25.Mošenjski tek - mladina
Mošnje, 14.6.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: Športno društvo Mošnje
Vodja tekmovanja: Dušan Biček
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 600, 1100 m
Čas starta:17:00 h
Število prijavljenih: 75

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11023Rotar Nina2007TK Šmarnogorska naveza00:01:02.200:00.040
21029Vukotič Patricia2007ŠD Divji zajci00:01:07.100:04.935
31003Romič Katja2007Mojstrana00:01:08.100:05.931
41031Erzar Tina2008Gameljne00:01:09.800:07.628
51012Brajlih Novosel Pia2007Drsalno društvo Labod Bled00:01:10.800:08.626
61036Potočnik Maša2009AGP Pro00:01:24.900:22.725
71040Biček Eva2010ŠD Mošnje00:01:31.400:29.224
81013Poženel Leila Ema2011AD Posočje00:01:58.100:55.923
91037Mulej Maja2011Blejska Dobrava00:02:35.701:33.522

Dečki A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
11021Repe Ožbej2008AD Bled00:00:59.100:00.040
21033Križnar David2007SSK Alpina Žiri00:00:59.900:00.835
31035Potočnik Svit2007AGP Pro00:01:01.700:02.631
41032Peternel Ambrož2007Globoko00:01:05.600:06.528
51024Pojbič Lukas2007Mošnje00:01:06.600:07.526
61018Zupan Urban2007Kamna Gorica00:01:08.500:09.425
71019Bizjak Mark2009Vrtec Radovljica00:01:13.600:14.524
81006Romič Žiga2009Mojstrana00:01:20.700:21.623
91017Jazbec Lovro2009Pagon šport00:01:22.600:23.522
101041Pačnik Jaka2008AK Radovljica00:01:25.500:26.421
111030Vukotič Gabriel2009ŠD Divji zajci00:01:26.200:27.120
121014Poženel Robin Teo2007AD Posočje00:01:32.400:33.319
131002Biček Tevž2010Antima d.o.o.00:01:34.600:35.518
141010Grošelj Drejc2009Radovljica00:01:39.600:40.517
151038Mahmutovič Malik2011HKMK Bled00:01:44.300:45.216
161042Kramar Jakob2010Vrtec Lesce00:01:54.300:55.215
171020Mesič Jure2009Vrtec Radovljica00:01:56.100:57.014
181039Jevtič Uroš2011Mojstrana00:02:04.301:05.213

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
138Repe Mina2006ŠD Gorje00:02:01.500:00.040
250Arnež Maja2005AD Bled00:02:09.300:07.835
319Čebašek Neža2005AK Radovljica00:02:15.400:13.931
451Pogačnik Nina2005TSK Triglav Kranj00:02:17.200:15.728
576Peternelj Zala2006OŠ Ovsiše00:02:17.900:16.426
63Biček Tisa2005Antima d.o.o.00:02:24.100:22.625
716Brajlih Novosel Živa2006Drsalno društvo Labod Bled00:02:24.700:23.224
813Ilc Meta2006Mošnje00:02:48.200:46.723

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
139Sitar Filip2005HKMK Bled00:01:51.800:00.040
266Kozel Tomše Nik2005AK Radovljica00:02:01.900:10.135
310Marolt Jaka2005Žirovnica00:02:06.400:14.631
495Pogačnik Aleksander2005HKMK Bled00:02:11.500:19.728
5100Tonejc Martin2006KK Jesenice00:02:12.700:20.926
630Bizjak Andraž2006A.K. Radovljica00:02:12.900:21.125
796Pogačnik Nejc2005Karate klub Radovljica00:02:13.200:21.424
825Lotrič Simon2005ŠD Kamna Gorica00:02:18.600:26.823
947Rotar Grega2006TK Šmarnogorska naveza00:02:20.900:29.122
1081Peternel Jure2005Globoko00:02:21.600:29.821
1149Jurekovič Gorazd2006Mošnje00:02:29.400:37.620
12101Mahmutovič Tarik2005HKMK Bled00:02:39.100:47.319

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
146Rotar Loti2004TK Šmarnogorska naveza00:01:58.200:00.040
2108Pačnik Eva2004AK Radovljica00:01:59.300:01.135
331Medja Lucija2004AK Radovljica00:02:00.500:02.331
444Zadravec Teja2003TSK Triglav Kranj00:02:03.700:05.528
570Erzar Nuša2004Gameljne00:02:05.100:06.926
637Repe Zala2004ŠD Gorje00:02:10.400:12.225
734Mesič Katarina2004OŠ A.T. Linhart00:02:11.300:13.124
864Pogačnik Mija2004OŠ A.T. Linhart00:02:22.900:24.723
965Pogačnik Nuša2004OŠ A.T. Linhart00:02:30.800:32.622

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
185Mohorič Gal2003NK Lesce00:01:44.700:00.040
25Pretnar Aljaž2003NK Lesce00:01:53.800:09.135
371Zupančič Mark2004OŠ Bohinjska Bistrica00:01:55.100:10.431
418Poženel Natan Maj2003AD Posočje00:01:56.400:11.728
54Topič Nejc2003NK Lesce00:01:58.600:13.926
6111Trojar Peter2004OŠ Begunje00:01:59.100:14.425
7103Novak Nejc2004FMG Trifix tržič00:02:03.800:19.124
817Brajlih Novosel Gabe2004HK Kranj00:02:17.200:32.523
92Biček Anže2003Antima d.o.o.00:02:17.700:33.022
1080Peternel Primož2004Globoko00:02:30.400:45.721
1177Mihelič Žiga2004OŠ Helene Puhar00:03:12.601:27.920

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
114Luznar Aljaž2002OŠ Poljane00:03:28.300:00.040
245Zadravec Tim2001NK Britof00:03:37.600:09.335
326Potočnik Matija2002ŠD Vrbnje - Gorica00:03:51.200:22.931

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
182Križnar Nika2000SSK Alpina Žiri00:04:01.900:00.040
211Marolt Nuša2000Žirovnica00:04:04.300:02.435

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanekTočke
132Medja Krištof2000AK Radovljica00:03:52.700:00.040
26Topič Dejan2000PGD Mošnje00:04:00.200:07.535
321Berčič Gašper2000Žabnica00:04:05.500:12.831