12. Vzpon na Mašun
Knežak - Mašun, 15.6.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: KK Postojna
Vodja tekmovanja: Mitja Miklavčič
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:11,4 km
Višinska razlika:500 m
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 139

Razvrstitev po kategorijah
Amater A
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
16Brinc UrošKK Metliška črnina00:26:59.200:00:00.0
24Bošnjak MaticBikeRepublic00:27:02.200:00:03.0
316Hrovat JanUNI Team00:27:10.600:00:11.4
429Marinko MatjažKD Alpe00:27:18.300:00:19.1
539Pinter UrošBikeRepublic00:27:22.100:00:22.9
623Koželj MartinŠD Bam.Bi00:27:42.700:00:43.5
77Brulc SrečkoKD Papež Podgorje00:27:55.200:00:56.0
8132Dolnšek AleksejŠD AD-Venture.si00:27:59.800:01:00.6
9138Modic AlešCalcit Bike Team00:28:41.800:01:42.6
1024Kramar MihaKD Alpe00:29:32.700:02:33.5
1154Zajc MaticKK Metliška črnina00:29:45.800:02:46.6
1230Medar LukaŠD Turbo M00:29:53.200:02:54.0
1325Kurent SimonKD Alpe00:30:04.600:03:05.4
1450Trenta AljažKK Postojna00:30:06.900:03:07.7
15134Krebelj MatejPici Bici00:31:12.000:04:12.8
16200Počkaj ValentinKK Postojna00:31:49.100:04:49.9
17110Černač DomenKK Postojna00:32:28.900:05:29.7
189Černe JureŠD Turbo M00:33:11.200:06:12.0
19139Mahnič SebastjanSežana00:34:02.000:07:02.8
20129Koželj RokLjubljana00:36:43.100:09:43.9
Elite121Jenko RobertMeridiana Kamen Team00:26:47.9 
Elite125Primožič JakaKK Sava Kranj00:26:49.1 
Elite124Zubanovič TimKK Sava Kranj00:29:27.6 

Masters A
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
120Kimovec MatejUNI Team00:26:50.400:00:00.0
288Mlekuž DavorKK Soča Kobarid00:27:14.200:00:23.8
3106Kralj RobertTeam Korak naprej00:27:28.600:00:38.2
444Stubelj AlešKK Pantal00:27:52.100:01:01.7
533Obid AndražKD Alpe00:27:53.100:01:02.7
6133Moretti AndrejŠD Bam.Bi00:28:19.600:01:29.2
797Poljanec DejanKD Sloga 1902 Idrija00:28:30.700:01:40.3
851Vene UrošKD Papež Podgorje00:28:52.900:02:02.5
921Klavora MitjaKK Djak - ŠD Seng00:29:46.600:02:56.2
1015Holc AndrejB.V.G. Gulč - BTS Company00:29:52.600:03:02.2
1186Miklavič SašoKK Soča Kobarid00:30:11.500:03:21.1
1227Kutnar AlešUNI Team00:30:35.700:03:45.3
13115Verdel RokKD Hrastnik00:31:00.300:04:09.9
14120Kovač AnžeKK Postojna00:31:14.200:04:23.8
155Bošnjak MihaB.V.G. Gulč - BTS Company00:31:39.400:04:49.0
1680Lipec BlažKK Postojna00:32:46.000:05:55.6
1792Mikulin PrimožKD Brda00:48:00.600:21:10.2

Masters B
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
141Prešeren JaniB.V.G. Gulč - BTS Company00:26:57.400:00:00.0
252Verčič UrošŠD Bam.Bi00:27:07.900:00:10.5
313Filipič GregaKD Alpe00:27:09.300:00:11.9
436Oter MitjaKK Postojna00:27:25.400:00:28.0
553Vesel JožeKD Papež Podgorje00:27:50.400:00:53.0
6116Kolenc DamjanKD Hrastnik00:27:56.900:00:59.5
7136Mesič MilanBK Opatija 201000:28:16.600:01:19.2
812Fabjan MaticTušmobil00:28:47.800:01:50.4
960Žgavc BoštjanKK Izvir Vipava00:30:59.700:04:02.3
10113Lindič AndrejBicikel.com00:31:01.700:04:04.3
11105Težak GorazdKK Metliška črnina00:31:15.000:04:17.6
1279Česnik BoštjanKK Postojna00:34:47.800:07:50.4

