23. Tek na Osolnik
Godešič, 11.5.2014

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Kondor Godešič
Vodja tekmovanja: Jože Hafner
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o progah:
Dolžina:600 m, 1300 m, 1900 m in 4,7 km
Čas starta:10:30
Število prijavljenih: 133

Razvrstitev po kategorijah
Mlajši dečki
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1413prelovšek aleš2003KGT Papež00:03:48.000:00.0
2423Podbregar Miha2003KGT Papež00:03:56.900:08.9
3451Močnik Martin2003Radomlje00:04:01.600:13.6
4442Poljanšek Miha2003ŠD Tabor Žiri00:04:10.600:22.6
5440Velkavrh Jon2004ŠD Tabor Žiri00:04:19.100:31.1
6409Šušteršič Peter2003TK Šmarnogorska naveza00:04:26.600:38.6
7446Zupančič Mark2004OŠ Bohinjska Bistrica00:04:28.300:40.3
8418Uršič Žan2003KGT Papež00:04:31.800:43.8
9428Marinko Jaka2006SD Dolomiti00:04:35.000:47.0
10444Rakušček Bine2004ŠD Tabor Žiri00:04:42.200:54.2
11438Gregurovič Nejc2005ŠD Tabor Žiri00:04:56.301:08.3
12432Bevc Jožek2003Trbovlje00:05:02.501:14.5
13404Krajnik Jernej2005ŠD Kondor Godešič00:05:16.901:28.9
14410Rotar Grega2006TK Šmarnogorska naveza00:05:26.601:38.6
15405Stanič Žan Miloš200700:06:28.602:40.6

Dečki
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1322Sušnik Rok2001KGT Papež00:07:03.700:00.0
2316Uršič Nejc2001KGT Papež00:08:03.701:00.0
3319Podbregar Rok2002KGT Papež00:08:42.601:38.9

Starejši dečki
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
154Hren Tine1999TK Šmarnogorska naveza00:12:38.800:00.0
2311Grže Jaka1999AK Postojna00:13:01.500:22.7
3321Zagorc Grega2000KGT Papež00:14:23.801:45.0
4327Trontelj Luka1999TK Šmarnogorska naveza00:14:30.401:51.6

Mladinci
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
190Rezai M Bashir1995TK Šmarnogorska naveza00:27:57.200:00.0
240Božič Aljaž1996KGT Papež00:28:42.200:45.0
334Lazar Nejc1996ŠD Tabor Žiri00:29:38.301:41.1
493Trontelj Žiga1996TK Šmarnogorska naveza00:30:07.802:10.6
567Mekiš Marino1998KGT Papež00:35:34.407:37.2

Člani
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
132Lapajne Jošt1994KGT Papež00:26:39.000:00.0
262Lamovec Peter1984TK Žiri00:27:20.000:41.0
333Božič Anže1994KGT Papež00:27:25.000:46.0
431Bratina Rok1994KGT Papež, Salomon00:27:36.900:57.9
580Habjan Toni1978AD Hitrost00:27:54.501:15.5
688Ambrožič Bojan1989KGT Papež00:28:08.501:29.5
722Triler Klemen1977KGT Papež00:28:10.501:31.5
8119Oblak Lenart1991TK Brdo00:28:32.301:53.3
969Bertoncelj Uroš1975ŠD Kondor Godešič00:29:12.602:33.6
1094Grm Dejan1987ŠD Socka00:29:49.403:10.4
1185Nikolič Miroslav1983Intersport ISI00:30:13.903:34.9
1223Ulbl Denis1981Drča Ruše00:30:56.904:17.9
1318Erzar Janez1976Gameljne00:31:02.104:23.1
1447Homan Gregor199400:32:49.106:10.1
1525Razpotnik Simon1986KGT Papež00:32:59.406:20.4
16101Bevk Metod1984Zensah00:33:36.306:57.3
17109Bertoncelj Rok1978ŠD Kondor Godešič00:34:29.607:50.6
1884Maraž Žiga1984Si.mobil00:34:38.807:59.8
19110Janežič Sebastjan197900:37:05.610:26.6
2099Kos Jernej1983Arnold Profi00:37:42.211:03.2
2171Avguštin Simon199400:46:07.519:28.5

