Tek dveh mostov 2014
Trboje, 7.6.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: T.R.T.E.
Vodja tekmovanja: Klemen Boštar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:21 km
Čas starta:10:00
Število prijavljenih: 83

Razvrstitev po kategorijah
Moški A
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
175Lokar Nejc1988ŠD NANOS PODNANOS01:14:47.700:00.0
2103Medved Andrej1985TK Ljubljana01:18:31.403:43.7
337Ljubič Luka1988AD Hitrost01:19:28.704:41.0
487Kovačič Nejc1989Mateja šport01:43:18.728:31.0
566Kveder Martin1986-01:51:47.737:00.0
696Dušak Anton1996-01:57:39.742:52.0
765Šter Davor1984-02:21:28.301:06:40.6
889Dolinar Marko1997-02:25:46.401:10:58.7

Moški B
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1104Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice01:14:18.400:00.0
283Curk Mitja1977ŠD NANOS Podnanos01:18:51.704:33.3
369Debeljak Aleš1979Tk gorenjska01:18:55.704:37.3
470Debeljak Pavel1981-01:20:08.205:49.8
536Banić Luka1979AD Hitrost01:20:46.706:28.3
622Robič Andrej1976ŠD Kranjska Gora01:23:13.708:55.3
7112Verlič Anže1983-01:27:58.713:40.3
846Budna Aljoša1977ISKRAEMECO01:28:10.713:52.3
92Rajteric Mitja1976T.R.T.E01:28:25.714:07.3
10109Mikuš Aljoša1976Kranj01:30:39.016:20.6
1181Derlink Grega1982Vitezi Dobrega Teka01:31:23.917:05.5
12110Ristič Dejan1979Tržič01:34:55.720:37.3
1363Zelnik Matej1978ŠD SPARTAK01:36:12.721:54.3
1493Mali Gregor1974-01:37:14.822:56.4
1531Gerbajs Borut1981-01:38:56.324:37.9
1659Podjed Igor1978-01:41:31.727:13.3
1754Košir Uroš1974-01:43:50.729:32.3
1872Jagodic Luka1979T.R.T.E.01:45:38.731:20.3
1911Jagodič Boris1979T.R.T.E01:49:49.735:31.3
20108Dolenc Gašper1982AENI01:50:43.736:25.3
21106Babča Alan1978Tekaška skupina Jesenice01:51:02.736:44.3
2244Boštar Simon1981ISKRAEMECO01:52:13.537:55.1
2345Perko Toni1983ISKRAEMECO01:57:41.743:23.3
2471Žakelj Tadej1981-01:58:45.744:27.3
2517Kozina Damijan1977-02:08:15.753:57.3
2685Žagar Rudi1978-02:18:25.401:04:07.0
2738Brankovič Uroš1975Bobrov smrkelj02:20:09.101:05:50.7

Moški C
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
120Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik01:16:39.400:00.0
298Šebenik Marjan1967ŠD Grmada01:27:14.710:35.3
355Uranič Jože1973-01:34:15.717:36.3
449Bijol Janez1972ISKRAEMECO01:34:48.718:09.3
586Kuhar Peter1969LTH Aktiv01:39:16.722:37.3
660Kramar Bojan1964Kgt Papež01:40:12.123:32.7
756Trebec Marko1969-01:46:51.730:12.3
814Dugon Marko1971T.R.T.E.01:48:39.231:59.8
941Bernik Blaž1973-01:53:11.736:32.3
10100Uljan Samo1970Los Vanganelos01:55:28.738:49.3
1142Jeler Milan1968Klub Trmastih02:01:51.045:11.6
129Ažman Janez1965T.R.T.E.02:04:59.348:19.9
1394Kline Miha1973Trboje02:15:04.458:25.0
1492Gorečan Savo1965TEKAŠKI FORUM02:16:09.559:30.1
1548Škrjanec Darko1967ISKRAEMECO02:17:22.301:00:42.9
1647Zevnik Miran1968ISKRAEMECO02:17:28.401:00:49.0
176Hafner Tone1972T.R.T.E02:18:10.501:01:31.1