Masters C
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
140Poglavc AlojzKD Papež Podgorje00:27:10.000:00:00.0
214Grilj JernejBK Opatija-201000:27:14.600:00:04.6
383Volarič MilkoKK Soča Kobarid00:27:15.000:00:05.0
489Alič SimonKD Brda00:27:27.500:00:17.5
545Šabec IgorKK Postojna00:28:43.600:01:33.6
6103Planinšek BorutBicikel.com00:29:18.700:02:08.7
778Cesar IgorKD Papež Podgorje00:29:40.000:02:30.0
865Kampuš BorisKK Izvir Vipava00:30:07.600:02:57.6
9109Maček SilvoMaxisport Čerin00:30:14.900:03:04.9
10119Osojnik BorutŠD Turbo M00:30:58.800:03:48.8
1167Golob LovroKD Brda00:31:20.100:04:10.1
1246Šabec MatejKK Postojna00:33:45.000:06:35.0
1382Malacko RobertKK Postojna00:33:50.000:06:40.0
1470Ukmar AlešKD Brda00:35:12.700:08:02.7
15126Škodič Deler FranciKK Postojna00:39:15.200:12:05.2

Masters D
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
148Širaj AndrejKK Postojna00:27:26.400:00:00.0
228Likar RobertKK Izvir Vipava00:27:49.700:00:23.3
3128Bonča ValterKK Soča Kobarid00:29:03.200:01:36.8
484Čibej BrunoKK Izvir Vipava00:29:35.400:02:09.0
517Jeretina PrimožKD Mengeš00:29:38.100:02:11.7
666Danevčič MarkoKD Brda00:29:47.200:02:20.8
726Kuret IztokKD Alpe00:30:33.700:03:07.3
83Benedik JurijB.V.G. Gulč - BTS Company00:30:40.400:03:14.0
991Žabelj VladimirŠD Bam.Bi00:30:40.800:03:14.4
1056Adamič MarkoB.V.G. Gulč - BTS Company00:31:34.500:04:08.1
1159Kreševac DragoŠD Bam.Bi00:32:40.800:05:14.4
122Bajec FrancKK Postojna00:34:17.500:06:51.1
13127Škodič JanezKK Postojna00:36:07.300:08:40.9
14118Papež AlešKD Sprint NM00:38:14.900:10:48.5

Masters E
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
111Debeljak JanezŠD Bam.Bi00:27:58.100:00:00.0
299Bauman RobertKD Brda00:28:21.700:00:23.6
3122Černigoj MilanŠD Bam.Bi00:31:01.200:03:03.1
4117Detiček EdvardŠD Bam.Bi00:32:00.700:04:02.6
5123Čuk TomoŠD Bam.Bi00:33:07.100:05:09.0
619Jug SergejKK Djak - ŠD Seng00:34:29.100:06:31.0
774Rožič DarkoKD Brda00:34:31.600:06:33.5
8100Mesojedec MatjažŠD Turbo M00:36:30.400:08:32.3
968Žnidar DanijelKD Brda00:39:24.500:11:26.4
10135Čapirlo KlavdijKK Postojna00:40:10.700:12:12.6

Masters F
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
18Colnarič SlavkoŠD Turbo M00:31:17.300:00:00.0
261Reven DareŠD Bam.Bi00:31:52.100:00:34.8
3102Skubic BorislavŠD Turbo M00:32:22.200:01:04.9
473Bratina MarjanKD Brda00:32:30.800:01:13.5
577Zupančič MirkoKD Papež Podgorje00:32:53.100:01:35.8
610Čuden MarjanB.V.G. Gulč - BTS Company 00:32:55.600:01:38.3
738Papič MilivojŠD Turbo M00:33:45.000:02:27.7
894Prešeren BrankoKK Završnica00:34:08.700:02:51.4
963Rakoš DragoŠD Turbo M00:35:55.100:04:37.8
1057Kirič AvgustKD Brda00:39:19.300:08:02.0
1185Jerič FrancKD Mengeš00:41:02.100:09:44.8
12130Žitko EmilPostojna00:49:08.000:17:50.7
1376Avbar FranciKD Papež Podgorje00:51:23.800:20:06.5

Masters G
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
131Mihovec MatejŠD Turbo M00:31:30.300:00:00.0
255Podovič IvanB.V.G. Gulč - BTS Company00:32:56.300:01:26.0
381Vehar DanijelKD Brda00:36:12.500:04:42.2
469Mikulin ZvezdanKD Brda00:37:13.500:05:43.2
564Blažič JožeKD Brda00:38:42.600:07:12.3
642Prešeren JanezKD Mengeš00:40:01.800:08:31.5

