8. Gorski tek na Bevkov vrh
Gorenje Jazne, 20.7.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: Društvo za oživitev podeželja Jazne
Vodja tekmovanja: Zoran Pirih
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:1,2 km, 2,6 km in 5,8 km
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 92

Razvrstitev po kategorijah
Mlajši člani (1988 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
127Lapajne JoštKGT Papež Kamnik00:26:21.300:00.0100
27Bratina RokKGT Papež-Salamon00:27:33.301:12.095
3994Likar AnejŠD Nanos Podnanos00:29:52.103:30.890
430Aldžić HarisKIŠ00:35:33.309:12.085
520Eržen DenisŠD Otalež00:35:52.209:30.980
65Kosmač BojanŠC Škofja Loka00:36:32.010:10.775
721Eržen GregaŠD Otalež00:36:59.910:38.670
818Golja TadejLazec00:37:27.111:05.865
926Tušar GregorTexas00:38:56.212:34.960
1016Kogoj MatejOtalež00:42:58.016:36.755
1150Majnik SimonCerkno00:44:44.118:22.853

Člani (od 1987 do 1978)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
122Lokar NejcŠD Nanos Podnanos00:26:49.500:00.0100
235Pagon SašoDOP Jazne00:37:03.610:14.195
344Likar GašperSovodenj00:38:27.411:37.990
423Bašelj AndrejNe obupaj00:38:41.811:52.385
545Klopčič UrošLjubljana00:41:22.714:33.280
617Vehar MiranCerkno00:49:24.422:34.975

Starejši člani (od 1977 do 1970)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11005Malavašič BorutŠD Nanos Podnanos00:29:16.900:00.0100
21041Turel GiorgioGNOCCO TEAM00:31:13.401:56.595
311Grošelj AlešTSK Idrija00:32:12.702:55.890
442Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:32:31.703:14.885
5972Šorli PavloPD Podbrdo00:32:45.303:28.480
6940Mikuž RobiŠD Hotedršica00:34:04.604:47.775
7973Gabršček BorutIdrija pri Bači00:34:49.105:32.270
81085Cankar JanezPD Cempin00:36:47.307:30.465
93Pisk JanezJazne00:39:08.809:51.960
1024Bašelj UrošNe obupaj00:43:56.514:39.655
1119Lapanja AndrejPD Podbrdo00:46:46.217:29.353

Mlajši veterani (od 1969 do 1962)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11017Strnad SimonKD Brda00:28:54.200:00.0100
21010Kutin AndrejŠD Boka00:30:13.901:19.795
333Leban MarkoDLG - Lazec00:32:03.803:09.690
4911Sokol IvanTD Burja Vipava00:32:27.903:33.785
536Picillo FrancescoHappy runner club00:33:52.204:58.080
6999Drole SimonPD Podbrdo00:34:07.105:12.975
7916Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:34:30.605:36.470
825Frelih MarkoTK Špeh00:35:44.306:50.165
91067Čufer DamijanTD Burja Vipava00:37:13.908:19.760
1013Rupnik PavelTSK Logatec00:37:56.709:02.555
1138Veliscia PaoloGNOCCO TEAM00:38:36.709:42.553
12966Kodole StojanVipava00:39:24.910:30.751
131000Čendak KlavdijPGT00:42:07.913:13.749
1441Šiškovič FrankoŠD Kraški tekači Sežana00:42:21.613:27.447
1546Jeram MetodLazec00:51:17.622:23.445

Veterani (od 1961 do 1954)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11034Devetak TomažGMG Gorica00:30:00.400:00.0100
229Kalan TomažTomas šport 200:30:33.500:33.195
31077Čufer StankoPGT00:31:20.101:19.790
432Jesenko AndrejŠkofja Loka00:31:28.901:28.585
52Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:33:05.403:05.080
61003Prezelj SlavkoPL. DR. Podbrdo00:33:56.003:55.675
712Lekše ToniŠD Elektro energija00:36:13.506:13.170
8934Homec StaneŠD Poljane00:37:18.607:18.265
9918Plahuta LučanoDLT Filipides00:38:11.308:10.960
1014Šuligoj IvanSSK Ponikve00:38:53.708:53.355
11985Kogovšek StaneArstone00:40:26.310:25.953
12955Kavčič FrancČrni vrh00:41:09.311:08.951
1343Pavšič DaniloTravnik00:42:39.712:39.349
141019Tomažič JožePGT00:42:44.512:44.147
15997Hrovatin DarkoTD Burja Vipava00:43:27.913:27.545
16957Čemelj ViktorDLT Filipides00:45:35.015:34.643

