7. Bistriški tek - člani
Ilirska Bistrica, 14.6.2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: TD Bistrc
Vodja tekmovanja: Gregor Kosič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10km
Število prijavljenih: 105

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11310Širca IvankaAK Pivka00:50:04.800:00:00.040
21347Brešan VilmaŠD DURS00:51:31.800:01:27.035
31565Bajc TeaŠD Tekači vipavske doline00:51:40.900:01:36.131
41525Batagelj StankaŠD Tekači vipavske doline00:53:48.800:03:44.028
51266Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana00:57:25.000:07:20.226
61550Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana01:16:03.000:25:58.225

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11131Lipušček SergejaDLT Filipides00:42:43.500:00:00.040
2221Aljančič NatašaVzajemna00:45:51.700:03:08.2-1
31556Torkar Božič JanjaŠD Nanos Podnanos00:47:40.600:04:57.135
4237Tozon KristinaŠD Hitre noge Senožeče00:51:02.100:08:18.6-1
51575Gaberšček GretiTD Bovec00:51:59.100:09:15.631
61559Obrč TeaLjubljana00:52:04.800:09:21.328
7213Butinar AsiaTekači z obale00:58:30.600:15:47.1-1
8239Batistič NatašaŠempeter pri Gorici01:06:53.900:24:10.4-1

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11460Bele KristinaAK Pivka00:45:25.200:00:00.040
21564Ivančič DanjelaTŠD Gams Kobarid00:47:56.500:02:31.335
3224Ahčin MatejkaLjubljana00:48:47.900:03:22.7-1
41339Mavrič TinaPGT00:49:31.500:04:06.331
51117Radivo ManicaIlirska Bistrica00:50:22.400:04:57.228
6231Bizjak MihaelaPostojna01:00:22.100:14:56.9-1

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik PetraŠD Nanos Podnanos00:40:48.000:00:00.040
2209Pisk SašaSpodnja Idrija00:41:56.500:01:08.5-1
3245Jakopin TinaTD Bistrc00:54:44.800:13:56.8-1
41522Gorkič MarijanaDLT Filipides00:58:05.300:17:17.335
5230Volk MarjetkaIlirska Bistrica01:00:22.500:19:34.5-1
6227Draksler KatarinaTEK.SI01:07:01.300:26:13.3-1

Ženske A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1203Kmetec NikiAK Koper00:52:53.200:00:00.0-1
21529Kosič UršaTD Bistrc00:54:19.000:01:25.840
31567Kerkoč MancaTD Burja Vipava00:59:39.400:06:46.235

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11133Lipušček LucijanDLT Filipides00:51:46.200:00:00.040
21209Lazar AlbertDLT Filipides01:03:32.700:11:46.535
31387Ivančič FabioObala01:16:03.000:24:16.831

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11555Žigon BorisDLT Filipides00:45:39.800:00:00.040
21519Kutin EdiTKK Srpenica00:49:32.800:03:53.035
31311Beguš ViktorAK Pivka00:58:45.900:13:06.131
41395Dolinar RomanNova Gorica01:14:20.800:28:41.028

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11195Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:41:50.200:00:00.040
21302Frim ViliTKD Sovica00:46:48.600:04:58.435
31520Nanut KlemenDLT Filipides00:49:23.300:07:33.131

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11137Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:39:05.000:00:00.040
21171Petrovčič RobertAK Pivka00:41:15.400:02:10.435
31259Korent MarjanAK Pivka00:45:17.100:06:12.131
41119Tomažič JožefLjudstvo tekačev00:47:42.300:08:37.328
5218Volk JankoAK Pivka00:48:44.500:09:39.5-1
61110Španič VeselkoŠD Hitre noge Senožeče00:50:53.500:11:48.526
71440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava00:53:32.200:14:27.225
8226Grum JosipVodice00:56:48.400:17:43.4-1

