30. Petelinjski tek - mladina
Petelinje, 31.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: VD Petelinje in AK Pivka
Vodja tekmovanja: Jure Kotnik
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:300, 600, 1200 in 1800 m
Čas starta:14:00 h
Število prijavljenih: 214

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2007 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1101Kenda Drekonja LeaAD Posočje00:00:56.200:00.0
2102Sardoč MišaŠD Nanos Podnanos00:00:58.200:02.0
3103Kopatin SaraŠD Nanos Podnanos00:00:58.500:02.3
4104Gorkič LanaDLT Filipides00:00:59.800:03.6
5105Domevšček NajaTK Kobarid00:01:02.100:05.9
6106Leban KatjaAD Posočje00:01:04.300:08.1
7107Rupnik AjdaŠD Hotedršica00:01:05.100:08.9
8108Bellomo Ela MiaAD Posočje00:01:07.400:11.2
9109Derenčin LarisaAK Pivka00:01:08.700:12.5
10110Roner NikaAD Posočje00:01:09.600:13.4
11111Moroz LanaŠD Hotedršica00:01:10.800:14.6
12112Sedmak UrškaAK Pivka00:01:11.400:15.2
13113Dujmovič KlaraOŠ Antona Globočnika00:01:12.000:15.8
14114Križman LanaAK Pivka00:01:12.600:16.4
15115Jevšček NikaAD Nova Aurora Koper00:01:15.500:19.3
16116Leban Jež VitaAD Posočje00:01:16.900:20.7
17117Sardoč PikaŠD Nanos Podnanos00:01:19.000:22.8
18118Kontelj Karin00:01:20.600:24.4
19119Temkova SilvijaAK Pivka00:01:21.600:25.4
20120Kranjc LejlaPonikve00:01:23.600:27.4
21121Furlan GajaŠD Nanos Podnanos00:01:26.000:29.8
22122Kontelj Tia00:01:27.000:30.8
23123Žgur NeliŠD Nanos Podnanos00:01:28.400:32.2
24124Gorkič MajaDLT Filipides00:01:31.300:35.1
25125Likar NinaVelike Žablje00:01:36.400:40.2
26126Sašič Staša00:01:38.300:42.1
27127Rebec Erin00:01:39.900:43.7
28128Likar MetkaVelike Žablje00:01:44.300:48.1
29129Stavanja Tajda00:01:45.300:49.1
30130Knafelc KlaraVrtec Knežak00:02:02.901:06.7
31131Poženel Lejla EmaAD Posočje00:02:04.101:07.9
32132Debevc Loren00:02:11.101:14.9
33133Pukl Ana00:02:12.901:16.7
34134Cevec JulijaMuca na čajanki00:02:13.501:17.3
35135Lozej TonjaŠD Nanos Podnanos00:02:15.301:19.1
36136Zajšek TiaAK Pivka00:03:07.002:10.8

Deklice B (letnik 2006)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1301Kokotec LanaAD Piran00:00:53.400:00.0
2302Sovdat AjdaAD Posočje00:00:55.300:01.9
3303Leban Jež GajaAD Posočje00:00:57.500:04.1
4304Žerjal Beganovič LeaAK Pivka00:00:59.000:05.6
5305Vrtovec TiaŠD Nanos Podnanos00:01:02.300:08.9
6306Križman LeaAK Pivka00:01:03.600:10.2
7307Leskovec HanaŠD Hotedršica00:01:05.800:12.4
8308Leskovec LaraŠD Hotedršica00:01:06.800:13.4
9309Vehar LaraŠD Hotedršica00:01:07.900:14.5
10310Kristan TinkaraOŠ Pivka00:01:08.900:15.5

Deklice C (letnik 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1501Kuzmin Delgiusto JulijaAD Piran00:01:59.400:00.0
2502Domevšček LiaTK Kobarid00:02:01.300:01.9
3503Leban Marta MariaAD Posočje00:02:06.100:06.7
4504Uljan NinaTD Bistrc00:02:07.800:08.4
5505Tušar ArianaTK Kobarid00:02:21.600:22.2
6506Vadnjal LaraOŠ Pivka00:02:28.600:29.2
7507Dujmovič VeronikaOŠ Antona Globočnika00:02:34.200:34.8
8508Ratoša Nikki00:02:38.800:39.4
9509Martini SofijaDK Ilirska00:02:53.800:54.4
10510Kastelic KarinOŠ Dragotina Ketteja00:02:54.400:55.0

