16. Visoški tek - mladina
Visoko pri Poljanah, 31.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Poljane
Vodja tekmovanja: Gašper Debeljak
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina:350, 700 in 1000 m
Čas starta:10:00 h
Število prijavljenih: 182

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
146Mali AnaŠD Tabor Žiri00:01:28.300:00.0
2110Stržinar NežaOŠ Ivana Tavčarja00:01:30.500:02.2
3283Strel JulijaPoljane00:01:33.300:05.0
4187Ažbe EvaLog00:01:34.100:05.8
5191Stržinar NežaŠD Poljane00:01:35.300:07.0
6181Jereb NinaOŠ Poljane00:01:35.900:07.6
7106Jereb LucijaOŠ Ivana Tavčarja00:01:40.700:12.4
8179Stanonik LanaOŠ Poljane00:01:42.200:13.9
956Ficko LučkaPredmost00:01:42.800:14.5
10146Buh KatjaOŠ Poljane00:01:45.100:16.8
11155Debeljak HanaŠD Poljane00:01:47.200:18.9
12182Frlan BrinaOŠ Poljane00:01:47.900:19.6
13202Štefe AjdaŠD Divji zajci00:01:51.200:22.9
14147Mrak MojcaVršajn00:01:52.400:24.1
15274Selak ZalaŽiri00:01:54.500:26.2
16285Kuštrin NikaPoljane00:01:55.200:26.9
17236Kržišnik AjdaŠD Sveti Urban00:01:55.700:27.4
18249Oblak IzaGorenja vas00:02:04.400:36.1
1947Mali ZalaŠD Tabor Žiri00:02:06.500:38.2
2027Šubic MarušaTiming Poljane00:02:07.200:38.9
21114Likar ZalaOŠ Ivana Tavčarja00:02:10.200:41.9
2254Biček NežaOŠ Ivana Tavčarja00:02:10.800:42.5
23271Zorko TajaŠkofja Loka00:02:15.700:47.4
24201Štefe ŽivaŠD Divji zajci00:02:16.900:48.6
2542Mrak EliŠD Marmor Hotavlje00:02:19.600:51.3
26278Stanonik AjdaPlez. društvo Cempin00:02:52.201:23.9
27166Uranič PavlaTrstenik00:03:05.201:36.9
28254Mulej MajaBlejska Dobrava00:03:13.901:45.6
2919Poženel Leila EmaAD Posočje00:03:14.701:46.4
30235Kržišnik ZalaŠD Sveti Urban00:03:20.801:52.5
31273Kokelj PatricijaMlaka nad Lušo00:03:22.801:54.5

Dečki A (do 7 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1107Buh UrbanOŠ Ivana Tavčarja00:01:22.100:00.0
2105Stanonik JakaPGD Gorenja vas00:01:24.100:02.0
3109Rihtaršič RokOŠ Ivana Tavčarja00:01:24.600:02.5
411Repe OžbejAD Bled00:01:25.400:03.3
5144Pisk DominikOŠ Poljane00:01:28.600:06.5
6145Križnar DavidSSK Alpina00:01:29.600:07.5
7288Rant Todorovič GašperŠD Poljane00:01:30.600:08.5
8234Peternelj JakobŠD Sveti Urban00:01:33.900:11.8
9104Biček AnejOŠ Ivana Tavčarja00:01:36.100:14.0
10108Bozovičar MaksOŠ Ivana Tavčarja00:01:37.100:15.0
11111Oblak OžbejOŠ Ivana Tavčarja00:01:40.400:18.3
12180Cankar VidOŠ Poljane00:01:44.500:22.4
13165Uranič MatijaTrstenik00:01:45.400:23.3
14113Jereb MarcelOŠ Ivana Tavčarja00:01:45.900:23.8
15112Razložnik UrbanOŠ Ivana Tavčarja00:01:48.900:26.8
16275Selak JakaŽiri00:01:51.800:29.7
17250Klančar Vid MatijaHorjul00:01:53.200:31.1
18183Stanonik IzakVolča00:01:54.300:32.2
1948Mali GalŠD Tabor Žiri00:02:03.600:41.5
20272Kokelj LukaMlaka nad Lušo00:02:10.300:48.2
21212Prijatelj JernejŠD Poljane00:02:16.700:54.6
22242Poženel Robin TeoKD Posočje00:02:24.101:02.0
23220Stržinar JoštDolenja Dobrava00:02:26.801:04.7
24240Završnik OžbejŠD Divji zajci00:02:55.401:33.3
2526Šubic AndražTiming Poljane00:03:24.402:02.3