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:40:33.500:00:00.040
21289Šinigoj DamijanŠD Nanos Podnanos00:42:38.700:02:05.235
31109Blažek RafkoAK Pivka00:44:45.600:04:12.131
41193Milašinovič ZoranAK Pivka00:47:09.100:06:35.628
51533Berginc JožeTD Bistrc00:48:10.100:07:36.626
61498Furlan BojanŠD Nanos Podnanos00:52:34.000:12:00.525
7222Valenčič PeterTD Bistrc00:52:52.800:12:19.3-1
81125Koprivc RomanŠD Kraški tekači Sežana00:53:57.400:13:23.924
9214Dovgan FranciIlirska Bistrica00:54:09.000:13:35.5-1
10201Salkić BajroTD Bistrc00:55:33.800:15:00.3-1
111562Markeljc BrankoŠD Nanos Podnanos00:56:40.000:16:06.523

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11414Sokol IvanTD Burja Vipava00:40:22.500:00:00.040
21280Skok RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:41:51.700:01:29.235
31196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:42:34.300:02:11.831
41264Šiškovič FrankoŠD Kraški tekači Sežana00:47:49.900:07:27.428
5229Bergoč TomažLjubljana00:55:39.300:15:16.8-1

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:40:08.200:00:00.040
21504Polanc SebastjanDLT Filipides00:43:31.600:03:23.435
3238Slamič MiljanNova Gorica00:46:45.400:06:37.2-1
4244Volk MarkoPivka00:56:20.000:16:11.8-1

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1204Daris DavidPodistica Fiarna Trieste00:33:51.500:00:00.0-1
2225Krašovec DavorVzajemna00:36:32.400:02:40.9-1
31424Curk MitjaŠD Nanos Podnanos00:36:36.700:02:45.240
41413Krvina SrečkoŠKD Vrh00:40:40.800:06:49.335
5216Vidrih JurijŠD Nanos Podnanos00:40:50.200:06:58.7-1
61364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:41:09.500:07:18.031
7206Sorgo EdiIstrski Tovar00:41:37.800:07:46.3-1
8207Licata SalvatoreASD Atletica Trieste00:44:53.500:11:02.0-1
9247Sirnik KristjanIlirska Bistrica00:44:55.100:11:03.6-1
10249Hojsak BoštjanPivka00:46:25.100:12:33.6-1
11212Kršul MauroRijeka Hrvatska00:48:32.800:14:41.3-1
121531Žgur MatejŠD Nanos Podnanos00:48:57.300:15:05.828
13205Santon AndreaASD GENERALI00:49:03.000:15:11.5-1
14211Širca JanezKnežak00:50:30.200:16:38.7-1
15208Šlosar DavidJelšane00:51:44.500:17:53.0-1
16215Vujkovič MiodragIlirska Bistrica00:52:00.800:18:09.3-1
17210Delost ErikKnežak01:00:23.100:26:31.6-1

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1235Krebelj MarjanIlirska Bistrica00:52:47.500:00:00.0-1
21561Birsa DenisBranik00:52:48.600:00:01.140
3223Ivanc BlažŽalec00:55:05.900:02:18.4-1

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik MarkoŠD Nanos Podnanos00:34:47.600:00:00.040
21524Lokar NejcŠD Nanos Podnanos00:34:48.800:00:01.235
31489Žužek MarkoTD Bistrc00:39:16.800:04:29.231
4248Sajovic BlažProteusLab Postojna00:44:01.000:09:13.4-1
5217Čekada PatrikJelšane00:46:19.700:11:32.1-1
6202Župec JernejTD Bistrc00:46:28.200:11:40.6-1
7228Ćirić BojanTD Bistrc00:46:37.100:11:49.5-1

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11487Likar AnejŠD Nanos Podnanos00:38:22.400:00:00.040
2243Škrlj BoštjanKK Plama - pur00:45:31.600:07:09.2-1
3219Čekada NikJelšane00:45:47.000:07:24.6-1
4234Turk GregaKK Plama - pur00:47:21.200:08:58.8-1
5236Ferlež DominikKK Plama - pur00:49:49.600:11:27.2-1
6241Šajn KlemenKK Plama - pur00:51:37.500:13:15.1-1
7242Afrič JaniKK Plama - pur00:52:12.900:13:50.5-1
8233Volk KlemenKK Plama - pur00:52:24.700:14:02.3-1
9246Perkan UrošKK Plama - pur00:52:27.000:14:04.6-1
10232Abram ŽigaKK Plama - pur00:52:43.600:14:21.2-1
11240Kitanoski MarkoKK Plama - pur00:54:29.100:16:06.7-1