Deklice D (letnik 2004)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1701Rodman EmaŠD Nanos Podnanos00:01:56.300:00.0
2702Sovdat ŽanaAD Posočje00:01:59.500:03.2
3703Rogič LanaAK Koper00:02:06.100:09.8
4704Pivk ZalaŠD Hotedršica00:02:18.300:22.0
5705Temkova IzabelaAK Pivka00:02:28.000:31.7
6706Blažek LucijaPrestranek00:02:32.800:36.5
7707Nagode AnjaŠD Hotedršica00:02:42.500:46.2
8708Nagode KatjaŠD Hotedršica00:02:44.900:48.6

Deklice E (letnik 2003)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1901Likar LaraOŠ Dobravlje00:04:33.400:00.0
2902Furlan SaraŠD Nanos Podnanos00:04:44.100:10.7
3903Žgajnar EvaTD Bovec00:05:07.800:34.4
4904Marušič MetkaAK Pivka00:05:58.901:25.5
5905Stanonik TinkaraAK Pivka00:06:17.301:43.9

Deklice F (letnik 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11101Istenič ZalaAD Mass Ljubljana00:04:10.100:00.0
11102Gerbec PiaAD Posočje00:04:10.100:00.0
31103Melihen BarbiTD Bovec00:04:24.700:14.6
41104Kapelj TamaraOŠ Pivka00:04:59.600:49.5
51105Kaluža MarušaOŠ Pivka00:05:07.100:57.0
61106Česnik AlešaOŠ Pivka00:05:21.101:11.0
71107Slavec NeaOŠ Pivka00:05:31.601:21.5
81108Magajna MiaOŠ Pivka00:05:36.001:25.9
91109Medžitoska AdelisaOŠ Pivka00:05:50.401:40.3

Deklice G (letnik 2001)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11301Kolenc Milavec AnaAK Postojna00:04:41.100:00.0
21302Premru SaraOŠ Pivka00:05:06.500:25.4
31303Smrdelj MojcaOŠ Pivka00:05:13.200:32.1
41304Škvarca PetjaOŠ Pivka00:05:23.500:42.4
51305Kaluža HanaOŠ Pivka00:05:29.200:48.1
61306Novakovič MihaelaOŠ Pivka00:05:36.300:55.2
71307Šabec LarisaAK Pivka00:05:38.700:57.6
81308Žužek NušaOŠ Pivka00:05:44.501:03.4
91309Čelhar NanaOŠ Pivka00:05:45.801:04.7
101310Milosavljević NatašaOŠ Pivka00:05:49.001:07.9
111311Pogorevc PetraOŠ Pivka00:05:49.801:08.7
121312Vodopivec SaraOŠ Pivka00:05:56.101:15.0
131313Šalamon HanaOŠ Pivka00:05:58.601:17.5

Deklice H (letnik 2000)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11501Žgajnar TanjaTD Bovec00:07:44.300:00.0
21502Bozja NikaTD Bovec00:08:17.300:33.0
31503Novak NikaOŠ Pivka00:08:20.600:36.3
41504Penko MarušaOŠ Pivka00:08:21.600:37.3
51505Česnik MajaOŠ Pivka00:08:29.800:45.5
61506Česnik NikaOŠ Pivka00:08:56.001:11.7
71507Molk Turk PiaOŠ Pivka00:08:59.101:14.8
81508Križaj ŠpelaOŠ Pivka00:09:31.901:47.6
91509Čopič LeaOŠ Pivka00:09:33.701:49.4
101510Fatur NinaOŠ Pivka00:09:37.501:53.2
111511Mitrovič AdrijanaAK Pivka00:09:47.602:03.3
121512Ludvik AnaOŠ Pivka00:10:10.202:25.9
131513Zalar AmadnaOŠ Pivka00:10:18.202:33.9
141514Bašič AnitaOŠ Pivka00:10:20.802:36.5
151515Medjitoska MukadeskaOŠ Pivka00:10:26.602:42.3
161516Radič NatašaOŠ Pivka00:10:53.003:08.7
171517Perinič TejaOŠ Pivka00:11:11.903:27.6
181518Kerimi SeideOŠ Pivka00:11:20.703:36.4
191519Zafred SašaOŠ Pivka00:11:21.603:37.3
201520Brezec MetkaOŠ Pivka00:11:29.903:45.6
211521Nadoh TjašaOŠ Pivka00:11:46.804:02.5
221522Mršnik AnaOŠ Pivka00:12:06.004:21.7
231523Radmanovič PolonaOŠ Pivka00:12:42.104:57.8