Starejši veterani (1953 in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11002Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:34:59.600:00.0100
2907Žigoti BorisDLT Filipides00:37:48.102:48.595
3948Vrhunc JožeLesce00:45:25.410:25.890
434Magajne MirkoCerkno00:48:33.713:34.185
51006Valentinčič IvanŠD Podbrdo00:49:44.214:44.680
648Polask LeszekWarszawa00:49:45.314:45.775
7903Lazar AlbertDLT Filipides00:50:10.115:10.570

Članice (od 1987 do 1978)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1977Lemut KlementinaTriatlon klub Ajdovščina00:34:52.400:00.0100
24Pisk SašaIdrija00:36:59.402:07.095
3983Žgur Jogan NevaŠD Kraški tekači Sežana00:57:51.822:59.490

Starejše članice (od 1977 do 1968)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11049Švigelj MartaŠD Hotedršica00:36:12.200:00.0100
237Rizza GraziellaGNOCCO TEAM00:36:55.800:43.695
36Gregorc AnitaKranj00:38:48.802:36.690
4970Mavrič TinaPGT00:43:32.507:20.385
58Ajdišek Martacerkno00:46:13.210:01.080

Veteranke (od 1967 do 1958)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1937Tušar MihaelaŠD Nanos Podnanos00:34:18.900:00.0100
2962Šorli MartaMost na Soči00:39:37.805:18.995
349Babenko OlenaZaporoze00:41:18.806:59.990
41068Bajc TeaŠD Tekači Vipavske doline00:45:05.610:46.785
51057Čufer ValentinaTP ZZ Topka Vipava00:48:58.314:39.480
639Bacarini LuigiaGNOCCO TEAM00:53:07.618:48.775
731Meglič JanaTržič00:56:14.621:55.770

Starejše veteranke (1957 in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1933Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana00:46:08.200:00.0100
2910Merlak NadaŠD Hotedršica00:48:10.602:02.495
3956Vrhunc MarjetaLesce00:54:29.908:21.790
41Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana01:01:58.215:50.085

Mlajši dečki (2001 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
128Poženel Natan MajAD Posočje00:07:26.700:00.0100
210Ajdišek LukaOŠ Sp. Idrija00:08:33.201:06.595

Stareši dečki (od 2000 do 1998)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
140Pirih VineAD Posočje00:15:01.900:00.0100
29Ajdišek JakaCerkno00:24:23.109:21.295

Mlajše deklice (2001 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11012Furlan SaraŠD Nanos Podnanos00:09:07.400:00.0100
247Jogan Žgur LarisaŠD Kraški tekači Sežana00:11:09.102:01.795

Starejše deklice (od 2000 do 1998)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
115Kogoj MajaCerkno00:24:24.300:00.0100