Moški D
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
197Teraž Franci1962KGT Papež Kamnik01:19:21.700:00.0
250Pirnar Janez1959ISKRAEMECO01:28:44.009:22.3
357Jenko Uroš1963-01:28:56.709:35.0
467Jerič Miha1959Divji zajci01:29:08.709:47.0
568Marolt Darko1960-01:39:40.720:19.0
6105Hladnik David1962Črnuče01:40:54.721:33.0
799Rozman Matjaž1963Kranj01:43:37.724:16.0
882Petek Marjan1958KLUB TRMASTIH01:47:49.728:28.0
952Lipanovič Srečko1957ISKRAEMECO-ŠC MARATONC01:50:10.530:48.8
1039Koščak Sandi1963-01:53:35.734:14.0
11111Jere Jože1954Klub Trmastih01:58:11.738:50.0
1278Hribernik Dusko1955T.R.T.E02:02:08.742:47.0
1390Milek Dušan1955-02:03:49.744:28.0
1488Dolinar Tomi1963-02:20:34.701:01:13.0

Ženske A
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1102Destovnik Saša1989Kranj02:17:58.900:00.0
264Šter Ines1986-02:21:28.503:29.6

Ženske B
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
1107Žnidar Tjaša1980Tekaška skupina Jesenice01:49:07.700:00.0
2101Mayr Polona1976Preddvor01:56:28.707:21.0
384Čebašek Martina1980-01:59:05.709:58.0
462Kogovšek Andreja1979-01:59:27.810:20.1
53Štefe Ida1981T.R.T.E.02:02:54.713:47.0
653Rakovec Maja1976ISKRAEMECO02:05:07.916:00.2
724Pogačnik Renata1976-02:07:41.718:34.0
895Kramar Kline Melita1974Trboje02:15:04.325:56.6
95Zupanc Renata1981-02:18:10.629:02.9

Ženske C
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
119Gregorc Anita1973ŠD Maratonc01:47:25.500:00.0
273Škerjanc Bernarda1968-01:56:52.709:27.2
310Ažman Hedvika1969T.R.T.E.02:04:59.817:34.3
440Urh Lesjak Jana1971Odprto srce02:05:25.918:00.4
576Bajramovič Duša1966-02:08:45.821:20.3

Ženske D
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
133Žura Lili1963-01:55:11.700:00.0