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1204Daris DavidPodistica Fiarna Trieste00:33:51.500:00:00.0-1
21553Tratnik MarkoŠD Nanos Podnanos00:34:47.600:00:56.140
31524Lokar NejcŠD Nanos Podnanos00:34:48.800:00:57.335
4225Krašovec DavorVzajemna00:36:32.400:02:40.9-1
51424Curk MitjaŠD Nanos Podnanos00:36:36.700:02:45.231
61487Likar AnejŠD Nanos Podnanos00:38:22.400:04:30.928
71137Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:39:05.000:05:13.526
81489Žužek MarkoTD Bistrc00:39:16.800:05:25.325
91490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:40:08.200:06:16.724
101414Sokol IvanTD Burja Vipava00:40:22.500:06:31.023
111433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:40:33.500:06:42.022
121413Krvina SrečkoŠKD Vrh00:40:40.800:06:49.321
13216Vidrih JurijŠD Nanos Podnanos00:40:50.200:06:58.7-1
141364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:41:09.500:07:18.020
151171Petrovčič RobertAK Pivka00:41:15.400:07:23.919
16206Sorgo EdiIstrski Tovar00:41:37.800:07:46.3-1
171195Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:41:50.200:07:58.718
181280Skok RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:41:51.700:08:00.217
191196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:42:34.300:08:42.816
201289Šinigoj DamijanŠD Nanos Podnanos00:42:38.700:08:47.215
211504Polanc SebastjanDLT Filipides00:43:31.600:09:40.114
22248Sajovic BlažProteusLab Postojna00:44:01.000:10:09.5-1
231109Blažek RafkoAK Pivka00:44:45.600:10:54.113
24207Licata SalvatoreASD Atletica Trieste00:44:53.500:11:02.0-1
25247Sirnik KristjanIlirska Bistrica00:44:55.100:11:03.6-1
261259Korent MarjanAK Pivka00:45:17.100:11:25.612
27243Škrlj BoštjanKK Plama - pur00:45:31.600:11:40.1-1
281555Žigon BorisDLT Filipides00:45:39.800:11:48.311
29219Čekada NikJelšane00:45:47.000:11:55.5-1
30217Čekada PatrikJelšane00:46:19.700:12:28.2-1
31249Hojsak BoštjanPivka00:46:25.100:12:33.6-1
32202Župec JernejTD Bistrc00:46:28.200:12:36.7-1
33228Ćirić BojanTD Bistrc00:46:37.100:12:45.6-1
34238Slamič MiljanNova Gorica00:46:45.400:12:53.9-1
351302Frim ViliTKD Sovica00:46:48.600:12:57.110
361193Milašinovič ZoranAK Pivka00:47:09.100:13:17.69
37234Turk GregaKK Plama - pur00:47:21.200:13:29.7-1
381119Tomažič JožefLjudstvo tekačev00:47:42.300:13:50.88
391264Šiškovič FrankoŠD Kraški tekači Sežana00:47:49.900:13:58.47
401533Berginc JožeTD Bistrc00:48:10.100:14:18.66
41212Kršul MauroRijeka Hrvatska00:48:32.800:14:41.3-1
42218Volk JankoAK Pivka00:48:44.500:14:53.0-1
431531Žgur MatejŠD Nanos Podnanos00:48:57.300:15:05.85
44205Santon AndreaASD GENERALI00:49:03.000:15:11.5-1
451520Nanut KlemenDLT Filipides00:49:23.300:15:31.84
461519Kutin EdiTKK Srpenica00:49:32.800:15:41.33
47236Ferlež DominikKK Plama - pur00:49:49.600:15:58.1-1
48211Širca JanezKnežak00:50:30.200:16:38.7-1
491110Španič VeselkoŠD Hitre noge Senožeče00:50:53.500:17:02.02
50241Šajn KlemenKK Plama - pur00:51:37.500:17:46.0-1
51208Šlosar DavidJelšane00:51:44.500:17:53.0-1
521133Lipušček LucijanDLT Filipides00:51:46.200:17:54.71
53215Vujkovič MiodragIlirska Bistrica00:52:00.800:18:09.3-1
54242Afrič JaniKK Plama - pur00:52:12.900:18:21.4-1
55233Volk KlemenKK Plama - pur00:52:24.700:18:33.2-1
56246Perkan UrošKK Plama - pur00:52:27.000:18:35.5-1
571498Furlan BojanŠD Nanos Podnanos00:52:34.000:18:42.51
58232Abram ŽigaKK Plama - pur00:52:43.600:18:52.1-1
59235Krebelj MarjanIlirska Bistrica00:52:47.500:18:56.0-1
601561Birsa DenisBranik00:52:48.600:18:57.11
61222Valenčič PeterTD Bistrc00:52:52.800:19:01.3-1
621440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava00:53:32.200:19:40.71
631125Koprivc RomanŠD Kraški tekači Sežana00:53:57.400:20:05.91
64214Dovgan FranciIlirska Bistrica00:54:09.000:20:17.5-1
65240Kitanoski MarkoKK Plama - pur00:54:29.100:20:37.6-1
66223Ivanc BlažŽalec00:55:05.900:21:14.4-1
67201Salkić BajroTD Bistrc00:55:33.800:21:42.3-1
68229Bergoč TomažLjubljana00:55:39.300:21:47.8-1
69244Volk MarkoPivka00:56:20.000:22:28.5-1
701562Markeljc BrankoŠD Nanos Podnanos00:56:40.000:22:48.51
71226Grum JosipVodice00:56:48.400:22:56.9-1
721311Beguš ViktorAK Pivka00:58:45.900:24:54.41
73210Delost ErikKnežak01:00:23.100:26:31.6-1
741209Lazar AlbertDLT Filipides01:03:32.700:29:41.21
751395Dolinar RomanNova Gorica01:14:20.800:40:29.31
761387Ivančič FabioObala01:16:03.000:42:11.51