Masters H
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1104Hafner FrancŠD Bam.Bi00:33:23.300:00:00.0
275Cigoj ZorkoKD Brda00:33:58.900:00:35.6
3111Mihovilovič IvanKK Izvir Vipava00:34:44.000:01:20.7
498Oblak LojzeBambi Azli00:36:05.500:02:42.2
549Štrancar JožefKK Izvir Vipava00:37:42.600:04:19.3
637Otoničar JanezKK Postojna00:38:10.200:04:46.9
771Saksida MarkoKD Brda00:38:47.700:05:24.4

Masters I
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
122Kotnik HerbertKD Mengeš00:35:15.700:00:00.0
232Mikuž FrancKK Izvir Vipava00:36:39.000:01:23.3
31Bahar MilanKK Postojna00:37:45.200:02:29.5
4101Hafner JožeKD Brda00:39:32.900:04:17.2
572Danevčič AntonKD Brda00:54:00.000:18:44.3

Ženske A
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
147Šimenc LauraKD Alpe00:31:02.800:00:00.0
2131Bratina JanaŠD AD-Venture.si00:35:23.800:04:21.0
358Komel TadejaKD Brda00:36:53.200:05:50.4
418Jug NinaKK Djak - ŠD Seng00:38:24.000:07:21.2
590Pivk IrmaIdrija00:40:11.800:09:09.0
6108Rezelj SašaKD Papež Podgorje00:40:49.000:09:46.2
Elite87Jeretina KatjaRadenska AS00:31:22.6 
Elite107Zajc HajdiKK Radenska00:35:15.0 

Ženske B
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
134Opeka AjdaKD Branik Maribor00:31:19.100:00:00.0
296Srdoč NatašaŠD Bam.Bi00:35:09.300:03:50.2

Ženske C
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
162Rakoš IvicaŠD Turbo M00:39:41.600:00:00.0
295Prešeren MatejkaKK Završnica00:40:44.700:01:03.1

MTB ŽA
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1137Rutar KatjaKK Postojna00:39:29.900:00:00.0

MTB MB
MestoŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1114Iskra RobertBK Opatija 201000:34:36.100:00:00.0
293Potužak MilanKolektor00:39:54.600:05:18.5



