3. Tek pod svobodnim soncem
Žirovnica, 10.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: Zavod za turizem in kulturo Žirovnica
Vodja tekmovanja: Maja Zupan
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:10 km
Čas starta:9.30 h
Število prijavljenih: 86

Razvrstitev po kategorijah
Ženske od 18 - 40 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
153Zima Anja1987ŠD Mošnje00:50:53.600:00.0
266Vouk Jana1985OŠ F. S. Finžgarja Lesce00:51:52.100:58.5
375Vertelj Mateja198000:52:57.002:03.4
46Pfajfar Maja198700:54:35.803:42.2
567Šumi Jana1985OŠ F. S. Finžgarja Lesce00:55:18.104:24.5
643Rejc Tina197600:56:45.105:51.5
738Mulej Zupan Lea197800:57:41.406:47.8
842Zajec Brigita197701:01:18.110:24.5
968Javorski Korošec Polona1981OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:03:32.112:38.5
1022Gasser Tinka198501:04:23.713:30.1
1150Petrovčič Karmen197401:08:23.417:29.8
1246Bohinec Irena197601:08:24.617:31.0
1385Letonja Barbara1986Moste01:12:43.921:50.3
1464Ošljak Nina1976OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:13:11.422:17.8
1574Podkrajsek Tanja1983vecno mladi;)01:24:03.033:09.4
1611Purkart Barbara1975/01:24:58.234:04.6

Ženske od 41 - 55 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
132Murnik Jožica196700:59:06.900:00.0
272Mesarič Jožica1961ZD Ljubljana01:00:26.001:19.1
328Žvan Jana197301:03:16.004:09.1
469Mencinger Tanja1972OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:03:47.404:40.5
53Stevanović Gorica1969Tekaška skupina Jesenice01:04:08.605:01.7
634Mauko Andreja1966ŠD Vrbnje - Gorica01:05:06.305:59.4
765Ulčar Jana1964OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:05:14.106:07.2
862Praprotnik Urša1973OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:08:20.809:13.9
957Kus Polona196701:08:36.609:29.7
1037Reš Mateja1970Ekipa radia triglav01:11:35.912:29.0
1059Novak Ingrid1968-01:11:35.912:29.0
1223Vengar Tatjana196301:13:56.814:49.9
1312Purkart Romana197201:24:58.225:51.3

Moški od 18 - 40 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
11Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:37:55.700:00.0
230Ocepek Martin1988AK Domžale00:38:39.700:44.0
381Dolar Tomaž1984Doslovče00:38:49.700:54.0
436Mlačnik Gašper1978PGD Smokuč00:42:12.804:17.1
578Derlink Grega1982Vitezi Dobrega Teka00:44:15.606:19.9
626Jusić Esmir1976Tekaška skupina Jesenice00:45:00.307:04.6
739Bulovec Grega1982TRIM TIM ŽIROVNICA00:45:01.307:05.6
89Dabižljević Bojan1986PGD Zabreznica00:46:04.008:08.3
835Blatnik Žiga1986Top-Fit Team00:46:04.008:08.3
1040Andrej Žvan1977Free style Jelovica00:46:35.108:39.4
115Vajs Gregor1978Vitezi dobrega teka00:47:32.209:36.5
1225Sterle Uroš197400:47:39.509:43.8
138Pretnar Miha1990PGD Zabreznica00:48:38.110:42.4
1448Vidic Aljaž1993-00:49:29.711:34.0
1558Bizjak Jaka1999OŠ F. S. Finžgarja Lesce00:51:47.613:51.9
1641Pavlič Andraž199300:52:00.714:05.0
1719Bulovec Miha1987ŠRD Trim Tim00:52:02.214:06.5
1884Ravnihar Nejc1991Zabreznica00:54:32.116:36.4
197Dolenc Damjan198700:54:57.117:01.4
2080Starič Andraž1982Žirovnica00:55:10.317:14.6
2151Bijol Tomaž197600:55:49.917:54.2
2227Kastelic Borut1978/00:57:02.919:07.2
2356Modrijan Ožbej200100:57:21.419:25.7
2455Žagar Miha200100:57:21.719:26.0
2582Pristov Peter1975Bled00:59:58.722:03.0
2663Kolman Peter1977OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:01:05.123:09.4
2733Lilić Predrag1985/01:01:15.623:19.9
2876Jalen Peter198301:08:07.630:11.9
2986Mežnarec Mitja2000Moste01:10:06.532:10.8
3073Klinar Luka198401:24:03.046:07.3

Moški od 41 - 55 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
161Strnad Simon1967Kd Brda Dobrovo00:41:38.900:00.0
220Marolt Jožef1969KK Završnica00:44:59.603:20.7
315Marolt Darko1960Radovljica00:46:42.705:03.8
447Hrovat Tone1960ŠD Vrbnje-Gorica00:46:55.205:16.3
583Tavčar Gregor1970Zabreznica00:51:00.709:21.8
614Žemva Boris196000:53:58.012:19.1
760Novak Roman1965-00:54:28.812:49.9
829Vidic Janko196900:55:02.913:24.0
944Anderle Anton196300:56:09.914:31.0
1013Tržan Boštjan1972Tekaška skupina Jesenice00:56:52.215:13.3
1121Gomboc Marsel1966RADIO TRIGLAV00:59:06.917:28.0
1252Mavsar Milan197201:00:01.718:22.8
1379Starič Andrej1959Žirovnica01:03:55.722:16.8
1416Mežek Janez1968ni01:08:07.626:28.7

Moški nad 55 let
m.katŠt. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaostanek
124Lešnik Štefan1951----00:49:44.800:00.0
254Škrbec Marjan1956Tekaški forum00:50:04.500:19.7
371Kajdiž Franci195100:56:42.906:58.1



