12. Dobravski tek
Dobravlje, 29.6.2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator:
Vodja tekmovanja: Klavdij Slokar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:9,1 km
Čas starta:18:30 h
Število prijavljenih: 111

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (55 let in starejše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11347Brešan VilmaŠD DURS00:45:37.800:00:00.040
21565Bajc TeaŠD Tekači Vipavske doline00:46:28.800:00:51.035
31525Batagelj StankaŠD Tekači Vipavske doline00:48:08.500:02:30.731
41266Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana00:50:53.400:05:15.628
51550Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana01:07:03.100:21:25.326

Ženske D (od 45 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11131Lipušček SergejaDLT Filipides00:37:51.500:00:00.040
21575Gaberšček GretiTD Bovec00:45:54.100:08:02.635
31559Obrč TeaLjubljana00:46:11.100:08:19.631

Ženske C (od 35 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11460Bele KristinaAK Pivka00:39:14.900:00:00.040
21361Sardoč JericaŠD Nanos Podnanos00:42:15.100:03:00.235
31564Ivančič DanjelaTŠD Gams Kobarid00:42:49.600:03:34.731
41339Mavrič TinaPGT00:43:51.700:04:36.828
5110Ahčin MatejkaLjubljana00:44:22.900:05:08.0-1
688Lemut Bajec MelitaTD Burja Vipava00:45:25.600:06:10.7-1
711Vidmar AlenkaTKA Ajdovščina00:48:10.100:08:55.2-1
81501Ušaj KsenijaŠD Nanos Podnanos00:49:46.900:10:32.026
91117Radivo ManicaIlirska Bistrica00:59:12.700:19:57.825

Ženske B (od 25 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik PetraŠD Nanos Podnanos00:36:16.600:00:00.040
21515Trampuž MetaŠD Nanos Podnanos00:40:28.400:04:11.835
380Ušaj JanaČrniče00:43:44.100:07:27.5-1
477Lulik AnaOtroška trgovina Mali ježek00:45:14.400:08:57.8-1
596Martinjak Ratej AnaČrniče00:50:04.100:13:47.5-1
61522Gorkič MarijanaDLT Filipides00:51:26.600:15:10.031

Ženske A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
119Kmetec NikiAK Koper00:46:53.700:00:00.0-1
21569Kosič UršaTD Bistrc00:49:51.100:02:57.440
317Kalanj NenaKobarid00:50:42.300:03:48.6-1
465Radivo ŽanaTD Bistrc00:59:09.600:12:15.9-1

Moški K (70 let in starejši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11467Savić VladimirAK Pivka00:45:19.100:00:00.040
21133Lipušček LucijanDLT Filipides00:45:55.700:00:36.635
31209Lazar AlbertDLT Filipides00:55:54.900:10:35.831
41387Ivančič FabioObala01:07:57.200:22:38.128

Moški J (od 65 do 69 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11555Žigon BorisDLT Filipides00:40:53.800:00:00.040
21519Kutin EdiTKK Srpenica00:44:11.400:03:17.635
31496Lipnik BrankoHorjul00:49:01.700:08:07.931
41395Dolinar RomanNova Gorica01:08:01.100:27:07.328

Moški I (od 60 do 64 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11195Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:37:45.100:00:00.040
21146Gornik JureTKD Sovica00:40:15.500:02:30.435
31355Šulin ZvonkoTKK Srpenica00:41:13.700:03:28.631
41302Frim ViliTKD Sovica00:41:52.700:04:07.628
51520Nanut KlemenDLT Filipides00:42:45.700:05:00.626
61495Popovič MladenTD Bistrc00:47:06.900:09:21.825