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik PetraŠD Nanos Podnanos00:40:48.000:00:00.040
2209Pisk SašaSpodnja Idrija00:41:56.500:01:08.5-1
31131Lipušček SergejaDLT Filipides00:42:43.500:01:55.535
41460Bele KristinaAK Pivka00:45:25.200:04:37.231
5221Aljančič NatašaVzajemna00:45:51.700:05:03.7-1
61556Torkar Božič JanjaŠD Nanos Podnanos00:47:40.600:06:52.628
71564Ivančič DanjelaTŠD Gams Kobarid00:47:56.500:07:08.526
8224Ahčin MatejkaLjubljana00:48:47.900:07:59.9-1
91339Mavrič TinaPGT00:49:31.500:08:43.525
101310Širca IvankaAK Pivka00:50:04.800:09:16.824
111117Radivo ManicaIlirska Bistrica00:50:22.400:09:34.423
12237Tozon KristinaŠD Hitre noge Senožeče00:51:02.100:10:14.1-1
131347Brešan VilmaŠD DURS00:51:31.800:10:43.822
141565Bajc TeaŠD Tekači vipavske doline00:51:40.900:10:52.921
151575Gaberšček GretiTD Bovec00:51:59.100:11:11.120
161559Obrč TeaLjubljana00:52:04.800:11:16.819
17203Kmetec NikiAK Koper00:52:53.200:12:05.2-1
181525Batagelj StankaŠD Tekači vipavske doline00:53:48.800:13:00.818
191529Kosič UršaTD Bistrc00:54:19.000:13:31.017
20245Jakopin TinaTD Bistrc00:54:44.800:13:56.8-1
211266Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana00:57:25.000:16:37.016
221522Gorkič MarijanaDLT Filipides00:58:05.300:17:17.315
23213Butinar AsiaTekači z obale00:58:30.600:17:42.6-1
241567Kerkoč MancaTD Burja Vipava00:59:39.400:18:51.414
25231Bizjak MihaelaPostojna01:00:22.100:19:34.1-1
26230Volk MarjetkaIlirska Bistrica01:00:22.500:19:34.5-1
27239Batistič NatašaŠempeter pri Gorici01:06:53.900:26:05.9-1
28227Draksler KatarinaTEK.SI01:07:01.300:26:13.3-1
291550Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana01:16:03.000:35:15.013


7. Bistrški tek - mladina
Ilirska Bistrica, 14.6.2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator: TD Bistrc
Vodja tekmovanja: Gregor Kosič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300 - 2000m
Število prijavljenih: 102