Deklice I (letnik 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11701Kerkoč MancaTD Burja Vipava00:07:45.400:00.0
21702Kaluža SergejaOŠ Pivka00:08:29.000:43.6
31703Ribnikar NežaOŠ Pivka00:09:57.402:12.0
41704Balič SanelaOŠ Pivka00:10:16.402:31.0
51705Kaluža ValentinaOŠ Pivka00:10:41.702:56.3
61706Fatur KatarinaOŠ Pivka00:10:51.403:06.0
71707Slijepčevič VanesaOŠ Pivka00:11:18.503:33.1
81708Slanič NastjaOŠ Pivka00:11:19.203:33.8
91709Džajič SaraOŠ Pivka00:11:19.503:34.1
101710Fabjan PatricijaOŠ Pivka00:11:29.703:44.3
111711Franetič RebekaOŠ Pivka00:11:31.003:45.6
121712Zafran JasminaOŠ Pivka00:11:31.903:46.5
131713Nikolič SandraOŠ Pivka00:12:06.204:20.8
141714Medjitoska AjlanOŠ Pivka00:12:14.004:28.6
151715Rojc LauraOŠ Pivka00:12:25.604:40.2
161716Pavlovič MajaOŠ Pivka00:14:08.406:23.0

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1201Žgur MarkŠD Nanos Podnanos00:00:54.700:00.0
2202Leban MartinAD Posočje00:00:57.300:02.6
3203Ziliani IzakAD Posočje00:00:57.800:03.1
4204Mavri JurijAD Posočje00:00:59.800:05.1
5205Malič TijanPrvačina00:01:00.100:05.4
6206Špacapan MartinŠD Hotedršica00:01:02.900:08.2
7207Vojska NaceCerkno00:01:04.600:09.9
8208Maver MatevžAK Pivka00:01:05.700:11.0
9209Vrtovec ŽanŠD Nanos Podnanos00:01:09.300:14.6
10210Štunf ŽigaAK Pivka00:01:11.100:16.4
11211Premru NikOŠ Pivka00:01:12.200:17.5
12212Dolinar LukaŠD Hotedršica00:01:13.000:18.3
13213Berne AljažOŠ Pivka00:01:15.800:21.1
14214Požarnik Vavken LevŠD Hotedršica00:01:17.500:22.8
15215Lozej MaticŠD Nanos Podnanos00:01:20.400:25.7
16216Marcola GašperVrtec Antonina Ilirska Bistrica00:01:32.200:37.5
17217Leban Jež SvitAD Posočje00:01:37.000:42.3
18218Dujmovič FilipVrtec Postojna00:01:47.900:53.2
19219Štumf ŽanAK Pivka00:02:12.201:17.5

Dečki B (letnik 2006)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1401Kopatin RokŠD Nanos Podnanos00:00:52.000:00.0
2402Kranjc AljošaPonikve00:00:55.200:03.2
3403Trošt NejcŠD Nanos Podnanos00:00:57.100:05.1
4404Čuk JakobŠD Hotedršica00:01:03.500:11.5
5405Janjič ŠtefanAK Pivka00:01:10.000:18.0

Dečki C (letnik 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1601Žgur JanŠD Nanos Podnanos00:01:55.900:00.0
2602Pavlovič EnejAD Piran00:02:03.400:07.5
3603Žgajnar TimTD Bovec00:02:07.800:11.9
4604Leban JakaAD Posočje00:02:12.500:16.6
5605Šmid DanielTK Kobarid00:02:13.500:17.6
6606Laharnar TeoAD Posočje00:02:14.700:18.8
7607Zelenc VidŠD Hotedršica00:02:17.900:22.0
8608Špacapan MatevžŠD Hotedršica00:02:21.900:26.0
9609Margon MartinAK Pivka00:02:24.700:28.8
10610Penko JakobAK Pivka00:02:35.100:39.2