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
110Repe MinaŠD Gorje00:02:40.400:00.0
2120Krek TinkaraOŠ Poljane00:02:52.400:12.0
393Krek MojcaOŠ Ivana Tavčarja00:02:53.300:12.9
4277Arnež MajaAD Bled00:02:53.600:13.2
5169Jereb AjdaŠD Tabor Žiri00:03:00.100:19.7
689Trček MancaOŠ Ivana Tavčarja00:03:02.300:21.9
7228Čebašek NežaAK Radovljica00:03:03.600:23.2
892Čadež BinaOŠ Ivana Tavčarja00:03:04.200:23.8
9124Čadež TejaOŠ Poljane00:03:06.100:25.7
1015Buh LaraOŠ Ivana Tavčarja00:03:07.700:27.3
11101Cegnar EvaOŠ Ivana Tavčarja00:03:10.300:29.9
12163Uranič NežaTrstenik00:03:11.700:31.3
13158Peternelj LučkaDobravšce00:03:15.700:35.3
14186Dolenc NastjaPoljane00:03:17.800:37.4
15135Debeljak SuzanaOŠ Poljane00:03:20.400:40.0
16276Selak NejaŽiri00:03:22.500:42.1
17173Dolinar MarušaOŠ Ivana Tavčarja00:03:25.500:45.1
1835Melihen ŽivaASK Kranjska Gora00:03:26.100:45.7
19129Zorko TiaOŠ Poljane00:03:30.900:50.5
20132Buh MancaOŠ Poljane00:03:31.600:51.2
21134Marolt AnaOŠ Poljane00:03:33.100:52.7
2253Biček NejaOŠ Ivana Tavčarja00:03:33.600:53.2
23222Rihtaršič Lejla VitaGorenja vas00:03:34.900:54.5
24174Frlan MinaOŠ Poljane00:03:35.300:54.9
25152Rupar SaraHlavče Njive00:03:35.700:55.3
26177Tavčar PolonaOŠ Poljane00:03:36.300:55.9
27141Pintar AnaOŠ Poljane00:04:10.801:30.4

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
129Čadež LukaŽiri00:02:41.500:00.0
2263Jelovčan TadejNK Kondor Polet00:02:44.300:02.8
3188Ažbe ŽanlukaLog00:02:46.200:04.7
4286Debeljak IzakOŠ Ivana Groharja00:02:49.500:08.0
5131Čadež GašperOŠ Poljane00:02:49.900:08.4
699Stržinar BlažOŠ Ivana Tavčarja00:02:50.200:08.7
795Hren JakobOŠ Ivana Tavčarja00:02:54.500:13.0
834Melihen MihaASK Kranjska Gora00:02:56.700:15.2
990Juhant MatevžOŠ Ivana Tavčarja00:02:58.300:16.8
10230Potočnik JakobOŠ Poljane00:02:58.900:17.4
11140Dolenec DavidOŠ Poljane00:03:02.100:20.6
12100Oblak TadejOŠ Ivana Tavčarja00:03:04.700:23.2
1394Razložnik RokOŠ Ivana Tavčarja00:03:05.500:24.0
1488Stržinar NikOŠ Ivana Tavčarja00:03:06.300:24.8
15143Krek OžbejOŠ Poljane00:03:08.200:26.7
1639Eniko MaticŠD Tabor Žiri00:03:09.200:27.7
17130Omejc DavidOŠ Poljane00:03:15.900:34.4
18102Stanonik ŽigaPGD Gorenja vas00:03:21.300:39.8
19142Debeljak TineOŠ Poljane00:03:22.400:40.9
20139Pisk JakobOŠ Poljane00:03:24.900:43.4
2197Podobnik ŽanOŠ Ivana Tavčarja00:03:32.200:50.7
22157Biček ŽigaHotavlje00:03:33.500:52.0
23103Buh ŽanOŠ Ivana Tavčarja00:03:38.300:56.8
2441Mrak TilenŠD Marmor Hotavlje00:03:50.701:09.2
2596Ferlan JanezOŠ Ivana Tavčarja00:04:04.401:22.9
2698Likar BlažOŠ Ivana Tavčarja00:04:10.701:29.2

