25. Mošenjski tek
Mošnje, 14.6.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: Športno društvo Mošnje
Vodja tekmovanja: Dušan Biček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:8 km
Višinska razlika:+/- 120 m
Čas starta:17:00 h
Število prijavljenih: 73

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1102Merlak Nada1950ŠD Hotederšica00:43:24.500:00.040
224Zadnikar Tonka1947Divji zajci00:46:30.803:06.335

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
133Potočnik Nejka1961ŠD Vrbnje - Gorica00:37:03.900:00.040
228Meglič Jana1962Tržič00:43:37.406:33.535
394Novak Ana1963Divji Zajci00:47:27.610:23.731

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
136Ferlan Andreja1968Intersport00:36:13.500:00.040
241Karlin Urša1971DANFOSS00:36:34.600:21.135
359Žbontar Draga1967Tekaška skupina Jesenice00:37:33.401:19.931
423Rozman Romana1966ŠD Lom pod Storžičem00:42:07.805:54.328

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
1112Vovk Manca1980ŠD Kranjska Gora00:37:16.300:00.040
28Grošelj Uršula1980Radovljica00:43:03.805:47.535

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
158Zima Anja1987ŠD Mošnje00:34:01.300:00.040
275Peternelj Alenka1998TSK Kranj00:35:04.701:03.435
374Strnad Andreja1987Kozje00:35:42.001:40.731
4105Biček Rebeka2002OŠ A.T. Linhart00:41:02.707:01.428
ODST104Biček Ajda1998Gimnazija BežigradODST00:00.00

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
187Ambrož Janez1939Tržiške strele00:36:09.600:00.040
227Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:37:16.801:07.235
373Bertoncelj Andrej1940ŠD Kondor Godešič00:39:39.903:30.331
468Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:43:23.307:13.728
572Hrovat Franc1936Mošnje00:46:41.010:31.426

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
163Lešnik Štefan1951Ljubljana00:32:05.800:00.040
2110Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:34:36.302:30.535
329Bojkov Bojan1954ŠD Calcit00:36:17.704:11.931
4117Bedekovič Klemen1951Prošport Kranj00:40:54.308:48.528
57Korošec Danilo1947ŠD Mošnje00:42:19.710:13.926
ODST60Ražman Miroslav1953AK JeseniceODST00:00.00

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
191Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:27:14.100:00.040
299Mrak Dušan1961Mojstrana00:27:28.000:13.935
315Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:29:20.202:06.131
422Rozman Aleš1963ŠD Lom00:30:09.602:55.528
555Savič Miro1960Acroni Team00:31:09.803:55.726
6121Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:31:14.904:00.825
7118Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:31:59.904:45.824
8109Šturm Vencelj1964AD Železniki00:32:06.904:52.823
935Ferlan Miloš1961Škofja Loka00:33:06.205:52.122
10113Trstenjak Brane1964ŠD Kranjska Gora00:33:46.106:32.021
11107Marolt Darko1960Radovljica00:33:58.706:44.620
1261Brčinovič Andrija1964Tek. skupina Jesenice00:35:02.007:47.919
1353Anderle Anton1963Žirovnica00:36:30.009:15.918
14114Kopač Srečo1959Mošnje00:37:01.109:47.017
1567Koglar Drago1957Vodice00:39:24.612:10.516
1697Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:40:19.713:05.615

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
140Strnad Simon1967KD Brda00:27:04.500:00.040
284Potočnik Janez1972AGP Pro00:29:44.502:40.035
354Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:30:23.203:18.731
412Marolt Jožef1969Žirovnica00:31:03.103:58.628
5116Humar Aleš1973Brezje00:32:33.705:29.226
686Benedičič Blaž1965ŠD Mošnje00:33:19.306:14.825
71Biček Robert1972Antima d.o.o.00:34:46.307:41.824
856Vukotič Dejan1973ŠD Divji zajci00:36:28.909:24.423
983Pogačnik Igor1970ŠD Bela Peč - Podblica00:39:17.912:13.422
1052Kert Anton1965Kranj00:39:23.812:19.321
1198Kasupovič Ibro1969ŠD Divji zajci00:45:05.118:00.620

