16. Kneški tek
Mašun, 7.6.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: KŠTD Tabor Kalc 1869 Knežak
Vodja tekmovanja: Bilc Stojan
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:12 km
Čas starta:16:00
Število prijavljenih: 90

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11310Širca IvankaAK Pivka00:59:35.600:00.040
21347Brešan VilmaŠD DURS01:01:07.301:31.735
31565Bajc TeaŠD Tekači vipavske doline01:02:11.802:36.231
433Lunka MojcaYdria motors01:03:24.303:48.7-1
51525Batagelj StankaŠD Tekači vipavske doline01:04:01.504:25.928
61266Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana01:06:24.906:49.326

Ženske O (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11131Lipušček SergejaDLT Filipides00:50:18.800:00.040
21575Gaberšček GretiTD Bovec00:59:29.009:10.235
336Tozon KristinaŠD Hitre noge Senožeče01:00:02.209:43.4-1
41559Obrč TeaLjubljana01:02:21.312:02.531
526Črnigoj TatjanaTD Bistrc01:06:52.716:33.9-1

Ženske N (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11404Kotar Ilijaš JanaDLT Filipides00:51:25.300:00.040
21460Bele KristinaAK Pivka00:52:50.001:24.735
31115Valenčič MojcaAK Pivka00:55:55.804:30.531
41117Radivo Manica01:04:40.013:14.728
56Sterle Podobnik AndrejaAndiFit01:06:36.715:11.4-1

Ženske M (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik PetraŠD Nanos Podnanos00:47:54.600:00.040
210Radivo AnaŠD 3 Šport00:51:01.303:06.7-1
314Uršič AnaDLT Filipides00:51:56.404:01.8-1
419Kmet GoretaLjubljana00:53:41.805:47.2-1
515Modic MojcaTKD Sovica00:56:42.008:47.4-1
67Ule Mišič NatašaLoški Potok01:06:36.718:42.1-1
71522Gorkič MarijanaDLT Filipides01:08:15.520:20.935
825Jakopin TinaTD Bistrc01:08:18.020:23.4-1
911Kruh NatašaPivka01:17:39.829:45.2-1

Ženske L (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11567Kerkoč MancaTD Burja Vipava01:05:15.500:00.040

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11133Lipušček LucijanDLT Filipides01:00:28.900:00.040
21209Lazar AlbertDLT Filipides01:13:19.012:50.135
31387Ivančič FabioObala01:37:49.937:21.031

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11555Žigon BorisDLT Filipides00:52:45.500:00.040
21519Kutin EdiTKK Srpenica00:59:00.606:15.135
31311Beguš ViktorAK Pivka00:59:35.906:50.431
41496Lipnik BrankoHorjul01:03:58.011:12.528

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11195Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:50:07.300:00.040
21302Frim ViliTKD Sovica00:54:25.104:17.835
31146Gornik JureTKD Sovica00:54:34.304:27.031
41520Nanut KlemenDLT Filipides00:59:52.409:45.128
51495Popovič MladenTD Bistrc01:02:56.512:49.226

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11171Petrovčič RobertAK Pivka00:48:28.900:00.040
23Korent MarjanAK Pivka00:55:03.806:34.9-1
332Lunka DragoYdria motors00:55:20.506:51.6-1
41110Španič VeselkoŠD Hitre noge Senožeče00:57:43.409:14.535
529Volk JankoAK Pivka00:58:46.710:17.8-1
61440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava01:03:34.815:05.931

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
15Rok AntonTKD Sovica00:47:38.500:00.0-1
21433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:47:45.300:06.840
31289Šinigoj DamijanŠD Nanos Podnanos00:51:04.903:26.435
41109Blažek RafkoAK Pivka00:52:32.804:54.331
51322Faganelj BožoDLT Filipides00:57:29.409:50.928
630Premrov ZorkoAK Pivka00:57:56.510:18.0-1
71498Furlan BojanŠD Nanos Podnanos01:00:24.312:45.826
834Valenčič PeterTD Bistrc01:03:06.515:28.0-1
927Muha RobertIlirska Bistrica01:05:03.717:25.2-1
101562Markeljc BrankoŠD Nanos Podnanos01:06:37.518:59.025

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11414Sokol IvanTD Burja Vipava00:47:26.000:00.040
21196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:50:28.303:02.335
31280Skok RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:50:38.403:12.431
41463Ilijaš TomiDLT Filipides00:51:53.404:27.428
535Sedmak IzidorKnežak00:58:04.610:38.6-1