Razvrstitev - absolutno
Moški
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
11Mulej Janez1981Tekaška skupina Jesenice00:37:55.700:00.0
230Ocepek Martin1988AK Domžale00:38:39.700:44.0
381Dolar Tomaž1984Doslovče00:38:49.700:54.0
461Strnad Simon1967Kd Brda Dobrovo00:41:38.903:43.2
536Mlačnik Gašper1978PGD Smokuč00:42:12.804:17.1
678Derlink Grega1982Vitezi Dobrega Teka00:44:15.606:19.9
720Marolt Jožef1969KK Završnica00:44:59.607:03.9
826Jusić Esmir1976Tekaška skupina Jesenice00:45:00.307:04.6
939Bulovec Grega1982TRIM TIM ŽIROVNICA00:45:01.307:05.6
109Dabižljević Bojan1986PGD Zabreznica00:46:04.008:08.3
1035Blatnik Žiga1986Top-Fit Team00:46:04.008:08.3
1240Andrej Žvan1977Free style Jelovica00:46:35.108:39.4
1315Marolt Darko1960Radovljica00:46:42.708:47.0
1447Hrovat Tone1960ŠD Vrbnje-Gorica00:46:55.208:59.5
155Vajs Gregor1978Vitezi dobrega teka00:47:32.209:36.5
1625Sterle Uroš197400:47:39.509:43.8
178Pretnar Miha1990PGD Zabreznica00:48:38.110:42.4
1848Vidic Aljaž1993-00:49:29.711:34.0
1924Lešnik Štefan1951----00:49:44.811:49.1
2054Škrbec Marjan1956Tekaški forum00:50:04.512:08.8
2183Tavčar Gregor1970Zabreznica00:51:00.713:05.0
2258Bizjak Jaka1999OŠ F. S. Finžgarja Lesce00:51:47.613:51.9
2341Pavlič Andraž199300:52:00.714:05.0
2419Bulovec Miha1987ŠRD Trim Tim00:52:02.214:06.5
2514Žemva Boris196000:53:58.016:02.3
2660Novak Roman1965-00:54:28.816:33.1
2784Ravnihar Nejc1991Zabreznica00:54:32.116:36.4
287Dolenc Damjan198700:54:57.117:01.4
2929Vidic Janko196900:55:02.917:07.2
3080Starič Andraž1982Žirovnica00:55:10.317:14.6
3151Bijol Tomaž197600:55:49.917:54.2
3244Anderle Anton196300:56:09.918:14.2
3371Kajdiž Franci195100:56:42.918:47.2
3413Tržan Boštjan1972Tekaška skupina Jesenice00:56:52.218:56.5
3527Kastelic Borut1978/00:57:02.919:07.2
3656Modrijan Ožbej200100:57:21.419:25.7
3755Žagar Miha200100:57:21.719:26.0
3821Gomboc Marsel1966RADIO TRIGLAV00:59:06.921:11.2
3982Pristov Peter1975Bled00:59:58.722:03.0
4052Mavsar Milan197201:00:01.722:06.0
4163Kolman Peter1977OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:01:05.123:09.4
4233Lilić Predrag1985/01:01:15.623:19.9
4379Starič Andrej1959Žirovnica01:03:55.726:00.0
4476Jalen Peter198301:08:07.630:11.9
4416Mežek Janez1968ni01:08:07.630:11.9
4686Mežnarec Mitja2000Moste01:10:06.532:10.8
4773Klinar Luka198401:24:03.046:07.3

Ženske
m.abs.Št. št.Ime in priimekLetnikKlub/krajČasZaost. abs.
153Zima Anja1987ŠD Mošnje00:50:53.600:00.0
266Vouk Jana1985OŠ F. S. Finžgarja Lesce00:51:52.100:58.5
375Vertelj Mateja198000:52:57.002:03.4
46Pfajfar Maja198700:54:35.803:42.2
567Šumi Jana1985OŠ F. S. Finžgarja Lesce00:55:18.104:24.5
643Rejc Tina197600:56:45.105:51.5
738Mulej Zupan Lea197800:57:41.406:47.8
832Murnik Jožica196700:59:06.908:13.3
972Mesarič Jožica1961ZD Ljubljana01:00:26.009:32.4
1042Zajec Brigita197701:01:18.110:24.5
1128Žvan Jana197301:03:16.012:22.4
1268Javorski Korošec Polona1981OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:03:32.112:38.5
1369Mencinger Tanja1972OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:03:47.412:53.8
143Stevanović Gorica1969Tekaška skupina Jesenice01:04:08.613:15.0
1522Gasser Tinka198501:04:23.713:30.1
1634Mauko Andreja1966ŠD Vrbnje - Gorica01:05:06.314:12.7
1765Ulčar Jana1964OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:05:14.114:20.5
1862Praprotnik Urša1973OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:08:20.817:27.2
1950Petrovčič Karmen197401:08:23.417:29.8
2046Bohinec Irena197601:08:24.617:31.0
2157Kus Polona196701:08:36.617:43.0
2237Reš Mateja1970Ekipa radia triglav01:11:35.920:42.3
2259Novak Ingrid1968-01:11:35.920:42.3
2485Letonja Barbara1986Moste01:12:43.921:50.3
2564Ošljak Nina1976OŠ F. S. Finžgarja Lesce01:13:11.422:17.8
2623Vengar Tatjana196301:13:56.823:03.2
2774Podkrajsek Tanja1983vecno mladi;)01:24:03.033:09.4
2812Purkart Romana197201:24:58.234:04.6
2811Purkart Barbara1975/01:24:58.234:04.6