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
130Čadež ZojaŽiri00:02:32.500:00.0
285Bogataj NinaOŠ Ivana Tavčarja00:02:38.600:06.1
3252Krek EvaOŠ Poljane00:02:42.200:09.7
4229Medja LucijaAK Radovljica00:02:48.600:16.1
582Oblak HanaOŠ Ivana Tavčarja00:02:51.900:19.4
6138Omejc MarijaOŠ Poljane00:02:52.900:20.4
79Repe ZalaŠD Gorje00:02:56.200:23.7
8307Kavčič NežaŠD Sveti Urban00:03:01.200:28.7
987Šturm PetraOŠ Ivana Tavčarja00:03:01.900:29.4
1072Ferlan NežaOŠ Ivana Tavčarja00:03:04.800:32.3
1186Stržinar NikaOŠ Ivana Tavčarja00:03:07.100:34.6
12121Čadež Ana ZalaŠD Poljane00:03:07.800:35.3
13227Maček SaraOŠ Gorenja vas00:03:08.500:36.0
1467Buh NikaOŠ Ivana Tavčarja00:03:08.700:36.2
15122Ržen MajaOŠ Poljane00:03:09.100:36.6
16264Jelovčan MajaKK Odeja Škofja Loka00:03:09.900:37.4
1779Eržen ZalaOŠ Ivana Tavčarja00:03:10.300:37.8
18123Debeljak AnaOŠ Poljane00:03:11.200:38.7
19246Trobec MajaOŠ Poljane00:03:17.300:44.8
20159Meterc MojcaŠkofja Loka00:03:20.500:48.0
21148Mrak TinkaraVršajn00:03:22.600:50.1
2281Plevnik KlaraOŠ Ivana Tavčarja00:03:24.100:51.6
2380Bozovičar KajaOŠ Ivana Tavčarja00:03:25.800:53.3

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
174Lučin NikOŠ Ivana Tavčarja00:02:31.500:00.0
284Jereb AnžeOŠ Ivana Tavčarja00:02:34.500:03.0
370Kokelj NaceOŠ Ivana Tavčarja00:02:35.100:03.6
4126Dolenec AljažOŠ Poljane00:02:36.600:05.1
569Razložnik AljažOŠ Ivana Tavčarja00:02:36.900:05.4
676Maček JanOŠ Ivana Tavčarja00:02:37.900:06.4
7193Jereb GašperSK Alpina Žiri00:02:40.900:09.4
8125Pustovrh ŽanOŠ Poljane00:02:42.600:11.1
983Mravlja MihaOŠ Ivana Tavčarja00:02:43.500:12.0
10284Kuštrin MatejPoljane00:02:43.900:12.4
10199Bogataj JernejŠD Tabor Žiri00:02:43.900:12.4
12137Podrekar ŽigaAnzi, Gorazd Podrekar s.p.00:02:44.500:13.0
13127Krkoč Rafael NejcOŠ Poljane00:02:47.700:16.2
1418Poženel Natan MajAD Posočje00:02:49.500:18.0
15299Rihtaršič MihaGorenja vas00:02:50.300:18.8
1673Oblak BorutOŠ Ivana Tavčarja00:02:51.400:19.9
1714Buh NejcOŠ Ivana Tavčarja00:02:52.400:20.9
1878Krek FilipOŠ Ivana Tavčarja00:02:54.400:22.9
1975Stržinar JanezOŠ Ivana Tavčarja00:02:55.100:23.6
2077Jereb LukaOŠ Ivana Tavčarja00:02:59.300:27.8
21287Mrak JernejOŠ Ivan Tavčar00:03:01.400:29.9
22136Marolt MihaOŠ Poljane00:03:04.600:33.1
2371Trček NejcOŠ Ivana Tavčarja00:03:08.300:36.8