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2007 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1101Ivančič EvitaTK Kobarid00:01:15.900:00:00.040
2102Ferlež NinaTD Bistrc00:01:17.800:00:01.935
3103Ujčič ŠelaTD Bistrc00:01:20.900:00:05.031
4104Kopatin SaraŠD Nanos Podnanos00:01:22.600:00:06.728
5105Leban KatjaAD Posočje00:01:23.100:00:07.226
6106Gorkič LanaDLT Filipides00:01:23.400:00:07.525
7107Kenda Drekonja LeaAD Posočje00:01:24.900:00:09.024
8108Rupnik AjdaŠD Hotedršica00:01:28.500:00:12.623
9109Breščak ŽanaŠD Nanos Podnanos00:01:32.200:00:16.322
10110Leban Jež VitaAD Posočje00:01:36.300:00:20.421
11111Moroz LanaŠD Hotedršica00:01:41.900:00:26.020
12112Žgur NeliŠD Nanos Podnanos00:01:55.800:00:39.919
13113Furlan GajaŠD Nanos Podnanos00:02:00.100:00:44.218
14114Gorkič MajaDLT Filipides00:02:02.300:00:46.417
15115Celin NajaTD Bistrc00:02:43.200:01:27.316
16116Breščak MetaŠD Nanos Podnanos00:02:53.100:01:37.215
17117Trošt MašaŠD Nanos Podnanos00:03:25.900:02:10.014
18118Lozej TonjaŠD Nanos Podnanos00:03:33.900:02:18.013

Deklice B (letnik 2006)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1301Kokotec LanaAD Piran00:01:12.000:00:00.040
2302Sovdat AjdaAD Posočje00:01:13.400:00:01.435
3303Leban Jež GajaAD Posočje00:01:14.600:00:02.631
4304Kocjan ZojaIlirska Bistrica00:01:19.200:00:07.228
5305Vrtovec TiaŠD Nanos Podnanos00:01:21.800:00:09.826
6306Rome AnaTD Bistrc00:01:22.900:00:10.925
7307Leskovec HanaŠD Hotedršica00:01:23.700:00:11.724
8308Leskovec LaraŠD Hotedršica00:01:26.900:00:14.923

Deklice C (letnik 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1601Kuzmin Delgiusto JulijaAD Piran00:02:28.300:00:00.040
2602Uljan NinaTD Bistrc00:02:31.600:00:03.335
3603Leban Marta MariaAD Posočje00:02:38.900:00:10.631
4604Kmetec Razpor StelaTD Bistrc00:02:41.900:00:13.628
5605Skočir UršaAD Posočje00:02:49.000:00:20.726
6606Možina AnikaTD Bistrc00:03:00.400:00:32.125
7607Breščak NinaŠD Nanos Podnanos00:03:18.600:00:50.324

Deklice D (letnik 2004)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1801Sovdat ŽanaAD Posočje00:02:22.500:00:00.040
2802Žagar TiaTD Bovec00:02:24.800:00:02.335
3803Rogič LanaAK Koper00:02:26.900:00:04.431
4804Vičič TisaTD Bistrc00:02:33.900:00:11.428
5805Pivk ZalaŠD Hotedršica00:02:42.400:00:19.926
6806Duša GajaAD Posočje00:02:47.400:00:24.925
7807Samokec AnaTD Bistrc00:02:53.500:00:31.024
8808Nagode AnjaŠD Hotedršica00:03:01.900:00:39.423
9809Nagode KatjaŠD Hotedršica00:03:03.500:00:41.022
10810Božič LanaIlirska Bistrica00:03:05.800:00:43.321

Deklice E (letnik 2003)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11001Likar LaraOŠ Dobravlje00:04:23.000:00:00.040
21002Leban Mei MaraAD Posočje00:04:29.300:00:06.335
31003Furlan SaraŠD Nanos Podnanos00:04:37.100:00:14.131
41004Štemberger NikaTD Bistrc00:04:54.400:00:31.428

Deklice F (letnik 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11201Istenič ZalaAD Mass Ljubljana00:04:02.700:00:00.040
21204Sedmak AnikaKoritnice00:04:44.200:00:41.535

Deklice G (letnik 2001)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11304Sedmak NataliKoritnice00:04:58.100:00:00.040
11305Boštjančič AljaTD Bistrc00:04:58.100:00:00.040