Mlajši veterani
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
164Alič Simon1971ŠD Nanos Podnanos00:25:05.200:00.0
216Zupančič Marjan1971KGT Papež00:28:24.003:18.8
313Bregar Metod1969KGT Papež00:29:28.204:23.0
456Strnad Simon1967KD Brda Dobrovo00:29:52.804:47.6
582Štor Aleš1971ŠD Nanos Podnanos00:30:41.005:35.8
614Janjatovič Mirko1971KGT Papež00:30:42.005:36.8
748Lušina Andrej1968AD Železniki00:31:36.406:31.2
8123Osolnik Damjan1972Lukovica00:32:02.706:57.5
970Avguštin Iztok1965Starman, ŠD Kondor Godešič00:34:12.109:06.9
1044Križaj Štefan1970ŠD Kondor Godešič00:34:24.509:19.3
11113Jež Roman1967Gameljne00:34:42.109:36.9
1286Košir Jože1969PD Cempin00:34:51.909:46.7
1311Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:34:55.709:50.5
1450Napast Frančišek197400:35:10.310:05.1
15118Čadež Milan1966ŠD Sveti Urban00:39:41.214:36.0
16117Špik Janez1969PD Cempin00:44:05.419:00.2

Starejši veterani
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
15Teraž Franci1962KGT Papež00:28:58.900:00.0
26Kožuh Bojan1962KGT Papež00:31:17.802:18.9
375Jesenko Andrej195700:31:42.102:43.2
489Kemperl Bojan1961KGT Papež00:32:05.803:06.9
5115Rozman Aleš1963ŠD Lom00:33:15.104:16.2
666Urh Ivan1956KGT Papež00:33:43.004:44.1
7103Pudgar Danilo1952TD Burja Vipava00:35:06.006:07.1
89Hafner Jože1962ŠD Kondor Godešič00:35:19.606:20.7
9108Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:36:03.907:05.0
10120Lešnik Štefan195100:36:40.907:42.0
1149Žigon Boris1949DLT Filipides00:36:51.707:52.8
1273Šesek Andrej195600:37:33.508:34.6
1365Poljanec Janez1953Klub trmastih tekačev00:37:37.308:38.4
1483Kete Ivo1957Primorski gorski teki00:37:53.808:54.9
1578Cvelbar Igor1963Akademski AO00:38:25.309:26.4
1681Derganc Anton1952RD Revoz Novo Mesto00:38:32.009:33.1
17114Alič Tone1957ŠDMH00:38:44.409:45.5
1877Knavs Anton1956Kljuka00:38:50.509:51.6
194Hren Tibor1960TK Šmarnogorska naveza00:39:00.210:01.3
2059Rajgelj Franci1952Zarica00:39:37.310:38.4
217Sršen Rajko196200:40:05.911:07.0
2210Sušnik Franci1964KGT Papež00:41:33.012:34.1
233Meža Stan1958ŠD Premogovnik Velenje00:43:45.514:46.6
2496Florjančič Ivan1941ŠD Medicus00:43:51.814:52.9
25112Pintar Mirko1947Društvo upokojencev ŠK. Loka00:44:14.315:15.4
26111Rupar Franc1949Društvo upokojencev Šk. Loka00:44:15.115:16.2
2774Krmelj Pavle1949Partizan Škofja Loka00:47:33.618:34.7
2853Trontelj Miro1940AD Piran01:02:02.033:03.1

Mlajše deklice
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1419Viriant Maša2005KGT Papež00:04:12.400:00.0
2448Medja Lucija2004AK Radovljica00:04:20.900:08.5
3422Uršič Tjaša2003KGT Papež00:04:23.200:10.8
4412Rotar Loti2004TK Šmarnogorska naveza00:04:23.900:11.5
5445Triler Nina2003TSK Olimpik00:04:48.700:36.3
6436Bertoncelj Maša2004ŠD Kondor Godešič00:05:03.500:51.1
7450Rep Lana2004ŠD Kondor Godešič00:05:20.101:07.7
8431Škrtič Iza2004KGT Papež00:05:39.201:26.8
9449Rep Zala2007ŠD Kondor Godešič00:05:46.901:34.5
10441Šenk Ana2004ŠD Tabor Žiri00:05:58.001:45.6
11408Stanič Nika200600:06:53.802:41.4

Deklice
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1315Milović Ana2001KGT Papež00:07:49.100:00.0
2447Per Maja2002AK Domžale00:08:15.200:26.1
3320Čirović Tjaša2002KGT Papež00:08:50.901:01.8
4313Dobovšek Hana2002KGT Papež00:09:40.401:51.3
5324Šenk Nina2001ŠD Tabor Žiri00:11:02.503:13.4

