30. Petelinjski tek
Petelinje, 31.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: VD Petelinje in AK Pivka
Vodja tekmovanja: Samo Debevec
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:12,3 km
Čas starta:17:00 h
Število prijavljenih: 114

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11347Brešan VilmaŠD DURS01:01:48.700:00.0
21565Bajc TeaŠD Tekači vipavske doline01:03:31.601:42.9
31525Batagelj StankaŠD Tekači vipavske doline01:04:51.103:02.4
41266Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana01:07:51.606:02.9

Ženske O (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11131Lipušček SergejaDLT Filipides00:52:20.400:00.0
21488Drobnič SlavkaAK Pivka01:00:18.107:57.7
3143Savič ErikaZD Ljubljana01:02:08.809:48.4
41575Gaberšček GretiTD Bovec01:02:33.610:13.2
51559Obrč TeaLjubljana01:04:06.811:46.4
61330Česnik MilenaŠKD Klada01:05:37.313:16.9

Ženske N (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11361Sardoč JericaŠD Nanos Podnanos00:54:09.000:00.0
21460Bele KristinaAK Pivka00:55:45.901:36.9
31564Ivančič DanjelaTŠD Gams Kobarid00:57:26.403:17.4
41115Valenčič MojcaAK Pivka00:57:42.403:33.4
51339Mavrič TinaPGT01:00:39.606:30.6
6185Blažek Mateja01:04:35.410:26.4
7174Zobal MatejaŠKD Klada01:11:01.916:52.9
8167Gombač MajdaŠKD Klada01:11:02.716:53.7
9109Rebec MarinaPostojna01:23:05.428:56.4

Ženske M (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11554Tratnik PetraŠD Nanos Podnanos00:50:08.400:00.0
2139Radivo AnaŠD 3 Šport00:50:19.700:11.3
3159Jakopin TinaTD Bistrc01:10:52.920:44.5
41522Gorkič MarijanaDLT Filipides01:12:02.321:53.9

Ženske L (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1158Kosič UršaTD Bistrc01:10:23.500:00.0

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11133Lipušček LucijanDLT Filipides01:01:35.800:00.0
2177Jurkovič JosipAK maraton Kastan01:12:49.911:14.1
31209Lazar AlbertDLT Filipides01:14:37.213:01.4
41387Ivančič FabioObala01:33:49.632:13.8

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11519Kutin EdiTKK Srpenica01:00:31.400:00.0
21468Otoničar JanezAK Pivka01:04:32.404:01.0
31496Lipnik BrankoHorjul01:06:01.205:29.8
4126Biščak BrankoPostojna01:17:06.016:34.6
51395Dolinar RomanNova Gorica01:32:18.131:46.7

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11195Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:50:58.700:00.0
21283Lešnik ŠtefanLjubljana00:54:38.903:40.2
31146Gornik JureTKD Sovica00:56:24.305:25.6
41495Popovič MladenTD Bistrc01:04:18.613:19.9
5110Merc JaniPanther karate klub01:11:32.320:33.6

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11137Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:49:36.900:00.0
21299Nardin JadranDLT Filipides00:52:06.102:29.2
3184Korent MarjanAK Pivka00:57:34.907:58.0
41135Grča RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:57:40.608:03.7
51119Tomažič JožefLjudstvo tekačev00:58:09.608:32.7
6136Volk JankoAK Pivka00:59:14.809:37.9
71110Španič VeselkoŠD Hitre noge Senožeče00:59:36.809:59.9
81440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava01:05:45.516:08.6
9111Žvab DarkoSežana01:16:16.326:39.4

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:49:48.100:00.0
21210Vanček BratinaŠD Nanos Podnanos00:50:02.000:13.9
31109Blažek RafkoAK Pivka00:54:10.404:22.3
4147Gornik MilanTKD Sovica00:55:28.605:40.5
51533Berginc JožeTD Bistrc00:58:29.208:41.1
6182Požar BojanŠD Hitre noge Senožeče00:59:21.309:33.2
71160Belec ZvonkoŠD Kraški tekači Sežana01:00:48.411:00.3
81384Česnik ZoranIrio01:00:58.011:09.9
91498Furlan BojanŠD Nanos Podnanos01:01:58.912:10.8
101562Markeljc BrankoŠD Nanos Podnanos01:07:51.318:03.2