Dečki D (letnik 2004)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1801Kopatin Jan FrancŠD Nanos Podnanos00:02:03.700:00.0
2802Vujinovič SlavkoOŠ Pivka00:02:28.100:24.4
3803Duričič StojanOŠ Pivka00:02:44.200:40.5
4804Treven BlažŠD Hotedršica00:02:47.100:43.4

Dečki E (letnik 2003)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11001Skočir AndrejAD Posočje00:04:13.900:00.0
21002Kranjc NikAD Piran00:04:16.700:02.8
31003Janjič JanAK Pivka00:04:23.400:09.5
41004Poženel Natan MajAD Posočje00:04:27.100:13.2
51005Železnik KristjanOŠ Prestranek00:04:32.100:18.2
61006Maver MatijaAK Pivka00:05:02.400:48.5

Dečki F (letnik 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11201Kenda MaticTD Bovec00:03:57.700:00.0
21202Gaberšček TobiTD Bovec00:03:59.800:02.1
31203Sekač PinoAD Mass Ljubljana00:04:09.900:12.2
41204Balič AnelAK Pivka00:04:26.200:28.5
51205Požar PatrikOŠ Pivka00:04:28.200:30.5
61206Ibrišimovič ArminAK Pivka00:04:55.300:57.6
71207Vavken MaksŠD Hotedršica00:04:59.701:02.0
81208Đuričič DarioOŠ Pivka00:05:07.901:10.2
91209Sedmak DomenOŠ Pivka00:05:08.601:10.9
101210Temkov NikolaOŠ Pivka00:05:09.501:11.8
111211Sedmak GašperOŠ Pivka00:05:11.601:13.9

Dečki G (letnik 2001)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11401Cvijanovič AlenAD Posočje00:04:09.700:00.0
21402Racz KopyTD Bovec00:04:19.400:09.7
31403Volk AndražAK Pivka00:04:47.600:37.9
41404Podržaj DarkoAK Pivka00:05:03.500:53.8
51405Fabjan AndražAK Pivka00:05:05.700:56.0

Dečki H (letnik 2000)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11601Pašič DenisAK Pivka00:07:06.400:00.0
21602Marcijuš KrištofAK Pivka00:07:31.500:25.1
31603Nagode MatjažŠD Hotedršica00:07:48.900:42.5
41604Penko MarkoOŠ Pivka00:08:34.701:28.3
51605Mankoč MartinOŠ Pivka00:08:52.401:46.0
61606Žakelj DavidOŠ Pivka00:09:00.001:53.6
71607Rebec MaticOŠ Pivka00:09:29.302:22.9
81608Požar AndražAK Pivka00:09:29.802:23.4
91609Pasutto NikOŠ Pivka00:09:32.702:26.3
101610Tomažič NejcAK Pivka00:09:33.102:26.7
111611Milosavljević SinišaOŠ Pivka00:09:33.602:27.2
121612Šonc MaticOŠ Pivka00:09:34.102:27.7
131613Kernel TilenOŠ Pivka00:09:35.002:28.6
141614Srebovt BlažAK Pivka00:09:35.602:29.2
151615Možina KlemenOŠ Pivka00:09:36.202:29.8

Dečki I (letnik 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
11801Grže JakaAK Postojna00:07:00.000:00.0
21802Jevšček JernejAD Nova Aurora Koper00:07:06.100:06.1
31803Moroz MatevžŠD Hotedršica00:07:20.500:20.5
41804Dolinar BenoŠD Hotedršica00:07:47.200:47.2
41805Moroz GašperŠD Hotedršica00:07:47.200:47.2
61806Šušteršič BlažAK Pivka00:08:30.301:30.3
71807Slavec NikOŠ Pivka00:08:34.201:34.2
81809Abram MartinAK Pivka00:08:58.301:58.3
91810Stanonik ŽanOŠ Pivka00:09:43.902:43.9