16. Visoški tek
Visoko pri Poljanah, 31.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Poljane
Vodja tekmovanja: Gašper Debeljak
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Čas starta:11:00 h
Število prijavljenih: 138

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1214Merlak NadaŠD Hotederšica00:55:23.200:00.0

Ženske D (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1244Šinkovec JuditaŠkofja Loka00:49:02.800:00.0
2321Moser MarijaGrenc00:49:43.900:41.1
363Bohinc GregorijaŠD Poljane00:50:44.501:41.7
4268Meglič JanaTržič01:00:18.911:16.1
512Peternel BarbaraŠRD Žiri01:02:56.313:53.5

Ženske C (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
123Trček MajdaTek. sekcija Gorenja vas00:43:20.700:00.0
26Klemenčič VesnaŠD Poljane00:45:23.702:03.0
3296Karlin UršaDanfoss00:45:25.702:05.0
4295Jenstrle DominikaŠD Sorica00:49:47.206:26.5
5175Pintar StankaŠD Poljane00:49:49.106:28.4
65Zevnik IrmaŠD Poljane00:50:09.406:48.7
7154Kreslin JolandaRadomlje00:50:45.607:24.9
817Košir IrenaŠentjošt00:51:07.607:46.9
9317Seifer JožiŠD Divji zajci00:53:33.510:12.8
10265Jelovčan ŠpelaKnauf Insulation00:54:58.611:37.9
11315Košnjek SandraŠD Divji zajci00:55:54.912:34.2
12160Meterc JernejaŠkofja Loka00:57:52.314:31.6

Ženske B (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1298Race PetraAD Mass00:37:39.300:00.0
236Kočar VesnaLukovica00:44:15.606:36.3
331Čadež NatašaŽiri00:44:16.406:37.1
4168Šturm LucijaVršajn00:44:44.307:05.0
5176Dolinar SimonaŠD Poljane00:45:24.907:45.6
620Koblar BarbaraŠkofja Loka00:46:09.908:30.6
7153Gluhodedov IrenaŠD Tabor Žiri00:46:50.909:11.6
8206Vovk MancaŠD Kranjska Gora00:47:13.809:34.5
9215Ravnikar TatjanaŠD Poljane00:49:39.412:00.1
10243Podrekar JanaAnzi - Gorazd Podrekar s.p.00:51:28.313:49.0
11207Urek BarbaraŠkofja Loka00:52:35.714:56.4
12245Oblak KristinaPoljane00:58:22.520:43.2
13232Mlakar StankaŽiri00:58:48.321:09.0
14282Hafnar Mojca00:58:56.321:17.0

Ženske A (do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1310Jesenko SaraŠD Tabor Žiri00:40:26.200:00.0
140Kozjek KatjaMizarstvo Kozjek00:40:26.200:00.0
345Jesenko ErikaŽiri00:42:58.102:31.9
437Zima AnjaŠD Mošnje00:43:43.603:17.4
5305Klinar TinaGorje00:46:55.806:29.6
6311Podobnik Sabina00:47:04.206:38.0
7304Klinar KatjaGorje00:49:14.308:48.1
84Praprotnik Novak MatejaLesce00:50:09.709:43.5
9248Podobnik MojcaCerkno00:51:50.511:24.3
1050Cankar KlavdijaŠD Špik Lučine00:52:38.312:12.1
11289Klemenčič TamaraGorenja vas00:56:24.815:58.6
1228Tratnik MancaGorenja vas01:01:04.420:38.2

Moški G (70 let in starejši)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1217Ambrož JanezTržiške strele00:45:25.400:00.0
2208Sitar SlavkoŠD Mošnje00:47:16.201:50.8
3218Bertoncelj AndrejŠD Kondor Godešič00:49:51.704:26.3
4210Hribernik FrancGorenjski glas00:55:10.509:45.1
5204Hrovat FrancGorenjski glas00:58:10.412:45.0