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11430Kutin AndrejŠD Boka, TKK Srpenica00:46:35.000:00.0
21414Sokol IvanTD Burja Vipava00:47:56.001:21.0
31312Ličen WalterŠD Kraški tekači Sežana00:51:03.204:28.2
41196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:51:48.605:13.6
5103Kontelj MatjažKAC00:53:37.307:02.3
6129Klasič SlobodanPostojna00:59:48.913:13.9
7130Kodele StojanVipava00:59:51.413:16.4
81375Gorečan SavoTekaški forum01:12:32.725:57.7

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1124Strohmaier MarkSTV Global - Faber Team00:47:55.300:00.0
21490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:48:11.800:16.5
31410Panič AndrejŠD Hitre noge Senožeče00:50:04.502:09.2
4128Bole AndrejSežana00:56:12.108:16.8
51331Mraz BorutAK Pivka00:56:46.008:50.7
6165Gombač MarkoŠKD Klada00:56:56.509:01.2
7176Lepoša UrošŠKD Klada00:56:57.109:01.8
8125Slamič MiljanNova Gorica01:01:24.913:29.6
9175Kobal MatjažŠKD Klada01:06:50.118:54.8
10157Kosič GregorTD Bistrc01:11:26.923:31.6

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11424Curk MitjaŠD Nanos Podnanos00:44:50.100:00.0
2117Novina Sašo00:48:50.003:59.9
31452Zupan StankoŠD Nanos Podnanos00:49:01.204:11.1
41364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:49:42.504:52.4
51558Vrtovec MatejŠD Tekači vipavske doline00:50:46.305:56.2
61570Buda ValterŠD Kraški tekači Sežana00:52:36.407:46.3
7105Cevec Mirko00:53:39.008:48.9
8112Poljšak MartinŠD Telekom00:54:21.709:31.6
9187Hojsak BoštjanPivka00:55:58.511:08.4
10162Petrovčič RadovanPostojna00:57:02.512:12.4
11183Ban MatejŠD 3 Šport00:57:04.612:14.5
121531Žgur MatejŠD Nanos Podnanos00:57:51.713:01.6
131523Leban MarkoPGD Nova Gorica00:58:35.513:45.4
14150Franjkovič MitjaŽejni01:01:17.416:27.3
15148Ipavec BoštjanAjdovščina01:01:30.116:40.0
161150Fabjan GregorŠD Hitre noge Senožeče01:02:35.417:45.3
17115Domevšček PeterTK Kobarid01:04:05.819:15.7
18199Pavlovec MiranAMP01:05:20.520:30.4
19127Tratnik BoštjanSpodnja Idrija01:06:05.421:15.3
20107Rebec UrošPostojna01:23:06.238:16.1

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11426Železnikar MatejDLT Filipides00:47:30.900:00.0
2106Zajšek JakaMozirje00:47:44.100:13.2
3153Barbiš GorazdAK Pivka00:58:21.510:50.6
41251Nardin TomažDLT Filipides00:59:05.211:34.3
5151Tomažič MatjažAK Pivka01:14:36.027:05.1
6149Urbančič JernejŽejni01:15:21.527:50.6

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11524Lokar NejcŠD Slano blato Lokavec00:43:29.100:00.0
21553Tratnik MarkoŠD Nanos Podnanos00:44:35.101:06.0
3119Terčon BorutDLT Filipides00:46:30.103:01.0
4142Terčelj RokŠD 3 Šport00:48:24.604:55.5
51566Grlj IvanTD Bistrc00:51:43.908:14.8
6178Kastelic AndrejKal00:53:30.510:01.4
7179Sajovic BlažProteusLab00:54:14.910:45.8
8131Bele DenisPivka00:55:39.712:10.6
91552Černigoj BoštjanVipava00:57:16.413:47.3
10161Čekada Patrik00:58:43.915:14.8

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11493Šemrov JernejŠD Hotedršica00:43:03.000:00.0
2133Krašna MihaVipava00:56:05.013:02.0