Starejše deklice
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1326Podobnik Katja1999ŠD Tabor Žiri00:15:36.300:00.0

Mladinke
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
141Klemenčič Anita1996TK Šmarnogorska naveza00:37:05.200:00.0
239Jesenko Sara1996ŠD Tabor Žiri00:37:33.900:28.7
346Triler Maruša2001TSK Olimpik00:38:00.200:55.0
445Klemenčič Nina1998TK Šmarnogorska naveza00:40:24.003:18.8

Članice
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1122Einfalt Lea1994TK Šmarnogorska naveza00:30:23.800:00.0
226Bratina Jana1987ŠD Nanos Podnanos00:31:58.801:35.0
330Jaklič Sara1993TK Šmarnogorska naveza00:32:39.102:15.3
429Klančnik Karmen1990ŠD Naklo00:34:29.104:05.3
528Hren Petra1990TK Šmarnogorska naveza00:39:28.409:04.6

Mlajše veteranke
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
117Mikleša Petra1974KGT Papež00:34:07.900:00.0
295Tušar Mihaela1966ŠD Nanos Podnanos00:35:04.700:56.8
312Trobec Urška1967KGT Papež00:35:57.301:49.4
498Beguš Darja197100:36:35.002:27.1
563Jesenko Andreja196600:51:18.917:11.0

Starejše veteranke
MestoŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
11Meža Boča1957ŠD Premogovnik Velenje00:37:26.800:00.0
255Medja Marija1961AK Radovljica00:39:40.902:14.1
368Kotar Hedvika1948Trbovlje00:43:01.605:34.8
4104Božič Pudgar Sonja1954TK Burja Vipava00:52:11.214:44.4
552Hočevar Trontelj Silva1943AK Koper01:10:37.233:10.4