Moški F (od 60 do 69 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1216Poljanec JanezTekaške trme00:43:12.100:00.0
2211Rajgelj FranciZarica00:44:45.101:33.0
325Jelenc Ivo JanezTivo d.o.o.00:46:50.303:38.2
4308Bedekovič KlemenProšport Kranj00:51:13.508:01.4
5316Švab VincencŠD Divji zajci00:53:02.209:50.1
ODST247Ražman MiroslavAK JeseniceODST00:00.0
ODST256Stevanović RajkoAvtomehanika ValantODST00:00.0

Moški E (od 50 do 59 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1261Teraž FranciAcroni team00:34:35.600:00.0
2290Kveder LadoŠKD Mekinje00:34:56.800:21.2
3260Kalan TomažTomas šport 200:35:33.900:58.3
4237Jesenko AndrejKraljevi gobar00:36:18.801:43.2
5257Finžgar BogdanAGP Pro00:37:27.602:52.0
6117Pintar MilanKnauf Insulation00:39:05.604:30.0
6200Bogataj MiranŽiri00:39:05.604:30.0
8319Valant FrenkAvtomehanika Valant00:39:44.405:08.8
9225Berčič ZoranŽabnica00:39:52.905:17.3
10239Jerič MihaŠD Divji zajci00:40:08.205:32.6
11292Tavčar BraneŠD Sorica00:40:54.906:19.3
12197Gartner IztokAD Železniki00:41:17.306:41.7
13205Trstenjak BraneŠD Kranjska Gora00:41:31.106:55.5
14300Marolt DarkoRadovljica00:41:47.307:11.7
15118Oblak JanezŠD Špik Lučine00:42:58.808:23.2
16226Homec StaneŠD Poljane00:43:53.509:17.9
17303Dolenc AlešM Sora00:44:39.510:03.9
18306Brčinovič AndrijaTek. skupina Jesenice00:44:45.610:10.0
19269Benedičič ZdravkoŽelezniki00:45:00.810:25.2
20294Šubic AndrejPoljane00:45:19.310:43.7
21156Biček FranciHotavlje00:46:05.411:29.8
22195Anderle AntonŽirovnica00:48:25.513:49.9
23291Koglar DragoVodice00:51:00.116:24.5
247Zevnik BojanŠD Poljane00:52:42.218:06.6
25223Sagadin JanezTek maraton Ptuj00:54:15.219:39.6

Moški D (od 40 do 49 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1302Kustec GregorŠD Osovnikar00:32:44.400:00.0
2293Pintar MarkoŠD Sorica00:33:31.800:47.4
3259Janjatovič MirkoKGT Papež Kamnik00:34:09.901:25.5
422Strnad SimonKD Brda00:34:51.802:07.4
5209Lušina AndrejAD Železniki00:35:45.503:01.1
6115Kaltenekar MatejTK Gorenjska00:36:29.703:45.3
744Kolenc JanezŠD Gorje00:38:13.905:29.5
8198Mrežar DamijanKobra00:39:30.706:46.3
943Uranič JožeGolnik00:39:48.507:04.1
1049Cankar MatijaŠD Špik Lučine00:40:06.107:21.7
11238Primožič IgorKnauf Insulation00:40:56.108:11.7
12314Rant JaniPodlubnik00:42:42.509:58.1
13267Cerar BojanDob00:42:53.810:09.4
14309Jevšnik AlešTobačna grosist00:43:18.510:34.1
1568Čadež JanezŠD Poljane00:43:22.710:38.3
16219Pustovrh NikoŠDMH00:44:54.512:10.1
1733Melihen KristianASK Kranjska Gora00:45:14.112:29.7
18262Pirc FranciTekaški forum00:45:57.213:12.8
19279Stanonik JakobPD Cempin00:46:10.813:26.4
20162Vukotič DejanŠD Divji zajci00:47:47.515:03.1
21318Zeko IvanŠD Poljane00:48:54.816:10.4
2221Kert AntonKranj00:52:21.719:37.3
23196Štalec VladimirAK Železniki00:57:49.625:05.2
ODST270Košir JožePD CempinODST00:00.0

