9. Vzpon na Pasjo ravan
Todraž, 26.7.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Špik Lučine
Vodja tekmovanja: Miha Alič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10,2 km
Višinska razlika:520 m
Povprečni naklon:5 %
Čas starta:17:00 h
Število prijavljenih: 39

Razvrstitev po kategorijah
Moški do 30 let (1983 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
115Primožič JakaKK Sava Kranj00:25:15.100:00.0
23Drinovec MatejProaction00:25:47.400:32.3
321Tavčar LukaŽiri00:26:08.600:53.5
438Potisk TilenŠD Poljane00:27:24.902:09.8
55Remic KlemenŠD Bam.Bi00:28:21.203:06.1
618Oblak BlažŠD Špik Lučine00:28:37.903:22.8
77Bratuša AndrejŠD B.V.G. Gulč - BTS Company00:28:41.403:26.3
813Zupan CirilEnergijateam.com00:28:52.303:37.2
96Bokal JureTapetništvo Zofa00:31:41.906:26.8
104Volčjak JernejŠkofja Loka00:40:29.915:14.8
ODST19Oblak MihaŠD Špik LučineODST00:00.0

Ženske do 30 let (1983 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
120Jesenko ErikaSava Kranj00:35:28.500:00.0

Moški 31 - 40 let (1973 - 1982)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11Prešeren JaniŠD BVG Gulč - BTS Conpany00:26:01.400:00.0
214Uršič JanezŠD Utrip00:28:10.502:09.1
310Rodman TadejZupan sport00:28:51.202:49.8
416Mlinar ErikMasaže za zdravje00:29:33.303:31.9
522Oblak MartinGasilci Gorenja vas00:34:13.208:11.8
634Gladek AndrejŽiri00:34:23.708:22.3
739Ferlan TomažKnaufinsulation00:36:22.610:21.2
830Raztresen BoštjanŠD Špik Lučine00:41:36.115:34.7

Ženske nad 30 let (1982 in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
131Lovrič JelenaŠkofja Loka00:38:59.700:00.0

Moški 41 - 50 let (1963 - 1972)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
129Žakelj LadoŠD Bam.Bi00:30:07.800:00.0
211Čavs AlešOrica Zupan00:31:04.400:56.6
335Velkavrh ŠtefanGrmada00:34:23.504:15.7
48Novak ŽigaTop Fit team00:39:10.209:02.4

Moški 51 - 60 let (1953 - 1962)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
127Debeljak JanezŠD Bam.Bi00:28:08.400:00.0
29Zupan TineScott team00:29:57.401:49.0
332Kutnar BraneŠD Bam.Bi00:32:38.504:30.1
433Škof IvanŠD Šentjošt00:40:45.212:36.8

Moški nad 60 let (1952 in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
12Mihovec MatejŠD Turbo M Ljubljana00:31:17.500:00.0
226Mihovilovič IvanIzvir Vipava00:34:04.602:47.1
323Oblak LojzeBambi.A2U00:34:09.602:52.1
417Peternel FrancŠD Marmor Hotavlje00:34:35.603:18.1

MTB Moški
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
112Poljanec DejanKD Sloga 1902 Idrija00:29:13.400:00.0
228Cankar JanezPD Cempin00:33:30.604:17.2
324Rupar MilanKovski vrh00:34:47.805:34.4
437Stanonik JakobPD Cempin00:46:37.517:24.1
525Habjan AndrejŠD Utrip00:48:30.519:17.1
536Špik JanezPD Cempin00:48:30.519:17.1



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
115Primožič JakaKK Sava Kranj00:25:15.100:00.0
23Drinovec MatejProaction00:25:47.400:32.3
31Prešeren JaniŠD BVG Gulč - BTS Conpany00:26:01.400:46.3
421Tavčar LukaŽiri00:26:08.600:53.5
538Potisk TilenŠD Poljane00:27:24.902:09.8
627Debeljak JanezŠD Bam.Bi00:28:08.402:53.3
714Uršič JanezŠD Utrip00:28:10.502:55.4
85Remic KlemenŠD Bam.Bi00:28:21.203:06.1
918Oblak BlažŠD Špik Lučine00:28:37.903:22.8
107Bratuša AndrejŠD B.V.G. Gulč - BTS Company00:28:41.403:26.3
1110Rodman TadejZupan sport00:28:51.203:36.1
1213Zupan CirilEnergijateam.com00:28:52.303:37.2
1312Poljanec DejanKD Sloga 1902 Idrija00:29:13.403:58.3
1416Mlinar ErikMasaže za zdravje00:29:33.304:18.2
159Zupan TineScott team00:29:57.404:42.3
1629Žakelj LadoŠD Bam.Bi00:30:07.804:52.7
1711Čavs AlešOrica Zupan00:31:04.405:49.3
182Mihovec MatejŠD Turbo M Ljubljana00:31:17.506:02.4
196Bokal JureTapetništvo Zofa00:31:41.906:26.8
2032Kutnar BraneŠD Bam.Bi00:32:38.507:23.4
2128Cankar JanezPD Cempin00:33:30.608:15.5
2226Mihovilovič IvanIzvir Vipava00:34:04.608:49.5
2323Oblak LojzeBambi.A2U00:34:09.608:54.5
2422Oblak MartinGasilci Gorenja vas00:34:13.208:58.1
2535Velkavrh ŠtefanGrmada00:34:23.509:08.4
2634Gladek AndrejŽiri00:34:23.709:08.6
2717Peternel FrancŠD Marmor Hotavlje00:34:35.609:20.5
2824Rupar MilanKovski vrh00:34:47.809:32.7
2939Ferlan TomažKnaufinsulation00:36:22.611:07.5
308Novak ŽigaTop Fit team00:39:10.213:55.1
314Volčjak JernejŠkofja Loka00:40:29.915:14.8
3233Škof IvanŠD Šentjošt00:40:45.215:30.1
3330Raztresen BoštjanŠD Špik Lučine00:41:36.116:21.0
3437Stanonik JakobPD Cempin00:46:37.521:22.4
3536Špik JanezPD Cempin00:48:30.523:15.4
3525Habjan AndrejŠD Utrip00:48:30.523:15.4
ODST19Oblak MihaŠD Špik LučineODST00:00.0

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
120Jesenko ErikaSava Kranj00:35:28.500:00.0
231Lovrič JelenaŠkofja Loka00:38:59.703:31.2