Deklice D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1213Hafner AnaŠD Kondor00:03:59.500:00.0
262Buh SaraOŠ Ivana Tavčarja00:03:59.900:00.4
3133Omejc PetraOŠ Poljane00:04:01.900:02.4
416Košir PavlinaŠentjošt00:04:18.600:19.1
5231Potočnik KarmenOŠ Poljane00:04:23.100:23.6
6280Brence NejaŠD Tabor Žiri00:04:24.200:24.7
7281Lapajne NastjaŠD Tabor Žiri00:04:26.300:26.8
864Bajt PatricijaOŠ Ivana Tavčarja00:04:46.600:47.1
966Logar SaraOŠ Ivana Tavčarja00:04:56.500:57.0
1065Košir BarbaraOŠ Ivana Tavčarja00:04:56.800:57.3
11185Dolenc KlavdijaPoljane00:05:00.201:00.7
1238Jereb AnaŽiri00:05:10.901:11.4

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
155Peternel BlažGorenje Brdo00:03:44.500:00.0
259Luznar AljažOŠ Poljane00:03:51.100:06.6
360Oblak DomenOŠ Ivana Tavčarja00:04:02.600:18.1
4241Kožuh DomenŠkofja Loka00:04:04.400:19.9
5164Uranič LukaTrstenik00:04:30.300:45.8
661Oblak MatejOŠ Ivana Tavčarja00:05:02.401:17.9

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1178Križnar NikaSSK Alpina00:04:20.500:00.0
2151Luznar EvaOŠ Poljane00:04:34.200:13.7
358Primožič SaraŠD Blegoš00:04:35.300:14.8
4221Železnik VeronikaPoljane00:05:18.400:57.9
DISKV150Stržinar AnaOŠ PoljaneDISKV00:00.0

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1149Ržen GregaOŠ Poljane00:03:25.900:00.0
2224Berčič GašperŽabnica00:04:31.801:05.9




Občinsko prvenstvo

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (7 let in mlajše)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1110Stržinar NežaOŠ Ivana Tavčarja00:01:30.500:00.0
2283Strel JulijaPoljane00:01:33.300:02.8
3191Stržinar NežaŠD Poljane00:01:35.300:04.8
4181Jereb NinaOŠ Poljane00:01:35.900:05.4
5106Jereb LucijaOŠ Ivana Tavčarja00:01:40.700:10.2
6179Stanonik LanaOŠ Poljane00:01:42.200:11.7
756Ficko LučkaPredmost00:01:42.800:12.3
8146Buh KatjaOŠ Poljane00:01:45.100:14.6
9155Debeljak HanaŠD Poljane00:01:47.200:16.7
10182Frlan BrinaOŠ Poljane00:01:47.900:17.4
11147Mrak MojcaVršajn00:01:52.400:21.9
12285Kuštrin NikaPoljane00:01:55.200:24.7
13236Kržišnik AjdaŠD Sveti Urban00:01:55.700:25.2
14249Oblak IzaGorenja vas00:02:04.400:33.9
1527Šubic MarušaTiming Poljane00:02:07.200:36.7
16114Likar ZalaOŠ Ivana Tavčarja00:02:10.200:39.7
1754Biček NežaOŠ Ivana Tavčarja00:02:10.800:40.3
1842Mrak EliŠD Marmor Hotavlje00:02:19.600:49.1
19278Stanonik AjdaPlez. društvo Cempin00:02:52.201:21.7
20235Kržišnik ZalaŠD Sveti Urban00:03:20.801:50.3
21273Kokelj PatricijaMlaka nad Lušo00:03:22.801:52.3

Dečki A (7 let in mlajši)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1107Buh UrbanOŠ Ivana Tavčarja00:01:22.100:00.0
2105Stanonik JakaPGD Gorenja vas00:01:24.100:02.0
3109Rihtaršič RokOŠ Ivana Tavčarja00:01:24.600:02.5
4144Pisk DominikOŠ Poljane00:01:28.600:06.5
5145Križnar DavidSSK Alpina00:01:29.600:07.5
6288Rant Todorovič GašperŠD Poljane00:01:30.600:08.5
7234Peternelj JakobŠD Sveti Urban00:01:33.900:11.8
8104Biček AnejOŠ Ivana Tavčarja00:01:36.100:14.0
9108Bozovičar MaksOŠ Ivana Tavčarja00:01:37.100:15.0
10111Oblak OžbejOŠ Ivana Tavčarja00:01:40.400:18.3
11180Cankar VidOŠ Poljane00:01:44.500:22.4
12113Jereb MarcelOŠ Ivana Tavčarja00:01:45.900:23.8
13112Razložnik UrbanOŠ Ivana Tavčarja00:01:48.900:26.8
14183Stanonik IzakVolča00:01:54.300:32.2
15272Kokelj LukaMlaka nad Lušo00:02:10.300:48.2
16212Prijatelj JernejŠD Poljane00:02:16.700:54.6
17220Stržinar JoštDolenja Dobrava00:02:26.801:04.7
1826Šubic AndražTiming Poljane00:03:24.402:02.3

