43. Tek prijateljstva
Hotedršica, 24.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Hotedršica
Vodja tekmovanja: Robi Mikuž
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:11,8 km
Čas starta:15:00
Število prijavljenih: 102

Razvrstitev po kategorijah
Ženske P (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11347Brešan VilmaŠD DURS01:01:47.600:00.040
21288Merlak NadaŠD Hotedršica01:11:23.609:36.035
31337Gruntar IrenaTekaški forum01:15:13.313:25.731
41550Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana01:32:20.130:32.528

Ženske O (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11131Lipušček SergejaDLT Filipides00:51:45.900:00.040
21575Gaberšček GretiTD Bovec01:01:26.009:40.135
31559Obrč TeaLjubljana01:04:51.213:05.331
4101Trček VidaHotedršica01:04:58.413:12.5-1

Ženske N (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
139Dolenc Čuk LucijaŠD Hotedršica00:54:41.800:00.0-1
2122Švigelj MartaŠD Hotedršica00:55:47.101:05.3-1
31460Bele KristinaAK Pivka00:56:34.101:52.340
41564Ivančič DanjelaTŠD Gams Kobarid00:59:00.404:18.635
51339Mavrič TinaPGT00:59:51.805:10.031
6114Bošnjak ZorkaŠD Hotedršica01:01:51.507:09.7-1
7125Rupnik Prezelj VanjaIdrija01:02:22.307:40.5-1
81377Jejčič DarjaTD Burja Vipava01:03:11.808:30.028
9111Zotti KatiaASD Evinrude R.I.T.MO.01:04:12.709:30.9-1
10120Vidmar AlenkaAjdovščina01:10:28.315:46.5-1
11133Marinko NivesLjubljana01:10:36.115:54.3-1

Ženske M (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
160Pisk SašaSpodnja Idrija00:52:34.400:00.0-1
21515Trampuž MetaŠD Brinj Povir00:54:50.902:16.540
353Strnad AndrejaOK Tivoli01:01:51.109:16.7-1
437Brenčič Nagode MarušŠD Hotedršica01:02:11.909:37.5-1
51522Gorkič MarijanaDLT Filipides01:09:41.117:06.735

Ženske L (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1135Marinko LotiVič Ljubljana01:10:30.000:00.0-1
21567Kerkoč MancaTD Burja Vipava01:13:46.203:16.240
3118Mikuž AnjaCol01:25:38.215:08.2-1

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11467Savić VladimirAK Pivka01:01:10.100:00.040
21133Lipušček LucijanDLT Filipides01:03:46.802:36.735
31209Lazar AlbertDLT Filipides01:16:05.514:55.431
41387Ivančič FabioObala01:29:46.228:36.128

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11555Žigon BorisDLT Filipides00:54:49.800:00.040
245Jelenc Ivo JanezTivo d.o.o.01:01:12.306:22.5-1
31519Kutin EdiTKK Srpenica01:02:18.407:28.635

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11398Stevanović RajkoAvtomehanika Valant00:53:22.600:00.040
21146Gornik JureTKD Sovica00:55:43.102:20.535
31355Šulin ZvonkoTKK Srpenica00:56:18.702:56.131
41302Frim ViliTKD Sovica00:56:29.503:06.928

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11137Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:47:53.500:00.040
21299Nardin JadranDLT Filipides00:51:38.203:44.735
31358Valant FrenkAvtomehanika Valant00:53:06.705:13.231
41135Grča RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:58:02.910:09.428
51560Kokalj AndrejTK Ljubljana00:58:07.010:13.526
6112Glavina MaurizioTrst00:59:44.411:50.9-1
71110Španič VeselkoŠD Hitre noge Senožeče01:04:17.416:23.925
8110Comelli LucianoASD Evinrude RITMO01:08:07.320:13.8-1
91440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava01:08:23.520:30.024