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11493Šemrov JernejŠD Hotedršica00:43:03.000:00.0
21524Lokar NejcŠD Slano blato Lokavec00:43:29.100:26.1
31553Tratnik MarkoŠD Nanos Podnanos00:44:35.101:32.1
41424Curk MitjaŠD Nanos Podnanos00:44:50.101:47.1
5119Terčon BorutDLT Filipides00:46:30.103:27.1
61430Kutin AndrejŠD Boka, TKK Srpenica00:46:35.003:32.0
71426Železnikar MatejDLT Filipides00:47:30.904:27.9
8106Zajšek JakaMozirje00:47:44.104:41.1
9124Strohmaier MarkSTV Global - Faber Team00:47:55.304:52.3
101414Sokol IvanTD Burja Vipava00:47:56.004:53.0
111490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:48:11.805:08.8
12142Terčelj RokŠD 3 Šport00:48:24.605:21.6
13117Novina Sašo00:48:50.005:47.0
141452Zupan StankoŠD Nanos Podnanos00:49:01.205:58.2
151137Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:49:36.906:33.9
161364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:49:42.506:39.5
171433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:49:48.106:45.1
181210Vanček BratinaŠD Nanos Podnanos00:50:02.006:59.0
191410Panič AndrejŠD Hitre noge Senožeče00:50:04.507:01.5
201558Vrtovec MatejŠD Tekači vipavske doline00:50:46.307:43.3
211195Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:50:58.707:55.7
221312Ličen WalterŠD Kraški tekači Sežana00:51:03.208:00.2
231566Grlj IvanTD Bistrc00:51:43.908:40.9
241196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:51:48.608:45.6
251299Nardin JadranDLT Filipides00:52:06.109:03.1
261570Buda ValterŠD Kraški tekači Sežana00:52:36.409:33.4
27178Kastelic AndrejKal00:53:30.510:27.5
28103Kontelj MatjažKAC00:53:37.310:34.3
29105Cevec Mirko00:53:39.010:36.0
301109Blažek RafkoAK Pivka00:54:10.411:07.4
31179Sajovic BlažProteusLab00:54:14.911:11.9
32112Poljšak MartinŠD Telekom00:54:21.711:18.7
331283Lešnik ŠtefanLjubljana00:54:38.911:35.9
34147Gornik MilanTKD Sovica00:55:28.612:25.6
35131Bele DenisPivka00:55:39.712:36.7
36187Hojsak BoštjanPivka00:55:58.512:55.5
37133Krašna MihaVipava00:56:05.013:02.0
38128Bole AndrejSežana00:56:12.113:09.1
391146Gornik JureTKD Sovica00:56:24.313:21.3
401331Mraz BorutAK Pivka00:56:46.013:43.0
41165Gombač MarkoŠKD Klada00:56:56.513:53.5
42176Lepoša UrošŠKD Klada00:56:57.113:54.1
43162Petrovčič RadovanPostojna00:57:02.513:59.5
44183Ban MatejŠD 3 Šport00:57:04.614:01.6
451552Černigoj BoštjanVipava00:57:16.414:13.4
46184Korent MarjanAK Pivka00:57:34.914:31.9
471135Grča RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:57:40.614:37.6
481531Žgur MatejŠD Nanos Podnanos00:57:51.714:48.7
491119Tomažič JožefLjudstvo tekačev00:58:09.615:06.6
50153Barbiš GorazdAK Pivka00:58:21.515:18.5
511533Berginc JožeTD Bistrc00:58:29.215:26.2
521523Leban MarkoPGD Nova Gorica00:58:35.515:32.5
53161Čekada Patrik00:58:43.915:40.9
541251Nardin TomažDLT Filipides00:59:05.216:02.2
55136Volk JankoAK Pivka00:59:14.816:11.8
56182Požar BojanŠD Hitre noge Senožeče00:59:21.316:18.3
571110Španič VeselkoŠD Hitre noge Senožeče00:59:36.816:33.8
58129Klasič SlobodanPostojna00:59:48.916:45.9
59130Kodele StojanVipava00:59:51.416:48.4
601519Kutin EdiTKK Srpenica01:00:31.417:28.4
611160Belec ZvonkoŠD Kraški tekači Sežana01:00:48.417:45.4
621384Česnik ZoranIrio01:00:58.017:55.0
63150Franjkovič MitjaŽejni01:01:17.418:14.4
64125Slamič MiljanNova Gorica01:01:24.918:21.9
65148Ipavec BoštjanAjdovščina01:01:30.118:27.1
661133Lipušček LucijanDLT Filipides01:01:35.818:32.8
671498Furlan BojanŠD Nanos Podnanos01:01:58.918:55.9
681150Fabjan GregorŠD Hitre noge Senožeče01:02:35.419:32.4
69115Domevšček PeterTK Kobarid01:04:05.821:02.8
701495Popovič MladenTD Bistrc01:04:18.621:15.6
711468Otoničar JanezAK Pivka01:04:32.421:29.4
72199Pavlovec MiranAMP01:05:20.522:17.5
731440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava01:05:45.522:42.5
741496Lipnik BrankoHorjul01:06:01.222:58.2
75127Tratnik BoštjanSpodnja Idrija01:06:05.423:02.4
76175Kobal MatjažŠKD Klada01:06:50.123:47.1
771562Markeljc BrankoŠD Nanos Podnanos01:07:51.324:48.3
78157Kosič GregorTD Bistrc01:11:26.928:23.9
79110Merc JaniPanther karate klub01:11:32.328:29.3
801375Gorečan SavoTekaški forum01:12:32.729:29.7
81177Jurkovič JosipAK maraton Kastan01:12:49.929:46.9
82151Tomažič MatjažAK Pivka01:14:36.031:33.0
831209Lazar AlbertDLT Filipides01:14:37.231:34.2
84149Urbančič JernejŽejni01:15:21.532:18.5
85111Žvab DarkoSežana01:16:16.333:13.3
86126Biščak BrankoPostojna01:17:06.034:03.0
87107Rebec UrošPostojna01:23:06.240:03.2
881395Dolinar RomanNova Gorica01:32:18.149:15.1
891387Ivančič FabioObala01:33:49.650:46.6

