblak LenartSK Brdo00:29:46.904:03.3
4499Černigoj UrošKK Izvir Vipava69100:29:53.304:09.7
4557Plevel RobertKD Alpe127400:29:57.504:13.9
46157Doenc MarkoČrni vrh00:30:20.704:37.1
4751Poljanec DejanKD Sloga 1902 Idrija72500:30:25.004:41.4
4896Mulej RobertKD Brda Dobrovo0022300:30:25.304:41.7
4992Zupan TineScott team0104400:30:27.404:43.8
5065Vesel JožeKD Papež Podgorje43000:30:34.704:51.1
51125Jeraj SebastijanŠD Bam.Bi80500:30:35.004:51.4
5242Hiršman GregorKK Bike-Ek Haloze 200297300:30:39.504:55.9
53112Mihovec MatejŠD Turbo M Ljubljana49000:30:41.404:57.8
5438Zajc MaticKK Metliška črnina51300:30:51.205:07.6
55106Jenko RobertŠD Bam.biSLO 01972031900:30:54.105:10.5
56161Mištrafovič DaniloŠD Bam.Bi00:30:57.205:13.6
5789Čuden MarjanŠD BVG Gulč - BTS Company10300:30:58.205:14.6
5819Medar LukaŠD Turbo M48100:31:02.005:18.4
5954Ladinek VinkoKK Ravne00:31:02.405:18.8
60142Pogačar MaksBreznica00:31:08.505:24.9
61107Brence DamjanVrsnik00:31:11.305:27.7
6276Hažič MiranKoloka00:31:17.405:33.8
6391Papič MilivojŠD Turbo M50100:31:19.705:36.1
6449Kravanja NejcKK Soča Kobarid0099100:31:28.205:44.6
65105Kern MarjanŠD Sel00:31:34.405:50.8
66120Debevec BlažRadenska AS00:31:52.606:09.0
67126Kutnar AlešUni Team117900:31:57.406:13.8
6828Osojnik BorutŠD Turbo M0048500:32:07.006:23.4
6979Škerlj IgorKD Brda Dobrovo0024700:32:12.706:29.1
7039Colnarič SlavkoŠD Turbo M120400:32:14.706:31.1
7190Dolenc GregorŠD Riki Team00:32:19.306:35.7
7266Zupančič MirkoKD Papež Podgorje0043300:32:33.606:50.0
7388Holc AndrejŠD BVG Gulč - BTS Company10400:32:34.206:50.6
7450Kenda PrimožKK Soča Kobarid0099000:32:35.706:52.1
75159Kos JernejJerj00:32:37.306:53.7
76135Mihovec LukaŠkofja Loka00:32:38.106:54.5
7747Kramberger MihaKK Bike-Ek Haloze 200297200:32:38.806:55.2
78132Oblak MihaŠD Špik Lučine00:32:40.906:57.3
79136Hafner FrancŠD Bam.Bi78200:32:44.407:00.8
8070Popovič IvanŠD BVG Gulč - BTS Company10700:32:59.807:16.2
8185Bokal JureTapetništvo Zofa00:33:07.307:23.7
826Reven DareŠD Bam.Bi78700:33:07.607:24.0
8382Luznar SebastianKoloka00:33:10.707:27.1
84141Nadvešnik Tadej00:33:11.707:28.1
8593Čavs AlešZupaxi Sports00:33:12.507:28.9
867Kreševac DragoŠD Bam.Bi78600:33:13.007:29.4
8710Cigoj ZorkoKD Brda0023100:33:13.407:29.8
88128Pezdir RomanŠD BVG Gulč - BTS Company0010600:33:13.907:30.3
891Hvala OskarKD Brda Dobrovo24100:33:14.307:30.7
9071Medic MarkŠD BVG Gulč - BTS Company00:33:20.907:37.3
9160Juvan MiranŠD Energija0090600:33:46.508:02.9
9227Primožič Rok00:34:00.608:17.0
93111Novak BrankoŠD Bam.Bi80400:34:07.208:23.6
9477Čufer StaneKoloka00:34:08.708:25.1
9520Šabec MatejKK Postojna103600:34:09.508:25.9
96116Kutnar BraneŠD Bam.Bi0101800:34:13.908:30.3
97104Cankar JanezŠD Poljane00:34:22.108:38.5
98133Rakovec WalterKnaufinsulation00:34:25.608:42.0
9969Suhadolnik JaniŠD BVG Gulč - BTS Company10900:34:31.708:48.1
100163Bregar Drago00:35:03.809:20.2
10152Lampe BojanŠD Turbo M48000:35:06.009:22.4
102101Šinkovec JureKD Hrastnik00:35:06.709:23.1
103129Mihovilovič IvanIzvir Vipava70500:35:12.209:28.6
10429Mlakar MarkoMDM00:35:13.709:30.1
10548Rupar MilanKovski vrh00:35:15.609:32.0
10624Mikulin ZvezdanKD Brda24500:35:21.009:37.4
107153Murkič JureKresnice00:35:33.809:50.2
108149Velkavrh ŠtefanGrmada00:35:39.909:56.3
10923Čadež DavidKK Sava Kranj00:35:44.510:00.9
110154Papež AlešKD Sprint NM0125900:35:45.910:02.3
11136Oblak LojzeBambi.Azli78100:35:55.610:12.0
112162Biček NejcŠD Bam.bi00:35:56.010:12.4
113139Tavčar MihaŠD Sveti Lenart - Luša00:36:11.410:27.8
11434Rakoš DragoŠD Turbo M048200:36:19.910:36.3
11587Stojanović MileKD Papež Podgorje00:36:29.310:45.7
116138Bergant MarkoMizarstvo Jezeršek Hotavlje00:36:30.010:46.4
11759Kotnik HerbertKD Mengeš60900:36:30.710:47.1
11897Otoničar JanezKK Postojna102500:36:39.010:55.4
119121Jug SergejKK Djak - ŠD Seng00:36:59.211:15.6
120110Peternel FrancŠD Marmor Hotavlje00:37:34.711:51.1
12141Koželj FrancCerklje na Gorenjskem00:37:44.212:00.6
122123Pagon MihaŠD Koloka00:38:09.912:26.3
123100Perko TomažŠD Dobrepolje00:38:30.212:46.6
124109Korenčič BraneŠD Pungert00:38:39.012:55.4
12526Mikuž FrancKK Izvir Vipava70100:38:50.813:07.2
12686Volčjak JernejŠkofja Loka00:38:53.213:09.6
12730Legat SlavkoMDM00:39:05.713:22.1
128131Šinkovec BorutKD Hrastnik0114900:39:07.513:23.9
129151Ferlan TomažKnaufinsulation00:39:12.213:28.6
13044Sanković AlexKK Postojna103200:39:13.913:30.3
131140Oblak EdoŠD Špik Lučine00:39:20.513:36.9
1324Kirič AvgustKD Brda Dobrovo23400:39:33.213:49.6
13311Bahar MilanKK Postojna103300:40:30.714:47.1
134118Saksida MarkoKD Brda22800:40:51.415:07.8
135148Oblak JanezŠD Špik Lučine00:41:12.215:28.6
13695Hafner JožeKD Brda Dobrovo25000:41:34.815:51.2
137152Lemut UrošKresnice00:41:41.015:57.4
13814Božič RudolfLjubljana00:42:30.116:46.5
13994Novak ŽigaTop Fit team00:43:26.417:42.8
14075Jelovčan TomažKoloka00:43:54.018:10.4
141144Kopač MilanŽiri00:44:12.618:29.0
14222Debeljak ToneŠD Poljane00:44:49.119:05.5
1433Križnar AdolfStroka Žiri00:46:37.020:53.4
14498Habjan AndrejŠD UtripŠD Utrip00:49:50.824:07.2
1458Učanjšek EdvardKD Hrastnik39900:52:17.626:34.0
146119Zuccon SergioKD Brda00:52:50.927:07.3
14758Rudolf MatjažŠD Poljane00:55:24.929:41.3
ODST117Doenc JanezPoljaneODST00:00.0