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
158Rok AntonTKD Sovica00:48:25.300:00.0-1
21433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:48:38.600:13.340
31114Zrimšek RobertŠD Tek je lek00:52:26.704:01.435
41289Šinigoj DamijanŠD Nanos Podnanos00:53:03.504:38.231
548Gartner IztokAD Železniki00:55:20.106:54.8-1
61322Faganelj BožoDLT Filipides00:57:22.308:57.028
7102Gosar TomažŠKD Marjetica00:58:33.610:08.3-1
81193Milašinovič ZoranAK Pivka00:59:15.310:50.026
91333Štritof RadkoŠkofja Loka01:00:46.312:21.025
101055Vidma FrancSTK Kitajska01:03:13.214:47.9-1
1154Cok Gianranco4 zvezde01:04:59.316:34.0-1

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11430Kutin AndrejŠD Boka, TKK Srpenica00:46:22.100:00.040
21196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:52:15.905:53.835
31280Skok RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:53:02.606:40.531
41538Premrn JožkoŠD Nanos Podnanos00:57:19.610:57.528
538Pivk RomanŠD Hotedršica00:57:24.311:02.2-1
61264Šiškovič FrankoŠD Kraški tekači Sežana00:58:54.812:32.726
71500Ušaj DamijanŠD Nanos Podnanos00:59:37.413:15.325

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
140Grošelj AlešTSK Idrija00:48:12.300:00.0-1
2116Grobelšek MarkoVzajemna00:48:16.600:04.3-1
31490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:48:31.200:18.940
4123Drašler BorisTK Šmarnogorska naveza00:52:38.604:26.3-1
51504Polanc SebastjanDLT Filipides00:52:49.404:37.135
6109Panjan StaneTek je lek00:57:52.009:39.7-1
7132Uljan SamoLos Vanganelos01:01:32.513:20.2-1
8134Košir DamijanLjubljana01:10:36.122:23.8-1

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1103Petkovšek JožeRakek00:44:22.500:00.0-1
2117Krašovec DavorVzajemna00:45:56.301:33.8-1
31518Setnikar PrimožAvtoservis Setnikar00:48:21.003:58.540
4104Vidrih JurijŠD Nanos Podnanos00:49:06.104:43.6-1
51364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:49:09.004:46.535
61452Zupan StankoŠD Nanos Podnanos00:50:36.106:13.631
71413Krvina SrečkoŠKD Vrh00:51:17.706:55.228
81558Vrtovec MatejŠD Tekači vipavske doline00:51:31.207:08.726
9130Pavlič GregorPortorož00:56:14.811:52.3-1
101523Leban MarkoPGD Nova Gorica00:58:21.713:59.225
11108Hodnik MarkoLogatec00:58:55.714:33.2-1
1247Moroz JankoŠD Hotedršica00:59:59.615:37.1-1
131212Gabrijelčič MatejŠD Nanos Podnanos01:01:16.816:54.324

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11541Šuligoj MitjaŠempeter pri Gorici00:51:20.500:00.040
2131Čulibrk MilanDivača01:01:58.010:37.5-1
3115Jazbar SimonŠD Hotedršica01:06:43.815:23.3-1

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11489Žužek MarkoTD Bistrc00:50:23.400:00.040
21566Grlj IvanIlirska Bistrica00:50:52.500:29.135
357Kocman VasjaTKD Sovica00:53:13.702:50.3-1
4128Pavšič BlažKIŠ01:01:07.610:44.2-1
5107Kranjc BlažLogatec01:21:58.231:34.8-1

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11493Šemrov JernejŠD Hotedršica00:43:14.600:00.040
21392Albreht BorutŠD Hotedršica00:44:59.101:44.535
31487Likar AnejPodraga00:47:19.004:04.431
41213Mikuž AndrejŠD Hotedršica00:51:21.108:06.528
5124Aldžić HarisKIŠ00:52:44.109:29.5-1
6106Osterman JernejTKSD Grčarevec00:56:20.713:06.1-1
744Čebulj DomenOŠ 8. talcev Logatec01:09:28.826:14.2-1