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
193Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:25:31.200:00.040
2119Debeljak Pavel1981Podnart00:26:32.501:01.335
3120Debeljak Aleš1979TK Gorenjska00:27:06.401:35.231
462Grilc Rok1982Lesce00:27:42.102:10.928
569Erzar Janez1976Gameljne00:28:03.902:32.726
6106Trpin Sindi1978KGT Papež00:28:29.502:58.325
79Robič Andrej1976ŠD Kranjska gora00:29:14.103:42.924
892Kovač Darko1982ŠKD Mekinje00:29:43.904:12.723
9115Derlink Grega1982Vitezi dobrega teka00:29:44.904:13.722
1042Ceklin Vid1977Bohinjska Bistrica00:31:47.806:16.621
1148Demšar Marko1979AD Železniki00:32:24.706:53.520
1279Mihelič Peter1975Zgornja Besnica00:41:45.516:14.319

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
143Zupan Klemen1986Tržič00:26:39.500:00.040
289Božič Anže1994KGT Papež Kamnik00:28:41.402:01.935
357Piščanec Miha1986Jesenice00:32:18.805:39.331
490Pintar Denis1994Kranj00:39:21.912:42.428

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
188Božič Aljaž1996KGT Papež00:27:00.500:00.040
220Kardaševič Tilen1998Radovljica00:33:24.806:24.335
378Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:41:06.414:05.931



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
193Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:25:31.200:00.040
2119Debeljak Pavel1981Podnart00:26:32.501:01.335
343Zupan Klemen1986Tržič00:26:39.501:08.331
488Božič Aljaž1996KGT Papež00:27:00.501:29.328
540Strnad Simon1967KD Brda00:27:04.501:33.326
6120Debeljak Aleš1979TK Gorenjska00:27:06.401:35.225
791Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:27:14.101:42.924
899Mrak Dušan1961Mojstrana00:27:28.001:56.823
962Grilc Rok1982Lesce00:27:42.102:10.922
1069Erzar Janez1976Gameljne00:28:03.902:32.721
11106Trpin Sindi1978KGT Papež00:28:29.502:58.320
1289Božič Anže1994KGT Papež Kamnik00:28:41.403:10.219
139Robič Andrej1976ŠD Kranjska gora00:29:14.103:42.918
1415Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:29:20.203:49.017
1592Kovač Darko1982ŠKD Mekinje00:29:43.904:12.716
1684Potočnik Janez1972AGP Pro00:29:44.504:13.315
17115Derlink Grega1982Vitezi dobrega teka00:29:44.904:13.714
1822Rozman Aleš1963ŠD Lom00:30:09.604:38.413
1954Kolenc Janez1972ŠD Gorje00:30:23.204:52.012
2012Marolt Jožef1969Žirovnica00:31:03.105:31.911
2155Savič Miro1960Acroni Team00:31:09.805:38.610
22121Jerič Miha1959ŠD Divji zajci00:31:14.905:43.79
2342Ceklin Vid1977Bohinjska Bistrica00:31:47.806:16.68
24118Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:31:59.906:28.77
2563Lešnik Štefan1951Ljubljana00:32:05.806:34.66
26109Šturm Vencelj1964AD Železniki00:32:06.906:35.75
2757Piščanec Miha1986Jesenice00:32:18.806:47.64
2848Demšar Marko1979AD Železniki00:32:24.706:53.53
29116Humar Aleš1973Brezje00:32:33.707:02.52
3035Ferlan Miloš1961Škofja Loka00:33:06.207:35.01
3186Benedičič Blaž1965ŠD Mošnje00:33:19.307:48.10
3220Kardaševič Tilen1998Radovljica00:33:24.807:53.60
33113Trstenjak Brane1964ŠD Kranjska Gora00:33:46.108:14.90
34107Marolt Darko1960Radovljica00:33:58.708:27.50
35110Stevanović Rajko1952Avtomehanika Valant00:34:36.309:05.10
361Biček Robert1972Antima d.o.o.00:34:46.309:15.10
3761Brčinovič Andrija1964Tek. skupina Jesenice00:35:02.009:30.80
3887Ambrož Janez1939Tržiške strele00:36:09.610:38.40
3929Bojkov Bojan1954ŠD Calcit00:36:17.710:46.50
4056Vukotič Dejan1973ŠD Divji zajci00:36:28.910:57.70
4153Anderle Anton1963Žirovnica00:36:30.010:58.80
42114Kopač Srečo1959Mošnje00:37:01.111:29.90
4327Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:37:16.811:45.60
4483Pogačnik Igor1970ŠD Bela Peč - Podblica00:39:17.913:46.70
4590Pintar Denis1994Kranj00:39:21.913:50.70
4652Kert Anton1965Kranj00:39:23.813:52.60
4767Koglar Drago1957Vodice00:39:24.613:53.40
4873Bertoncelj Andrej1940ŠD Kondor Godešič00:39:39.914:08.70
4997Urbanc Franci1963ŠD Divji zajci00:40:19.714:48.50
50117Bedekovič Klemen1951Prošport Kranj00:40:54.315:23.10
5178Mihelič Nejc2003OŠ Stražišče00:41:06.415:35.20
5279Mihelič Peter1975Zgornja Besnica00:41:45.516:14.30
537Korošec Danilo1947ŠD Mošnje00:42:19.716:48.50
5468Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:43:23.317:52.10
5598Kasupovič Ibro1969ŠD Divji zajci00:45:05.119:33.90
5672Hrovat Franc1936Mošnje00:46:41.021:09.80
ODST60Ražman Miroslav1953AK JeseniceODST00:00.00