Moški H (od 55 do 59 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11137Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:35:58.700:00:00.040
21171Petrovčič RobertAK Pivka00:36:43.500:00:44.835
31308Čufer StankoDobravlje00:37:03.300:01:04.631
41299Nardin JadranDLT Filipides00:38:08.900:02:10.228
51560Kokalj AndrejTK Ljubljana00:41:47.600:05:48.926
673Kete IvoPGT00:41:53.700:05:55.0-1
71135Grča RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:42:12.200:06:13.525
893Ferjančič AleksanderLiving00:42:13.700:06:15.0-1
91119Tomažič JožefLjudstvo tekačev00:43:46.400:07:47.724
101182Škrlj DušanŠD Hitre noge Senožeče00:45:48.900:09:50.223
111440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava00:47:20.200:11:21.522
121233Čermelj ViktorDLT Filipides00:47:59.800:12:01.121
131342Pavšič DaniloTravnik00:49:00.900:13:02.220

Moški G (od 50 do 54 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:36:01.800:00:00.040
21210Bratina VančekŠD Nanos Podnanos00:37:01.400:00:59.635
31289Šinigoj DamijanŠD Nanos Podnanos00:38:04.100:02:02.331
41114Zrimšek RobertLogatec00:38:46.800:02:45.028
51109Blažek RafkoAK Pivka00:39:16.100:03:14.326
61322Faganelj BožoDLT Filipides00:41:29.400:05:27.625
71498Furlan BojanŠD Nanos Podnanos00:42:46.500:06:44.724
81533Berginc JožeTD Bistrc00:43:13.200:07:11.423
945Vidmar FrancSTK Kitajska00:45:09.300:09:07.5-1

Moški F (od 45 do 49 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
126Strnad SimonKD Brda00:33:31.200:00:00.0-1
21414Sokol IvanTD Burja Vipava00:36:11.200:02:40.040
31196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:37:21.400:03:50.235
41156Čufer DamijanTD Burja Vipava00:42:16.800:08:45.631
51538Premrn JožkoŠD Nanos Podnanos00:42:42.800:09:11.628
61300Čendak KlavdijPGT00:47:05.900:13:34.726
71500Ušaj DamijanŠD Nanos Podnanos00:49:46.900:16:15.725

Moški E (od 40 do 44 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11124Ferjančič TomažŠD Nanos Podnanos00:31:57.300:00:00.040
21173Malavašič BorutŠD Nanos Podnanos00:33:11.500:01:14.235
31354Kralj StanislavMatick00:34:51.200:02:53.931
41490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:35:54.800:03:57.528
594Kranjc EvgenGrgar00:38:59.200:07:01.9-1
61571Slamič MiljanDLT Filipides00:40:17.400:08:20.126
728Bole AndrejSežana00:41:27.900:09:30.6-1
81360Tomažin MarkoKlub Polet00:44:01.700:12:04.425
989Kobal MatjažŠD Nanos Podnanos00:44:59.200:13:01.9-1
1097Bevk DamjanAjdovščina00:45:04.200:13:06.9-1
111568Kosič GregorTD Bistrc00:51:07.500:19:10.224

Moški D (od 35 do 39 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11424Curk MitjaŠD Nanos Podnanos00:32:11.400:00:00.040
21482Peric MarkoDLT Filipides00:34:15.400:02:04.035
31452Zupan StankoŠD Nanos Podnanos00:35:24.500:03:13.131
41364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:36:22.100:04:10.728
579Vidrih JurijŠD Nanos Podnanos00:36:31.400:04:20.0-1
61413Krvina SrečkoŠKD Vrh00:36:40.300:04:28.926
71558Vrtovec MatejŠD Tekači Vipavske doline00:37:29.400:05:18.025
81518Setnikar PrimožAvtoservis Setnikar00:38:24.800:06:13.424
932Malec PeterŠD Nanos Podnanos00:38:38.300:06:26.9-1
101388Kovačič GregorTD Bistrc00:39:44.900:07:33.523
11114Sorgo EdiIstrski Tovar00:40:04.200:07:52.8-1
1268Ratej DavidČrniče00:40:08.600:07:57.2-1
131563Pintar UrošNŠ Olymp00:40:47.500:08:36.122
1474Ipavec BoštjanAjdovščina00:44:25.600:12:14.2-1
1525Domevšček PeterTK Kobarid00:44:57.400:12:46.0-1
161531Žgur MatejŠD Nanos Podnanos00:45:46.500:13:35.121
179Ušaj SimonAS Ajdovščina00:50:14.600:18:03.2-1
181150Fabjan GregorŠD Hitre noge Senožeče00:50:54.200:18:42.820