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11493Šemrov JernejŠD Hotedršica00:43:14.600:00.040
2103Petkovšek JožeRakek00:44:22.501:07.9-1
31392Albreht BorutŠD Hotedršica00:44:59.101:44.535
4117Krašovec DavorVzajemna00:45:56.302:41.7-1
51430Kutin AndrejŠD Boka, TKK Srpenica00:46:22.103:07.531
61487Likar AnejPodraga00:47:19.004:04.428
71137Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:47:53.504:38.926
840Grošelj AlešTSK Idrija00:48:12.304:57.7-1
9116Grobelšek MarkoVzajemna00:48:16.605:02.0-1
101518Setnikar PrimožAvtoservis Setnikar00:48:21.005:06.425
1158Rok AntonTKD Sovica00:48:25.305:10.7-1
121490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:48:31.205:16.624
131433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:48:38.605:24.023
14104Vidrih JurijŠD Nanos Podnanos00:49:06.105:51.5-1
151364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:49:09.005:54.422
161489Žužek MarkoTD Bistrc00:50:23.407:08.821
171452Zupan StankoŠD Nanos Podnanos00:50:36.107:21.520
181566Grlj IvanIlirska Bistrica00:50:52.507:37.919
191413Krvina SrečkoŠKD Vrh00:51:17.708:03.118
201541Šuligoj MitjaŠempeter pri Gorici00:51:20.508:05.917
211213Mikuž AndrejŠD Hotedršica00:51:21.108:06.516
221558Vrtovec MatejŠD Tekači vipavske doline00:51:31.208:16.615
231299Nardin JadranDLT Filipides00:51:38.208:23.614
241196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:52:15.909:01.313
251114Zrimšek RobertŠD Tek je lek00:52:26.709:12.112
26123Drašler BorisTK Šmarnogorska naveza00:52:38.609:24.0-1
27124Aldžić HarisKIŠ00:52:44.109:29.5-1
281504Polanc SebastjanDLT Filipides00:52:49.409:34.811
291280Skok RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:53:02.609:48.010
301289Šinigoj DamijanŠD Nanos Podnanos00:53:03.509:48.99
311358Valant FrenkAvtomehanika Valant00:53:06.709:52.18
3257Kocman VasjaTKD Sovica00:53:13.709:59.1-1
331398Stevanović RajkoAvtomehanika Valant00:53:22.610:08.07
341555Žigon BorisDLT Filipides00:54:49.811:35.26
3548Gartner IztokAD Železniki00:55:20.112:05.5-1
361146Gornik JureTKD Sovica00:55:43.112:28.55
37130Pavlič GregorPortorož00:56:14.813:00.2-1
381355Šulin ZvonkoTKK Srpenica00:56:18.713:04.14
39106Osterman JernejTKSD Grčarevec00:56:20.713:06.1-1
401302Frim ViliTKD Sovica00:56:29.513:14.93
411538Premrn JožkoŠD Nanos Podnanos00:57:19.614:05.02
421322Faganelj BožoDLT Filipides00:57:22.314:07.71
4338Pivk RomanŠD Hotedršica00:57:24.314:09.7-1
44109Panjan StaneTek je lek00:57:52.014:37.4-1
451135Grča RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:58:02.914:48.31
461560Kokalj AndrejTK Ljubljana00:58:07.014:52.41
471523Leban MarkoPGD Nova Gorica00:58:21.715:07.11
48102Gosar TomažŠKD Marjetica00:58:33.615:19.0-1
491264Šiškovič FrankoŠD Kraški tekači Sežana00:58:54.815:40.21
50108Hodnik MarkoLogatec00:58:55.715:41.1-1
511193Milašinovič ZoranAK Pivka00:59:15.316:00.71
521500Ušaj DamijanŠD Nanos Podnanos00:59:37.416:22.81
53112Glavina MaurizioTrst00:59:44.416:29.8-1
5447Moroz JankoŠD Hotedršica00:59:59.616:45.0-1
551333Štritof RadkoŠkofja Loka01:00:46.317:31.71
56128Pavšič BlažKIŠ01:01:07.617:53.0-1
571467Savić VladimirAK Pivka01:01:10.117:55.51
5845Jelenc Ivo JanezTivo d.o.o.01:01:12.317:57.7-1
591212Gabrijelčič MatejŠD Nanos Podnanos01:01:16.818:02.21
60132Uljan SamoLos Vanganelos01:01:32.518:17.9-1
61131Čulibrk MilanDivača01:01:58.018:43.4-1
621519Kutin EdiTKK Srpenica01:02:18.419:03.81
631055Vidma FrancSTK Kitajska01:03:13.219:58.6-1
641133Lipušček LucijanDLT Filipides01:03:46.820:32.21
651110Španič VeselkoŠD Hitre noge Senožeče01:04:17.421:02.81
6654Cok Gianranco4 zvezde01:04:59.321:44.7-1
67115Jazbar SimonŠD Hotedršica01:06:43.823:29.2-1
68110Comelli LucianoASD Evinrude RITMO01:08:07.324:52.7-1
691440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava01:08:23.525:08.91
7044Čebulj DomenOŠ 8. talcev Logatec01:09:28.826:14.2-1
71134Košir DamijanLjubljana01:10:36.127:21.5-1
721209Lazar AlbertDLT Filipides01:16:05.532:50.91
73107Kranjc BlažLogatec01:21:58.238:43.6-1
741387Ivančič FabioObala01:29:46.246:31.61