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubLicencaČasZaostanek
118Opeka AjdaKD Branik Maribor56400:31:34.800:00.0
2158Grm TamaraJereka00:34:30.602:55.8
317Jesenko ErikaKK Sava Kranj00:34:49.403:14.6
478Škerlj IvankaKD Brda Dobrovo24600:35:29.403:54.6
5130Žakelj RadaSlaščičarna Magušar00:36:41.405:06.6
65Komel TadejaKD Brda Dobrovo23300:37:20.205:45.4
7122Jug NinaKK Djak - ŠD Seng53000:38:17.406:42.6
833Rakoš IvicaŠD Turbo M48300:39:35.708:00.9
946Pivk IrmaIdrija00:39:56.308:21.5
1055Homec JernejaŠD Poljane00:40:03.708:28.9
11155Lovrič JelenaŠkofja Loka00:41:46.210:11.4
12156Kristan AleksandraKD Rog0136900:42:59.911:25.1
1381Luznar TatjanaKoloka00:45:10.113:35.3
1468Uršič VidaŠD Bam.Bi0080600:46:36.615:01.8
1583Jelovčan HerminaKoloka00:49:18.717:43.9



Razvrstitev - Občinsko prvenstvo
Moški do 30 let (1983 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1160Potisk TilenŠD Poljane00:28:06.700:00.0
2145Alič MihaŠD Špik Lučine00:28:43.700:37.0
3146Oblak BlažŠD Špik Lučine00:29:17.201:10.5
4147Oblak LenartSK Brdo00:29:46.901:40.2
5132Oblak MihaŠD Špik Lučine00:32:40.904:34.2

Ženske do 30 let (1983 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
155Homec JernejaŠD Poljane00:40:03.700:00.0

Moški 31 - 40 let (1973 - 1982)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1104Cankar JanezŠD Poljane00:34:22.100:00.0
2151Ferlan TomažKnaufinsulation00:39:12.204:50.1
3140Oblak EdoŠD Špik Lučine00:39:20.504:58.4

Moški 41 - 50 let (1963 - 1972)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
145Alič SimonKD Brda00:26:30.200:00.0
221Hren AlešŠD Poljane00:27:58.601:28.4
358Rudolf MatjažŠD Poljane00:55:24.928:54.7
ODST117Doenc JanezPoljaneODST00:00.0

Moški 51 - 60 let (1953 - 1962)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1148Oblak JanezŠD Špik Lučine00:41:12.200:00.0
222Debeljak ToneŠD Poljane00:44:49.103:36.9

Moški nad 60 let (1952 in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
136Oblak LojzeBambi.Azli00:35:55.600:00.0
2110Peternel FrancŠD Marmor Hotavlje00:37:34.701:39.1