Moški C (od 30 do 39 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1253Mulej JanezTekaška skupina Jesenice00:32:59.900:00.0
2170Debeljak PavelGobovce00:33:59.700:59.8
3258Robič AndrejŠD Kranjska gora00:36:14.903:15.0
48Tilen MatjažBayer HealthCare00:36:25.803:25.9
5233Pisk TomažPoljane00:39:33.506:33.6
6119Mrak AlešVršajn00:39:40.706:40.8
7312Zupanc KlemenŠD Dražgoše00:40:00.807:00.9
8116Ceklin VidBohinjska Bistrica00:40:16.407:16.5
932Cankar JanezŠD Poljane00:40:24.307:24.4
1051Buh BenjaminŠD Špik Lučine00:41:37.208:37.3
11192Kavčič AlešŠD Poljane00:43:58.710:58.8
12190Kokalj UrošŠD Poljane00:44:14.411:14.5
13203Štefe MihaŠD Divji zajci00:44:44.611:44.7
14172Ladan MartinLjubljana00:44:59.111:59.2
152Mazzini DomenKnauf Insulation00:46:12.913:13.0
16297Bizjak GregorTekaška skupina Jesenice00:49:11.616:11.7
173Pivk MihaPivk Running00:49:17.516:17.6
1852Kavčič AndrejŠkofja Loka00:49:29.216:29.3
19184Zupanc ToneŠkofja Loka00:50:45.517:45.6
20251Klančar VidŠentjošt00:55:45.622:45.7

Moški B (od 20 do 29 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
11Oblak PeterŠD Poljane00:32:33.100:00.0
2320Zupan KlemenTržič00:33:46.401:13.3
313Žitnik UrbanTržič00:35:27.502:54.4
4255Rozman UrošGozdarske storitve Švegel Boštjan00:35:47.703:14.6
5313Grbič DinoŠkofja Loka00:36:50.504:17.4
6189Čadež ŽigaŠD Poljane00:37:48.805:15.7
7167Plaznik MaticTK Šmarnogorska naveza00:38:43.906:10.8
891Bohinc UrbanŠD Poljane00:41:58.409:25.3
924Oblak DavidŠD Poljane00:44:14.711:41.6

Moški A (do 19 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1161Lazar NejcŠD Tabor Žiri00:34:41.800:00.0
2194Čadež AnžeŠD Poljane00:39:00.104:18.3
3301Kustec LukaŠD Osovnikar00:45:11.110:29.3
4266Cerar NoelDob00:50:08.515:26.7