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11131Lipušček SergejaDLT Filipides00:51:45.900:00.040
260Pisk SašaSpodnja Idrija00:52:34.400:48.5-1
339Dolenc Čuk LucijaŠD Hotedršica00:54:41.802:55.9-1
41515Trampuž MetaŠD Brinj Povir00:54:50.903:05.035
5122Švigelj MartaŠD Hotedršica00:55:47.104:01.2-1
61460Bele KristinaAK Pivka00:56:34.104:48.231
71564Ivančič DanjelaTŠD Gams Kobarid00:59:00.407:14.528
81339Mavrič TinaPGT00:59:51.808:05.926
91575Gaberšček GretiTD Bovec01:01:26.009:40.125
101347Brešan VilmaŠD DURS01:01:47.610:01.724
1153Strnad AndrejaOK Tivoli01:01:51.110:05.2-1
12114Bošnjak ZorkaŠD Hotedršica01:01:51.510:05.6-1
1337Brenčič Nagode MarušŠD Hotedršica01:02:11.910:26.0-1
14125Rupnik Prezelj VanjaIdrija01:02:22.310:36.4-1
151377Jejčič DarjaTD Burja Vipava01:03:11.811:25.923
16111Zotti KatiaASD Evinrude R.I.T.MO.01:04:12.712:26.8-1
171559Obrč TeaLjubljana01:04:51.213:05.322
18101Trček VidaHotedršica01:04:58.413:12.5-1
191522Gorkič MarijanaDLT Filipides01:09:41.117:55.221
20120Vidmar AlenkaAjdovščina01:10:28.318:42.4-1
21135Marinko LotiVič Ljubljana01:10:30.018:44.1-1
22133Marinko NivesLjubljana01:10:36.118:50.2-1
231288Merlak NadaŠD Hotedršica01:11:23.619:37.720
241567Kerkoč MancaTD Burja Vipava01:13:46.222:00.319
251337Gruntar IrenaTekaški forum01:15:13.323:27.418
26118Mikuž AnjaCol01:25:38.233:52.3-1
271550Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana01:32:20.140:34.217