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
1104Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice01:14:18.400:00.0
275Lokar Nejc1988ŠD NANOS PODNANOS01:14:47.700:29.3
320Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik01:16:39.402:21.0
4103Medved Andrej1985TK Ljubljana01:18:31.404:13.0
583Curk Mitja1977ŠD NANOS Podnanos01:18:51.704:33.3
669Debeljak Aleš1979Tk gorenjska01:18:55.704:37.3
797Teraž Franci1962KGT Papež Kamnik01:19:21.705:03.3
837Ljubič Luka1988AD Hitrost01:19:28.705:10.3
970Debeljak Pavel1981-01:20:08.205:49.8
1036Banić Luka1979AD Hitrost01:20:46.706:28.3
1122Robič Andrej1976ŠD Kranjska Gora01:23:13.708:55.3
1298Šebenik Marjan1967ŠD Grmada01:27:14.712:56.3
13112Verlič Anže1983-01:27:58.713:40.3
1446Budna Aljoša1977ISKRAEMECO01:28:10.713:52.3
152Rajteric Mitja1976T.R.T.E01:28:25.714:07.3
1650Pirnar Janez1959ISKRAEMECO01:28:44.014:25.6
1757Jenko Uroš1963-01:28:56.714:38.3
1867Jerič Miha1959Divji zajci01:29:08.714:50.3
19109Mikuš Aljoša1976Kranj01:30:39.016:20.6
2081Derlink Grega1982Vitezi Dobrega Teka01:31:23.917:05.5
2155Uranič Jože1973-01:34:15.719:57.3
2249Bijol Janez1972ISKRAEMECO01:34:48.720:30.3
23110Ristič Dejan1979Tržič01:34:55.720:37.3
2463Zelnik Matej1978ŠD SPARTAK01:36:12.721:54.3
2593Mali Gregor1974-01:37:14.822:56.4
2631Gerbajs Borut1981-01:38:56.324:37.9
2786Kuhar Peter1969LTH Aktiv01:39:16.724:58.3
2868Marolt Darko1960-01:39:40.725:22.3
2960Kramar Bojan1964Kgt Papež01:40:12.125:53.7
30105Hladnik David1962Črnuče01:40:54.726:36.3
3159Podjed Igor1978-01:41:31.727:13.3
3287Kovačič Nejc1989Mateja šport01:43:18.729:00.3
3399Rozman Matjaž1963Kranj01:43:37.729:19.3
3454Košir Uroš1974-01:43:50.729:32.3
3572Jagodic Luka1979T.R.T.E.01:45:38.731:20.3
3656Trebec Marko1969-01:46:51.732:33.3
3782Petek Marjan1958KLUB TRMASTIH01:47:49.733:31.3
3814Dugon Marko1971T.R.T.E.01:48:39.234:20.8
3911Jagodič Boris1979T.R.T.E01:49:49.735:31.3
4052Lipanovič Srečko1957ISKRAEMECO-ŠC MARATONC01:50:10.535:52.1
41108Dolenc Gašper1982AENI01:50:43.736:25.3
42106Babča Alan1978Tekaška skupina Jesenice01:51:02.736:44.3
4366Kveder Martin1986-01:51:47.737:29.3
4444Boštar Simon1981ISKRAEMECO01:52:13.537:55.1
4541Bernik Blaž1973-01:53:11.738:53.3
4639Koščak Sandi1963-01:53:35.739:17.3
47100Uljan Samo1970Los Vanganelos01:55:28.741:10.3
4896Dušak Anton1996-01:57:39.743:21.3
4945Perko Toni1983ISKRAEMECO01:57:41.743:23.3
50111Jere Jože1954Klub Trmastih01:58:11.743:53.3
5171Žakelj Tadej1981-01:58:45.744:27.3
5242Jeler Milan1968Klub Trmastih02:01:51.047:32.6
5378Hribernik Dusko1955T.R.T.E02:02:08.747:50.3
5490Milek Dušan1955-02:03:49.749:31.3
559Ažman Janez1965T.R.T.E.02:04:59.350:40.9
5617Kozina Damijan1977-02:08:15.753:57.3
5794Kline Miha1973Trboje02:15:04.401:00:46.0
5892Gorečan Savo1965TEKAŠKI FORUM02:16:09.501:01:51.1
5948Škrjanec Darko1967ISKRAEMECO02:17:22.301:03:03.9
6047Zevnik Miran1968ISKRAEMECO02:17:28.401:03:10.0
616Hafner Tone1972T.R.T.E02:18:10.501:03:52.1
6285Žagar Rudi1978-02:18:25.401:04:07.0
6338Brankovič Uroš1975Bobrov smrkelj02:20:09.101:05:50.7
6488Dolinar Tomi1963-02:20:34.701:06:16.3
6565Šter Davor1984-02:21:28.301:07:09.9
6689Dolinar Marko1997-02:25:46.401:11:28.0

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
119Gregorc Anita1973ŠD Maratonc01:47:25.500:00.0
2107Žnidar Tjaša1980Tekaška skupina Jesenice01:49:07.701:42.2
333Žura Lili1963-01:55:11.707:46.2
4101Mayr Polona1976Preddvor01:56:28.709:03.2
573Škerjanc Bernarda1968-01:56:52.709:27.2
684Čebašek Martina1980-01:59:05.711:40.2
762Kogovšek Andreja1979-01:59:27.812:02.3
83Štefe Ida1981T.R.T.E.02:02:54.715:29.2
910Ažman Hedvika1969T.R.T.E.02:04:59.817:34.3
1053Rakovec Maja1976ISKRAEMECO02:05:07.917:42.4
1140Urh Lesjak Jana1971Odprto srce02:05:25.918:00.4
1224Pogačnik Renata1976-02:07:41.720:16.2
1376Bajramovič Duša1966-02:08:45.821:20.3
1495Kramar Kline Melita1974Trboje02:15:04.327:38.8
15102Destovnik Saša1989Kranj02:17:58.930:33.4
165Zupanc Renata1981-02:18:10.630:45.1
1764Šter Ines1986-02:21:28.534:03.0