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
158Zima Anja1987ŠD Mošnje00:34:01.300:00.040
275Peternelj Alenka1998TSK Kranj00:35:04.701:03.435
374Strnad Andreja1987Kozje00:35:42.001:40.731
436Ferlan Andreja1968Intersport00:36:13.502:12.228
541Karlin Urša1971DANFOSS00:36:34.602:33.326
633Potočnik Nejka1961ŠD Vrbnje - Gorica00:37:03.903:02.625
7112Vovk Manca1980ŠD Kranjska Gora00:37:16.303:15.024
859Žbontar Draga1967Tekaška skupina Jesenice00:37:33.403:32.123
9105Biček Rebeka2002OŠ A.T. Linhart00:41:02.707:01.422
1023Rozman Romana1966ŠD Lom pod Storžičem00:42:07.808:06.521
118Grošelj Uršula1980Radovljica00:43:03.809:02.520
12102Merlak Nada1950ŠD Hotederšica00:43:24.509:23.219
1328Meglič Jana1962Tržič00:43:37.409:36.118
1424Zadnikar Tonka1947Divji zajci00:46:30.812:29.517
1594Novak Ana1963Divji Zajci00:47:27.613:26.316
ODST104Biček Ajda1998Gimnazija BežigradODST00:00.00



25.Mošenjski tek - mladina
Mošnje, 14.6.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: Športno društvo Mošnje
Vodja tekmovanja: Dušan Biček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 600, 1100 m
Čas starta:17:00 h
Število prijavljenih: 75

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11023Rotar Nina2007TK Šmarnogorska naveza00:01:02.200:00.040
21029Vukotič Patricia2007ŠD Divji zajci00:01:07.100:04.935
31003Romič Katja2007Mojstrana00:01:08.100:05.931
41031Erzar Tina2008Gameljne00:01:09.800:07.628
51012Brajlih Novosel Pia2007Drsalno društvo Labod Bled00:01:10.800:08.626
61036Potočnik Maša2009AGP Pro00:01:24.900:22.725
71040Biček Eva2010ŠD Mošnje00:01:31.400:29.224
81013Poženel Leila Ema2011AD Posočje00:01:58.100:55.923
91037Mulej Maja2011Blejska Dobrava00:02:35.701:33.522

Dečki A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11021Repe Ožbej2008AD Bled00:00:59.100:00.040
21033Križnar David2007SSK Alpina Žiri00:00:59.900:00.835
31035Potočnik Svit2007AGP Pro00:01:01.700:02.631
41032Peternel Ambrož2007Globoko00:01:05.600:06.528
51024Pojbič Lukas2007Mošnje00:01:06.600:07.526
61018Zupan Urban2007Kamna Gorica00:01:08.500:09.425
71019Bizjak Mark2009Vrtec Radovljica00:01:13.600:14.524
81006Romič Žiga2009Mojstrana00:01:20.700:21.623
91017Jazbec Lovro2009Pagon šport00:01:22.600:23.522
101041Pačnik Jaka2008AK Radovljica00:01:25.500:26.421
111030Vukotič Gabriel2009ŠD Divji zajci00:01:26.200:27.120
121014Poženel Robin Teo2007AD Posočje00:01:32.400:33.319
131002Biček Tevž2010Antima d.o.o.00:01:34.600:35.518
141010Grošelj Drejc2009Radovljica00:01:39.600:40.517
151038Mahmutovič Malik2011HKMK Bled00:01:44.300:45.216
161042Kramar Jakob2010Vrtec Lesce00:01:54.300:55.215
171020Mesič Jure2009Vrtec Radovljica00:01:56.100:57.014
181039Jevtič Uroš2011Mojstrana00:02:04.301:05.213