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaost. abs.
11Oblak PeterŠD Poljane00:32:33.100:00.0
2302Kustec GregorŠD Osovnikar00:32:44.400:11.3
3253Mulej JanezTekaška skupina Jesenice00:32:59.900:26.8
4293Pintar MarkoŠD Sorica00:33:31.800:58.7
5320Zupan KlemenTržič00:33:46.401:13.3
6170Debeljak PavelGobovce00:33:59.701:26.6
7259Janjatovič MirkoKGT Papež Kamnik00:34:09.901:36.8
8261Teraž FranciAcroni team00:34:35.602:02.5
9161Lazar NejcŠD Tabor Žiri00:34:41.802:08.7
1022Strnad SimonKD Brda00:34:51.802:18.7
11290Kveder LadoŠKD Mekinje00:34:56.802:23.7
1213Žitnik UrbanTržič00:35:27.502:54.4
13260Kalan TomažTomas šport 200:35:33.903:00.8
14209Lušina AndrejAD Železniki00:35:45.503:12.4
15255Rozman UrošGozdarske storitve Švegel Boštjan00:35:47.703:14.6
16258Robič AndrejŠD Kranjska gora00:36:14.903:41.8
17237Jesenko AndrejKraljevi gobar00:36:18.803:45.7
188Tilen MatjažBayer HealthCare00:36:25.803:52.7
19115Kaltenekar MatejTK Gorenjska00:36:29.703:56.6
20313Grbič DinoŠkofja Loka00:36:50.504:17.4
21257Finžgar BogdanAGP Pro00:37:27.604:54.5
22189Čadež ŽigaŠD Poljane00:37:48.805:15.7
2344Kolenc JanezŠD Gorje00:38:13.905:40.8
24167Plaznik MaticTK Šmarnogorska naveza00:38:43.906:10.8
25194Čadež AnžeŠD Poljane00:39:00.106:27.0
26200Bogataj MiranŽiri00:39:05.606:32.5
26117Pintar MilanKnauf Insulation00:39:05.606:32.5
28198Mrežar DamijanKobra00:39:30.706:57.6
29233Pisk TomažPoljane00:39:33.507:00.4
30119Mrak AlešVršajn00:39:40.707:07.6
31319Valant FrenkAvtomehanika Valant00:39:44.407:11.3
3243Uranič JožeGolnik00:39:48.507:15.4
33225Berčič ZoranŽabnica00:39:52.907:19.8
34312Zupanc KlemenŠD Dražgoše00:40:00.807:27.7
3549Cankar MatijaŠD Špik Lučine00:40:06.107:33.0
36239Jerič MihaŠD Divji zajci00:40:08.207:35.1
37116Ceklin VidBohinjska Bistrica00:40:16.407:43.3
3832Cankar JanezŠD Poljane00:40:24.307:51.2
39292Tavčar BraneŠD Sorica00:40:54.908:21.8
40238Primožič IgorKnauf Insulation00:40:56.108:23.0
41197Gartner IztokAD Železniki00:41:17.308:44.2
42205Trstenjak BraneŠD Kranjska Gora00:41:31.108:58.0
4351Buh BenjaminŠD Špik Lučine00:41:37.209:04.1
44300Marolt DarkoRadovljica00:41:47.309:14.2
4591Bohinc UrbanŠD Poljane00:41:58.409:25.3
46314Rant JaniPodlubnik00:42:42.510:09.4
47267Cerar BojanDob00:42:53.810:20.7
48118Oblak JanezŠD Špik Lučine00:42:58.810:25.7
49216Poljanec JanezTekaške trme00:43:12.110:39.0
50309Jevšnik AlešTobačna grosist00:43:18.510:45.4
5168Čadež JanezŠD Poljane00:43:22.710:49.6
52226Homec StaneŠD Poljane00:43:53.511:20.4
53192Kavčič AlešŠD Poljane00:43:58.711:25.6
54190Kokalj UrošŠD Poljane00:44:14.411:41.3
5524Oblak DavidŠD Poljane00:44:14.711:41.6
56303Dolenc AlešM Sora00:44:39.512:06.4
57203Štefe MihaŠD Divji zajci00:44:44.612:11.5
58211Rajgelj FranciZarica00:44:45.112:12.0
59306Brčinovič AndrijaTek. skupina Jesenice00:44:45.612:12.5
60219Pustovrh NikoŠDMH00:44:54.512:21.4
61172Ladan MartinLjubljana00:44:59.112:26.0
62269Benedičič ZdravkoŽelezniki00:45:00.812:27.7
63301Kustec LukaŠD Osovnikar00:45:11.112:38.0
6433Melihen KristianASK Kranjska Gora00:45:14.112:41.0
65294Šubic AndrejPoljane00:45:19.312:46.2
66217Ambrož JanezTržiške strele00:45:25.412:52.3
67262Pirc FranciTekaški forum00:45:57.213:24.1
68156Biček FranciHotavlje00:46:05.413:32.3
69279Stanonik JakobPD Cempin00:46:10.813:37.7
702Mazzini DomenKnauf Insulation00:46:12.913:39.8
7125Jelenc Ivo JanezTivo d.o.o.00:46:50.314:17.2
72208Sitar SlavkoŠD Mošnje00:47:16.214:43.1
73162Vukotič DejanŠD Divji zajci00:47:47.515:14.4
74195Anderle AntonŽirovnica00:48:25.515:52.4
75318Zeko IvanŠD Poljane00:48:54.816:21.7
76297Bizjak GregorTekaška skupina Jesenice00:49:11.616:38.5
773Pivk MihaPivk Running00:49:17.516:44.4
7852Kavčič AndrejŠkofja Loka00:49:29.216:56.1
79218Bertoncelj AndrejŠD Kondor Godešič00:49:51.717:18.6
80266Cerar NoelDob00:50:08.517:35.4
81184Zupanc ToneŠkofja Loka00:50:45.518:12.4
82291Koglar DragoVodice00:51:00.118:27.0
83308Bedekovič KlemenProšport Kranj00:51:13.518:40.4
8421Kert AntonKranj00:52:21.719:48.6
857Zevnik BojanŠD Poljane00:52:42.220:09.1
86316Švab VincencŠD Divji zajci00:53:02.220:29.1
87223Sagadin JanezTek maraton Ptuj00:54:15.221:42.1
88210Hribernik FrancGorenjski glas00:55:10.522:37.4
89251Klančar VidŠentjošt00:55:45.623:12.5
90196Štalec VladimirAK Železniki00:57:49.625:16.5
91204Hrovat FrancGorenjski glas00:58:10.425:37.3
ODST247Ražman MiroslavAK JeseniceODST00:00.0
ODST270Košir JožePD CempinODST00:00.0
ODST256Stevanović RajkoAvtomehanika ValantODST00:00.0