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11173Malavašič BorutŠD Nanos Podnanos00:43:49.500:00.040
21490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:47:07.103:17.635
337Slamič MiljanNova Gorica00:56:29.912:40.4-1
41399Kosič GregorTD Bistrc01:06:34.522:45.031

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
113Daris DavidPodistica Fiarna Trieste00:40:13.400:00.0-1
222Krašovec DavorVzajemna00:44:00.603:47.2-1
312Novina Sašo00:46:25.206:11.8-1
41518Setnikar PrimožAvtoservis Setnikar00:47:17.807:04.440
524Vidrih JurijŠD Nanos Podnanos00:47:55.407:42.0-1
61364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:48:32.908:19.535
71558Vrtovec MatejŠD Tekači vipavske doline00:49:59.009:45.631
817Sorgo EdiIstrski Tovar00:50:36.810:23.4-1
91388Kovačič GregorTD Bistrc00:51:53.811:40.428
1039Hojsak BoštjanPivka00:55:38.315:24.9-1
111551Štorga EmilijanMedvode00:56:40.416:27.026
128Ipavec BoštjanAjdovščina00:59:58.119:44.7-1
131Širca JanezKnežak01:01:29.121:15.7-1
1438Pavlovec MiranAMP01:04:40.524:27.1-1
152Delost ErikKnežak01:11:17.531:04.1-1

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11426Železnikar MatejDLT Filipides00:46:08.100:00.040
218Ivanc BlažŽalec01:05:54.919:46.8-1
321Kaligarič AndrejIzola01:29:22.743:14.6-1

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik MarkoŠD Nanos Podnanos00:41:32.500:00.040
21489Žužek MarkoTD Bistrc00:47:50.606:18.135
331Sajovic BlažProteusLab00:50:42.309:09.8-1
416Kocman VasjaTKD Sovica00:52:42.011:09.5-1
528Bele DenisPivka00:53:07.611:35.1-1

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11493Šemrov JernejŠD Hotedršica00:42:31.300:00.040
21392Albreht BorutŠD Hotedršica00:43:24.800:53.535
34Pašič EmilAK Pivka00:44:01.201:29.9-1
41487Likar AnejPodraga00:46:34.704:03.431