Razvrstitev - absolutno
5,8 km
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
127Lapajne JoštKGT Papež Kamnik00:26:21.300:00.0100
222Lokar NejcŠD Nanos Podnanos00:26:49.500:28.295
37Bratina RokKGT Papež-Salamon00:27:33.301:12.090
41017Strnad SimonKD Brda00:28:54.202:32.985
51005Malavašič BorutŠD Nanos Podnanos00:29:16.902:55.680
6994Likar AnejŠD Nanos Podnanos00:29:52.103:30.875
71034Devetak TomažGMG Gorica00:30:00.403:39.170
81010Kutin AndrejŠD Boka00:30:13.903:52.665
929Kalan TomažTomas šport 200:30:33.504:12.260
101041Turel GiorgioGNOCCO TEAM00:31:13.404:52.155
111077Čufer StankoPGT00:31:20.104:58.853
1232Jesenko AndrejŠkofja Loka00:31:28.905:07.651
1333Leban MarkoDLG - Lazec00:32:03.805:42.549
1411Grošelj AlešTSK Idrija00:32:12.705:51.447
15911Sokol IvanTD Burja Vipava00:32:27.906:06.645
1642Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:32:31.706:10.443
17972Šorli PavloPD Podbrdo00:32:45.306:24.041
182Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:33:05.406:44.139
1936Picillo FrancescoHappy runner club00:33:52.207:30.937
201003Prezelj SlavkoPL. DR. Podbrdo00:33:56.007:34.735
21940Mikuž RobiŠD Hotedršica00:34:04.607:43.333
22999Drole SimonPD Podbrdo00:34:07.107:45.831
23916Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:34:30.608:09.329
24973Gabršček BorutIdrija pri Bači00:34:49.108:27.827
251002Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:34:59.608:38.325
2630Aldžić HarisKIŠ00:35:33.309:12.023
2725Frelih MarkoTK Špeh00:35:44.309:23.021
2820Eržen DenisŠD Otalež00:35:52.209:30.919
2912Lekše ToniŠD Elektro energija00:36:13.509:52.217
305Kosmač BojanŠC Škofja Loka00:36:32.010:10.715
311085Cankar JanezPD Cempin00:36:47.310:26.013
3221Eržen GregaŠD Otalež00:36:59.910:38.611
3335Pagon SašoDOP Jazne00:37:03.610:42.39
341067Čufer DamijanTD Burja Vipava00:37:13.910:52.67
35934Homec StaneŠD Poljane00:37:18.610:57.35
3618Golja TadejLazec00:37:27.111:05.83
37907Žigoti BorisDLT Filipides00:37:48.111:26.80
3813Rupnik PavelTSK Logatec00:37:56.711:35.40
39918Plahuta LučanoDLT Filipides00:38:11.311:50.00
4044Likar GašperSovodenj00:38:27.412:06.10
4138Veliscia PaoloGNOCCO TEAM00:38:36.712:15.40
4223Bašelj AndrejNe obupaj00:38:41.812:20.50
4314Šuligoj IvanSSK Ponikve00:38:53.712:32.40
4426Tušar GregorTexas00:38:56.212:34.90
453Pisk JanezJazne00:39:08.812:47.50
46966Kodole StojanVipava00:39:24.913:03.60
47985Kogovšek StaneArstone00:40:26.314:05.00
48955Kavčič FrancČrni vrh00:41:09.314:48.00
4945Klopčič UrošLjubljana00:41:22.715:01.40
501000Čendak KlavdijPGT00:42:07.915:46.60
5141Šiškovič FrankoŠD Kraški tekači Sežana00:42:21.616:00.30
5243Pavšič DaniloTravnik00:42:39.716:18.40
531019Tomažič JožePGT00:42:44.516:23.20
5416Kogoj MatejOtalež00:42:58.016:36.70
55997Hrovatin DarkoTD Burja Vipava00:43:27.917:06.60
5624Bašelj UrošNe obupaj00:43:56.517:35.20
5750Majnik SimonCerkno00:44:44.118:22.80
58948Vrhunc JožeLesce00:45:25.419:04.10
59957Čemelj ViktorDLT Filipides00:45:35.019:13.70
6019Lapanja AndrejPD Podbrdo00:46:46.220:24.90
6134Magajne MirkoCerkno00:48:33.722:12.40
6217Vehar MiranCerkno00:49:24.423:03.10
631006Valentinčič IvanŠD Podbrdo00:49:44.223:22.90
6448Polask LeszekWarszawa00:49:45.323:24.00
65903Lazar AlbertDLT Filipides00:50:10.123:48.80
6646Jeram MetodLazec00:51:17.624:56.30

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1937Tušar MihaelaŠD Nanos Podnanos00:34:18.900:00.0100
2977Lemut KlementinaTriatlon klub Ajdovščina00:34:52.400:33.595
31049Švigelj MartaŠD Hotedršica00:36:12.201:53.390
437Rizza GraziellaGNOCCO TEAM00:36:55.802:36.985
54Pisk SašaIdrija00:36:59.402:40.580
66Gregorc AnitaKranj00:38:48.804:29.975
7962Šorli MartaMost na Soči00:39:37.805:18.970
849Babenko OlenaZaporoze00:41:18.806:59.965
9970Mavrič TinaPGT00:43:32.509:13.660
101068Bajc TeaŠD Tekači Vipavske doline00:45:05.610:46.755
11933Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana00:46:08.211:49.353
128Ajdišek Martacerkno00:46:13.211:54.351
13910Merlak NadaŠD Hotedršica00:48:10.613:51.749
141057Čufer ValentinaTP ZZ Topka Vipava00:48:58.314:39.447
1539Bacarini LuigiaGNOCCO TEAM00:53:07.618:48.745
16956Vrhunc MarjetaLesce00:54:29.920:11.043
1731Meglič JanaTržič00:56:14.621:55.741
18983Žgur Jogan NevaŠD Kraški tekači Sežana00:57:51.823:32.939
191Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana01:01:58.227:39.337