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11554Tratnik PetraŠD Nanos Podnanos00:50:08.400:00.0
2139Radivo AnaŠD 3 Šport00:50:19.700:11.3
31131Lipušček SergejaDLT Filipides00:52:20.402:12.0
41361Sardoč JericaŠD Nanos Podnanos00:54:09.004:00.6
51460Bele KristinaAK Pivka00:55:45.905:37.5
61564Ivančič DanjelaTŠD Gams Kobarid00:57:26.407:18.0
71115Valenčič MojcaAK Pivka00:57:42.407:34.0
81488Drobnič SlavkaAK Pivka01:00:18.110:09.7
91339Mavrič TinaPGT01:00:39.610:31.2
101347Brešan VilmaŠD DURS01:01:48.711:40.3
11143Savič ErikaZD Ljubljana01:02:08.812:00.4
121575Gaberšček GretiTD Bovec01:02:33.612:25.2
131565Bajc TeaŠD Tekači vipavske doline01:03:31.613:23.2
141559Obrč TeaLjubljana01:04:06.813:58.4
15185Blažek Mateja01:04:35.414:27.0
161525Batagelj StankaŠD Tekači vipavske doline01:04:51.114:42.7
171330Česnik MilenaŠKD Klada01:05:37.315:28.9
181266Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana01:07:51.617:43.2
19158Kosič UršaTD Bistrc01:10:23.520:15.1
20159Jakopin TinaTD Bistrc01:10:52.920:44.5
21174Zobal MatejaŠKD Klada01:11:01.920:53.5
22167Gombač MajdaŠKD Klada01:11:02.720:54.3
231522Gorkič MarijanaDLT Filipides01:12:02.321:53.9
24109Rebec MarinaPostojna01:23:05.432:57.0



Proga 4 km

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11550Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana34:23.500:00.0

Ženske O (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
15Molk SimonaAK Pivka37:59.600:00.0

Ženske N (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
131Štunf ŠpelaLjubljana26:02.400:00.0
271Železnik Kovšča NatašaFacemame38:34.112:31.7
275Bubola DešaFacemame38:34.112:31.7
274Volk NatašaFacemame38:34.112:31.7

Ženske M (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
173Smrdel NivesFacemame38:34.100:00.0
122Petrič TjašaFacemame38:34.100:00.0

Ženske L (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
129Petrovčič RebekaPostojna22:59.700:00.0
299Valenčič NežkaAK Pivka23:32.600:32.9
398Valenčič TamaraAK Pivka24:08.901:09.2
436Prelec UrškaOŠ Sežana27:19.204:19.5
59Dekleva ŽivaŠC Postojna32:54.709:55.0

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
135Volk JanPivka20:20.000:00.0

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
126Petrovčič RobertAK Pivka23:00.000:00.0

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
139Svetina AleksanderLokev27:20.000:00.0

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
160Tanko BlažPivka30:27.400:00.0

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
111Štunf LukaPivka24:13.600:00.0

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
123Pašič EmilAK Pivka16:36.000:00.0
240Jevšček JernejAD Nova Aurora Koper18:17.201:41.2
319Savič SimonAK Postojna18:47.302:11.3
46Savič SergejPostojna21:42.205:06.2
52Brlogar JureAK Pivka22:18.505:42.5
621Kruh Anže22:35.105:59.1
738Prelec Andraž24:50.708:14.7