Moški C (od 30 do 34 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
185Puš SebastjanMatick00:31:35.300:00:00.0-1
25Pintar MarkoTolmin00:42:38.900:11:03.6-1
31251Nardin TomažDLT Filipides00:43:30.900:11:55.640
41561Birsa DenisBranik00:45:05.700:13:30.435

Moški B (od 25 do 29 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik MarkoŠD Nanos Podnanos00:31:16.300:00:00.040
21524Lokar NejcŠD Nanos Podnanos00:31:25.900:00:09.635
31489Žužek MarkoTD Bistrc00:35:48.700:04:32.431
478Prelc RokKošana00:39:47.500:08:31.2-1
51552Černigoj BoštjanVipava00:42:33.200:11:16.928

Moški A (do 24 let)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11493Šemrov JernejŠD Hotedršica00:32:30.200:00:00.040
21487Likar AnejŠD Nanos Podnanos00:33:35.600:01:05.435
318Čufer DavidDobravlje00:33:47.900:01:17.7-1



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11553Tratnik MarkoŠD Nanos Podnanos00:31:16.300:00:00.040
21524Lokar NejcŠD Nanos Podnanos00:31:25.900:00:09.635
385Puš SebastjanMatick00:31:35.300:00:19.0-1
41124Ferjančič TomažŠD Nanos Podnanos00:31:57.300:00:41.031
51424Curk MitjaŠD Nanos Podnanos00:32:11.400:00:55.128
61493Šemrov JernejŠD Hotedršica00:32:30.200:01:13.926
71173Malavašič BorutŠD Nanos Podnanos00:33:11.500:01:55.225
826Strnad SimonKD Brda00:33:31.200:02:14.9-1
91487Likar AnejŠD Nanos Podnanos00:33:35.600:02:19.324
1018Čufer DavidDobravlje00:33:47.900:02:31.6-1
111482Peric MarkoDLT Filipides00:34:15.400:02:59.123
121354Kralj StanislavMatick00:34:51.200:03:34.922
131452Zupan StankoŠD Nanos Podnanos00:35:24.500:04:08.221
141489Žužek MarkoTD Bistrc00:35:48.700:04:32.420
151490Furlan ErvinŠD Nanos Podnanos00:35:54.800:04:38.519
161137Kavs MiranŠD Kraški tekači Sežana00:35:58.700:04:42.418
171433Torkar KlavdijŠD Nanos Podnanos00:36:01.800:04:45.517
181414Sokol IvanTD Burja Vipava00:36:11.200:04:54.916
191364Mikuž RobiŠD Hotedršica00:36:22.100:05:05.815
2079Vidrih JurijŠD Nanos Podnanos00:36:31.400:05:15.1-1
211413Krvina SrečkoŠKD Vrh00:36:40.300:05:24.014
221171Petrovčič RobertAK Pivka00:36:43.500:05:27.213
231210Bratina VančekŠD Nanos Podnanos00:37:01.400:05:45.112
241308Čufer StankoDobravlje00:37:03.300:05:47.011
251196Rodica StojanŠD Kraški tekači Sežana00:37:21.400:06:05.110
261558Vrtovec MatejŠD Tekači Vipavske doline00:37:29.400:06:13.19
271195Tavčar CvetoŠD Nanos Podnanos00:37:45.100:06:28.88
281289Šinigoj DamijanŠD Nanos Podnanos00:38:04.100:06:47.87
291299Nardin JadranDLT Filipides00:38:08.900:06:52.66
301518Setnikar PrimožAvtoservis Setnikar00:38:24.800:07:08.55
3132Malec PeterŠD Nanos Podnanos00:38:38.300:07:22.0-1
321114Zrimšek RobertLogatec00:38:46.800:07:30.54