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
1121Jenko RobertMeridiana Kamen Team00:26:47.900:00:00.0
2125Primožič JakaKK Sava Kranj00:26:49.100:00:01.2
320Kimovec MatejUNI Team00:26:50.400:00:02.5
441Prešeren JaniB.V.G. Gulč - BTS Company00:26:57.400:00:09.5
56Brinc UrošKK Metliška črnina00:26:59.200:00:11.3
64Bošnjak MaticBikeRepublic00:27:02.200:00:14.3
752Verčič UrošŠD Bam.Bi00:27:07.900:00:20.0
813Filipič GregaKD Alpe00:27:09.300:00:21.4
940Poglavc AlojzKD Papež Podgorje00:27:10.000:00:22.1
1016Hrovat JanUNI Team00:27:10.600:00:22.7
1188Mlekuž DavorKK Soča Kobarid00:27:14.200:00:26.3
1214Grilj JernejBK Opatija-201000:27:14.600:00:26.7
1383Volarič MilkoKK Soča Kobarid00:27:15.000:00:27.1
1429Marinko MatjažKD Alpe00:27:18.300:00:30.4
1539Pinter UrošBikeRepublic00:27:22.100:00:34.2
1636Oter MitjaKK Postojna00:27:25.400:00:37.5
1748Širaj AndrejKK Postojna00:27:26.400:00:38.5
1889Alič SimonKD Brda00:27:27.500:00:39.6
19106Kralj RobertTeam Korak naprej00:27:28.600:00:40.7
2023Koželj MartinŠD Bam.Bi00:27:42.700:00:54.8
2128Likar RobertKK Izvir Vipava00:27:49.700:01:01.8
2253Vesel JožeKD Papež Podgorje00:27:50.400:01:02.5
2344Stubelj AlešKK Pantal00:27:52.100:01:04.2
2433Obid AndražKD Alpe00:27:53.100:01:05.2
257Brulc SrečkoKD Papež Podgorje00:27:55.200:01:07.3
26116Kolenc DamjanKD Hrastnik00:27:56.900:01:09.0
2711Debeljak JanezŠD Bam.Bi00:27:58.100:01:10.2
28132Dolnšek AleksejŠD AD-Venture.si00:27:59.800:01:11.9
29136Mesič MilanBK Opatija 201000:28:16.600:01:28.7
30133Moretti AndrejŠD Bam.Bi00:28:19.600:01:31.7
3199Bauman RobertKD Brda00:28:21.700:01:33.8
3297Poljanec DejanKD Sloga 1902 Idrija00:28:30.700:01:42.8
33138Modic AlešCalcit Bike Team00:28:41.800:01:53.9
3445Šabec IgorKK Postojna00:28:43.600:01:55.7
3512Fabjan MaticTušmobil00:28:47.800:01:59.9
3651Vene UrošKD Papež Podgorje00:28:52.900:02:05.0
37128Bonča ValterKK Soča Kobarid00:29:03.200:02:15.3
38103Planinšek BorutBicikel.com00:29:18.700:02:30.8
39124Zubanovič TimKK Sava Kranj00:29:27.600:02:39.7
4024Kramar MihaKD Alpe00:29:32.700:02:44.8
4184Čibej BrunoKK Izvir Vipava00:29:35.400:02:47.5
4217Jeretina PrimožKD Mengeš00:29:38.100:02:50.2
4378Cesar IgorKD Papež Podgorje00:29:40.000:02:52.1
4454Zajc MaticKK Metliška črnina00:29:45.800:02:57.9
4521Klavora MitjaKK Djak - ŠD Seng00:29:46.600:02:58.7
4666Danevčič MarkoKD Brda00:29:47.200:02:59.3
4715Holc AndrejB.V.G. Gulč - BTS Company00:29:52.600:03:04.7
4830Medar LukaŠD Turbo M00:29:53.200:03:05.3
4925Kurent SimonKD Alpe00:30:04.600:03:16.7
5050Trenta AljažKK Postojna00:30:06.900:03:19.0
5165Kampuš BorisKK Izvir Vipava00:30:07.600:03:19.7
5286Miklavič SašoKK Soča Kobarid00:30:11.500:03:23.6
53109Maček SilvoMaxisport Čerin00:30:14.900:03:27.0
5426Kuret IztokKD Alpe00:30:33.700:03:45.8
5527Kutnar AlešUNI Team00:30:35.700:03:47.8
563Benedik JurijB.V.G. Gulč - BTS Company00:30:40.400:03:52.5
5791Žabelj VladimirŠD Bam.Bi00:30:40.800:03:52.9
58119Osojnik BorutŠD Turbo M00:30:58.800:04:10.9
5960Žgavc BoštjanKK Izvir Vipava00:30:59.700:04:11.8
60115Verdel RokKD Hrastnik00:31:00.300:04:12.4
61122Černigoj MilanŠD Bam.Bi00:31:01.200:04:13.3
62113Lindič AndrejBicikel.com00:31:01.700:04:13.8
63134Krebelj MatejPici Bici00:31:12.000:04:24.1
64120Kovač AnžeKK Postojna00:31:14.200:04:26.3
65105Težak GorazdKK Metliška črnina00:31:15.000:04:27.1
668Colnarič SlavkoŠD Turbo M00:31:17.300:04:29.4
6767Golob LovroKD Brda00:31:20.100:04:32.2
6831Mihovec MatejŠD Turbo M00:31:30.300:04:42.4