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
138Repe Mina2006ŠD Gorje00:02:01.500:00.040
250Arnež Maja2005AD Bled00:02:09.300:07.835
319Čebašek Neža2005AK Radovljica00:02:15.400:13.931
451Pogačnik Nina2005TSK Triglav Kranj00:02:17.200:15.728
576Peternelj Zala2006OŠ Ovsiše00:02:17.900:16.426
63Biček Tisa2005Antima d.o.o.00:02:24.100:22.625
716Brajlih Novosel Živa2006Drsalno društvo Labod Bled00:02:24.700:23.224
813Ilc Meta2006Mošnje00:02:48.200:46.723

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
139Sitar Filip2005HKMK Bled00:01:51.800:00.040
266Kozel Tomše Nik2005AK Radovljica00:02:01.900:10.135
310Marolt Jaka2005Žirovnica00:02:06.400:14.631
495Pogačnik Aleksander2005HKMK Bled00:02:11.500:19.728
5100Tonejc Martin2006KK Jesenice00:02:12.700:20.926
630Bizjak Andraž2006A.K. Radovljica00:02:12.900:21.125
796Pogačnik Nejc2005Karate klub Radovljica00:02:13.200:21.424
825Lotrič Simon2005ŠD Kamna Gorica00:02:18.600:26.823
947Rotar Grega2006TK Šmarnogorska naveza00:02:20.900:29.122
1081Peternel Jure2005Globoko00:02:21.600:29.821
1149Jurekovič Gorazd2006Mošnje00:02:29.400:37.620
12101Mahmutovič Tarik2005HKMK Bled00:02:39.100:47.319

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
146Rotar Loti2004TK Šmarnogorska naveza00:01:58.200:00.040
2108Pačnik Eva2004AK Radovljica00:01:59.300:01.135
331Medja Lucija2004AK Radovljica00:02:00.500:02.331
444Zadravec Teja2003TSK Triglav Kranj00:02:03.700:05.528
570Erzar Nuša2004Gameljne00:02:05.100:06.926
637Repe Zala2004ŠD Gorje00:02:10.400:12.225
734Mesič Katarina2004OŠ A.T. Linhart00:02:11.300:13.124
864Pogačnik Mija2004OŠ A.T. Linhart00:02:22.900:24.723
965Pogačnik Nuša2004OŠ A.T. Linhart00:02:30.800:32.622

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
185Mohorič Gal2003NK Lesce00:01:44.700:00.040
25Pretnar Aljaž2003NK Lesce00:01:53.800:09.135
371Zupančič Mark2004OŠ Bohinjska Bistrica00:01:55.100:10.431
418Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:01:56.400:11.728
54Topič Nejc2003NK Lesce00:01:58.600:13.926
6111Trojar Peter2004OŠ Begunje00:01:59.100:14.425
7103Novak Nejc2004FMG Trifix tržič00:02:03.800:19.124
817Brajlih Novosel Gabe2004HK Kranj00:02:17.200:32.523
92Biček Anže2003Antima d.o.o.00:02:17.700:33.022
1080Peternel Primož2004Globoko00:02:30.400:45.721
1177Mihelič Žiga2004OŠ Helene Puhar00:03:12.601:27.920

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
114Luznar Aljaž2002OŠ Poljane00:03:28.300:00.040
245Zadravec Tim2001NK Britof00:03:37.600:09.335
326Potočnik Matija2002ŠD Vrbnje - Gorica00:03:51.200:22.931

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
182Križnar Nika2000SSK Alpina Žiri00:04:01.900:00.040
211Marolt Nuša2000Žirovnica00:04:04.300:02.435

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
132Medja Krištof2000AK Radovljica00:03:52.700:00.040
26Topič Dejan2000PGD Mošnje00:04:00.200:07.535
321Berčič Gašper2000Žabnica00:04:05.500:12.831