Razvrstitev mladina

Število prijavljenih: 156

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2007 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Ivančič Evita2007TK Kobarid00:53.800:00.040
2Godina Taja2008TSK Logatec00:56.400:02.635
3Kopatin Sara2008ŠD Nanos Podnanos00:56.800:03.031
4Gorkič Lana2007DLT Filipides00:57.300:03.528
5Domevšček Naja2007TK Kobarid00:58.400:04.626
6Kenda Drekonja Lea2007AD Posočje01:00.500:06.725
7Leban Katja2007AD Posočje01:02.000:08.224
8Terpin Eva200801:05.600:11.823
9Bellomo Ela Mia2007AD Posočje01:05.900:12.122
10Roner Nika2007AD Posočje01:06.200:12.421
11Žibert Manca2009ŠD Hotedršica01:06.600:12.820
12Breščak Žana2007ŠD Nanos Podnanos01:07.800:14.019
13Moroz Lana2007ŠD Hotedršica01:08.200:14.418
14Zelenec Katja2007ŠD Hotedršica01:09.100:15.317
15Rupnik Ajda2007ŠD Hotedršica01:10.800:17.016
16Leban Jež Vita2008AD Posočje01:12.300:18.515
17Jevšček Nika2007AD Nova Aurora Koper01:13.100:19.314
18Vehar Vita2009ŠD Hotedršica01:14.000:20.213
19Drmota Tea2008Vrhnika01:14.900:21.112
20Rupnik Tjaša2008ŠD Hotedršica01:15.800:22.011
21Kunc Nina2007ŠD Hotedršica01:17.600:23.810
22Duša Lana2008AD Posočje01:18.200:24.49
23Kranjc Lejla2009Ponikve01:18.900:25.18
24Žgur Neli2010ŠD Nanos Podnanos01:19.500:25.77
25Furlan Gaja2008ŠD Nanos Podnanos01:20.200:26.46
26Gorkič Maja2010DLT Filipides01:27.400:33.65
27Leskovec Sara2010ŠD Hotedršica01:28.100:34.34
28Nagode Ema2010ŠD Hotedršica01:29.100:35.33
29Nagode Klara2010ŠD Hotedršica01:32.300:38.52
30Likar Nina2010Velike Žablje01:41.600:47.81
31Likar Metka2010Velike Žablje01:42.800:49.01
32Prezelj Manca2007ŠD Hotedršica01:43.400:49.61
33Prezelj Jerca2009ŠD Hotedršica01:44.300:50.51
34Jereb Blažka2009ŠD Rovte01:45.200:51.41
35Lozej Tonja2012ŠD Nanos Podnanos01:45.800:52.01
36Poženel Lejla Ema2011AD Posočje01:57.201:03.41

Deklice B (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kalanj Nena2006TK Kobarid01:52.600:00.040
2Leban Jež Gaja2006AD Posočje01:54.300:01.735
3Žerjal Beganovič Lea2006Pivka01:56.000:03.431
4Menart Maja2006Tek je lek02:00.300:07.728
5Pavlin Sara2006TSK Logatec02:03.500:10.926
6Leskovec Hana2006ŠD Hotedršica02:05.800:13.225
7Eržen Lucija2006AD Posočje02:11.200:18.624
8Vehar Lara2006ŠD Hotedršica02:11.700:19.123
9Vrtovec Tia2006ŠD Nanos Podnanos02:12.200:19.622
10Leskovec Lara2006ŠD Hotedršica02:14.600:22.021

Deklice C (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Domevšček Lia2005TK Kobarid01:45.100:00.040
2Uljan Nina2005TD Bistrc01:49.400:04.335
3Tušar Ariana2005TK Kobarid01:50.200:05.131
4Vojska Hana2005Cerkno01:52.900:07.828
5Lampe Karin200501:58.800:13.726
6Eržen Pia2005AD Posočje02:00.200:15.125
7Brišar Eva2005AD Posočje02:07.100:22.024
8Breščak Nina2005Potoče02:20.000:34.923