Deklice B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1120Krek TinkaraOŠ Poljane00:02:52.400:00.0
293Krek MojcaOŠ Ivana Tavčarja00:02:53.300:00.9
389Trček MancaOŠ Ivana Tavčarja00:03:02.300:09.9
492Čadež BinaOŠ Ivana Tavčarja00:03:04.200:11.8
5124Čadež TejaOŠ Poljane00:03:06.100:13.7
615Buh LaraOŠ Ivana Tavčarja00:03:07.700:15.3
7101Cegnar EvaOŠ Ivana Tavčarja00:03:10.300:17.9
8158Peternelj LučkaDobravšce00:03:15.700:23.3
9186Dolenc NastjaPoljane00:03:17.800:25.4
10135Debeljak SuzanaOŠ Poljane00:03:20.400:28.0
11173Dolinar MarušaOŠ Ivana Tavčarja00:03:25.500:33.1
12129Zorko TiaOŠ Poljane00:03:30.900:38.5
13132Buh MancaOŠ Poljane00:03:31.600:39.2
14134Marolt AnaOŠ Poljane00:03:33.100:40.7
1553Biček NejaOŠ Ivana Tavčarja00:03:33.600:41.2
16222Rihtaršič Lejla VitaGorenja vas00:03:34.900:42.5
17174Frlan MinaOŠ Poljane00:03:35.300:42.9
18152Rupar SaraHlavče Njive00:03:35.700:43.3
19177Tavčar PolonaOŠ Poljane00:03:36.300:43.9
20141Pintar AnaOŠ Poljane00:04:10.801:18.4

Dečki B (od 8 do 9 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1131Čadež GašperOŠ Poljane00:02:49.900:00.0
299Stržinar BlažOŠ Ivana Tavčarja00:02:50.200:00.3
395Hren JakobOŠ Ivana Tavčarja00:02:54.500:04.6
490Juhant MatevžOŠ Ivana Tavčarja00:02:58.300:08.4
5230Potočnik JakobOŠ Poljane00:02:58.900:09.0
6140Dolenec DavidOŠ Poljane00:03:02.100:12.2
7100Oblak TadejOŠ Ivana Tavčarja00:03:04.700:14.8
894Razložnik RokOŠ Ivana Tavčarja00:03:05.500:15.6
988Stržinar NikOŠ Ivana Tavčarja00:03:06.300:16.4
10143Krek OžbejOŠ Poljane00:03:08.200:18.3
11130Omejc DavidOŠ Poljane00:03:15.900:26.0
12102Stanonik ŽigaPGD Gorenja vas00:03:21.300:31.4
13142Debeljak TineOŠ Poljane00:03:22.400:32.5
14139Pisk JakobOŠ Poljane00:03:24.900:35.0
1597Podobnik ŽanOŠ Ivana Tavčarja00:03:32.200:42.3
16157Biček ŽigaHotavlje00:03:33.500:43.6
17103Buh ŽanOŠ Ivana Tavčarja00:03:38.300:48.4
1841Mrak TilenŠD Marmor Hotavlje00:03:50.701:00.8
1996Ferlan JanezOŠ Ivana Tavčarja00:04:04.401:14.5
2098Likar BlažOŠ Ivana Tavčarja00:04:10.701:20.8