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaost. abs.
1298Race PetraAD Mass00:37:39.300:00.0
2310Jesenko SaraŠD Tabor Žiri00:40:26.202:46.9
240Kozjek KatjaMizarstvo Kozjek00:40:26.202:46.9
445Jesenko ErikaŽiri00:42:58.105:18.8
523Trček MajdaTek. sekcija Gorenja vas00:43:20.705:41.4
637Zima AnjaŠD Mošnje00:43:43.606:04.3
736Kočar VesnaLukovica00:44:15.606:36.3
831Čadež NatašaŽiri00:44:16.406:37.1
9168Šturm LucijaVršajn00:44:44.307:05.0
106Klemenčič VesnaŠD Poljane00:45:23.707:44.4
11176Dolinar SimonaŠD Poljane00:45:24.907:45.6
12296Karlin UršaDanfoss00:45:25.707:46.4
1320Koblar BarbaraŠkofja Loka00:46:09.908:30.6
14153Gluhodedov IrenaŠD Tabor Žiri00:46:50.909:11.6
15305Klinar TinaGorje00:46:55.809:16.5
16311Podobnik Sabina00:47:04.209:24.9
17206Vovk MancaŠD Kranjska Gora00:47:13.809:34.5
18244Šinkovec JuditaŠkofja Loka00:49:02.811:23.5
19304Klinar KatjaGorje00:49:14.311:35.0
20215Ravnikar TatjanaŠD Poljane00:49:39.412:00.1
21321Moser MarijaGrenc00:49:43.912:04.6
22295Jenstrle DominikaŠD Sorica00:49:47.212:07.9
23175Pintar StankaŠD Poljane00:49:49.112:09.8
245Zevnik IrmaŠD Poljane00:50:09.412:30.1
254Praprotnik Novak MatejaLesce00:50:09.712:30.4
2663Bohinc GregorijaŠD Poljane00:50:44.513:05.2
27154Kreslin JolandaRadomlje00:50:45.613:06.3
2817Košir IrenaŠentjošt00:51:07.613:28.3
29243Podrekar JanaAnzi - Gorazd Podrekar s.p.00:51:28.313:49.0
30248Podobnik MojcaCerkno00:51:50.514:11.2
31207Urek BarbaraŠkofja Loka00:52:35.714:56.4
3250Cankar KlavdijaŠD Špik Lučine00:52:38.314:59.0
33317Seifer JožiŠD Divji zajci00:53:33.515:54.2
34265Jelovčan ŠpelaKnauf Insulation00:54:58.617:19.3
35214Merlak NadaŠD Hotederšica00:55:23.217:43.9
36315Košnjek SandraŠD Divji zajci00:55:54.918:15.6
37289Klemenčič TamaraGorenja vas00:56:24.818:45.5
38160Meterc JernejaŠkofja Loka00:57:52.320:13.0
39245Oblak KristinaPoljane00:58:22.520:43.2
40232Mlakar StankaŽiri00:58:48.321:09.0
41282Hafnar Mojca00:58:56.321:17.0
42268Meglič JanaTržič01:00:18.922:39.6
4328Tratnik MancaGorenja vas01:01:04.423:25.1
4412Peternel BarbaraŠRD Žiri01:02:56.325:17.0