3394Kranjc EvgenGrgar00:38:59.200:07:42.9-1
341109Blažek RafkoAK Pivka00:39:16.100:07:59.83
351388Kovačič GregorTD Bistrc00:39:44.900:08:28.62
3678Prelc RokKošana00:39:47.500:08:31.2-1
37114Sorgo EdiIstrski Tovar00:40:04.200:08:47.9-1
3868Ratej DavidČrniče00:40:08.600:08:52.3-1
391146Gornik JureTKD Sovica00:40:15.500:08:59.21
401571Slamič MiljanDLT Filipides00:40:17.400:09:01.11
411563Pintar UrošNŠ Olymp00:40:47.500:09:31.21
421555Žigon BorisDLT Filipides00:40:53.800:09:37.51
431355Šulin ZvonkoTKK Srpenica00:41:13.700:09:57.41
4428Bole AndrejSežana00:41:27.900:10:11.6-1
451322Faganelj BožoDLT Filipides00:41:29.400:10:13.11
461560Kokalj AndrejTK Ljubljana00:41:47.600:10:31.31
471302Frim ViliTKD Sovica00:41:52.700:10:36.41
4873Kete IvoPGT00:41:53.700:10:37.4-1
491135Grča RajkoŠD Kraški tekači Sežana00:42:12.200:10:55.91
5093Ferjančič AleksanderLiving00:42:13.700:10:57.4-1
511156Čufer DamijanTD Burja Vipava00:42:16.800:11:00.51
521552Černigoj BoštjanVipava00:42:33.200:11:16.91
535Pintar MarkoTolmin00:42:38.900:11:22.6-1
541538Premrn JožkoŠD Nanos Podnanos00:42:42.800:11:26.51
551520Nanut KlemenDLT Filipides00:42:45.700:11:29.41
561498Furlan BojanŠD Nanos Podnanos00:42:46.500:11:30.21
571533Berginc JožeTD Bistrc00:43:13.200:11:56.91
581251Nardin TomažDLT Filipides00:43:30.900:12:14.61
591119Tomažič JožefLjudstvo tekačev00:43:46.400:12:30.11
601360Tomažin MarkoKlub Polet00:44:01.700:12:45.41
611519Kutin EdiTKK Srpenica00:44:11.400:12:55.11
6274Ipavec BoštjanAjdovščina00:44:25.600:13:09.3-1
6325Domevšček PeterTK Kobarid00:44:57.400:13:41.1-1
6489Kobal MatjažŠD Nanos Podnanos00:44:59.200:13:42.9-1
6597Bevk DamjanAjdovščina00:45:04.200:13:47.9-1
661561Birsa DenisBranik00:45:05.700:13:49.41
6745Vidmar FrancSTK Kitajska00:45:09.300:13:53.0-1
681467Savić VladimirAK Pivka00:45:19.100:14:02.81
691531Žgur MatejŠD Nanos Podnanos00:45:46.500:14:30.21
701182Škrlj DušanŠD Hitre noge Senožeče00:45:48.900:14:32.61
711133Lipušček LucijanDLT Filipides00:45:55.700:14:39.41
721300Čendak KlavdijPGT00:47:05.900:15:49.61
731495Popovič MladenTD Bistrc00:47:06.900:15:50.61
741440Hrovatin DarkoTD Burja Vipava00:47:20.200:16:03.91
751233Čermelj ViktorDLT Filipides00:47:59.800:16:43.51
761342Pavšič DaniloTravnik00:49:00.900:17:44.61
771496Lipnik BrankoHorjul00:49:01.700:17:45.41
781500Ušaj DamijanŠD Nanos Podnanos00:49:46.900:18:30.61
799Ušaj SimonAS Ajdovščina00:50:14.600:18:58.3-1
801150Fabjan GregorŠD Hitre noge Senožeče00:50:54.200:19:37.91
811568Kosič GregorTD Bistrc00:51:07.500:19:51.21
821209Lazar AlbertDLT Filipides00:55:54.900:24:38.61
831387Ivančič FabioObala01:07:57.200:36:40.91
841395Dolinar RomanNova Gorica01:08:01.100:36:44.81