Deklice C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
185Bogataj NinaOŠ Ivana Tavčarja00:02:38.600:00.0
2252Krek EvaOŠ Poljane00:02:42.200:03.6
382Oblak HanaOŠ Ivana Tavčarja00:02:51.900:13.3
4138Omejc MarijaOŠ Poljane00:02:52.900:14.3
5307Kavčič NežaŠD Sveti Urban00:03:01.200:22.6
687Šturm PetraOŠ Ivana Tavčarja00:03:01.900:23.3
772Ferlan NežaOŠ Ivana Tavčarja00:03:04.800:26.2
886Stržinar NikaOŠ Ivana Tavčarja00:03:07.100:28.5
9121Čadež Ana ZalaŠD Poljane00:03:07.800:29.2
10227Maček SaraOŠ Gorenja vas00:03:08.500:29.9
1167Buh NikaOŠ Ivana Tavčarja00:03:08.700:30.1
12122Ržen MajaOŠ Poljane00:03:09.100:30.5
1379Eržen ZalaOŠ Ivana Tavčarja00:03:10.300:31.7
14123Debeljak AnaOŠ Poljane00:03:11.200:32.6
15246Trobec MajaOŠ Poljane00:03:17.300:38.7
16148Mrak TinkaraVršajn00:03:22.600:44.0
1781Plevnik KlaraOŠ Ivana Tavčarja00:03:24.100:45.5
1880Bozovičar KajaOŠ Ivana Tavčarja00:03:25.800:47.2

Dečki C (od 10 do 11 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
174Lučin NikOŠ Ivana Tavčarja00:02:31.500:00.0
284Jereb AnžeOŠ Ivana Tavčarja00:02:34.500:03.0
370Kokelj NaceOŠ Ivana Tavčarja00:02:35.100:03.6
4126Dolenec AljažOŠ Poljane00:02:36.600:05.1
569Razložnik AljažOŠ Ivana Tavčarja00:02:36.900:05.4
676Maček JanOŠ Ivana Tavčarja00:02:37.900:06.4
7125Pustovrh ŽanOŠ Poljane00:02:42.600:11.1
883Mravlja MihaOŠ Ivana Tavčarja00:02:43.500:12.0
9284Kuštrin MatejPoljane00:02:43.900:12.4
10137Podrekar ŽigaAnzi, Gorazd Podrekar s.p.00:02:44.500:13.0
11127Krkoč Rafael NejcOŠ Poljane00:02:47.700:16.2
12299Rihtaršič MihaGorenja vas00:02:50.300:18.8
1373Oblak BorutOŠ Ivana Tavčarja00:02:51.400:19.9
1414Buh NejcOŠ Ivana Tavčarja00:02:52.400:20.9
1578Krek FilipOŠ Ivana Tavčarja00:02:54.400:22.9
1675Stržinar JanezOŠ Ivana Tavčarja00:02:55.100:23.6
1777Jereb LukaOŠ Ivana Tavčarja00:02:59.300:27.8
18287Mrak JernejOŠ Ivan Tavčar00:03:01.400:29.9
19136Marolt MihaOŠ Poljane00:03:04.600:33.1
2071Trček NejcOŠ Ivana Tavčarja00:03:08.300:36.8

Deklice D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
162Buh SaraOŠ Ivana Tavčarja00:03:59.900:00.0
2133Omejc PetraOŠ Poljane00:04:01.900:02.0
3231Potočnik KarmenOŠ Poljane00:04:23.100:23.2
464Bajt PatricijaOŠ Ivana Tavčarja00:04:46.600:46.7
566Logar SaraOŠ Ivana Tavčarja00:04:56.500:56.6
665Košir BarbaraOŠ Ivana Tavčarja00:04:56.800:56.9
7185Dolenc KlavdijaPoljane00:05:00.201:00.3

Dečki D (od 12 do 13 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
155Peternel BlažGorenje Brdo00:03:44.500:00.0
259Luznar AljažOŠ Poljane00:03:51.100:06.6
360Oblak DomenOŠ Ivana Tavčarja00:04:02.600:18.1
461Oblak MatejOŠ Ivana Tavčarja00:05:02.401:17.9

Deklice E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1178Križnar NikaSSK Alpina00:04:20.500:00.0
2151Luznar EvaOŠ Poljane00:04:34.200:13.7
358Primožič SaraŠD Blegoš00:04:35.300:14.8
4221Železnik VeronikaPoljane00:05:18.400:57.9
DISKV150Stržinar AnaOŠ PoljaneDISKV00:00.0

Dečki E (od 14 do 15 let)
m.katŠt. št.Ime in priimekKlub/krajČasZaostanek
1149Ržen GregaOŠ Poljane00:03:25.900:00.0