Deklice D (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Beguš Jana2004TSK Logatec01:36.100:00.040
2Rodman Ema2004ŠD Nanos Podnanos01:36.400:00.335
3Sovdat Žana2004AD Posočje01:37.600:01.531
4Žagar Tia2004TD Bovec01:40.800:04.728
5Pivk Zala2004ŠD Hotedršica01:49.400:13.326
6Duša Gaja2004AD Posočje02:01.400:25.325
7Nagode Anja2004ŠD Hotedršica02:06.500:30.424
8Nagode Katja2004ŠD Hotedršica02:10.400:34.323

Deklice E (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Likar Lara2003OŠ Dobravlje03:36.300:00.040
2Furlan Sara2003ŠD Nanos Podnanos03:45.900:09.635
3Žgajnar Eva2003TD Bovec03:51.800:15.531
4Menart Maša2003Tek je lek04:22.500:46.228

Deklice F (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Melihen Barbi2002TD Bovec03:25.300:00.040
2Knavs Karin2002TSK Logatec03:46.700:21.435
3Čuk Manca2002ŠD Hotedršica03:47.500:22.231

Deklice H (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgajnar Tanja2000TD Bovec07:37.600:00.040
2Bozja Nika2000TD Bovec08:09.700:32.135
3Zbačnik Maja2000TSK Logatec08:28.300:50.731

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgur Mark2007ŠD Nanos Podnanos00:51.600:00.040
2Leban Martin2007AD Posočje00:53.400:01.835
3Drmota Tim2008Lovci na SK daljave Logatec00:54.400:02.831
4Špacapan Martin2007ŠD Hotedršica00:54.800:03.228
5Žagar Matic2007TD Bovec00:57.000:05.426
6Malič Tijan2007Prvačina00:58.700:07.125
7Vojska Nace2008Cerkno01:00.600:09.024
8Matovski Volarič Tine2007AD Posočje01:01.100:09.523
9Lampe Anže200701:01.500:09.922
10Mavri Jurij2007AD Posočje01:02.200:10.621
11Logar Samo2007ŠD Hotedršica01:02.700:11.120
12Skočir Žan2008TK Kobarid01:03.100:11.519
13Nagode Ivo2008ŠD Hotedršica01:03.600:12.018
14Mlinar Gaj2007 ŠD Hotedršica01:04.000:12.417
15Rupnik Ožbe2008ŠD Hotedršica01:04.600:13.016
16Maver Matevž2008AK Pivka01:05.200:13.615
17Hribernik Maks2008TSK Logatec01:08.700:17.114
18Dolinar Luka2007ŠD Hotedršica01:12.700:21.113
19Požarnik Vavken Lev2008ŠD Hotedršica01:13.200:21.612
20Pavlin Nik2009TSK Logatec01:16.600:25.011
21Ajkič Matej2008TSK Logatec01:17.900:26.310
22Čuk Ludvik2008ŠD Hotedršica01:18.400:26.89
23Brišar Timotej2009AD Posočje01:18.900:27.38
24Petrič Jakob200901:20.600:29.07
25Lozej Matic2008ŠD Nanos Podnanos01:23.100:31.56
26Vrtovec Žan2009ŠD Nanos Podnanos01:23.600:32.05
27Domevšček Enej2010TK Kobarid01:24.300:32.74
28Leban Jež Svit2010AD Posočje01:26.800:35.23
29Šemrov Arne2009ŠD Hotedršica01:29.200:37.62
30Rupnik Gregor200701:30.800:39.21
31Osmanović Maj Alen200901:35.000:43.41
32Skvarča Aleksej2010ŠD Hotedršica01:37.100:45.51
33Moroz Mark2012ŠD Hotedršica01:38.700:47.11
34Rupnik Luka2010ŠD Hotedršica01:39.500:47.91
35Rupnik Drejc2010ŠD Hotedršica01:40.200:48.61
36Eržen Jonatan2012Slap ob Idrijci01:42.600:51.01