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11554Tratnik PetraŠD Nanos Podnanos00:36:16.600:00:00.040
21131Lipušček SergejaDLT Filipides00:37:51.500:01:34.935
31460Bele KristinaAK Pivka00:39:14.900:02:58.331
41515Trampuž MetaŠD Nanos Podnanos00:40:28.400:04:11.828
51361Sardoč JericaŠD Nanos Podnanos00:42:15.100:05:58.526
61564Ivančič DanjelaTŠD Gams Kobarid00:42:49.600:06:33.025
780Ušaj JanaČrniče00:43:44.100:07:27.5-1
81339Mavrič TinaPGT00:43:51.700:07:35.124
9110Ahčin MatejkaLjubljana00:44:22.900:08:06.3-1
1077Lulik AnaOtroška trgovina Mali ježek00:45:14.400:08:57.8-1
1188Lemut Bajec MelitaTD Burja Vipava00:45:25.600:09:09.0-1
121347Brešan VilmaŠD DURS00:45:37.800:09:21.223
131575Gaberšček GretiTD Bovec00:45:54.100:09:37.522
141559Obrč TeaLjubljana00:46:11.100:09:54.521
151565Bajc TeaŠD Tekači Vipavske doline00:46:28.800:10:12.220
1619Kmetec NikiAK Koper00:46:53.700:10:37.1-1
171525Batagelj StankaŠD Tekači Vipavske doline00:48:08.500:11:51.919
1811Vidmar AlenkaTKA Ajdovščina00:48:10.100:11:53.5-1
191501Ušaj KsenijaŠD Nanos Podnanos00:49:46.900:13:30.318
201569Kosič UršaTD Bistrc00:49:51.100:13:34.517
2196Martinjak Ratej AnaČrniče00:50:04.100:13:47.5-1
2217Kalanj NenaKobarid00:50:42.300:14:25.7-1
231266Milič RadaŠD Kraški tekači Sežana00:50:53.400:14:36.816
241522Gorkič MarijanaDLT Filipides00:51:26.600:15:10.015
2565Radivo ŽanaTD Bistrc00:59:09.600:22:53.0-1
261117Radivo ManicaIlirska Bistrica00:59:12.700:22:56.114
271550Verbič DarjaŠD Kraški tekači Sežana01:07:03.100:30:46.513


12. Dobravski tek - mladina
Dobravlje, 29.6.2014

Podatki o tekmi: Primorski pokalni teki
Organizator:
Vodja tekmovanja: Klavdij Slokar
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Čas starta:16:00 h
Število prijavljenih: 106

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2007 in mlajše)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1201Ivančič EvitaTK Kobarid00:00:51.900:00:00.040
2202Kopatin SaraŠD Nanos Podnanos00:00:54.600:00:02.735
3203Leban KatjaAD Posočje00:00:55.500:00:03.631
4204Kenda Drekonja LeaAD Posočje00:00:56.200:00:04.328
5205Gorkič LanaDLT Filipides00:00:57.600:00:05.726
6206Domevšček NajaTK Kobarid00:00:59.100:00:07.225
7207Breščak ŽanaŠD Nanos Podnanos00:01:02.600:00:10.724
8208Rupnik AjdaŠD Hotedršica00:01:03.800:00:11.923
9209Slejko VitaOŠ Dornberk00:01:07.300:00:15.422
10210Leban Jež VitaAD Posočje00:01:08.300:00:16.421
11211Žibert MancaŠD Hotedršica00:01:10.500:00:18.620
12212Kranjc LejlaPonikve00:01:15.900:00:24.019
13213Lulik MeiOtroška trgovina Mali ježek00:01:17.300:00:25.418
14214Furlan GajaŠD Nanos Podnanos00:01:26.100:00:34.217
15215Žgur NeliŠD Nanos Podnanos00:01:28.300:00:36.416
16216Leskovec SaraŠD Hotedršica00:01:29.100:00:37.215
17217Ferjančič AnaŠD Nanos Podnanos00:01:30.800:00:38.914
18218Likar NinaVelike Žablje00:01:42.300:00:50.413
19219Poženel Lejla EmaAD Posočje00:01:45.200:00:53.312
20220Likar MetkaVelike Žablje00:01:47.200:00:55.311
21221Kenda Drekonja EvaAD Posočje00:01:58.200:01:06.310
22222Nagode EmaŠD Hotedršica00:02:02.300:01:10.49
23223Štendler Vuga Ela00:02:05.000:01:13.18
24224Lozej TonjaŠD Nanos Podnanos00:02:17.700:01:25.87