Deklice H (letnik 2000)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11402Štemberger LaraTD Bistrc00:10:19.800:00:00.040

Deklice I (letnik 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11506Rutar KatjaAD Posočje00:11:04.300:00:00.040

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1201Žgur MarkŠD Nanos Podnanos00:01:13.200:00:00.040
2202Ziliani IzakAD Posočje00:01:16.000:00:02.835
3203Leban MartinAD Posočje00:01:16.700:00:03.531
4204Malič TijanPrvačina00:01:17.500:00:04.328
5205Žagar MaticTD Bovec00:01:20.800:00:07.626
6206Maver MatevžAK Pivka00:01:23.000:00:09.825
7207Skočir ŽanTK Kobarid00:01:24.700:00:11.524
8208Vrtovec ŽanŠD Nanos Podnanos00:01:26.400:00:13.223
9209Božič TajVrtec00:01:35.000:00:21.822
10210Lozej MaticŠD Nanos Podnanos00:01:42.400:00:29.221
11211Možina JakaTD Bistrc00:01:44.000:00:30.820
12212Žagar PatrikVrtec00:01:47.100:00:33.919
13213Leban Jež SvitAD Posočje00:01:54.700:00:41.518
14214Bajc ŽanAK Sevnica00:02:21.600:01:08.417

Dečki B (letnik 2006)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1401Kopatin RokŠD Nanos Podnanos00:01:08.700:00:00.040
2402Kranjc AljošaPonikve00:01:10.100:00:01.435
3403Skočir AnejTK Kobarid00:01:10.400:00:01.731
4404Trošt NejcŠD Nanos Podnanos00:01:13.400:00:04.728
5405Čuk JakobŠD Hotedršica00:01:18.700:00:10.026
6406Frank UrbanIlirska Bistrica00:01:23.100:00:14.425
7407Nemec MarcelTD Bistrc00:01:26.100:00:17.424

Dečki C (letnik 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1701Pavlovič EnejAD Piran00:02:19.900:00:00.040
2702Bajc TomiAK Sevnica00:02:20.700:00:00.835
3703Žgur JanŠD Nanos Podnanos00:02:21.800:00:01.931
4704Vid ZelencŠD Hotedršica00:02:38.000:00:18.128
5705Leban JakaAD Posočje00:02:38.700:00:18.826
6706Laharnar TeoAD Posočje00:02:39.400:00:19.525
7707Lozej JakobŠD Nanos Podnanos00:02:42.300:00:22.424
8708Ivančič OžbejTK Kobarid00:03:04.000:00:44.123

Dečki D (letnik 2004)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1901Kopatin Jan FrancŠD Nanos Podnanos00:02:23.700:00:00.040
2902Rutar TomažAD Posočje00:02:24.300:00:00.635
3903Popotnik AnejŠD Hotedršica00:02:28.600:00:04.931
4904Treven BlažŠD Hotedršica00:03:20.200:00:56.528

Dečki E (letnik 2003)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11101Kranjc NikAD Piran00:04:05.800:00:00.040
21102Žagar NejcTD Bovec00:04:09.600:00:03.835
31103Ujčič UrbanKK Plama pur00:04:32.300:00:26.531
41104Maver MatijaAK Pivka00:04:42.000:00:36.228

Dečki F (letnik 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11202Sekač PinoAD Mass Ljubljana00:04:03.000:00:00.040
21203Primc LovrencTD Bistrc00:04:23.800:00:20.835

Dečki G (letnik 2001)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11301Černigoj TanAD Posočje00:04:13.800:00:00.040
21302Černigoj GajAD Posočje00:04:41.800:00:28.035
31303Tomšič NejcTD Bistrc00:04:56.900:00:43.131

Dečki H (letnik 2000)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11401Pašič DenisAK Pivka00:09:06.300:00:00.040
21403Nagode MatjažŠD Hotedršica00:10:53.700:01:47.435

Dečki I (letnik 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11501Pirih VineAD Posočje00:09:08.100:00:00.040
21502Malečkar JakaKK Plama pur00:09:55.000:00:46.935
31503Boštjančič Lever TevžKK Plama pur00:09:58.200:00:50.131
41504Barbiš DomenKK Plama pur00:10:19.800:01:11.728
51505Pirih MaticKK Plama pur00:10:44.600:01:36.526