Razvrstitev - absolutno

4,7 km
Moški
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
164Alič Simon1971ŠD Nanos Podnanos00:25:05.200:00.0
232Lapajne Jošt1994KGT Papež00:26:39.001:33.8
362Lamovec Peter1984TK Žiri00:27:20.002:14.8
433Božič Anže1994KGT Papež00:27:25.002:19.8
531Bratina Rok1994KGT Papež, Salomon00:27:36.902:31.7
680Habjan Toni1978AD Hitrost00:27:54.502:49.3
790Rezai M Bashir1995TK Šmarnogorska naveza00:27:57.202:52.0
888Ambrožič Bojan1989KGT Papež00:28:08.503:03.3
922Triler Klemen1977KGT Papež00:28:10.503:05.3
1016Zupančič Marjan1971KGT Papež00:28:24.003:18.8
11119Oblak Lenart1991TK Brdo00:28:32.303:27.1
1240Božič Aljaž1996KGT Papež00:28:42.203:37.0
135Teraž Franci1962KGT Papež00:28:58.903:53.7
1469Bertoncelj Uroš1975ŠD Kondor Godešič00:29:12.604:07.4
1513Bregar Metod1969KGT Papež00:29:28.204:23.0
1634Lazar Nejc1996ŠD Tabor Žiri00:29:38.304:33.1
1794Grm Dejan1987ŠD Socka00:29:49.404:44.2
1856Strnad Simon1967KD Brda Dobrovo00:29:52.804:47.6
1993Trontelj Žiga1996TK Šmarnogorska naveza00:30:07.805:02.6
2085Nikolič Miroslav1983Intersport ISI00:30:13.905:08.7
2182Štor Aleš1971ŠD Nanos Podnanos00:30:41.005:35.8
2214Janjatovič Mirko1971KGT Papež00:30:42.005:36.8
2323Ulbl Denis1981Drča Ruše00:30:56.905:51.7
2418Erzar Janez1976Gameljne00:31:02.105:56.9
256Kožuh Bojan1962KGT Papež00:31:17.806:12.6
2648Lušina Andrej1968AD Železniki00:31:36.406:31.2
2775Jesenko Andrej195700:31:42.106:36.9
28123Osolnik Damjan1972Lukovica00:32:02.706:57.5
2989Kemperl Bojan1961KGT Papež00:32:05.807:00.6
3047Homan Gregor199400:32:49.107:43.9
3125Razpotnik Simon1986KGT Papež00:32:59.407:54.2
32115Rozman Aleš1963ŠD Lom00:33:15.108:09.9
33101Bevk Metod1984Zensah00:33:36.308:31.1
3466Urh Ivan1956KGT Papež00:33:43.008:37.8
3570Avguštin Iztok1965Starman, ŠD Kondor Godešič00:34:12.109:06.9
3644Križaj Štefan1970ŠD Kondor Godešič00:34:24.509:19.3
37109Bertoncelj Rok1978ŠD Kondor Godešič00:34:29.609:24.4
3884Maraž Žiga1984Si.mobil00:34:38.809:33.6
39113Jež Roman1967Gameljne00:34:42.109:36.9
4086Košir Jože1969PD Cempin00:34:51.909:46.7
4111Rodica Stojan1965ŠD Kraški tekači Sežana00:34:55.709:50.5
42103Pudgar Danilo1952TD Burja Vipava00:35:06.010:00.8
4350Napast Frančišek197400:35:10.310:05.1
449Hafner Jože1962ŠD Kondor Godešič00:35:19.610:14.4
4567Mekiš Marino1998KGT Papež00:35:34.410:29.2
46108Tavčar Cveto1952ŠD Nanos Podnanos00:36:03.910:58.7
47120Lešnik Štefan195100:36:40.911:35.7
4849Žigon Boris1949DLT Filipides00:36:51.711:46.5
49110Janežič Sebastjan197900:37:05.612:00.4
5073Šesek Andrej195600:37:33.512:28.3
5165Poljanec Janez1953Klub trmastih tekačev00:37:37.312:32.1
5299Kos Jernej1983Arnold Profi00:37:42.212:37.0
5383Kete Ivo1957Primorski gorski teki00:37:53.812:48.6
5478Cvelbar Igor1963Akademski AO00:38:25.313:20.1
5581Derganc Anton1952RD Revoz Novo Mesto00:38:32.013:26.8
56114Alič Tone1957ŠDMH00:38:44.413:39.2
5777Knavs Anton1956Kljuka00:38:50.513:45.3
584Hren Tibor1960TK Šmarnogorska naveza00:39:00.213:55.0
5959Rajgelj Franci1952Zarica00:39:37.314:32.1
60118Čadež Milan1966ŠD Sveti Urban00:39:41.214:36.0
617Sršen Rajko196200:40:05.915:00.7
6210Sušnik Franci1964KGT Papež00:41:33.016:27.8
633Meža Stan1958ŠD Premogovnik Velenje00:43:45.518:40.3
6496Florjančič Ivan1941ŠD Medicus00:43:51.818:46.6
65117Špik Janez1969PD Cempin00:44:05.419:00.2
66112Pintar Mirko1947Društvo upokojencev ŠK. Loka00:44:14.319:09.1
67111Rupar Franc1949Društvo upokojencev Šk. Loka00:44:15.119:09.9
6871Avguštin Simon199400:46:07.521:02.3
6974Krmelj Pavle1949Partizan Škofja Loka00:47:33.622:28.4
7053Trontelj Miro1940AD Piran01:02:02.036:56.8

Ženske
m.absŠt. št.Ime in priimekLetnikKlubČasZaostanek
1122Einfalt Lea1994TK Šmarnogorska naveza00:30:23.800:00.0
226Bratina Jana1987ŠD Nanos Podnanos00:31:58.801:35.0
330Jaklič Sara1993TK Šmarnogorska naveza00:32:39.102:15.3
417Mikleša Petra1974KGT Papež00:34:07.903:44.1
529Klančnik Karmen1990ŠD Naklo00:34:29.104:05.3
695Tušar Mihaela1966ŠD Nanos Podnanos00:35:04.704:40.9
712Trobec Urška1967KGT Papež00:35:57.305:33.5
898Beguš Darja197100:36:35.006:11.2
941Klemenčič Anita1996TK Šmarnogorska naveza00:37:05.206:41.4
101Meža Boča1957ŠD Premogovnik Velenje00:37:26.807:03.0
1139Jesenko Sara1996ŠD Tabor Žiri00:37:33.907:10.1
1246Triler Maruša2001TSK Olimpik00:38:00.207:36.4
1328Hren Petra1990TK Šmarnogorska naveza00:39:28.409:04.6
1455Medja Marija1961AK Radovljica00:39:40.909:17.1
1545Klemenčič Nina1998TK Šmarnogorska naveza00:40:24.010:00.2
1668Kotar Hedvika1948Trbovlje00:43:01.612:37.8
1763Jesenko Andreja196600:51:18.920:55.1
18104Božič Pudgar Sonja1954TK Burja Vipava00:52:11.221:47.4
1952Hočevar Trontelj Silva1943AK Koper01:10:37.240:13.4