Deklice B (letnik 2006)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1401Sovdat AjdaAD Posočje00:00:50.800:00:00.040
2402Remec AgnesOŠ Dobravlje00:00:52.200:00:01.435
3403Kalanj NenaTK Kobarid00:00:52.400:00:01.631
4404Leban Jež GajaAD Posočje00:00:52.600:00:01.828
5405Bizjak EmaOŠ Lokavec00:00:55.700:00:04.926
6406Vrtovec TiaŠD Nanos Podnanos00:00:57.400:00:06.625
7407Leskovec HanaŠD Hotedršica00:01:00.600:00:09.824
8408Leskovec LaraŠD Hotedršica00:01:01.600:00:10.823
9409Vehar LaraŠD Hotedršica00:01:03.300:00:12.522

Deklice C (letnik 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1502Domevšček LiaTK Kobarid00:02:26.600:00:00.040
2504Stres TinkaraOŠ Dobravlje00:02:31.800:00:05.235
3505Uljan NinaTD Bistrc00:02:36.600:00:10.031
4510Bavec LiaCol00:03:00.600:00:34.028
5511Breščak NinaŠD Nanos Podnanos00:03:13.000:00:46.426

Deklice D (letnik 2004)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1602Sovdat ŽanaAD Posočje00:02:25.800:00:00.040
2604Pivk ZalaŠD Hotedršica00:02:43.000:00:17.235
3605Kovač LiaOtroška trgovina Mali ježek00:02:48.700:00:22.931
4606Nagode KatjaŠD Hotedršica00:03:00.300:00:34.528

Deklice E (letnik 2003)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1703Likar LaraOŠ Dobravlje00:03:32.900:00:00.040
2704Furlan SaraŠD Nanos Podnanos00:03:38.600:00:05.735
3705Žgajnar EvaTD Bovec00:03:50.800:00:17.931
4706Kranjc HanaGrgar00:03:55.600:00:22.728
5708Likar MajaM. Žablje00:04:18.500:00:45.626

Deklice F (letnik 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1801Gerbec PiaAD Posočje00:03:03.300:00:00.040
2805Rutar KatarinaAD Posočje00:03:37.700:00:34.435

Deklice I (letnik 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11006Rutar KatjaAD Posočje00:08:10.400:00:00.040