6956Adamič MarkoB.V.G. Gulč - BTS Company00:31:34.500:04:46.6
705Bošnjak MihaB.V.G. Gulč - BTS Company00:31:39.400:04:51.5
71200Počkaj ValentinKK Postojna00:31:49.100:05:01.2
7261Reven DareŠD Bam.Bi00:31:52.100:05:04.2
73117Detiček EdvardŠD Bam.Bi00:32:00.700:05:12.8
74102Skubic BorislavŠD Turbo M00:32:22.200:05:34.3
75110Černač DomenKK Postojna00:32:28.900:05:41.0
7673Bratina MarjanKD Brda00:32:30.800:05:42.9
7759Kreševac DragoŠD Bam.Bi00:32:40.800:05:52.9
7880Lipec BlažKK Postojna00:32:46.000:05:58.1
7977Zupančič MirkoKD Papež Podgorje00:32:53.100:06:05.2
8010Čuden MarjanB.V.G. Gulč - BTS Company 00:32:55.600:06:07.7
8155Podovič IvanB.V.G. Gulč - BTS Company00:32:56.300:06:08.4
82123Čuk TomoŠD Bam.Bi00:33:07.100:06:19.2
839Černe JureŠD Turbo M00:33:11.200:06:23.3
84104Hafner FrancŠD Bam.Bi00:33:23.300:06:35.4
8538Papič MilivojŠD Turbo M00:33:45.000:06:57.1
8546Šabec MatejKK Postojna00:33:45.000:06:57.1
8782Malacko RobertKK Postojna00:33:50.000:07:02.1
8875Cigoj ZorkoKD Brda00:33:58.900:07:11.0
89139Mahnič SebastjanSežana00:34:02.000:07:14.1
9094Prešeren BrankoKK Završnica00:34:08.700:07:20.8
912Bajec FrancKK Postojna00:34:17.500:07:29.6
9219Jug SergejKK Djak - ŠD Seng00:34:29.100:07:41.2
9374Rožič DarkoKD Brda00:34:31.600:07:43.7
94114Iskra RobertBK Opatija 201000:34:36.100:07:48.2
95111Mihovilovič IvanKK Izvir Vipava00:34:44.000:07:56.1
9679Česnik BoštjanKK Postojna00:34:47.800:07:59.9
9770Ukmar AlešKD Brda00:35:12.700:08:24.8
9822Kotnik HerbertKD Mengeš00:35:15.700:08:27.8
9963Rakoš DragoŠD Turbo M00:35:55.100:09:07.2
10098Oblak LojzeBambi Azli00:36:05.500:09:17.6
101127Škodič JanezKK Postojna00:36:07.300:09:19.4
10281Vehar DanijelKD Brda00:36:12.500:09:24.6
103100Mesojedec MatjažŠD Turbo M00:36:30.400:09:42.5
10432Mikuž FrancKK Izvir Vipava00:36:39.000:09:51.1
105129Koželj RokLjubljana00:36:43.100:09:55.2
10669Mikulin ZvezdanKD Brda00:37:13.500:10:25.6
10749Štrancar JožefKK Izvir Vipava00:37:42.600:10:54.7
1081Bahar MilanKK Postojna00:37:45.200:10:57.3
10937Otoničar JanezKK Postojna00:38:10.200:11:22.3
110118Papež AlešKD Sprint NM00:38:14.900:11:27.0
11164Blažič JožeKD Brda00:38:42.600:11:54.7
11271Saksida MarkoKD Brda00:38:47.700:11:59.8
113126Škodič Deler FranciKK Postojna00:39:15.200:12:27.3
11457Kirič AvgustKD Brda00:39:19.300:12:31.4
11568Žnidar DanijelKD Brda00:39:24.500:12:36.6
116101Hafner JožeKD Brda00:39:32.900:12:45.0
11793Potužak MilanKolektor00:39:54.600:13:06.7
11842Prešeren JanezKD Mengeš00:40:01.800:13:13.9
119135Čapirlo KlavdijKK Postojna00:40:10.700:13:22.8
12085Jerič FrancKD Mengeš00:41:02.100:14:14.2
12192Mikulin PrimožKD Brda00:48:00.600:21:12.7
122130Žitko EmilPostojna00:49:08.000:22:20.1
12376Avbar FranciKD Papež Podgorje00:51:23.800:24:35.9
12472Danevčič AntonKD Brda00:54:00.000:27:12.1

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekKlubČasZaostanek
147Šimenc LauraKD Alpe00:31:02.800:00:00.0
234Opeka AjdaKD Branik Maribor00:31:19.100:00:16.3
387Jeretina KatjaRadenska AS00:31:22.600:00:19.8
496Srdoč NatašaŠD Bam.Bi00:35:09.300:04:06.5
5107Zajc HajdiKK Radenska00:35:15.000:04:12.2
6131Bratina JanaŠD AD-Venture.si00:35:23.800:04:21.0
758Komel TadejaKD Brda00:36:53.200:05:50.4
818Jug NinaKK Djak - ŠD Seng00:38:24.000:07:21.2
9137Rutar KatjaKK Postojna00:39:29.900:08:27.1
1062Rakoš IvicaŠD Turbo M00:39:41.600:08:38.8
1190Pivk IrmaIdrija00:40:11.800:09:09.0
1295Prešeren MatejkaKK Završnica00:40:44.700:09:41.9
13108Rezelj SašaKD Papež Podgorje00:40:49.000:09:46.2