Dečki B (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Rok2006ŠD Nanos Podnanos01:42.600:00.040
2Kranjc Aljoša2006Ponikve01:48.800:06.235
3Skočir Anej2006TK Kobarid01:50.200:07.631
4Žibert Matic2006ŠD Hotedršica01:54.100:11.528
5Trošt Nejc2006ŠD Nanos Podnanos01:57.900:15.326
6Brišar Nejc2006AD Posočje02:01.900:19.325
7Terpin Tine2006Godovič02:02.300:19.724
8Dolenc Alen2006ŠD Hotedršica02:03.100:20.523
9Jeram Bor2006TSK Logatec02:05.000:22.422
10Čuk Jakob2006ŠD Hotedršica02:05.900:23.321
11Terpin Aljaž200602:06.600:24.020

Dečki C (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Žgur Jan2005ŠD Nanos Podnanos01:37.200:00.040
2Žgajnar Tim2005TD Bovec01:37.700:00.535
3Leban Jaka2005AD Posočje01:44.900:07.731
4Zelenc Vid2005ŠD Hotedršica01:48.400:11.228
5Gregurovič Nejc2005ŠD Tabor Žiri01:48.800:11.626
6Laharnar Teo2005AD Posočje01:52.600:15.425
7Špacapan Matevž2005ŠD Hotedršica01:55.500:18.324
8Godina Nik2005TSK Logatec01:57.300:20.123
9Lozej Jakob2005ŠD Nanos Podnanos01:59.300:22.122
10Zelenec Jan2005ŠD Hotedršica02:00.000:22.821

Dečki D (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Kopatin Jan Franc2004ŠD Nanos Podnanos01:43.000:00.040
2Papotnik Anej2004ŠD Hotedršica01:44.400:01.435
3Ferjančič Alex2004ŠD Hotedršica01:53.500:10.531
4Mlinar Nejc2004 ŠD Hotedršica02:09.400:26.428
5Treven Blaž2004ŠD Hotedršica02:18.300:35.326

Dečki E (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Skočir Andrej2003AD Posočje03:28.900:00.040
2Miklavčič Matija2003AD Posočje03:34.000:05.135
3Poženel Natan Maj2003AD Posočje03:34.500:05.631
4Maver Matija2003AK Pivka03:44.400:15.528

Dečki F (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Gaberšček Tobi2002TD Bovec03:14.700:00.040
2Dolenc Luka2002ŠD Hotedršica03:36.900:22.235
3Požarnik Vavken Maks2002ŠD Hotedršica03:37.300:22.631

Dečki G (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Cvijanovič Alen2001AD Posočje03:10.900:00.040
2Racz Kopy2001TD Bovec03:20.500:09.635
3Černigoj Tan2001AD Posočje03:21.900:11.031
4Zrimšek Arne2001TSK Logatec03:32.000:21.128
5Černigoj Gaj2001AD Posočje04:03.100:52.226
6Modrijan Aleks2001TSK Logatec04:12.701:01.825

Dečki H (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Hladnik Dejan2000TSK Logatec06:54.000:00.040
2Pašič Denis2000AK Pivka07:15.000:21.035
3Nagode Matjaž2000ŠD Hotedršica08:18.301:24.331

Dečki I (letnik 1999)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1Jevšček Jernej1999AD Nova Aurora Koper06:31.000:00.040
2Rupnik Marko1999TSK Logatec06:31.400:00.435
3Moroz Matevž1999ŠD Hotedršica06:40.200:09.231
4Dolinar Beno1999ŠD Hotedršica06:54.600:23.628
5Moroz Gašper1999ŠD Hotedršica07:00.200:29.226
6Menart Matevž1999Tek je lek07:46.601:15.625