Dečki A (letnik 2007 in mlajši)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11Ziliani IzakAD Posočje00:00:51.600:00:00.040
22Žgur MarkŠD Nanos Podnanos00:00:52.700:00:01.135
33Leban MartinAD Posočje00:00:54.300:00:02.731
44Bajec TaiOŠ Col00:00:56.700:00:05.128
55Mavri JurijAD Posočje00:00:58.300:00:06.726
66Vrtovec LukaAjdovščina00:00:59.300:00:07.725
77Maver MatevžAK Pivka00:01:00.200:00:08.624
88Špacapan MartinŠD Hotedršica00:01:01.800:00:10.223
99Skočir ŽanTK Kobarid00:01:02.300:00:10.722
1010Vrtovec ŽanŠD Nanos Podnanos00:01:05.100:00:13.521
1111Pečenko JakobPŠ Črniče00:01:06.700:00:15.120
1212Dolinar LukaŠD Hotedršica00:01:07.800:00:16.219
1313Nagode IvoŠD Hotedršica00:01:08.300:00:16.718
1414Ferjančič NikŠD Nanos Podnanos00:01:10.100:00:18.517
1515Bizjak Jernej00:01:10.400:00:18.816
1616Lozej MaticŠD Nanos Podnanos00:01:19.300:00:27.715
1717Ziliani TianAD Posočje00:01:21.400:00:29.814
1818Vidrih JanSlap00:01:24.900:00:33.313
1919Leban Jež SvitAD Posočje00:01:30.100:00:38.512
2020Bajc ŽanAK Sevnica00:01:33.100:00:41.511
2121Domevšček EnejTK Kobarid00:01:40.700:00:49.110
2222Skočir TimTK Kobarid00:01:48.600:00:57.09
2323Ivančič ElijanTK Kobarid00:01:51.500:00:59.98
2424Bajec Gal00:02:01.700:01:10.17

Dečki B (letnik 2006)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1301Kopatin RokŠD Nanos Podnanos00:00:45.700:00:00.040
2302Kranjc AljošaPonikve00:00:48.500:00:02.835
3303Vrtovec Žak00:00:49.500:00:03.831
4304Kovač PijOtroška trgovina Mali ježek00:00:50.100:00:04.428
5305Skočir AnejTK Kobarid00:00:50.900:00:05.226
6306Trošt NejcŠD Nanos Podnanos00:00:55.200:00:09.525

Dečki C (letnik 2005)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1501Bajc TomiAK Sevnica00:02:23.600:00:00.040
2503Žgur JanŠD Nanos Podnanos00:02:30.200:00:06.635
3506Leban JakaAD Posočje00:02:43.900:00:20.331
4507Špacapan MatevžŠD Hotedršica00:02:49.000:00:25.428
5508Lozej JakobŠD Nanos Podnanos00:02:50.300:00:26.726
6509Nančič OžbejTK Kobarid00:02:52.600:00:29.025

Dečki D (letnik 2004)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1601Kopatin Jan FrancŠD Nanos Podnanos00:02:24.700:00:00.040
2603Rutar TomažAD Posočje00:02:30.200:00:05.535
3607Treven BlažŠD Hotedršica00:03:30.500:01:05.831

Dečki E (letnik 2003)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1701Skočir AndrejAD Posočje00:03:19.300:00:00.040
2702Poženel Natan MajAD Posočje00:03:30.500:00:11.235
3707Maver MatijaAK Pivka00:04:01.700:00:42.431

Dečki F (letnik 2002)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1802Gaberšček TobiTD Bovec00:03:03.700:00:00.040
2803Kovač LukaOŠ Danila Lokarja Ajdovščina00:03:34.600:00:30.935
3804Vavken MaksŠD Hotedršica00:03:35.900:00:32.231

Dečki G (letnik 2001)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
1901Zorč SašoTD Bovec00:02:58.400:00:00.040
2902Cvijanovič AlenAD Posočje00:03:02.300:00:03.935
3903Štor David00:03:05.400:00:07.031
4904Rojc MihaŠD Nanos Podnanos00:03:09.000:00:10.628
5905Černigoj TanAD Posočje00:03:21.400:00:23.026
6906Černigoj GajAD Posočje00:03:57.300:00:58.925

Dečki H (letnik 2000)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11002Pašič DenisAK Pivka00:06:45.700:00:00.040
21005Soban MaticOŠ Dobravlje00:07:31.100:00:45.435

Dečki I (letnik 1999)
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanekTočke
11001Pirih VineAD Posočje00:06:28.800:00:00.040
21003Moroz MatevžŠD Hotedršica00:06:52.400:00:23.635
31004Dolinar BenoŠD Hotedršica00:06:53.400:00:24.631