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
113Daris DavidPodistica Fiarna Trieste00:40:13.400:00.0-1
21553Tratnik MarkoŠD Nanos Podnanos00:41:32.501:19.140
31493Šemrov JernejŠD Hotedršica00:42:31.302:17.935
41392Albreht BorutŠD Hotedršica00:43:24.803:11.431
51173Malavašič BorutŠD Nanos Podnanos00:43:49.503:36.128
622Krašovec DavorVzajemna00:44:00.603:47.2-1
74Pašič EmilAK Pivka00:44:01.203:47.8-1
81426Železnikar MatejDLT Filipides00:46:08.105:54.726
912Novina Sašo00:46:25.206:11.8-1
101487Likar AnejPodraga00:46:34.706:21.325
111490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:47:07.106:53.724
121518Setnikar PrimožAvtoservis Setnikar00:47:17.807:04.423
131414Sokol IvanTD Burja Vipava00:47:26.007:12.622
145Rok AntonTKD Sovica00:47:38.507:25.1-1
151433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:47:45.307:31.921
161489Žužek MarkoTD Bistrc00:47:50.607:37.220
1724Vidrih JurijŠD Nanos Podnanos00:47:55.407:42.0-1
181171Petrovčič RobertAK Pivka00:48:28.908:15.519
191364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:48:32.908:19.518
201558Vrtovec MatejŠD Tekači vipavske doline00:49:59.009:45.617
211195Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:50:07.309:53.916
221196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:50:28.310:14.915
2317Sorgo EdiIstrski Tovar00:50:36.810:23.4-1
241280Skok RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:50:38.410:25.014
2531Sajovic BlažProteusLab00:50:42.310:28.9-1
261289Šinigoj DamijanŠD Nanos Podnanos00:51:04.910:51.513
271463Ilijaš TomiDLT Filipides00:51:53.411:40.012
281388Kovačič GregorTD Bistrc00:51:53.811:40.411
291109Blažek RafkoAK Pivka00:52:32.812:19.410
3016Kocman VasjaTKD Sovica00:52:42.012:28.6-1
311555Žigon BorisDLT Filipides00:52:45.512:32.19
3228Bele DenisPivka00:53:07.612:54.2-1
331302Frim ViliTKD Sovica00:54:25.114:11.78
341146Gornik JureTKD Sovica00:54:34.314:20.97
353Korent MarjanAK Pivka00:55:03.814:50.4-1
3632Lunka DragoYdria motors00:55:20.515:07.1-1
3739Hojsak BoštjanPivka00:55:38.315:24.9-1
3837Slamič MiljanNova Gorica00:56:29.916:16.5-1
391551Štorga EmilijanMedvode00:56:40.416:27.06
401322Faganelj BožoDLT Filipides00:57:29.417:16.05
411110Španič VeselkoŠD Hitre noge Senožeče00:57:43.417:30.04
4230Premrov ZorkoAK Pivka00:57:56.517:43.1-1
4335Sedmak IzidorKnežak00:58:04.617:51.2-1
4429Volk JankoAK Pivka00:58:46.718:33.3-1
451519Kutin EdiTKK Srpenica00:59:00.618:47.23
461311Beguš ViktorAK Pivka00:59:35.919:22.52
471520Nanut KlemenDLT Filipides00:59:52.419:39.01
488Ipavec BoštjanAjdovščina00:59:58.119:44.7-1
491498Furlan BojanŠD Nanos Podnanos01:00:24.320:10.91
501133Lipušček LucijanDLT Filipides01:00:28.920:15.51
511Širca JanezKnežak01:01:29.121:15.7-1
521495Popovič MladenTD Bistrc01:02:56.522:43.11
5334Valenčič PeterTD Bistrc01:03:06.522:53.1-1
541440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava01:03:34.823:21.41
551496Lipnik BrankoHorjul01:03:58.023:44.61
5638Pavlovec MiranAMP01:04:40.524:27.1-1
5727Muha RobertIlirska Bistrica01:05:03.724:50.3-1
5818Ivanc BlažŽalec01:05:54.925:41.5-1
591399Kosič GregorTD Bistrc01:06:34.526:21.11
601562Markeljc BrankoŠD Nanos Podnanos01:06:37.526:24.11
612Delost ErikKnežak01:11:17.531:04.1-1
621209Lazar AlbertDLT Filipides01:13:19.033:05.61
6321Kaligarič AndrejIzola01:29:22.749:09.3-1
641387Ivančič FabioObala01:37:49.957:36.51

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik PetraŠD Nanos Podnanos00:47:54.600:00.040
21131Lipušček SergejaDLT Filipides00:50:18.802:24.235
310Radivo AnaŠD 3 Šport00:51:01.303:06.7-1
41404Kotar Ilijaš JanaDLT Filipides00:51:25.303:30.731
514Uršič AnaDLT Filipides00:51:56.404:01.8-1
61460Bele KristinaAK Pivka00:52:50.004:55.428
719Kmet GoretaLjubljana00:53:41.805:47.2-1
81115Valenčič MojcaAK Pivka00:55:55.808:01.226
915Modic MojcaTKD Sovica00:56:42.008:47.4-1
101575Gaberšček GretiTD Bovec00:59:29.011:34.425
111310Širca IvankaAK Pivka00:59:35.611:41.024
1236Tozon KristinaŠD Hitre noge Senožeče01:00:02.212:07.6-1
131347Brešan VilmaŠD DURS01:01:07.313:12.723
141565Bajc TeaŠD Tekači vipavske doline01:02:11.814:17.222
151559Obrč TeaLjubljana01:02:21.314:26.721
1633Lunka MojcaYdria motors01:03:24.315:29.7-1
171525Batagelj StankaŠD Tekači vipavske doline01:04:01.516:06.920
181117Radivo Manica01:04:40.016:45.419
191567Kerkoč MancaTD Burja Vipava01:05:15.517:20.918
201266Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana01:06:24.918:30.317
217Ule Mišič NatašaLoški Potok01:06:36.718:42.1-1
216Sterle Podobnik AndrejaAndiFit01:06:36.718:42.1-1
2326Črnigoj TatjanaTD Bistrc01:06:52.718:58.1-1
241522Gorkič MarijanaDLT Filipides01:08:15.520:20.916
2525Jakopin TinaTD Bistrc01:08:18.020:23.4-1
2611Kruh NatašaPivka01:17:39.829:45.2-1



Razvrstitev proga - 3 km

Ženske L (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1102Furlan SaraŠD Nanos Podnanos15:59.500:00.00

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1101Pašič DenisAK Pivka13:14.100:00.00